Kia

Ko tauta iesaka - Tucson vai Sorento, . . .

Mkey Reģ.: 29.01.2008

Sveiciens!

Ir doma par auto iegādi, nosacījums :4x4, paaugstināts, automāts, līdz 14000 EUR. No saucamā "lētā gala" acīs iekrita korejieši: Tucsons , Sorento. Kā ir ar šiem auto - piem. ekspluatācija? Vai kādi lielie zemūdens akmeņi? (SantaFe pirmajai paaudzei kaut kas tur bija).

 
1 2
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tauta iesaka nesipt prātu.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Aizmirsti. Tur tas 4x4 ir tikai uz papīra. Kautkādu tarakānu vēl varētu ņemt.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Jēziņ, kam tev 4x4?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Da mļe paskaties, pa kādu kuiņu mums ikdienā jābrauc. Wēkendā braucu pa to nedabūvēto Daugavpils šoseju uz madlienu - pilnīgā tirsā.

A tāds pusdžipeklis tomēr izturīgāks, mazāk krata, pat kautkāds awd ir ja vajag.

Es iesaku pastīties uz iepriekšējo cirvi, tam 2.0 ar tomātu dabonams.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tukšonam ir nevis AWD, bet 4WD Iekšā kā liels getzs

Slikti asfalta ceļi nav pamatots iemesls normāla lieluma mašīnām Pēdējais laiks iemācīties braukt - es vēl saprotu, ja kādi leiši vai vācieši nemāk pa latvijas ceļiem braukt, bet latviešiem tak būtu jāmāk

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Es iesaku pastīties uz iepriekšējo cirvi, tam 2.0 ar tomātu dabonams.

viedi vārdi.

Tik nez vai par 14 000 EUR ko prātīgu var dabūt

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

var var par 10 000 var dabūt. Navi un āda gan nebūs toties 2.0 un tomāts gan.

Tai pašā benconā mazlietotus lai autors pastās un ss.lv pabrauzē.

huidaju būs grūti pa dārgo pēc tam pārdot, un kiju vēl jo vairāk.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

10 000 Latiem es domāju.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Da mļe paskaties, pa kādu kuiņu mums ikdienā jābrauc. Wēkendā braucu pa to nedabūvēto Daugavpils šoseju uz madlienu - pilnīgā tirsā.

A tāds pusdžipeklis tomēr izturīgāks, mazāk krata, pat kautkāds awd ir ja vajag.

Es iesaku pastīties uz iepriekšējo cirvi, tam 2.0 ar tomātu dabonams.

Ne jau šitām parodijām kāda izturība. Ja vajag braukšanai, labāk par to naudu škodu paņemt - tiešām mazāk kratīs un piekare ilgāk dzīvos. Bet nu jā... Pirkstus paplest ar škodu galīgi nesanāks.

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

Santa Fe par taadu budzetu sanaak labu labaa, ar max apriikojumu, klima, tomaac, aaga, kruiizs. Santa fe bija gljuks ar sajuugu, ja ielien bezceljaa, automaats ir no vecajiem M Pajero, primitīvs, bet uzticams. Esmu mieriigi paarvietojies pa apvidu ar sho auto, protams trofi reidam neder. Manam ir 2,7i V6, pie maziem apgriezieniem ir labs griezes moments, kas lauj mieriigi mezjaa braukaat pa mezavedeeju iz...aatajiem celiem. ...bet....piekare lai arii ir uzticama, bet nodod visas grambas liidz salonam. Pa asfaltu veel neko, bet ja ikdienaa kratiisies pa grunteni....aatri apniks. Santa ir krosovers no Sonata, taa kaa iekshaa ir 5 pilnveertiigas seedvietas+ normaals bagaaznieks.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Arkartigi nelikvida masina, pec tam varesi pardot tikai par smiekla naudu!

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

Vaajprats rakstīja: Santa Fe par taadu budzetu sanaak labu labaa, ar max apriikojumu, klima, tomaac, aaga, kruiizs. Santa fe bija gljuks ar sajuugu, ja ielien bezceljaa, automaats ir no vecajiem M Pajero, primitīvs, bet uzticams. Esmu mieriigi paarvietojies pa apvidu ar sho auto, protams trofi reidam neder. Manam ir 2,7i V6, pie maziem apgriezieniem ir labs griezes moments, kas lauj mieriigi mezjaa braukaat pa mezavedeeju iz...aatajiem celiem. ...bet....piekare lai arii ir uzticama, bet nodod visas grambas liidz salonam. Pa asfaltu veel neko, bet ja ikdienaa kratiisies pa grunteni....aatri apniks. Santa ir krosovers no Sonata, taa kaa iekshaa ir 5 pilnveertiigas seedvietas+ normaals bagaaznieks.

Kādi vēl trūkumi bez sajūga? ar itkā gribu ņemt, bet kkā nezinu. kas ar pilnpiedziņas sistēmu utt

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

njā, santefe ir lētākais.

un laikam 2.7 ir vienīgais apskatīšanas vērtais variants, jo abi mazie benzīnnieki tur sux/ēd tik pat, bet 2.0 crd ir vārgdienis.

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: njā, santefe ir lētākais.

un laikam 2.7 ir vienīgais apskatīšanas vērtais variants, jo abi mazie benzīnnieki tur sux/ēd tik pat, bet 2.0 crd ir vārgdienis.

2.7 citu nē

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

uudza rakstīja: Kādi vēl trūkumi bez sajūga?

Tik tāds sīkums - riteņi lūzt nost, strauji bremzējot.

auto.delfi.lv/...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Reto rakstīja:

uudza rakstīja: Kādi vēl trūkumi bez sajūga?

Tik tāds sīkums - riteņi lūzt nost, strauji bremzējot.

auto.delfi.lv/...

Kāds te sakars ar riteņu nolūšanu??? Metot kūleņus,nolauž, un tu te murgo kaut ko...

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Konkrētajā gadījumā ritenis nolūza bremzējot, kūleņi bija pēc tam.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Reto rakstīja: Konkrētajā gadījumā ritenis nolūza bremzējot, kūleņi bija pēc tam.

To stāstīja ments,vai ne? Droši vien šmigā mauca un pēc tam bija kaut kas jāizdomā...bremzējot viņam nolūza....

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Nekādas diskusijas ar tādiem "droši vien" pārgudrajiem, kā Tu, nebūs!

Redzēju gan mašīnu, gan ekspertīzes.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Reto rakstīja: Nekādas diskusijas ar tādiem "droši vien" pārgudrajiem, kā Tu, nebūs!

Redzēju gan mašīnu, gan ekspertīzes.

Zin kā, vārna vārnai acīs tak neknābs, neies tak saviem čomiem likt par auto maksāt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Reto rakstīja:

uudza rakstīja: Kādi vēl trūkumi bez sajūga?

Tik tāds sīkums - riteņi lūzt nost, strauji bremzējot.

auto.delfi.lv/...

Laba mašīna, neko teikt Jeb vai varbūt jāsaka "mašīna"?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Reto rakstīja: Nekādas diskusijas ar tādiem "droši vien" pārgudrajiem, kā Tu, nebūs!

Redzēju gan mašīnu, gan ekspertīzes.

interesanti ko gan citu tu gaidīji redzēt gadījumā, kad var tikt aptraipīts policista gods

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

Es runaaju par ieprieksheejaas paaudzes Santa Fe, nevis aktuālās.

Santai ar AT principiālu trūkumu NAV. Piekare elementāra, nevienas alumīnija detaļas, pluss ilgmūžība, mīnuss ne pārāk labi slāpē nelīdzenumus. Nav ne pārāk mīksta, ne cieta....izdevusies.

No motoriem labākais 2,7 V6, bet rijīgs. Es savam uzbāzu gāzes inzektoru, izmaksas samazinājās 2x. 0-100 2,4i un 2,7i ir vienāds, diemzēl arī degvielas patēriņs pilsētā.

Salons ar 2,7 būs āda, standartā viss pelēks, instrumentu panelis askētisks, bet viss savās vietās. Šofera sēdeklis bez normālas sānu notures.

Automāts: viss ok tikai 2.ātrums dumjsh. Cēliens no 60-90 nosacīts, tālāk līdz 120 ekselents, apgriezieni pie 4.ātr. 3k rpm, var mierīgi kruīzēt.

Izdevusies mašiīna no veciem, uzlabotiem , pārbaudītiem pajero mezgliem.

Par pārdošanu: es savu nopirku gadiem 4-5, t.i. braukshanai, braukshanai un vēlreiz braukšanai....un varu saderēt, ka pa kādi 6ke mierīgi pārdošu, kad pienāks tāds laiks

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

2iem pazinjaam ira diizeljtomaati - vecais un jaunais , neviens no vinjiem nau suudzeejies subjektiivi - vecais nerjuljezz -nepaarliecinosh tas diizeljtomaac bik par knapu tam klucim , bet nu jaunais ruljezz normaali iespeejams , vecais ar 2,7+shpricgaaze buus labaakais varianc teemaa - 4x4 ar pillu farshu un nenojaac

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

sorento jau lielāks par tucson ,un man šķiet ,ka sorento ir rāmenieks ar vienlaidu aizmugures tiltu ar boķiem. vienlaik padaudz ar tādiem apsardzes firmas braukāja

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti