Atsauksmes par Suzuki Jimny 2008

speedijs Reģ.: 29.01.2008

Sveiki! Es veletos iegadaties jaunu shadu verkiiti bet gribeetos uzinat vai kads nav ar sho saskaries.lai uzinatu sikak par dampisha ipatnibam. paterinju, caurgajamibu. un ieteiktu ko lidzigu. mashina nepiecieshama braucieniem uz mezhu un copi . citam vajadzibam netiks izmantota ka tikai 100 km lidz mezham un shat tad talak uz copi . jo shi bus gimenes 4 auto

 
1 2
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
1 0 Atbildēt

domaajams ka ar nelieliem uzlabojumiem (riepas liftoshana utt) vareetu attaisnot uz sevis liktaas ceriibas...

tajaa pashaa laikaa- ja 4tais- kaada jeega njemt par saliidzinoshi ne leetu naudu parodiju kas jaapilnveido??? vecais 3durvju patrols... vecais LC padzjeers... leetaak un labaak bez papildieguldiijumiem

speedijs Reģ.: 29.01.2008
0 0 Atbildēt

vienkarshi gribas jaunu vagi lietots ir lietots ir doma veel uz vagja vin4u likt

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

speedijs rakstīja: vienkarshi gribas jaunu vagi lietots ir lietots ir doma veel uz vagja vin4u likt

tad nu bez jautaajumiem- Hanters (on zje UAZ) vai Druvinja (njiva)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ja jau domā viču, tad gribēsi liftot, tad lielās riepas, lielos buferus... noskaidro vai Jimny tas viss tiek piedāvāts...

varbūt, tad ko tādu, vai pat divus... ir atļauja piedalīties satiksmē...

suchen.mobile.de/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

te dažādi rullīši no viņa:

www.youtube.com/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

mjā, jamais ne tikai copei der... var arī tīklus likt:

www.youtube.com/...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

speedijs rakstīja: vienkarshi gribas jaunu vagi lietots ir lietots ir doma veel uz vagja vin4u likt

Tad nu tā vairs nav ģimenes mašīna, ar kuru 100 km rādiuša šad tad mežā iebraukt. Gribi bezceļnieku, pērc kaut ko nopietnu. Gribi ģimenes auto - pērc vojādžeri, šarānu vai galaksi. Pa normāliem meža celiņiem arī ar šiem auto mierīgi var pārvietoties (arī pa līdzenu mežu, kur nav celiņu).

TRUPS Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Sanaca pāris mēnesus pabraukt ar tādu.. būtu dizels butu cita masina. patēriņš bija kaut kur ap 9l, optimalais atrums ap 70km bet lidz 120 iet.. Isteniba laba masina prieks rīgas..maza augsta var braukt pa bordam utt.

Jaunu nav vēts pirkt.. ja gribesi pardot nesanaks par normalu ciparu, nem mazlietotu. Varu piedavat...

speedijs Reģ.: 29.01.2008
0 0 Atbildēt

un ko tad tu uzskati par kartigu dzipu tas ir jautaajums . Ir redzets ka suzuki samurais 1.3 dzineja tilpumu velk ara jaunu landkruizeru , no medibu [ieredzes itla samurais diezgan labs bet shitrais jimny ir samuraja jauna versija

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt
juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

speedijs rakstīja: un ko tad tu uzskati par kartigu dzipu tas ir jautaajums . Ir redzets ka suzuki samurais 1.3 dzineja tilpumu velk ara jaunu landkruizeru , no medibu [ieredzes itla samurais diezgan labs bet shitrais jimny ir samuraja jauna versija

Idiots arī ar GAZ66 pamanīsies nogrimt. Nevajag domāt kategorijā: man ir landkruīzers, tātad esmu lidojošs. Es nu jau 8 gadus vairāk vai mazāk strādāju darbu, kas saistīta ar braukšanu mežā, pļavā, pāri grāvjiem utt. Lielākoties tas ir darīts ar parastu vieglo auto, pa retam ar ņivu. Un varu teikt, ka apvidus auto īpašības reāli ir bijušas nepieciešamas vidēji reizi gadā. Lielākoties, kad esmu noracies (pēdējos gados, tas vairs nenotiek ), tā bijusi manis paša vaina, kad neesmu mācējis novērtēt apstākļus, pie tam tas parasti notika ne tālāk par 100-150 metriem no sasniedzamā mērķa.

TRUPS Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Latvijas valsts mezi ar sitos ir iepirkusi, tad jau meziem der

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

TRUPS rakstīja: Latvijas valsts mezi ar sitos ir iepirkusi, tad jau meziem der

Der mežiem. Taču es te izmisīgi cenšos pateikt, ka lielākoties mežiem der arī parasts auto, kurš pavisam noteikti strēbs mazāk degvielas un būs lētāk ekspluatējams. Savukārt, ja cilvēks tik tiešām grib braukt drūmos bezceļos, tad džimijs var izrādīties nederīgs.

P.S. Latvijas valsts meži savos mežos ir sataisījuši tādas šosejas, pa kurām es ar A80, braukdams ar 90km/h, jutos krietni komfortablāk nekā uz daudzām valsts asfalta šosejām.

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

speedijs rakstīja: Sveiki! Es veletos iegadaties jaunu shadu verkiiti bet gribeetos uzinat vai kads nav ar sho saskaries.lai uzinatu sikak par dampisha ipatnibam. paterinju, caurgajamibu. un ieteiktu ko lidzigu. mashina nepiecieshama braucieniem uz mezhu un copi . citam vajadzibam netiks izmantota ka tikai 100 km lidz mezham un shat tad talak uz copi . jo shi bus gimenes 4 auto

Auto ar lielisku caurgājamību.Tehniski ļoti izturīgs.Piebilde-specifisks auto...braukšanas komforts garos ceļa gabalos un pie lielāka ātruma nebūs LIELauto līmenī,toties bezceļā viņam ir pamaz konkurentu (saprāta robežās-nerunāsim par Trofīreidu)

Iepriekš rakstītais arī ir tiesa VAS Latvijas valsts meži ir iepirkusi ļoti lielu šo auto partiju,kas pierāda to,ka auto tiešām der bezceļiem...

Zinu,ko runāju,jo ir bieža un tieša saskarsme ar šo auto...

speedijs Reģ.: 29.01.2008
0 0 Atbildēt

esjau zinu ka tas vis ir atkarigs no tas blives starp sturi un benjki bet sha ka tas autinjs ir diezgan augsts un viegls, bet visi vieglie kas man ir ir 2007 gada un man ir biku zheel jo iepriekshejo reizi es noravu apakshas pannas un tas diezgan dargi izmaksaaja

Icikinsh Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

Nu man ar ir radusies neliela intrese, par sho mazo agregaatu! Ja nu kaadam ir piedavajumaa taaads brinums uz pardoshanu... taa ap 5k - 6k eiro, tad suuties meilu uz icikinsh@gmail.com

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

p.s. Latvenergu un Lattelekom iepērk Ņivas, kas pierāda to, ka auto tiešām der bezceļiem.

tas galīgi neko nepierāda...

nu pajem palasi krievu 4x4 žurnālus... paši krievi saka, ja brauc no 1dienas līdz 5dienai, 6,7skrūvē... ja smagāk ekspluatē, tad 6,7dien mauc un no 1dienas līdz 5dienai skrūvē vai arī tur no Nivas tik bundža palikusi...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Magistrs rakstīja:

p.s. Latvenergu un Lattelekom iepērk Ņivas, kas pierāda to, ka auto tiešām der bezceļiem.

tas galīgi neko nepierāda...

nu pajem palasi krievu 4x4 žurnālus... paši krievi saka, ja brauc no 1dienas līdz 5dienai, 6,7skrūvē... ja smagāk ekspluatē, tad 6,7dien mauc un no 1dienas līdz 5dienai skrūvē vai arī tur no Nivas tik bundža palikusi...

Nu jau pāris gadi kopš vairs nepērk.

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu tie mazie verķi,tipa samuraji,jimniji ir labi donori bezceļu vāģiem.Galvenais viegli,neliela padarbošanās un sanāk labs verķis,bet ar vinču vispār jauki.Bet labāk atbildes pameklē iekš Mazozoli .lv,pajautā un tev atbildēs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Cik dzirdēts, latvenergo tagad arī pērk šitos ērmus, vismaz vienam zināmam fruktam fāteris strādā ZETā, un šim iedota tāda darba mašīna...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

youtube.com/...

iet ka prieks tas jimny!!!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Kādu vēl Ņivu????!!!!!

youtube.com/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

youtube.com/...

Kādu vēl Ņivu?

speedijs Reģ.: 29.01.2008
0 0 Atbildēt

video klipinji iespaidiigi

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

mosh paar vannaam un tiripiri der arii jimnijs , bet Lv wot :

www.atvzone.lv/...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti