Kur meklēt Fiat Tipo galveno bremžu cilindru?

sleepnis Reģ.: 02.05.2003

Kur vēl bez arfilas, barona ielas ūķa un auto italia varētu meklēt priekš tipo galveno bremžu cilindru vai tā remontkomplektu? Man liekas pie topika par fiat servisiem bija vēl klāt kaut kāda informācija par servisu Pārdaugavā, bet tagad vairs to neatrodu.

 
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Tā servisa Āgenskalnā vairs nau...

Nu vēl ir, bet ar itāļiem vairs neņemas - jamie skrūvēkopā Caterhamus.

Bet bremžcilindru vari pameklēt Salta-M bodēs un Tekkon - mežciemā aiz Statoila - dārzniecības teritorijā...

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Salta-M nebija, bet par Tekkton paldies, tas netālu, pamēģināšu iegriezties. Ja ne, tad Barona ielā solīja pirmdien būšot (ha ha). Tikmēr nāksies zāģēt ar pašizgrieztām blīvēm

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Vari pamēģināt ACM Auto, kas atrodas uz Baznīcas un Stabu stūra. Tas ir maziņš auto veikaliņš, kurā uz vietas tas cilinders pavisam noteikti nebūs, bet veikalnieks pieņems Tavu pasūtījumu un to cilinderi sagādās (pēc detaļām uz bāzēm viņš brauc trešdienās un piektdienās).

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

P.S. Protams, nav 100% garantijas, ka šī veikala piegādātāji varēs sadabūt vajadzīgo cilinderi. Taču šis bija vienīgais kantoris, kur es savulaik varēju pasūtīt kapara smēri, par kuras eksistenci daudzviet citur neviens nebija neko dzirdējis.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Ja arī žiguļa cilindrs pēc izmēriem derētu, tad krievu mašīnām trubelēm štuceriem ir cita vītne.

Tekktonā nebija, Pamēģināšu ACM Tik tur neviens tagad telefonu neceļ.

Laikam jau būs reiz jānoraksta tas lūznis.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

kas par lūzni?

Vēl jau ir ebay.co.uk un ebay.de

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Kur vēl bez arfilas, barona ielas ūķa un auto italia varētu meklēt priekš tipo galveno bremžu cilindru vai tā remontkomplektu? Man liekas pie topika par fiat servisiem bija vēl klāt kaut kāda informācija par servisu Pārdaugavā, bet tagad vairs to neatrodu.

paintereseejies sono auto prieksh punto tur visu var dabuut

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

sleepnis rakstīja: Kur vēl bez arfilas, barona ielas ūķa un auto italia varētu meklēt priekš tipo galveno bremžu cilindru vai tā remontkomplektu? Man liekas pie topika par fiat servisiem bija vēl klāt kaut kāda informācija par servisu Pārdaugavā, bet tagad vairs to neatrodu.

paintereseejies sono auto prieksh punto tur visu var dabuut

atrodas Kurbada 4 laikam

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti