Sharanam Palīgā

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

man sharanam aprili"mainita"zobsiksna ar ruļiem , tagad iedevu autiņu cilvekam pa eiropu pabraukt un Polijā norāva siksnu .

Jautājums : kā pareizi man rīkoties lai piedzītu LS no mainītājiem ,ir (čeki par remontu LV ), kādus dok vajag no Polijas... vispār kā pareizi rīkoties

 
1 2
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Un Poļu meistari man draugam parādija to siksnu saka galigi izdilusi

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ja liktu uz balsosanu

nekas nesanaaks...

P.S. noveelu lai IZDODAS !

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: ja liktu uz balsosanu

nekas nesanaaks...

P.S. noveelu lai IZDODAS !

Vispār man pašlaik tāpat šķiet ..

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

GONOM tavs ieteikums par bildēm būs jāņem vērā.

Pirmdien būs jāuzzvana uz patēºētāju tiesību centru

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

rudens68 rakstīja: GONOM tavs ...

labi, ka ne GONDON...

rehis Reģ.: 11.05.2004
0 0 Atbildēt

pedaalis rakstīja:

Gnoms rakstīja:

rudens68 rakstīja: GONOM tavs ...

labi, ka ne GONDON...

Es ar izsmējos

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

savu pazinju viduu esmu sakaaries ar lietu,kad tiek panjemta nauda par nepaveiktiem darbiem. bet ka par shaadu darbu....

bet serviss spurosies.

1. siksna slikta-tad ja pircis serviss-ko taadu pircis.

2. miris spriegotaaj rullis,vai taa amortizators.-jo paziimes liecina ka runa par 2.0 motoriiti. jo V6 taa uzreiz nesaremonteesi-te ir pietiecis ar siksnas uzlikshanu.

3. hvz kaa veel var serviss atrunaaties...

bet nu lai veicas...

P.S. no redzeejumiem-shokejosjaakiem.

1. BMW toringam - motora eljas mainja. un nagla saka aciis ka ir mainiita. bet filtra skruuve(kartridza) kaa bija netiira un putekljiem bez atsleegas peedaam...taa arii bija. un elja melna melna peec 400 km nobraukuma.

2. OPEL ecotec dzineejam mainiits bliivsleegs-sajuuga pusee. elja kaa teceeja(pileeja) taa arii bija. neko nepanaaca,kaut otraa servii skaidri pateica kaarba netika njemta nost... +pasuutiijumaa likta mainiit paddona bliive-taa ar netika nomainiita... bet uzlikta vecaa uz hermeetikja-kaut tika atvesta jauna no opel centra...

galiigi sapinaas kad ieraudziija servja kabinetaa to bliivi uz galda! sekoja-taa nav juusu taa ir citam. uz kastes calis bija ar naglu iespiedis tel.nr ko tempaa vaidzeeja rakstiit. to serviss nezinaaja. tad atzinaas nu jaa jums bija lba vecaa bliive taapeec uzlikaam uz hermeetikja !!! tas pie noteikuma kad klients ir atvedis JAUNU(no opel servja kaa teicu)...

3. shie bija taa sakot "labaakie".

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: savu pazinju viduu esmu sakaaries ar lietu,kad tiek panjemta nauda par nepaveiktiem darbiem. bet ka par shaadu darbu....

Sakaaries - arī labs

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

ursis rakstīja: savu pazinju viduu esmu sakaaries ar lietu,kad tiek panjemta nauda par nepaveiktiem darbiem. bet ka par shaadu darbu....

Sakaaries - arī labs

nu bet galvaa smadzenes sakaraas(kaa kompis) kad redzi taadu nekauniibu

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

1. Cik no aprīļa nobraukts? Aprīlis, maijs, jūnijs...ja nu nomā to autiņu?

2. Tas, ka ruļļi nomainīti, neko nenozīmē- vai visi nomainīti, vai nomainīts ūdenssūknis? Ja dīzelis, varbūt siksnu saplēsa augstspiediena sūkņa zobrats.

Ļoti iespējams, ka gribēji pa lēto un visu nemaz nenomainīji. Siksnas nemēdz tāpat vien saplīst.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

dzeks pie manis ņēma micukam sajūgu un ātrumkārbu

teica, mainījis kaukādā kruta servisā, ķipa autofavorītā vai kaukur tur.

pēc 2 nedēļām sajūgs beigts.... attaisīja vaļā, kurvis manāmi vecais, kaut servīzei tika sapiķots par jaunu

karoče.... ja nestāvi blakus un nalūri uz nagiem.... kuj kāds ko izdarīs.... jamiem jau galvenais piķi nokašt...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: 1. Cik no aprīļa nobraukts? Aprīlis, maijs, jūnijs...ja nu nomā to autiņu?

2. Tas, ka ruļļi nomainīti, neko nenozīmē- vai visi nomainīti, vai nomainīts ūdenssūknis? Ja dīzelis, varbūt siksnu saplēsa augstspiediena sūkņa zobrats.

Ļoti iespējams, ka gribēji pa lēto un visu nemaz nenomainīji. Siksnas nemēdz tāpat vien saplīst.

1.nobraukts 9 tūkst

2.skatos viņu kvīti tur divi ruli un suknis

Ja par cenu tad zobsiksna 15 , rulīši 20 un 26 ,suknis 15 , vispār ar visām eļlām un darbu 169 Ls

šoreiz vispār nebija nekāda runa kā lētāk

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Vēl skats pagātnē pirms kādi 2-3 tukst km .

Pēc mierīga brauciena piestāju krūmiņos ,nākot uz autiņu atpakaļ likās ,ka kautkas grab motorā (kā jau minēju man dīzels kas ir stipri skaļš),atveru vāku itkā nāk no zobsiksnas puses nu bet ļooti nepārliecinoši , tālāk uzsāku braukt un uzgāzēju islaicīgi nu kādi 3- 4 tukst apgriezieni un iedegās sarkanā ģenerātora lampiņa. Nu ko turpināju bez gaismām braukt un pēc kādām 5 min pazuda tā lampiņa . Protams sekoja vizīte pie elektriķa ,šis salika vadiņus vis ok 14 dod ārā , palika saruna ,ka ja kas kaut uz mirkli iedegsies tad ņemsim to ģeneratoru nost. To skaņu vairāk nedzirdēju.

Tālāk vis darbojās ok ,ļidz pēkšni drauga zvans vai varu autinu aizdot, vajag 7 cilvekiem , vēl tik vajadzēja vienu krēslu , to no viena cita sharan īpašnieka dabūju un tas jau kā ilgadējs dizeļšaran lietotājs ieteica šat tad īslaicīgi ar kādiem 4 tukst apgriezieniem pabraukt ,ko ar mājup braucot pamēģināju un..... atkal tā aķa lampiņa ,tikai šoreiz pie normāliem 2,4 apgriezieniem neiedegās.

Nu ko autiņu viņam vajadzēja nākošā dienā , protams par ģenerātoru pateicu ,pat aķi rezerves iedevu . Viņš būdasm vēsais tik noteica ,ja noklāsies būs šovs ko atcerēties , nu sanāca tkai daudz ....

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Vēl skats pagātnē pirms kādi 2-3 tukst km .

Pēc mierīga brauciena piestāju krūmiņos ,nākot uz autiņu atpakaļ likās ,ka kautkas grab motorā (kā jau minēju man dīzels kas ir stipri skaļš),atveru vāku itkā nāk no zobsiksnas puses nu bet ļooti nepārliecinoši , tālāk uzsāku braukt un uzgāzēju islaicīgi nu kādi 3- 4 tukst apgriezieni un iedegās sarkanā ģenerātora lampiņa. Nu ko turpināju bez gaismām braukt un pēc kādām 5 min pazuda tā lampiņa . Protams sekoja vizīte pie elektriķa ,šis salika vadiņus vis ok 14 dod ārā , palika saruna ,ka ja kas kaut uz mirkli iedegsies tad ņemsim to ģeneratoru nost. To skaņu vairāk nedzirdēju.

Tālāk vis darbojās ok ,ļidz pēkšni drauga zvans vai varu autinu aizdot, vajag 7 cilvekiem , vēl tik vajadzēja vienu krēslu , to no viena cita sharan īpašnieka dabūju un tas jau kā ilgadējs dizeļšaran lietotājs ieteica šat tad īslaicīgi ar kādiem 4 tukst apgriezieniem pabraukt ,ko ar mājup braucot pamēģināju un..... atkal tā aķa lampiņa ,tikai šoreiz pie normāliem 2,4 apgriezieniem neiedegās.

Nu ko autiņu viņam vajadzēja nākošā dienā , protams par ģenerātoru pateicu ,pat aķi rezerves iedevu . Viņš būdasm vēsais tik noteica ,ja noklāsies būs šovs ko atcerēties , nu sanāca tkai daudz ....

murgs kaut kāds...

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Ir bijuši gadījumi, kad trūkstot ģeneratora celiņu siksnai, tiek norauts zobsiksnas vāks un pārrauta zobene.

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: vai nomainīts ūdenssūknis?

Es vēl nesen neticēju ka pie zobenes piesaistīts arī ūdensūknis.. patiesībā tagad pat nezinu, kā ir manam auto..

