Honda CR-V 2.0L benzīns, automāts - atsauksmes

Barts Reģ.: 16.02.2003

Sveiki!

Kādas atsauksmes ir par jauno Cr-V. Ir doma ņemt 2.0L benzīna automātu.

 
1 2 3 4
opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Aizmirsu pierakstīt, ka nobraucot kaut kādus 14 k. km eļļas uz tausta vairs neesot bijis un dīzeli tas tomātlops rij 15 litrus, kaut visur rakstīts, ka vairāk par 10 nevajadzētu būt...jauna mašīna...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

riktiigs alnis ir taus chomaks

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Bikiņ jau ir - teicu - ņem santu, šis it kā jā, bet sieva gribot, lai būtu ne tā kā citiem...nu tagad ir arī..

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja: Bikiņ jau ir - teicu - ņem santu, šis it kā jā, bet sieva gribot, lai būtu ne tā kā citiem...nu tagad ir arī..

tā ir kad sievām ir teikšana par masīnu lietām

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

to opelja chomiem u.c. 'alnjiem' dajebkursh dzineejs , iipashi diesels , 'piestraades' laikaa , bik 'rij' ellju , cic vairaak , cic mazaak un nedriikst 'neluureet' shcupu un 'maukt' liidz 1ajai apkopei , neielupijot elljas liimenii mana gonda liidz minimumam jau bij 'paeedusi' pirmajos 3,5kkm , 'daljshe menshe ' , patreiz ( odo-40kkm ) noeed ~300-500ml uz 10kkm .

Renis Nafigs 2,0dci knapi 100ml uz 10kkm + vinjam panelii paraada elljas liimeni ( patiikams bet siikums renjiem ) . Zjeel ka paardeveeji ne vienmeer par to pabriidina pirceejus , laikam paljaujaas uz to ka ikkatrs izlasiis 'aunera manuaali ' nu i zrja paljaujaas

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: dajebkursh dzineejs , iipashi diesels , 'piestraades' laikaa , bik 'rij' ellju , cic vairaak , cic mazaak un nedriikst 'neluureet' shcupu un 'maukt' liidz 1ajai apkopei , neielupijot elljas liimenii mana gonda liidz minimumam jau bij 'paeedusi' pirmajos 3,5kkm ,

laikam tev gāzes pedālim tikai divi stāvokļi

Normāli braucot reņaulta kablukam pirmajos 15 000 līmenis kā bija sākumā, tā palika (visi 7 vai cik tur ir tie kvadrātiņi panelī). Uz tausta neskatījos, jo francūzis to ielicis tādā vietā kur bez akrobāta izglītības netiek klāt.

Ja motoru visu laiku griež sarkanajā, tad protams ka eļļu noēd jebkura vecuma motoram.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

samduraks , es toksh raxtiju ka renis , shajaa zinjaa , ir paraugmobiilis

a par pedaali , ir taa ka patiik 'uzmest ogles' , bet ne jau 'piestraades' laikaa

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

durax vai nedurax, bet ja jaunam mobīlim līdz pirmajai apkopei var nobraukt eļļu zem minimālā līmeņa, tad vai nu:

1) basņa par 30 000 km apkopju intervāliem ir fufelis pircēju pievilināšanai;

2) tā konkrētā auto motors ir mēsls.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: durax vai nedurax, bet ja jaunam mobīlim līdz pirmajai apkopei var nobraukt eļļu zem minimālā līmeņa, tad vai nu:

1) basņa par 30 000 km apkopju intervāliem ir fufelis pircēju pievilināšanai;

2) tā konkrētā auto motors ir mēsls.

i togo i drugovo bet to jau nekad nevar zinaat ieprieksh

insane Reģ.: 08.02.2002
0 0 Atbildēt

visi ieprieksminetie suv, santa fe, rava, honda utt. ir galigi garam motora jaudas zina, visiem ir ap 140 zs, lai tada masina butu dinamiska ir jabut vismaz vienam motoritim to izklasta, kas attista vismaz 200 zs. tad ir prieks ar tadu braukt.

pagaidam vienigais no leta gala ko redzu, ko ir jega pirkt tas ir mazda CX-7, kurs piedava tadu pashu degvielas paterinju ka ieprieksnosauktie, bet jauda 258 ZS.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ja jau tiek apsvērtas alternatīvas, ieteiktu apskatīt Outlanderi. Automāts gan pieejams tikai ar 2.4 benzīnu un cena mazliet augstāka kā 2l konkurentiem, toties zirdziņu mazliet vairak

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

un taa , jautri diskuteejot , nonaakam pie Porsche kajonja

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Uggga rakstīja: Ja jau tiek apsvērtas alternatīvas, ieteiktu apskatīt Outlanderi. Automāts gan pieejams tikai ar 2.4 benzīnu un cena mazliet augstāka kā 2l konkurentiem, toties zirdziņu mazliet vairak

Var apskatīt arī Q7, viss tas pats.

Par Q7 neko nezinu, esmu tikai uz ielas redzējis. Vai tad ir tāds pats? Pegiji un Citroni gan ir 1:1 tikai bļembas citas.

Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Aber outlanderiem tomāts ir balstīts uz variatoru ,,,,, kā tur ir ar to variatoru drošumu ..

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

insane rakstīja: visi ieprieksminetie suv, santa fe, rava, honda utt. ir galigi garam motora jaudas zina, visiem ir ap 140 zs, lai tada masina butu dinamiska ir jabut vismaz vienam motoritim to izklasta, kas attista vismaz 200 zs. tad ir prieks ar tadu braukt.

pagaidam vienigais no leta gala ko redzu, ko ir jega pirkt tas ir mazda CX-7, kurs piedava tadu pashu degvielas paterinju ka ieprieksnosauktie, bet jauda 258 ZS.

Tā sūda mazda ir mēsls pēdējais. Cieta kā žīda rati, patēriņš uz šosejas 14, skaļa bez sava gala + vēl tā 4x4 sistēma ir visai nedroša un murgaina.

kaka tā macda, nav brīnums, ka tik lēta.

Barts Reģ.: 16.02.2003
0 0 Atbildēt

Kāda pieredze pērkot auto BENSONā jaunu autiņu, vai kādu atlaidi vai "bonusu" var sarunāt?

Citi dīleri dod KASKO, OCTAs, riepu komplektu utt, šie man pagaidām saka ka bonusi sākas pērkot 6-to autiņu, kas liekās mazliet smieklīgi.. Pat auto reģistrācija uz sava rēķina. Ar šitādu attieksmi, sāk jau vilkt uz citu kantoru pusi.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Barts rakstīja: Kāda pieredze pērkot auto BENSONā jaunu autiņu, vai kādu atlaidi vai "bonusu" var sarunāt?

Citi dīleri dod KASKO, OCTAs, riepu komplektu utt, šie man pagaidām saka ka bonusi sākas pērkot 6-to autiņu, kas liekās mazliet smieklīgi.. Pat auto reģistrācija uz sava rēķina. Ar šitādu attieksmi, sāk jau vilkt uz citu kantoru pusi.

Izdevās "izspiest" atlaidi 3% apmērā, kuru izmantoju papildus "aprīkojumam" - parkošanās sensoriem un reģistrācijai!

Cik man zināms, lielākas atlaides pie Bensona dabūt nevar.

Moš jau nu tiešām ir milzīgs blats jeb sociāla pazīšanās vadībs līmenī, vēl ir iespējams kas vairāk.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Njā, nav dzirdēts, ka Bensonā īpašās atlaides varētu dabūt, tikai kapija vai kakao na šaru

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

atlaides bensoonaa ??!!!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Bensonā pārdevējs uzreiz kad sāc interesēties par auto, izstāsta, ka atlaides nav iespējamas....

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Bensonā pārdevējs uzreiz kad sāc interesēties par auto, izstāsta, ka atlaides nav iespējamas....

Tomēr es 3% dabūju!

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

kolumbs rakstīja: Bensonā pārdevējs uzreiz kad sāc interesēties par auto, izstāsta, ka atlaides nav iespējamas....

Tomēr es 3% dabūju!

Jap es, FRV pērkot, pārdevējam paziņoju, ka zinu, ka varu dabūt 3% atlaidi un gribu to, un pērku tūlīt un uzreiz. tā arī notika.

čomam arī FRV (jau faceliftotais) arī bija ar tādu pašu diskontu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

laimiigie

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

bet protams , dajebkur , ja saakaas reaals diils , tiek doti 'boonusi' waj 'atlaides' , bet nu Bensoonaa ar to neuzbaazjaas , naakaas pasham virinaat 'shuuflaadi' un iideet peec 'labumiem' .

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Oficiāli Bensons piedāvā tikai reģistrācijas pakalpojumus www.bensonsauto.lv/...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti