Ko var darit ar auto, ja nepielec un viss tur sasalis?

pukjiite Reģ.: 14.07.2004

nju tad ko var darit ar auto ja nepielec un viss tur sasalis. vai tiesam nav kada viltiba? bez auto kaa bez rokam, visi plani juuk. draugs ari nevar visur izvada, kur vajag.

 
1 2 3
Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Tagad katrs saceps topikus par to,cik auksts ārā. Ar vienu nepietiek?

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Kārbā jālej eļļa 75W90,tad nebūs problēmu,motoram 5W,0W,otrajam ciparam aiz W tagad nav būtiskas nozīmes...lai gan mans VW vento 1,8 iet bez iebildumiem arī ar Shell Helix 10W40,kam sabiezēšanas temp. ir -33. www.shell.lv

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

www.shell.lv

Jonkee Reģ.: 28.07.2003
0 0 Atbildēt

Domāju ka ar jauniem auto problēmu nav.

Pat meriva pielec bez problēmām.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Kur var apskatīt pie cik grādiem eļļa vēl pilda savas funkcijas. 5w-40 līdz -33 vai cik?

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

man ar šito salu viss ir oki. nekādu problēmu. mašīna uzsilst fiksi. kamēr no teikas tieku līdz centram, jau var maiciņā sēdēt. aķīts nav pirmā svaiguma, bet nu man domāt šito ziemu davilks - no rīta lec uz pirmo šķīlienu. kaimiņš gan ik pa 2 stundām iet ārā darbināt savu dīzeļtraktoru (man pat ir aizdomas, ka šo procesu viņš atkārto arī naktī). interesanti vispār pavērot kas notiek. visādas pamirušas vācu mašīnas ik pa brīdim gadās redzēt. vot.

pukjiite Reģ.: 14.07.2004
0 0 Atbildēt

denderjans rakstīja: man ar šito salu viss ir oki. nekādu problēmu. mašīna uzsilst fiksi. kamēr no teikas tieku līdz centram, jau var maiciņā sēdēt. aķīts nav pirmā svaiguma, bet nu man domāt šito ziemu davilks - no rīta lec uz pirmo šķīlienu. kaimiņš gan ik pa 2 stundām iet ārā darbināt savu dīzeļtraktoru (man pat ir aizdomas, ka šo procesu viņš atkārto arī naktī). interesanti vispār pavērot kas notiek. visādas pamirušas vācu mašīnas ik pa brīdim gadās redzēt. vot.

laimigais...

nu laikam Hondam kaut kads minuss, viens te ieprieks kaut ko par jaunajiem Jaziem runaja

ehh... citadi jau mashins pilnigi ok (mans Civics), bet ziema tam laikam nav stipra puse.

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja: Vieniigi degvielas pateerins ir ar aciis saskataams, ja saak braukt ar neuzsilusi auto, bultinja pilniigi raustaas

kā zināms, visātrākā un efektīvākā dzinēja sildīšana ir BRAUCOT... tas jau sen te iAuto izdiskutēts.

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

izraadaas, ka daudzi nezina, ka piestarteejot autinju shaadaa salaa, vajag nospiest un tureet sajuugu, lai starterim nav jaakulj arii sasalusii kaarbas ellja.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja: izraadaas, ka daudzi nezina, ka piestarteejot autinju shaadaa salaa, vajag nospiest un tureet sajuugu, lai starterim nav jaakulj arii sasalusii kaarbas ellja.

A ja automaatc???

jenny Reģ.: 06.03.2003
0 0 Atbildēt

Viks, paraxtaa kljuuda ezis ir LEPNS putns

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Vilks rakstīja: izraadaas, ka daudzi nezina, ka piestarteejot autinju shaadaa salaa, vajag nospiest un tureet sajuugu, lai starterim nav jaakulj arii sasalusii kaarbas ellja.

A ja automaatc???

tad bremzi

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

KM rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Vilks rakstīja: izraadaas, ka daudzi nezina, ka piestarteejot autinju shaadaa salaa, vajag nospiest un tureet sajuugu, lai starterim nav jaakulj arii sasalusii kaarbas ellja.

A ja automaatc???

tad bremzi

A kura roba labak likt P vai N

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vislabāk PN !

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

KM rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Vilks rakstīja: izraadaas, ka daudzi nezina, ka piestarteejot autinju shaadaa salaa, vajag nospiest un tureet sajuugu, lai starterim nav jaakulj arii sasalusii kaarbas ellja.

A ja automaatc???

tad bremzi

A kura roba labak likt P vai N

nez,man liekas,ja N ,tad bremzi visapr nevajag spiest,bet ja P,tad gan ...

slaaists Reģ.: 04.06.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vislabāk PN !

ibis

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

KM rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

KM rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Vilks rakstīja: izraadaas, ka daudzi nezina, ka piestarteejot autinju shaadaa salaa, vajag nospiest un tureet sajuugu, lai starterim nav jaakulj arii sasalusii kaarbas ellja.

A ja automaatc???

tad bremzi

A kura roba labak likt P vai N

nez,man liekas,ja N ,tad bremzi visapr nevajag spiest,bet ja P,tad gan ...

Pats izlasiiji, ko sarakstiiji

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

TĀ!

Kurš man var "aizsist" aķa lādētāju?

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

pukjiite rakstīja: nju tad ko var darit ar auto ja nepielec un viss tur sasalis. vai tiesam nav kada viltiba? bez auto kaa bez rokam, visi plani juuk. draugs ari nevar visur izvada, kur vajag.

Ja problēma ir sabiezeejusi ella, kaa rezultaataa profesors akitis + starteris nevar pietiekosi aatri pagriezt motoru (sliktaakaa gadijumaa negriez vispaar), labs paliigs ir celtniecības fēns, ar ko sildiit karteri... pusstunda un ella jau ir silta un iedarbinaat vairs nav probleemu... protams, ja ir pieejama elektriiba...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

KM rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

KM rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Vilks rakstīja: izraadaas, ka daudzi nezina, ka piestarteejot autinju shaadaa salaa, vajag nospiest un tureet sajuugu, lai starterim nav jaakulj arii sasalusii kaarbas ellja.

A ja automaatc???

tad bremzi

A kura roba labak likt P vai N

nez,man liekas,ja N ,tad bremzi visapr nevajag spiest,bet ja P,tad gan ...

Saabs automāts startējas tikai uz P - arī vasarā - pretidiņu aizsardzība

LorDRameX Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

KM rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

KM rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Vilks rakstīja: izraadaas, ka daudzi nezina, ka piestarteejot autinju shaadaa salaa, vajag nospiest un tureet sajuugu, lai starterim nav jaakulj arii sasalusii kaarbas ellja.

A ja automaatc???

tad bremzi

A kura roba labak likt P vai N

nez,man liekas,ja N ,tad bremzi visapr nevajag spiest,bet ja P,tad gan ...

Saabs automāts startējas tikai uz P - arī vasarā - pretidiņu aizsardzība

taa ar nepaarabudiiju ka opeljkugjim, bet man ar staav prataa ka ja klokji pavilka cita staavoki(ne P) tad senators atstaaja nule emocijas uz acleegs groziishanu aizdedzee...

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Nedaudz parakaajos statoil lapaa un reku forsh links par vinju uberkruto D-FORTIS

www.statoil.lv/...

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

LorDRameX rakstīja:

taa ar nepaarabudiiju ka opeljkugjim, bet man ar staav prataa ka ja klokji pavilka cita staavoki(ne P) tad senators atstaaja nule emocijas uz acleegs groziishanu aizdedzee...

Startējas uz PN uz citiem tākā nevaidzētu

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

garāžai akmens vates siltumizolāciju

iekšā eļļas radiatoru ar termostatu

vai zem kartera vafeļpannu

un viss notiek

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: garāžai akmens vates siltumizolāciju

iekšā eļļas radiatoru ar termostatu

vai zem kartera vafeļpannu

un viss notiek

..aizmirsi piemineet paziistamu elektrikji,kursh sho to paknibina skaitiitaajaa..

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti