kemperi...

opelis Reģ.: 03.10.2005

Ir doma pavasarī pamēģināt izbraukt līkumu pa EU ar kemperi. Varbūt kāds ir braucis un var pastāstīt, kā ir? Kā europā ir ar nakšņošanu kemperī, vai parkoties drīkst stāvvietās parastajās, vai tikai kempingos?

 
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

opelis rakstīja: Ir doma pavasarī pamēģināt izbraukt līkumu pa EU ar kemperi. Varbūt kāds ir braucis un var pastāstīt, kā ir? Kā europā ir ar nakšņošanu kemperī, vai parkoties drīkst stāvvietās parastajās, vai tikai kempingos?

Parkoties var da jebkur, kur ir atļauts. Kaut lielveikala stāvvietā.

Pareizi un nepareizi... Taisnība, ka visur, kur atļauts, bet jārēķinās, ka ir stāavietas, kur kemperi ir aizliegti. Principā jāskatās uz zīmēm - visur ir norādes uz speciālajām stāvvietām un to, kas ir piedāvājumā (t.i. elektrība, ūdens, kanalizācija).

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Es parastā busiņā ieviesu dažus komforta elementus un braukāju uz nebēdu. Tādiem gan neviens īpaši pakaļ neskatās, ka tik tur vispār atļauts stāvēt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Es parastā busiņā ieviesu dažus komforta elementus un braukāju uz nebēdu. Tādiem gan neviens īpaši pakaļ neskatās, ka tik tur vispār atļauts stāvēt.

jap... Es ar domāju, ka nebūtu slikti nākotnē tikt pie kāda jauki pārbūvēta Multivana Bet no otras puses... Neko jau baigi ietaupīt nevar - dzīvojamais buss izmaksā nebūt ne mazāk, kā vidusmēra viesnīcas, bet problēmas ar piebraukšanu ir bieži vien. Braukājot ar savu auto var bez problēmām ielīst pašā pilsētas centrā - kā pie mums, piemēram, Jēkaba kazarmu stāavietā. Ar kamperi vai kaut vai busu ir problēmas, jo lielākajā daļā centra stāvvietu ir ļoti zemi griesti - paredzētas tikai vieglajiem. Alternatīva - dzīvojamā piekabe - Holandieši izmanto ļoti aktīvi - noparko piepilsētas kempingā ar visu iedzīvi un braukā apkārt tikai ar vieglo.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Galvenais lai tavs auto un tu to vari pavilkt! ja tavam auto ir automāts bez piespiedu dzesēšanas nekas labs tev nesanāks, kā arī ar mazu motorīti būs zināmas problēmas - ko mazāks motorītis to lielāks patēriņš braucot ar piekabi. Par papildus spoguļiem vai atpakaļskata kameru iesaku padomāt. Runājot par multivaniem - Francūži jau sen braukā ar velosipēdiem aizmugurē - jo praktiski visas normālas mazpilsētas ir paredzētas velosipēdiem! Vel der ņemt vērā ka Multivanā var pasēdēt gan tā gan šitā un vel kāju aiz galvas aizbāzt un avīzi atvērt - vieglajā brīvības krietni mazāk!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

sleepnis rakstīja: Es parastā busiņā ieviesu dažus komforta elementus un braukāju uz nebēdu. Tādiem gan neviens īpaši pakaļ neskatās, ka tik tur vispār atļauts stāvēt.

jap... Es ar domāju, ka nebūtu slikti nākotnē tikt pie kāda jauki pārbūvēta Multivana Bet no otras puses... Neko jau baigi ietaupīt nevar - dzīvojamais buss izmaksā nebūt ne mazāk, kā vidusmēra viesnīcas, bet problēmas ar piebraukšanu ir bieži vien. Braukājot ar savu auto var bez problēmām ielīst pašā pilsētas centrā - kā pie mums, piemēram, Jēkaba kazarmu stāavietā. Ar kamperi vai kaut vai busu ir problēmas, jo lielākajā daļā centra stāvvietu ir ļoti zemi griesti - paredzētas tikai vieglajiem. Alternatīva - dzīvojamā piekabe - Holandieši izmanto ļoti aktīvi - noparko piepilsētas kempingā ar visu iedzīvi un braukā apkārt tikai ar vieglo.

ir tak folksim ja nekljuudos- california... i iru maniijis taadu kaa reiz Multivanam..

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

suchen.mobile.de/...

kaa reiz taa ar ir

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

ESmu bijis ar kemperi pabraukājis, bet jēga lietot laika itr tikai dārgajās valstīs, piemēram Norvēģijā. Tur mūsu maki tikai paēdot lētās ēstuvēs cieš nenormāli. Alus glāze makā ap 9 LVL, kafijas krūze STATOIL 4,5 LVL utt. Tā kā eiropas pārtikas cenas ir mūsu līmenī, tad noteikti izdevīgā ir braukt ar vieglo un īrēt apartamentus vai meklēt lētākus hoteļus. Jo kempera noma dienā ir vismaz 1 vai pat 2 numuri lētākā viesnīcā. adzīve kemperī ir ok, bet labāk nedoties garā ceļojumā nepamēģinot pabraukt šādā pat kompānijā kaut 2-3 dienas. Jo saspiestība ir pietiekoši traucējoša.

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

edza1970 rakstīja: ESmu bijis ar kemperi pabraukājis, bet jēga lietot laika itr tikai dārgajās valstīs, piemēram Norvēģijā. Tur mūsu maki tikai paēdot lētās ēstuvēs cieš nenormāli. Alus glāze makā ap 9 LVL, kafijas krūze STATOIL 4,5 LVL utt. Tā kā eiropas pārtikas cenas ir mūsu līmenī, tad noteikti izdevīgā ir braukt ar vieglo un īrēt apartamentus vai meklēt lētākus hoteļus. Jo kempera noma dienā ir vismaz 1 vai pat 2 numuri lētākā viesnīcā. adzīve kemperī ir ok, bet labāk nedoties garā ceļojumā nepamēģinot pabraukt šādā pat kompānijā kaut 2-3 dienas. Jo saspiestība ir pietiekoši traucējoša.

Tieši manas domas - kad pagājušogad izbraucu Norway, secināju, ka lētāk un vienkāršāk būtu ar kemperi. Uz europu domāju, ka jāpamēģina visai ģimenei- t.i. četri cilvēki un suns.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: suchen.mobile.de/...

kaa reiz taa ar ir

kuinucsa var no cipariem kaa ir jaavaale, cauru gadu , lai $$$$ atsistu par shamiem uuberdaargiem antikschrottiem

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti