varbuut kaads zin... 95.gada Dodge Avenger, 2.5 ES V6

imperfect Reģ.: 19.08.2003

...kur un kam notirgot 95.gada Dodge Avenger, 2.5 ES V6, automaatu. Autinjam minimaals virsbuuves un ritosaas dalas defekts, bet citaadi labaa kaartiibaa (tikko mainiita ella kaarbaa, apdariita veel kaudze dazaadu siikumu).

cena 3100 EUR (pat iespeejams veel runaat )

dziive piespiezh, bet neko dariit

ir any ideas drosi rakstiet seit, vai uz 4sale@tvnet.lv vai zvaniet 9174713 (Toms)

 
TightenLoop Reģ.: 24.11.2005
0 0 Atbildēt

sorry bet ja tev buutu kaads vecaakas vaagis ta gan vareetu runaat ... man brcka veelas pirks kaadu vecu uscaru

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

TightenLoop rakstījaorry bet ja tev buutu kaads vecaakas vaagis ta gan vareetu runaat ... man brcka veelas pirks kaadu vecu uscaru

tad kad bracka nopirks,lai uzraksta ieksh iauto forumaa liidziigu aprakstu taveejam...var biki garaaku arii

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

TightenLoop rakstījaorry bet ja tev buutu kaads vecaakas vaagis ta gan vareetu runaat ... man brcka veelas pirks kaadu vecu uscaru

Ja ir nopietna interese, ir labs exemplārs "Oldsmobile Delta Royal" 84 gada, visnotaļ labā skatā, Latvijā nebraukts, bet ar motora defektu... Motors 5.7. Zinu, kur var iegūt motoru rez. daļām

Butix Reģ.: 11.10.2004
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

TightenLoop rakstījaorry bet ja tev buutu kaads vecaakas vaagis ta gan vareetu runaat ... man brcka veelas pirks kaadu vecu uscaru

tad kad bracka nopirks,lai uzraksta ieksh iauto forumaa liidziigu aprakstu taveejam...var biki garaaku arii

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

Kas varētu būt par problēmu, ka, ieslēdzot stikla slotas vojagerim, automātiskā kārba ieslēdzas servisa režīmā?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

marexs rakstīja: Kas varētu būt par problēmu, ka, ieslēdzot stikla slotas vojagerim, automātiskā kārba ieslēdzas servisa režīmā?

Jāpiepumpē riepas...

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

marexs rakstīja: Kas varētu būt par problēmu, ka, ieslēdzot stikla slotas vojagerim, automātiskā kārba ieslēdzas servisa režīmā?

parasti ir otrādāk...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti