Kur var patīt spidometru?

guhtix Reģ.: 11.11.2005

vajadzētu patīt el.spidometru,var kāds palīdzēt?

 
1 2
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Preteklis krāpnieks

CSDD ir pakalpojuma numurs, uz kuru nosūtot īsziņu atnāk atpakaļ info par to, ar kādu nobraukumu auto reģistrēts LV un kāds ir bijis katrā TA reizē.

Vari vien nepūlēties.

guhtix Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

tas priekš darba auto

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es kā reiz pirms nākamās TA ar plānoju patīt atpakaļ

viesisss Reģ.: 04.02.2004
0 0 Atbildēt

Tas nav tā vērts, jo par vienu atgriešanas reizi elektroniskam spidometram prasija ap 500 Ls un to praktizē tikai jaunākiem auto. Čakars gandrīz nekāds vot tikai iekārta, kas to dara gan maksā tapēc tadas cenas, lai atpelnītu iekārtu.

Ar cieņu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

viesisss rakstīja: Tas nav tā vērts, jo par vienu atgriešanas reizi elektroniskam spidometram prasija ap 500 Ls un to praktizē tikai jaunākiem auto. Čakars gandrīz nekāds vot tikai iekārta, kas to dara gan maksā tapēc tadas cenas, lai atpelnītu iekārtu.

Ar cieņu.

labi, ka ir tādi, kas tic pasaciņām

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

apsoluutas mulkjiiibas.

izejot TA fiksee raadiijumu, arii citu ! naakosjo !

IISZINJAA buus peedeejaas TA raadiijums !

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: apsoluutas mulkjiiibas.

izejot TA fiksee raadiijumu, arii citu ! naakosjo !

IISZINJAA buus peedeejaas TA raadiijums !

Visi spidometra rādījumi būs par visām TA izietām Latvijā.

Jonkee Reģ.: 28.07.2003
0 0 Atbildēt

Help! Vai kāds var palīdzēt pārsist autiņam šasijas numurus?!

Savādāk nesakrīt ar TEHN. pasē norādītajiem, krāsa arī nebija riktīgā, bet es jau pārkrāsoju.

Leekaiz Reģ.: 05.02.2003
0 0 Atbildēt

Jaa man ar lidziga problema ir masiina nav TEHN. pase. Palidziet uztaisiit.

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

A man ir pase, bet nau suņa

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ka tik tā nav vilka pase ?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

ursis rakstīja: apsoluutas mulkjiiibas.

izejot TA fiksee raadiijumu, arii citu ! naakosjo !

IISZINJAA buus peedeejaas TA raadiijums !

Visi spidometra rādījumi būs par visām TA izietām Latvijā.

nemuldies

guhtix Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

bērnudārzs !

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

ursis rakstīja: apsoluutas mulkjiiibas.

izejot TA fiksee raadiijumu, arii citu ! naakosjo !

IISZINJAA buus peedeejaas TA raadiijums !

Visi spidometra rādījumi būs par visām TA izietām Latvijā.

nemuldies

Čistaja pravda. Vismaz man atsūtija no CSDD. Bija redzams kurā gadā pa 120 štukām atgriezts spidometrs.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ursim nekad nav bijis naudas, lai to īsziņu aizsūtītu

tāpēc arī muld

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

guhtix rakstīja: vajadzētu patīt el.spidometru,var kāds palīdzēt?

Ja Tu mani varēsi dabūt rokā,tad par 1 laba ruma pudeli es tevi varu savest ar meistaru.Darbs maksās apmēram 3 konjakus.Pēc tam pats varēsi dragāt pēc sirds patikas bez papildus izmaksām.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

guhtix rakstīja: vajadzētu patīt el.spidometru,var kāds palīdzēt?

Ja Tu mani varēsi dabūt rokā,tad par 1 laba ruma pudeli es tevi varu savest ar meistaru.Darbs maksās apmēram 3 konjakus.Pēc tam pats varēsi dragāt pēc sirds patikas bez papildus izmaksām.

ja vajag , tad man ar viens ir, kas kaa reiz kaut kaadaam valsts iestaades meganeem tina spidometrus...

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Ja uz priekšu vajag nedaudz patīt (degvielas ieekonomešanai) tad tas ir relatīvi vienkārši.

Es to darīju ar parasto skaņas ģeneratoru. Uzliek 100Hz 12v izejas līmeni. Noņem 3vadus, kuri nāk no devēja ātrumkārbā. Pa kārtai pieliek ģeneratoru pie visiem 3vadiem un skatās, kurā momentā reaģē spidometrs. Tad pieregulē ģeneratoram frekvenci, lai ātrāk process notiek un gaida, kamēr uzskries vajadzīgais cipars.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

316i rakstīja:

RLaguna rakstīja:

guhtix rakstīja: vajadzētu patīt el.spidometru,var kāds palīdzēt?

Ja Tu mani varēsi dabūt rokā,tad par 1 laba ruma pudeli es tevi varu savest ar meistaru.Darbs maksās apmēram 3 konjakus.Pēc tam pats varēsi dragāt pēc sirds patikas bez papildus izmaksām.

ja vajag , tad man ar viens ir, kas kaa reiz kaut kaadaam valsts iestaades meganeem tina spidometrus...

un megānes bij Valsts policijai un VIDam...

da nē.pilnīgi nekaitīgs dienests bija kaut kas ar ūdeni saistīts

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

sleepnis rakstīja: Ja uz priekšu vajag nedaudz patīt (degvielas ieekonomešanai) tad tas ir relatīvi vienkārši.

Es to darīju ar parasto skaņas ģeneratoru. Uzliek 100Hz 12v izejas līmeni. Noņem 3vadus, kuri nāk no devēja ātrumkārbā. Pa kārtai pieliek ģeneratoru pie visiem 3vadiem un skatās, kurā momentā reaģē spidometrs. Tad pieregulē ģeneratoram frekvenci, lai ātrāk process notiek un gaida, kamēr uzskries vajadzīgais cipars.

vo, pļē, paldies kungs!

Lai to darītu pats jāzina mazliet vairāk par to,ka elektrība nāk no Ķeguma-ir tādi autiņi,kuriem ar mēģināšanu var sajāt visu elektroniku.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

RLaguna rakstīja:

smonG rakstīja:

sleepnis rakstīja: Ja uz priekšu vajag nedaudz patīt (degvielas ieekonomešanai) tad tas ir relatīvi vienkārši.

Es to darīju ar parasto skaņas ģeneratoru. Uzliek 100Hz 12v izejas līmeni. Noņem 3vadus, kuri nāk no devēja ātrumkārbā. Pa kārtai pieliek ģeneratoru pie visiem 3vadiem un skatās, kurā momentā reaģē spidometrs. Tad pieregulē ģeneratoram frekvenci, lai ātrāk process notiek un gaida, kamēr uzskries vajadzīgais cipars.

vo, pļē, paldies kungs!

Lai to darītu pats jāzina mazliet vairāk par to,ka elektrība nāk no Ķeguma-ir tādi autiņi,kuriem ar mēģināšanu var sajāt visu elektroniku.

tiem kam var sajāt elektroniku, spidometra devējs ir apvienoc ar ABS devēju (po prostomu) nevis kārbā atsevišķs devējs...... bet paldies par brīdinājumu... vienkārši uzzināju kurā virzienā meklēt...

Viens paziņa tā nokāva spidometru kopā ar km skaitītāju/autiņš bija bez ABS.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Ja uz priekšu vajag nedaudz patīt (degvielas ieekonomešanai) tad tas ir relatīvi vienkārši.

Es to darīju ar parasto skaņas ģeneratoru. Uzliek 100Hz 12v izejas līmeni. Noņem 3vadus, kuri nāk no devēja ātrumkārbā. Pa kārtai pieliek ģeneratoru pie visiem 3vadiem un skatās, kurā momentā reaģē spidometrs. Tad pieregulē ģeneratoram frekvenci, lai ātrāk process notiek un gaida, kamēr uzskries vajadzīgais cipars.

šitā gan nerunā, tie herci, ampēri un omi te nekotējas, te vajag citādi

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Ja kādam ir info, kur var "pārtīt" pavisam jaunās Lagunas odometru atsutiet mailā, lūdzu!

vmartini at delfi punkts lv

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Ja kādam ir info, kur var "pārtīt" pavisam jaunās Lagunas odometru atsutiet mailā, lūdzu!

vmartini at delfi punkts lv

vispaar zeel ka Latvijaa nav kaa amerika ka par šito liek ķurmī tad bļ.e ib.io šitādi teksti neskanētu.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Viens paziņa tā nokāva spidometru kopā ar km skaitītāju/autiņš bija bez ABS.

Es zinu vienu autinju, kuram izrauj ABS droshinaataaju, un odometrs tad nestraadaa

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti