Lasītāju atsauksmes par uzņēmumiem

MIKAS WWW Autoservisi Atz. 2 2 kom.
Dārzciema
Manam autiņam ieslēdzot aizdedzi parādījās ''inspection"zīme. Agrāk braukāju uz "Latbemu", bet viņi vienmēr aizmirsa to noņemt - laikam jau tāpēc ka neprasīju to noņemt un nolēmu 1.X iegriezties Mikasā. Jau iepriekšējā dienā pateicu par problēmu un nopriecājos ka pieņem jau nākamajā dienā.
No sākuma puisis man prasīja kāda veida degvielas filtrs man ir iekšā(mans auto 320d 2000gada)? Uz ko ļoti pabrīnijos ka oficiālā servisā to var nezināt un te nu sākās manas nepatīkamās nojautas.
Taisīja kādas divas stundas un puika pirms tam atnesa vainas un es izvēlējos ko taisīt, ko nē. Nobrīnījos ka jāmaina labā svira(lodveida gultnis) ko mainīju jau nepilnu gadu(20000km)atpakaļ un visus sailentblokus, kaut arī tie bija nomainīti - tamdēļ tos darbus atcēlu.
Rezultāts: tika nomainīts Pr.kr.stabilizātors-Ls20,
veikta piekares diagnostika(es to neprasīju darīt!)-Ls 21,
nomazgāts auto-Ls5.80!!!!.
Verdikts: ''inspection" palika degot, jo viņiem nav uz vietas tāda filtra un tikai pēc filta nomaiņas varot dzēst to uzrakstu.Mašīna iebraucot bija tīrāka nekā izbraucot - bija noslaucīti ar netīru lupatu visi logi un visur bija netīrumu pleķi!! Samaksāju Ls55 par neko.
Manas pārdomas - kā tas ir iespējams ka pie oficiālā pārstāvja nav degvielas filtru kad ārā ir -20C!!?? Un lai es vēl kaut reizi brauktu pie viņiem!!! Jo iespējams tas bija triks kā dabūt mani atpakaļ t.i. atbraucot nākamo reizi nomainīt filtru viņi man atkal sasmērētu auto un veiktu ritošo diagnostiku savācot Ls10 vietā kādus Ls35 vismaz.
Gribu pateikt ka palikšu uzticīgs ''Latbemai'', kaut tas ir 3X tālāk no Juglas. Tur nekad nav veiktas liekas operācijas un diagnostiku veic par brīvu ar tavu klātbūtni. Ja ir kādas šaubas par maiņas lietderīgumu tad viņi izbrauc ar tevi līkumu un konstatē precīzi vainu.
Ekspluatators @ 20.janvāris 2006 11:33
Ape motors WWW Autodetaļu veikali Atz. 10 1 kom.
ganiibu dambis 7a un biekkensalas 6
Sheit tirgo lloti labas detallas
shadow666 @ 1.janvāris 2006 18:25
MAX Autoservisi Atz. 10 2 kom.
Buļļu iela Tālr.: 8770965
Pirms mēneša izdomāju, ka vajag nopulēt mašīnu, nu ļoti bija saskrambāta, gan no mazgāšanas automātos, gan zari un citas ķibeles. Meklēju visur, beigās nonācu pie viena meisteriņa. Nācās gan pagaidīt savu kārtu, gribētāju pietiek. Atdevu mašīnu vakarā, atbraucu pakaļ nākamās dienas vakarā, mašīnu nepazinu!!! ne skrambiņas!!! visa spiīd un laistās. Moldingus un bamperīti tā atjaunoja,tā itkā es nekad nebūtu ar tiem nobraukusi gar garāžas vārtiem ;)
Cenas: ar manu pieticīgo algu varēju atļauties tādus priekus.
sato @ 28.decembris 2005 11:22
Atlass Auto Autodetaļu veikali Atz. 3 Pievienot komentāru
Vagonu 22
Bēda tāda, ka visnotaļ labs kantoris dēļ neizprotamiem iemesliem, ir nomainījis kolektīvu servisā, un vairs nav tās kompetences kas bija agrāk...:( Veikals ar savu cenu politiku sāk līdzināties Amerikas Auto. Auto plussā, tagad ir lētāk iegādājamas rezerves daļas bez atlaidēm, nekā Atlassā ar atlaidēm!!! Žēl, bet laikam es kā ilggadējs un patstāvīgs Atlasa klients, būšu spiests atteikties no viņu piedāvātajiem pakalpojumiem, dēļ cenas un servisa kvalitātes. Pie servisa kvalitātes arī jāmin garās pierakstu rindas, kas reāli stundas laikā remontējamu lietu, atbīda uz pāris dienām.
McJanis @ 14.decembris 2005 16:03
parex apdrošināšana Apdrošinātāji Atz. 10 Pievienot komentāru
Jēkabpils filiāle
Jau trešo gadu KASKO savam līzinga auto formēju Parex, pa šo laiku esmu divreiz mainījis priekšējo stiklu (abas reizes plaisu dēļ). Pirmajā reizē biju nedaudz pārsteigts, jo aizbraucu, parādīju ieplaisājušo stiklu, šie prasīja, kur gribu mainīt stiklu, nosaucu servisu un pēc pāris dienām iebraucu servisā, lai pasūtītu stiklu. Servisa veči naudu jau bija saņēmuši un stiklu no Rīgas atveduši, jau gaidīja pazudušo klientu. Otrajā reizē par apkalpošanas ātrumu vairs nebrīnījos. Esmu mašīnai mainījis sānu loga stiklu Francijā (izsita tie paši, kas tagad tur dedzina autiņus) un arī bez problēmām saņēmu naudu, neskatoties uz to, ka policiju neizsaucu un dokumentāli auto dauzīšana nebija reģistrēta . Apdrošinātājiem pietika ar manām ziepjutrauka bildēm.
opelis @ 21.novembris 2005 13:09
Gesa Automazgātuves Atz. 8 5 kom.
Krāsotāju 2a, Rīga, LV-1009
Mazgātuve, kas ir Krāsotāju ielas sākumā - pie Matīsa ielas.

Cena - 2.50 bez vaska, 3.50 ar.

Kāpēc patika:

1) Jaunskungs runā latviski
2) Nebija rindas
3) Nodarīja to lietu ļoti ātri
4) Laba kvalitāte - gan durvju ailes noslaucija, gan kalpaki bija tīri :)

Nebija kur piesieties.
Master_D @ 4.novembris 2005 11:00
STARASTANI WWW Autoservisi Atz. 2 8 kom.
Aizkraukle, Jaunceltnes 22A Tālr.: 5121119
Lauķu kantoris ar Rīgas cenām.
Darbu izdara nekārtīgi. Šmugulē ar rezerves daļām.
***Pēc dzinēja atgāzu regulēšanas aizbraucot 100m liidz TA stacijas nevar iziet TA... Zinu taadus 5 gadiijumus. Tiesa ir bijusi skiet 2 gadiijumi kad TA ir izieta :)
*** 95'' gada ECLIPSE, zobsiksnu mainījuši reizes 5 pēc kārtas autiņš slāpst-neiet u.t.t. Aizdzen uz SKANDI servisu- džeki bola lielas acis- "Kurš lunis Tev ir mainījis zobsiksnu, vēl 100 km un siksna butu plīsusi...."
*** Mondeo 95 gads- čekā uzrādītas gan rezerves daļas gan arī maksa par nomaiņu. Uzdzen cilvēks auto uz estakādes- detaļas nav nomainītas- tās pašas vecās....
*** Tas pats MONDEO, gatavojot TA tika ielikti kaadi 350 LVL, pēc trim dienām džeki zvana- redz šie esot mašīnu nomazgājuši- vēl esot jāsamaksā 3 LVL. Protams saimnieks pasūtija viņus NAFIG.
*** Mans COLT, jāmaina priekšējie stabilizatori. Šie paskatyās-jā esot jāmaina. Tipa pasūta. lad aizbraucu likt- UPS-SORRY nav atvestas... Pasuutiju šos NAFIG Pēc 20 min zvana- REDZ ESOT TOMĒR ATVESI... Protams nav uzlikusi oriģinālos.

REZUMĒJOT- lauku kantoris...
Riepas nomainīt viņiem varbūt uzticēšu, bert neko vairāk....
er673 @ 4.novembris 2005 10:08
ArFiLa WWW Autoservisi Atz. 8 Pievienot komentāru
Zilupes 7, Rīga, LV-1019 Tālr.: 7143867 9208287
Autoserviss, kas specializējas uz itāļu automašīnām, lai gan redzēts arī, ka tur remontē Subaru markas automašīnas.

Vairāk par šo iestādi spēs pastāstīt citi Alfa Romeo lietotāji, kas tur ir remontējuši krietni lielākas lietas un atstājuši ne mazums $$$.

Es mainīju AR155 1.7 TS termostatu. Darbs tika paveikts korekti un sūdzību nav.

Tiesa, cena no iepriekš pa telefonu runātā cena (10Ls par darbu) pieauga līdz 14 latiem - laikam tādēļ, ka termostatu nepirku pie viņiem, bet autofavorītā, kur tas maksāja par aptuveni 20% lētāk....

Jebkurā gadījumā tas ir sakarīgs serviss, laba alternatīva Auto Italia piedāvātajam cenu kosmosam.

Vienīgi - par detaļu un darbu cenām jāmāk vienoties :)

Runā arī, ka Alfaclub.lv biedriem esot atlaides.
Master_D @ 27.oktobris 2005 12:33
Ape motors WWW Autoservisi Atz. 9 4 kom.
ganību dambis 7a un bieķenslas6
šeit tirgo ļoti labas detaļas
shadow666 @ 23.oktobris 2005 20:28
Tim McShane's Atpūtas vietas Atz. 1 1 kom.
pie Doma laukuma
Tā nu sanāca, ka kopā ar draugiem nospriedām atcerēties jaunību un iegriezties kādreiz iecienītajā Makšeinā. Diemžēl nācās piedzīvot nepatīkamu pārsteigumu.

Sēdējām, dzērām suliņas un tējas, jo neviens nevēlas 'rūtaino sauli'... Beigās arī maksājām katrs par sevi. Citādi droši vien nebūtu piefiksējuši, ka mūs mēģina piekrāpt. Atnestajā rēķinā visas summas bija norādītas pareizi, bet gala rezultāts atšķīrās par Ls 1,20!!! Un ne jau par labu mums. Uz jautājumu vai summā ir ierēķināta dzeramnauda, vai arī kā citādi lai saprot šādu nesakritību, meitenes neko paskaidrot nespēja. Lai daram kā gribam, viņas droši vien kļūdījušās, kalkulators gļukojot. Tā kā šādi var gadīties. Negribējām kasīties un samaksājām faktisko summu.

Lai nu kā, sirsnīgs ieteikums citiem apmeklējot šo iestādi rūpīgi ieskatīties rēķinā, jo palika viennozīmīgi skaidrs, ka tā ir prakse. Ja gadās ierāvis klients vai ārzemnieki, droši vien apskaita tā ka maz neliekas. It kā jau kas tas ir - nepilni 2 litri benzīna, bet tomēr ja rēķins ir zem Ls10, šis % ir nepieklājīgi augsts.

Palika stulba sajūta.
Garuda @ 19.oktobris 2005 11:12

Lasītākie raksti

Jaunie raksti