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Dragon rakstīja:

deksters rakstīja: vai nomainīts ūdenssūknis?

Es vēl nesen neticēju ka pie zobenes piesaistīts arī ūdensūknis.. patiesībā tagad pat nezinu, kā ir manam auto..

Kā kuram dzinējam, var būt visādi.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Ir bijuši gadījumi, kad trūkstot ģeneratora celiņu siksnai, tiek norauts zobsiksnas vāks un pārrauta zobene.

šitas tiesa - tur pat vaaku nevajag noraut - ir dzineeji, kur paartruukusii ģeneratora sikna trāpa zobenē pa kaut kādu vienīgo spraugu tajā vākā

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Dragon rakstīja:

deksters rakstīja: vai nomainīts ūdenssūknis?

Es vēl nesen neticēju ka pie zobenes piesaistīts arī ūdensūknis.. patiesībā tagad pat nezinu, kā ir manam auto..

Cigāram, piemēram, zobene tieši ar ūdens sūkni tiek spriegota (5 cilindru dzinējiem).

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: autorizēta servisa defektācijas aktu (vēlams angliski), ...

no poļiem? angliski ? kaka gadījums, ir pieredze

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Vēl skats pagātnē pirms kādi 2-3 tukst km .

Pēc mierīga brauciena piestāju krūmiņos ,nākot uz autiņu atpakaļ likās ,ka kautkas grab motorā (kā jau minēju man dīzels kas ir stipri skaļš),atveru vāku itkā nāk no zobsiksnas puses nu bet ļooti nepārliecinoši , tālāk uzsāku braukt un uzgāzēju islaicīgi nu kādi 3- 4 tukst apgriezieni un iedegās sarkanā ģenerātora lampiņa. Nu ko turpināju bez gaismām braukt un pēc kādām 5 min pazuda tā lampiņa . Protams sekoja vizīte pie elektriķa ,šis salika vadiņus vis ok 14 dod ārā , palika saruna ,ka ja kas kaut uz mirkli iedegsies tad ņemsim to ģeneratoru nost. To skaņu vairāk nedzirdēju.

Tālāk vis darbojās ok ,ļidz pēkšni drauga zvans vai varu autinu aizdot, vajag 7 cilvekiem , vēl tik vajadzēja vienu krēslu , to no viena cita sharan īpašnieka dabūju un tas jau kā ilgadējs dizeļšaran lietotājs ieteica šat tad īslaicīgi ar kādiem 4 tukst apgriezieniem pabraukt ,ko ar mājup braucot pamēģināju un..... atkal tā aķa lampiņa ,tikai šoreiz pie normāliem 2,4 apgriezieniem neiedegās.

Nu ko autiņu viņam vajadzēja nākošā dienā , protams par ģenerātoru pateicu ,pat aķi rezerves iedevu . Viņš būdasm vēsais tik noteica ,ja noklāsies būs šovs ko atcerēties , nu sanāca tkai daudz ....

pardod labak to leijerkasti, kaut kaads tjomnijs autins

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: GONOM tavs ieteikums par bildēm būs jāņem vērā.

Pirmdien būs jāuzzvana uz patēºētāju tiesību centru

Uzreiz ar naidu nevajag,papriekšu normāli vajag ar servisu izrunāties. Ja sāk bļaustīties parasti nekas nesanāk.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Vai tad vārsti līki nepalika pie norautas zobenes?

Ko ta poļi uzlika zobeni un rūca motorīts?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja: Vai tad vārsti līki nepalika pie norautas zobenes?

Ko ta poļi uzlika zobeni un rūca motorīts?

Poļi neuzlika zobeni un nerūcināja,tikai parādija saplēsto

Vakar tik atveruši motoru , nesanāca sazvanities , tā kā nezinu kas tur ,bet esmu gatavs uz "staļingradu" .Zinātāji saka ,ka parasti 95% ar vārstiem čau... Vispār skatīsies no situācijas varbūt liks citu motoru . Negadijums bij Wroclaw

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

elf rakstīja:

rudens68 rakstīja: GONOM tavs ieteikums par bildēm būs jāņem vērā.

Pirmdien būs jāuzzvana uz patēºētāju tiesību centru

Uzreiz ar naidu nevajag,papriekšu normāli vajag ar servisu izrunāties. Ja sāk bļaustīties parasti nekas nesanāk.

Tev taisnība , cik ir runāts ar cilvēkiem kam gadijusies ķibele servisa dēļ, tad vienojas uz lielākām atlaidēm remontu gadijumā ,atlaidem uz daļām .

Daudz vienkāršāk būtu ja tepat Latvijā tas notiktu

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti