Pārdod Avensi \'00 1.6

viagris Reģ.: 06.07.2004

Pārdod Avensi 2000.gads. 1.6 101zs, Linea Terra (krēslu apsilde, el.priekšējie logi, el.spoguļi, centralka, automātiskās dienasgaismas) radio ar CD Sony, ziemas un vasaras riepas (vienai sezonai), oriģinālie kalpaki, signalizācija, 2 Airbagi, ABS TO līdz 11.2007. Noskrējiens 150 tk oriģinālais, pirkts jauns te, ir servisa grāmatiņa ar visām apkopēm pie wesa un amserva līdz ierakstam 142000 km. Krāsa- tumši zaļa. Kondiķa nav.

Cena 5700 EUR. Foto pēc pieprasījuma būs no trešdienas

Tel.: 29137145

Spams normas robežās.

 
1 2 3 4
viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

P.S. Sedans.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tas i tas kursh pa 4keur tika iepirkc ?

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: tas i tas kursh pa 4keur tika iepirkc ?

???

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Pārdod Avensi 2000.gads. 1.6 101zs, Linea Terra (krēslu apsilde, el.priekšējie logi, el.spoguļi, centralka, automātiskās dienasgaismas) radio ar CD Sony, ziemas un vasaras riepas (vienai sezonai), oriģinālie kalpaki, signalizācija, 2 Airbagi, ABS TO līdz 11.2007. Noskrējiens 150 tk oriģinālais, pirkts jauns te, ir servisa grāmatiņa ar visām apkopēm pie wesa un amserva līdz ierakstam 142000 km. Krāsa- tumši zaļa. Kondiķa nav.

Cena 5700 EUR. Foto pēc pieprasījuma būs no trešdienas

Tel.: 29137145

Spams normas robežās.

Klau, nekā personīga - vienmēr esmu vēlējies izzināt cilvēku domāšanu, 21.gadsimtā iegādājoties autiņu salonā un bez A/C

Nu kā tad tā, draugs?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

viagris rakstīja: Pārdod Avensi 2000.gads. 1.6 101zs, Linea Terra (krēslu apsilde, el.priekšējie logi, el.spoguļi, centralka, automātiskās dienasgaismas) radio ar CD Sony, ziemas un vasaras riepas (vienai sezonai), oriģinālie kalpaki, signalizācija, 2 Airbagi, ABS TO līdz 11.2007. Noskrējiens 150 tk oriģinālais, pirkts jauns te, ir servisa grāmatiņa ar visām apkopēm pie wesa un amserva līdz ierakstam 142000 km. Krāsa- tumši zaļa. Kondiķa nav.

Cena 5700 EUR. Foto pēc pieprasījuma būs no trešdienas

Tel.: 29137145

Spams normas robežās.

Klau, nekā personīga - vienmēr esmu vēlējies izzināt cilvēku domāšanu, 21.gadsimtā iegādājoties autiņu salonā un bez A/C

Nu kā tad tā, draugs?

da nejau jamais pac ir nopircis to toijotu savulaik... visticamāk, ka kāds umņiks tagad pērk nissan NOTE un avensi atstāj kā pirmo iemaksu..... "ņe jevo motoroļļer, on toļko razmesķil objavu"

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Normaals auto, tikai tieshaam zheel ka nav A/C.

Auto ir sedans, hatch vai universaals ?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Normaals auto, tikai tieshaam zheel ka nav A/C.

Auto ir sedans, hatch vai universaals ?

autors taču jau rakstīja, ka sedans

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Un ta kaads jamam beigaas bija motors 4A-FE, vai jau naakamaas paaudzes ar VVTi, driizaak jau ka pirmais. Tikai tad atkal jautajums vai tieshaam tik maza jauda.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

WALA rakstīja: Normaals auto, tikai tieshaam zheel ka nav A/C.

Auto ir sedans, hatch vai universaals ?

autors taču jau rakstīja, ka sedans

Oi lohanulsja. 10x.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt
viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

da nejau jamais pac ir nopircis to toijotu savulaik... visticamāk, ka kāds umņiks tagad pērk nissan NOTE un avensi atstāj kā pirmo iemaksu..... "ņe jevo motoroļļer, on toļko razmesķil objavu"

Bingo, bet tomēr BMW ir mana stihija

Bet mašīna ir uz manis, pie tam vēl līzingā, kuru var pārņemt

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Un ta kaads jamam beigaas bija motors 4A-FE, vai jau naakamaas paaudzes ar VVTi, driizaak jau ka pirmais. Tikai tad atkal jautajums vai tieshaam tik maza jauda.

Vai nu 110zs, nezinu, auto.ru 2 gabali 1,6 figurē, kas uzstaadiiti no 97-2002 gadam, vienam 101, otram 110 zs, kādi nāca uz LV, hvz, jaauzvana uz amservu, jaapajautaa

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Cik zinu tad Avensim nevajdzeetu but motoram ar 101 Zs tobish lean burn ( taads bija manai Carinai), Bet savukaart cik esmu saparatis tad ir bijushi 1,8 lean burn kas principa peec jaudas = 1,6 parastajam.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Starp citu ja nekljuudos tad pie TOYOTA diileriem var uzstaadiit dazjaadas papildu opcijas kas naaca orgjinaali shiem auto. Webaa vareeja atrast, taa kaa domaaju ka arii A/C vai pat klimas ja taada bija pievieshana nau probza. Tipa tas vinjiem laikam kaut kaads uzkraato rezerves dalju sales ?!?!?!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

Bingo, bet tomēr BMW ir mana stihija

Bet mašīna ir uz manis, pie tam vēl līzingā, kuru var pārņemt

NU nezinu cik es atceros 318 E36 BMW kupeju tad man vinja nelikaas dikti klusaaka, bet nu mosh atminjas vairs nav tik spilgtas.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

viagris rakstīja:

Bingo, bet tomēr BMW ir mana stihija

Bet mašīna ir uz manis, pie tam vēl līzingā, kuru var pārņemt

NU nezinu cik es atceros 318 E36 BMW kupeju tad man vinja nelikaas dikti klusaaka, bet nu mosh atminjas vairs nav tik spilgtas.

Da kaut vai durvju aizvēršanu salīdzini, pie rimi paklausies kā BMW veras ciet, 2kārt, bembim 2 robu līdz 80 var atvilkt, šis atkal ekonomiskāks, katram savi + un -, pie bembja vair;ak pierasts varbuut.

A par AC rīt noskaidrošu cik maxā uzstādīšana un tad jau tiks tirgots ar AC iespējams

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

lja lja lja Amservaa savulaik reklameeja 'aftermarket ' A/C uzstaadiishanu , cipars bij ap 1kls txshto uztici naakamam pirceejam to prieku shaadu 'nekaadu ' grabazju tikvajtaa pirks tik 'vecais lauku vecis' vai 'nezjeeliigais shefs' prieksh kaada pussudiiga managera un vinjiem uz A/C klaatbuutni buus dzjilsh poooxyjsz , ka tik cena un GADS labi .

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

viagris rakstīja: Pārdod Avensi 2000.gads. 1.6 101zs, Linea Terra (krēslu apsilde, el.priekšējie logi, el.spoguļi, centralka, automātiskās dienasgaismas) radio ar CD Sony, ziemas un vasaras riepas (vienai sezonai), oriģinālie kalpaki, signalizācija, 2 Airbagi, ABS TO līdz 11.2007. Noskrējiens 150 tk oriģinālais, pirkts jauns te, ir servisa grāmatiņa ar visām apkopēm pie wesa un amserva līdz ierakstam 142000 km. Krāsa- tumši zaļa. Kondiķa nav.

Cena 5700 EUR. Foto pēc pieprasījuma būs no trešdienas

Tel.: 29137145

Spams normas robežās.

Klau, nekā personīga - vienmēr esmu vēlējies izzināt cilvēku domāšanu, 21.gadsimtā iegādājoties autiņu salonā un bez A/C

Nu kā tad tā, draugs?

Es personiigi kaa 21. gadsimta cilveeks, kursh darbaa, veikalos un citur piespiedu kaartaa elpo sauso "maaksliigo" kondishku gaisu, nu galiigi nealkstu to elpot arii savaa mashiinaa. Ja arii buus tas A/C, toch iekshaa nesleegshu lai kaada tveice

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: lja lja lja Amservaa savulaik reklameeja 'aftermarket ' A/C uzstaadiishanu , cipars bij ap 1kls txshto uztici naakamam pirceejam to prieku shaadu 'nekaadu ' grabazju tikvajtaa pirks tik 'vecais lauku vecis' vai 'nezjeeliigais shefs' prieksh kaada pussudiiga managera un vinjiem uz A/C klaatbuutni buus dzjilsh poooxyjsz , ka tik cena un GADS labi .

Tikko zvaniiju uz Wesu, 1200 Ls

Tātad ar AC 7200 Euro

Cena runājama

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

Tikko zvaniiju uz Wesu, 1200 Ls

Tātad ar AC 7200 Euro

Cena runājama

butiskaakais ir tas ka var dabuut, pameegjini nu nopirkt jaunu auto lidzveertiigaa cenaa/kvalitaatee/ietilpiibaa utt. utjpr.

Patiesiiba arii ljooti pateiciigs dampis tjuuneeshanai, virsbuuves visas vienaadas, un var ielikt pat 3S-GTE ( jeb kaads nu tur tas 2l motors Turbo Celicaas bija). Vieniigais kas zheel ka nevar dabuut Avensi ar 4x4 kamer Corollas vareej un IMO joprojaam var.

Tas bija taa liriska atkaape par teemu ka es saveejo laikam taa ari braukshu kameer saluuziis un tad tasiishu ķonstruktoru.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Iecheko arii amservu !! nopietni . Peedeejaas 'koyotu shtelles' ( gan 2gadi atpakalj ) aatraak un leetaak risinaajaas Amservaa .

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Iecheko arii amservu !! nopietni . Peedeejaas 'koyotu shtelles' ( gan 2gadi atpakalj ) aatraak un leetaak risinaajaas Amservaa .

Taisniiba par leetak, bet pagaidaam toch ne aatraak, peec tam kad atveers jauno virsbuuvju cehu(soliija pec NY AFAIR) tad mosh beidzot rindas leenaam "uzsuuksies".

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

O atcereejos veel vienu lietu kas mani inceeja, vai aizmuguree ir disku bremzes vai trumulju taveejam ???

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: O atcereejos veel vienu lietu kas mani inceeja, vai aizmuguree ir disku bremzes vai trumulju taveejam ???

Po barabanu tobish trumuļu

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

He, shodien mekleeju vai jau ss.lv neesi ielicis ar bildeem, un skatos ka tur vien \"anekdote\" meetaajas:

ss.ss.lv/...

tas vaagjis ir no UK, saakumaa nesapratu kapeec viss salons taac diivains liekas - tad iebraucu, iduskonsole ir \"nepareiza\", automaata klokjis arii nepareizais, un visbeidzot aarpusee arii logu tiiriitaaji ir napereizie. Diez cik tam cilvim izmaksaaj stuuri paarmest uz otru pusi.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti