AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

sasha Reģ.: 17.12.2002
 
1 2 3 4 5 6 ..12
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Motociklistam jāģērbkas pēc iespējas košāk,lai ir pamanāms. Tas gan nepalīdzēs pret tādiem kretīiem,kādu otrdien redzēju uz vanšu tilta. Pa vidu starp mašīnām lēnam ripināja mocītis....tas īblis spogulī to pamanīja un pagrieza savu,tiesa gan, veco un ne sevišķi 'kruto' range rover priekšā,tā lai mocists netiek izbraukt. Vēlāk tikām šim blakus, es pievērsu viņa uzmanību un ar žestu parādīju,ka viņam galvā čuras...aytbildē saņēmu fakuča žestu pret tādiem plānprātiņiem nekas nelīdzēs.....

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

skaties divreiz! divreiz!!!

gan močisti gan autobraucēji...skatieties....skatieties...ne tikai uz bedrēm....bet arī spoguļos....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Motociklistam jāģērbkas pēc iespējas košāk,lai ir pamanāms. Tas gan nepalīdzēs pret tādiem kretīiem,kādu otrdien redzēju uz vanšu tilta. Pa vidu starp mašīnām lēnam ripināja mocītis....tas īblis spogulī to pamanīja un pagrieza savu,tiesa gan, veco un ne sevišķi 'kruto' range rover priekšā,tā lai mocists netiek izbraukt. Vēlāk tikām šim blakus, es pievērsu viņa uzmanību un ar žestu parādīju,ka viņam galvā čuras...aytbildē saņēmu fakuča žestu pret tādiem plānprātiņiem nekas nelīdzēs.....

nu nevajag motocikliem ripināties pa vidu un viss būs kārtībā...

tad jau tu uzskatīsi, ka arī pa trotuāriem mērkt ar moci ir pačotna

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispār jau kad mocis lien sastrēgumam garām starp mašīnām aplauzīdams jamām spoguļus un pēc tam ielien priekšā, tas ir pačotna, bet kad to pašu dara pozijs ar savu kakurāsas gāzesaudī, vot tad..... tad gan ir pasaules galas klāt un pozijs pat vairs nav sveicināms

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nuhajs rakstīja: Motociklistam jāģērbkas pēc iespējas košāk,lai ir pamanāms. Tas gan nepalīdzēs pret tādiem kretīiem,kādu otrdien redzēju uz vanšu tilta. Pa vidu starp mašīnām lēnam ripināja mocītis....tas īblis spogulī to pamanīja un pagrieza savu,tiesa gan, veco un ne sevišķi 'kruto' range rover priekšā,tā lai mocists netiek izbraukt. Vēlāk tikām šim blakus, es pievērsu viņa uzmanību un ar žestu parādīju,ka viņam galvā čuras...aytbildē saņēmu fakuča žestu pret tādiem plānprātiņiem nekas nelīdzēs.....

nu nevajag motocikliem ripināties pa vidu un viss būs kārtībā...

tad jau tu uzskatīsi, ka arī pa trotuāriem mērkt ar moci ir pačotna

Tu ar esi razmarozījies???? Ko tev tas mocists traucē?? Ir kaut kāda atšķirība starp trotuāru un brauktuvi,ne?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brauktuvei rīgā speciāli ir sazīmētas svītras lai pa tām brauktu pajolīši blondās ķiverēs

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

stulbi kaut kā.

Skaties divreiz, jo tas idiots ir tik atsaldēts, ka mierīgi pārsniedz ātrumu, un uzskata, ka tas ir normāli.

Iepriekšējais koments - protams, auto vadītājam nav morālu tiesību piegriezt priekšā, bet tev, motobraucēj, tomēr jārēķinās, ka noteikumus pārkāp, ložņājot starp joslām. Un kā tu gribi, lai pret tevi attiecas citi, ja tu principā ignorē likumus?

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vispār jau kad mocis lien sastrēgumam garām starp mašīnām aplauzīdams jamām spoguļus un pēc tam ielien priekšā, tas ir pačotna, bet kad to pašu dara pozijs ar savu kakurāsas gāzesaudī, vot tad..... tad gan ir pasaules galas klāt un pozijs pat vairs nav sveicināms

vot vot....atbildi uz šito..... un atbildi ne tikai man...atbildi visai sabiedrībai...un atvainojies ar

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ar Poziju kāds nesveicinās? Kurš ir tas varonis?

Es ar' tā gribu iemācīties

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Ar Poziju kāds nesveicinās? Kurš ir tas varonis?

Es ar' tā gribu iemācīties

nē nu Tu norausies.............nu šitā tak nevar....nu psec prosta polnij atstoj.........600 koņej....šlifujet zaraza...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: stulbi kaut kā.

Skaties divreiz, jo tas idiots ir tik atsaldēts, ka mierīgi pārsniedz ātrumu, un uzskata, ka tas ir normāli.

Iepriekšējais koments - protams, auto vadītājam nav morālu tiesību piegriezt priekšā, bet tev, motobraucēj, tomēr jārēķinās, ka noteikumus pārkāp, ložņājot starp joslām. Un kā tu gribi, lai pret tevi attiecas citi, ja tu principā ignorē likumus?

Piedod, bet ja mocis lēnītiņām izbrauc starp mašīnām un tev netraucē, tad kāpēc viņam ir jānogriež ceļš? Skauž vai? Neatbalstu un nosodu moču ārdīšānos, bet nu šitas tiešām ir marasms. Cik esmu bijis Vācijā, Anglijā, tur moči ir lēnā garā līduši starp auto sastrēgumos, un cik redzēju tur pat autiņš pabīdās sānis, lai mocis tiek garām un mazākas rindas sastrēgumos veidojās.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vispār jau kad mocis lien sastrēgumam garām starp mašīnām aplauzīdams jamām spoguļus un pēc tam ielien priekšā, tas ir pačotna, bet kad to pašu dara pozijs ar savu kakurāsas gāzesaudī, vot tad..... tad gan ir pasaules galas klāt un pozijs pat vairs nav sveicināms

Ja aplauž spoguļus tad lai tas mocists atbild.

Pa joslu 1 mocis un 1 autiņš paraleli var droši izbraukt, bet kaut kā nav redzēts ka to varētu 2 autiņi blakus.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

sikspārni, es nesaku, ka auto braucējam tev ir jāgriež ceļš, bet, ja kāds tā dara, tev nau nekādu morālu tiesību uzstaties ar saviem žestiem.

Saulkrastos pērnvasar viens motorollers stāvēja rindā ar visiem autosiem. Pat abstulbu no tāda skata. Un tad sapratu - vācu numuri, gan jau irbraucis no kāda kempera.

bet mūsējie:

lr1w.latvijasradio.lv/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Pirmais rakstīja: vispār jau kad mocis lien sastrēgumam garām starp mašīnām aplauzīdams jamām spoguļus un pēc tam ielien priekšā, tas ir pačotna, bet kad to pašu dara pozijs ar savu kakurāsas gāzesaudī, vot tad..... tad gan ir pasaules galas klāt un pozijs pat vairs nav sveicināms

Ja aplauž spoguļus tad lai tas mocists atbild.

Pa joslu 1 mocis un 1 autiņš paraleli var droši izbraukt, bet kaut kā nav redzēts ka to varētu 2 autiņi blakus.

davai, es ar savu MINI gasēšu pa visām šaurajām vietām - viskautkur var izlīst. Nez ko apkārtējie padomās? Un man būs kauns par sevi.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

pateikshu kaa ir. liela dalja no jums ir idioti.

ar moci cilveeks brauc tikai un vienigi tadelj, ka nav jastav sastregumos. starp joslaam lienot nekada skade nevienam netiek nodariita. bet ir idinji, kuriem vienkaarshi skauzh. bet tie idinji nepadomaa, ka no sastreegumaa staavosha motocikla nav nekaadas jeegas, jo sastreegums tikai palielinaas. turklaat viens starp rindaam izbraucis mocis noziimee vienu auto mazaak. un tas ir tikai labi.

taadiem meesliem, kuri man kautkada veidaa izraada savu nepatiku, es parasti garam braucot kartigi iesperu pa spoguli.

bet smaidiigais - ej tu d.ir.s.t idjot!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

CSN nosaka, ka viena josla drikst atrasties viens motociklists un viens auto.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

paldies, širi, par atklātu savas un citu mocistu inteliģences izrādīšanu.

Orgānu donors potenciālais - tas ir viss, ko varu pateikt.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

es ar mulkjiem parasti nekomuniceeju, bet lasot tavus stulbos savaarstijumus nevareju nociesties.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: CSN nosaka, ka viena josla drikst atrasties viens motociklists un viens auto.

Varētu nocitēt konkrēto punktu?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

njaa, bet tad lai mopeedisti nebriinaas, ka kaads durvis atver utt....netiishaam, es domaaju....

neredz jau vinjus spoguljos, it iipasi satreegumos

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Es arī iespēju robežās cenšos tos velo-moto-pisēdistus nelaist lavierēt starp joslām! Nav ko līst... Brauc kā pienākās, vai ej kājām!!

Un vēl brīnās, ka tik bieži "uzrauj rumpiuz kapota"!?!

Ei nu tādu pamani laicīgi, ja pac vēlies ar auto pārkārtoties uz citu joslu!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

shearer rakstīja: CSN nosaka, ka viena josla drikst atrasties viens motociklists un viens auto.

Varētu nocitēt konkrēto punktu?

tas pajoliņš aizgāja meklēt noteikumu grāmatiņu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

es uz mochiem , kuri ripinaas pa vidu joslaam , luukojos kaa uz -1 automobiili korkjii un labpraat palaizju vieniigi besii ja tie iiblji brauc ar debesiis palaistu taalo gaismu + nedo dies' paletti .lv zenoonu , taadus gan gribeetos ieslaaniit citaadi ok , lai tik vizinaas spilgtaas klooziitees

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

Zinot shiireena apmeerus- tad augstaakais pa ko jamais var iespert- cigareshu pacinja... a ja spogulis- tad jams lido taalu nauhj pipec..50kg gavna.. a vonjajet kak tonna...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

shearer rakstīja: CSN nosaka, ka viena josla drikst atrasties viens motociklists un viens auto.

Varētu nocitēt konkrēto punktu?

ok, teikshu savaadaak. kas nav aizliegts, tas ir atljauts.

1 2 3 4 5 6 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti