Lasītāju atsauksmes par uzņēmumiem

Motorcentrs WWW Autoservisi Atz. 1 Pievienot komentāru
Bija mazliet noskrāpētas durvis. Vienojāmies pirmdien aizvedu - otrdien vālākais trešdien saņemu. Trešdien zvanu Mārim - tas sola atzvanīt - skuju. Vēlāk sazvanu otru tas sola tikai ceturtdien pusdienas laikā. Nu jau ir ceturtdiena un Latvijas laiks 14:30 no auto ne miņas. Motorcentrs - vissliktākais serviss kādu esmu redzējis savā mūžā. Ieteikums - mest līkumu šim midzenim, lai nebojātu nervus un dienas plānus.
Un tad apgalvojums - kolēģis nebvarēja to solīt.
Attieksme pret klientu zem katras kritikas. Nākošajā reizē noteikti šādu sktrambu vai nu vispār neremontēšu vai arī kur citur.
Radās ideja arī obligātos apmeklējumus veikt citā vietā.
skorpion @ 21.maijs 2009 14:36
amsek Autoservisi Atz. 1 Pievienot komentāru
antenas-2
man jau dikti gribetos zinat vai so majas lapu apmekle ar firmas vadiba?Sajos grutajos laikos katrs ir spiests pelnit ka var un es pato nekaunejos lidz momentam kad iegriezos atkal servisa bet soreiz mani sagaidija parsteigums-kasiere kundze gados mani nolika pie vietas ar diezgan brutaliem vardiem. Ja cilveks nevar veikt savu darbu ar SMAIDU uz lupam tad VINAI nevis man butu jadodas pelnita atputa.
evija2 @ 14.aprīlis 2009 20:19
labiauto WWW Autotirdzniecība Atz. 2 2 kom.
nav norādīta Tālr.: nav
Nejauši uzgāju internetā šo jancīgo lapu labiauto.lv .. čaļiem laba humora izjūta, atraduši savu nišu tā teikt. piedāvājums nav labs, bet pasmieties gan var!
pnau @ 11.marts 2009 15:08
RVT riepu serviss WWW Autotirdzniecība Atz. 10 Pievienot komentāru
Ziepniekkalna 23A, Rīga
kopš pirmo reizi iebraucu šeit pārlikt ziemenes/vasarenes senajā 2000. vai kautkad tad, vairs citas vietas neatzīstu. viss patīk, ātri, neko lieku neplēš, darba laiks arī pietiekami labs, lai varētu tikt pie viņiem, kad pašam iespējams, un ir pat iespēja pierakstīties uz konkrētu laiku, un galvenais, ka viņi arī ņem tieši tajā laikā, kad esi pierakstījies. vienīgais mīnuss ir rindas parastajos pavasara/rudens maiņas bumos. Bet faktiski, tas jau arī ir kvalitātes rādītājs.
zeltaroka @ 11.marts 2009 11:10
Autofavorīts Autoservisi Atz. 5 6 kom.
G.Astras 8a
Aizdzinu sava uzņēmuma Fordiņu pie šiem uz regulaŗo apkopi, papildus vēl palūdzu nomainīt aizmugurējās jau nobālējušās pagrieziena lampiņas. Zvana - viss kārtībā. Aizbraucu, paskatos - o forši lampiņas nomainītas. Iepriekš jau zināju, ka auto ir zems tosola līmenis (zem minimālās atzīmes), bet speciāli to nepieteicu, gribējās pārbaudīt cik šamējie rūpīgi strādā, jo uzskatu, ka maksājot par apkopi, es (nu ok uzņēmums) maksāju ne tikai par eļļas un filtru maiņu, bet arī par to lai man to mašīnu apskatītu. Nu bet protams, ka tosols nebija papildināts, protams aizrādot uz to, nekavējoties tas tika izdarīts. Ar to jau viss nebeidzās. Aizbraucu mājās, ataisu bagāžnieku, a tur mētājās divas plastmasas skrūves ar kurām pie auto ir piestiprināts plastmasas apdares detaļas, kuras ir jānoņem lai nomainītu tās lampiņas. Tā kā rokas no pakaļas neaug protams, ka pats tās ieliku atpakaļ. Vienu vārdu sakut - nevīzīgs autoserviss. Un kur ir garantija vispār ka man eļļu nomainīja....???
Ā un vēl gudrinieki. Uz tās uzlīmes, ko ielīmē motortelpā un uzraksta nākošo eļļas maiņu, šie uzraksta, ka eļļas maiņa jāveic pēc 10000km, kaut gan ražotājs nosaka, ka eļļa jāmaina ik pa 20000km. Grib lai šos apciemo un par apkopi maksā divreiz biežāk.
Vispār jau radās iespaids vai šamējie zin ko ražotājs katrai mašīnai noteicis darīt katrā apkopē.
Bet tā atieksme laipna.
Bolzens @ 13.februāris 2009 8:43
amsek Automazgātuves Atz. 7 4 kom.
antenas-2
labdien autoservisa vadiba.7.02.2009 biju spiesta iegriesties autoservisa lai saremontetu savai masinitei bremzes lai varetu iziet teh.apskati,tacu sanemu ateikumu ,jo jau pulksten 12. serviss slegsoties cit.Sini krizes situacija es uzskatu ka jaoricajas pa katru klientu,tak sim servisam laikam krize nav.Jasaka liels paldies kasaierei del kuras mus apkalpoja.Kad mes samaksajam naudinu un jau devamis prom ateikumu nacas piedzivot ar kadam kungam.Ar sapratni Jusu kliente.
evija2 @ 9.februāris 2009 20:59
''Pilots'' Citi Atz. 1 2 kom.
Mēnesi atpakaļ, pirms saliem, izdomāju nomainīt tosolu. Protams, ka krīze ietekmējusi manu maciņu un nopirku Nestē to lētāko, ar nosaukumu "pilots". Praktiski uzreiz parādījās viegla dūkoņa ūdenssūknī - nodomāju, ka gais sistēmā - gan jau pāries. Iebraucot centrā, pamanīju, ka temperatūras bultiņa lēkā, neskatoties uz to, ka ārā bija samērā auksts. Servisā attaisot korķi, izrādījās, ka radiators ir pilns ar putām. Kā man paskaidroja servisa meistars, nevajag arī tādās lietās skopoties, jo lētajiem vienmēr kaut kas nebūs pievienots, naudas ekonomijas pēc. Konkrētam šķidrumam neesot stabilizācijas piedevas. Labāk pirkt dārgāku mantu, jo katrs strunts maksā naudu, bet ražotājs nav nekāds plēsējs, viņš nevar pārdot savu mantu lētāk, kā ieguldījis un pārāk dārgi konkurences dēļ.
Tā arī ir, ka skopjais maksā divreiz!
Paskatieties arī uz lētajiem logūdeņiem - dažiem ir pat metilspirts klāt!
e-nazis @ 31.janvāris 2009 23:09
Gjensedige Apdrošinātāji Atz. 10 1 kom.
G. Zemgala gatve 10 Tālr.: 1188
Gadiijaas saskrieties ar vienu DHL busu! Sarakstiija visus saskanjotos, izdariija visu kaa naakas, naakamaa nedeeljaa braucu pie apdroshinaataajiem! Pirms tam biiju dzirdeejis visdazjaadaakaas atsauksmes, un ne taa labaakaas tieshi par sho kantori! Aizbraucu, samekleeju to kantori (gruuti atrast), tad sarakstiiju papiirus, nofotograafeeja skaadi un peec dazjaam dienaam lika piezvaniit! Piezvaniiju, un man par manu mazo skaadi teicaas dot 260 ls, ko ieskaitiishot divu liidz triis nedeelju laikaa! Pirms dazjaam dienaam tieshaam ieskaitiija vispaar bez runaashanas un kasiishanaas visu summu! Tieshaam prieks, ka muusdienu noziedziigajaa pasaulee tomeer ir shaadi godiigi apdroshinaashanas kantori! :)
Jsssii @ 15.novembris 2008 22:38
Vidzemē populārs Autotirdzniecība Atz. 3 2 kom.
Par manu pieredzi ar šo firmu var izlasīt iAuto Izklaides Diskusijās par Opel dīzeļsūkņiem...Varat nopirkt pie viņiem kaut 20 auto, vienalga paliksiet lohu statusā, ar katru nākamo pirkumu atkal tiksiet bīdīts kārtējā uzpulētā mēsla virzienā. Uzmanieties, šinī autoplacī regulāri tiek tirgoti labi un ne tik labi sataisīti Vācijā dauzītie auto. Jūs teiksiet, tas nav nekas jauns...
oxygen @ 19.oktobris 2008 23:19
AVIS WWW Autonomas Atz. 1 2 kom.
Lāčplēša iela 92 Tālr.: 67 225 876
Īrēju auto Itālijā (Romas lidosta FCO) no AVIS. 20.septembrī nodevu auto lidostā ar pilnu bāku. Mājās jau Rīgā skatot bankas izrakstu, konstatēju, ka esmu samaksājis arī par degvielas uzpildēšanas "servisu". Protams tagad esmu iestidzis garā sarakstē par nepamatotu rēķinu un neceru panākt taisnību. Esmu daudzās firmās īrējis auto, bet nekad nav bijis nekādu pārpratumu. Nekad nebūtu domājis ka tādā "zolīdā"firmā un kur nu vēl Itālijā mani apkrāps.
AVIS vadmotīvs ir "We try harder"! Vairs ne man.
micis @ 15.oktobris 2008 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8 ..12

Lasītākie raksti

Jaunie raksti