Kia

Ko tauta iesaka - Tucson vai Sorento, . . .

Mkey Reģ.: 29.01.2008

Sveiciens!

Ir doma par auto iegādi, nosacījums :4x4, paaugstināts, automāts, līdz 14000 EUR. No saucamā "lētā gala" acīs iekrita korejieši: Tucsons , Sorento. Kā ir ar šiem auto - piem. ekspluatācija? Vai kādi lielie zemūdens akmeņi? (SantaFe pirmajai paaudzei kaut kas tur bija).

 
1 2
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Sveiks TIDIOT

Vai tavam cirvim ari ieteica pirmo eļlu mainīt pēc 3-5 tukst ?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Sveiks TIDIOT

Vai tavam cirvim ari ieteica pirmo eļlu mainīt pēc 3-5 tukst ?

aha

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

rudens68 rakstīja: Sveiks TIDIOT

Vai tavam cirvim ari ieteica pirmo eļlu mainīt pēc 3-5 tukst ?

aha

un to arii veici ?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

rudens68 rakstīja: Sveiks TIDIOT

Vai tavam cirvim ari ieteica pirmo eļlu mainīt pēc 3-5 tukst ?

aha

un to arii veici ?

aha , 2X

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Master_D rakstīja:

Es iesaku pastīties uz iepriekšējo cirvi, tam 2.0 ar tomātu dabonams.

viedi vārdi.

Tik nez vai par 14 000 EUR ko prātīgu var dabūt

inezinu cik veiksmīgie ir mani paziņas- bet nu problēmu ar to auto pietiek... pie tam pirkti jauni...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

nomiks rakstīja:

Master_D rakstīja:

Es iesaku pastīties uz iepriekšējo cirvi, tam 2.0 ar tomātu dabonams.

viedi vārdi.

Tik nez vai par 14 000 EUR ko prātīgu var dabūt

inezinu cik veiksmīgie ir mani paziņas- bet nu problēmu ar to auto pietiek... pie tam pirkti jauni...

es gan iipashi nesuudzos

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

nomiks rakstīja:

Master_D rakstīja:

Es iesaku pastīties uz iepriekšējo cirvi, tam 2.0 ar tomātu dabonams.

viedi vārdi.

Tik nez vai par 14 000 EUR ko prātīgu var dabūt

inezinu cik veiksmīgie ir mani paziņas- bet nu problēmu ar to auto pietiek... pie tam pirkti jauni...

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

uj, atkal sasipaas meistariiba tiesa gan, ne ar saviem

kaa ar sorento,(i jauno , i veco ) nobraukts ne viens vien kilometriitis, taapat kaa ar huidamu santa fe. Krata abi bezbozhna. Sorento cik redzeeju pilniigi aarpraatiigaa rezhiimaa tika nogaazts kaukur pie 130k i atdots un pajemts jaunc. Autosam pilniigi nekaada proba nebij.Jaunais tieshi taadaa pashaa rezhiimaa tiek gaazts... un IT nekas. Kujdamu te daudzi ir sapirkusi- smuks bezgala, bet neteikshu, ka labaaks par sorento.Galvenais miinuss tika izbaudiits ziemaa- da fig zin kad vinjam tas 4x4 sleedzas, kad nesleedzas.Sorento savukaart var iemugjiit vinju kad gribi, un miers.Un tas ir liels PLUSS.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Reto rakstīja: Nekādas diskusijas ar tādiem \"droši vien\" pārgudrajiem, kā Tu, nebūs!

Redzēju gan mašīnu, gan ekspertīzes.

ko teiksi par šo.......... www.delfi.lv/...

esot eksperīzi lasījis.....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Reto rakstīja: Nekādas diskusijas ar tādiem "droši vien" pārgudrajiem, kā Tu, nebūs!

Redzēju gan mašīnu, gan ekspertīzes.

ko teiksi par šo.......... www.delfi.lv/...

esot eksperīzi lasījis.....

Kas tur tik īpašs? Nu pārsniedza ātrumu, meta pa mēmiem un atlūza ritenis... Iedomājies, kas būtu, ja viņam braucot uz 20 kmph bremzējot tas ritenis būtu atlūzis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Šodien norullēti kādi 50 km ar pusgadu vecu tukšonu. Secinājums - l4 mazmotoriņa lielākais minuss ir tas, ka tā salīdzinoši mazo izmēru dēļ kaķis uz motora taisa migu Braukšana itin normāli, klusi, vienīgi krita uz nerviem, ka liels kā transportieris un pats tikpat augstu sēdi - zemāk to ķebli nolaist nevarēja Dinamika tam mazmotoriņam uz šosejas normāla, galu galā, kurš ar tiem "džipiem" brauc nost no ceļa?

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Autoram: iesaku pārdomāt, nah tev parketnieks vajadzīgs, nav ērts, bezceļos tāpat nebrauksi ar to. Gribi augstāk sēdēt, pilnpiedziņu un tomātu, ņem all wheel drive Voyageri, tam visas šīs 'ekstras' ir + vēl daudzas citas (kaut vai normāls pakojums pakaļas arkām), par kurām parketnieki var tikai sapņot. Mugura nesāpēs, pat ja dienā norullēsi 1400 km!

Mkey Reģ.: 29.01.2008
0 0 Atbildēt

to Uh_ti:

Jā, it kā jau viss ir, bet nav pats būtiskākais - paaugstināts klīrenss. Man vienkārši ir apnicis, ka savam tagadējam auto nemītīgi uzdauzu apakšu un pat pa šoseju braucot esmu pārsitis karteri. Ikdienā jau ar auto īpaši nebraucu, bet sestdienās, svētdienās nobraukt no šosejas un bez īpašas domāšanas iebraukt meža ceļā vai pie ūdeņiem piebraukt - parketnieks pašā laikā.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Mkey rakstīja:

...un pat pa šoseju braucot esmu pārsitis karteri...

Pa šiem desmit gadiem, kopš patstāvīgi esmu pie auto stūres, ne reizi (ptu, ptu, ptu), pat pa lauku ceļiem braucot, nav gadījies pārsist karteri, nemaz nerunājot par šosejām.

Kur tu atrodi tādas šosejas? Izklausās pēc kārtējās teikas.

Mkey Reģ.: 29.01.2008
0 0 Atbildēt

Ar to karteri stulbi gadījās - autiņš zems, braucu pa šoseju pie Preiļiem, un gadījās divi asfalta pauguriņi viens aiz otra, uz pirmā uzšupojos augšā, un kā nācu lejā - taisni ar karteri pa otru pauguru un gatavs, eļļa pa šoseju

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti