Jauna Honda CRV gaidīšana

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002

Ir kāds pasūtījis jaunu CRV un tagad gaida vairākus mēnešus, jo Bensonauto visu laiku kaut ko atrunājās, ka viņiem tur kaut kādas ķibeles.

Gribēju zināt cik ilgi jau gaidat to piegādi un ko Bensonsauto saka par to štelli, kas tur viņiem īsti noticies, ka nevar autiņu atgādāt

 
1.. 10 11 12 13 14 15
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tūlīt panesīsies apgalvojumi, ka tiklīdz klucim uzlīmē nakļeni "ferodo" vai "brembo" tā tas klucis uzreiz mazāk dilst vai pārkarsēts nemetās

p.n.

vēlreiz palasīt apgalvojumu par zaļu dzīvošanu

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Dilst jau mazāk tas klucis, bet uz kā rēķina? uz bremžu diska rēķina, un tad ir kā meršiem pie katras bremžu kluču maiņas maina arī diskus.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es gan vairāk biju domājis to, ka bremžu disks, tas ir biki apvirpots bleķa gabals.... un pa lielam tur tajā bleķī nav nekādu īpašo kosmisko tehnoloģiju (es te nedomāju par f1, kur bremžu diski nav no bleķa)

un mans jautājums ir - kāpēc maksāt liekus 100latus par kastīti ar spīdīgu uzrakstu, ja tik un tā kastīti pēc disku instalācijas izmetīs miskastē

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: un mans jautājums ir - kāpēc maksāt liekus 100latus par kastīti ar spīdīgu uzrakstu, ja tik un tā kastīti pēc disku instalācijas izmetīs miskastē

Bet var tak auto aplīmēt ar visu izmantoto detaļu ražotāju nosaukumiem/zīmoliem, lai visi zin!

Kaut kā uz šo pusi: www.ss.lv/...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: un pa lielam tur tajā bleķī nav nekādu īpašo kosmisko tehnoloģiju

Kā ta nav tērauda sastāvs un apstrāda tad ir atšķirīga, nav tāda materiāla "parasts bleķis". Nav gan protams teikts, ka dārgākais ir kvalitatīvāks.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Vakar viens CRV-šņiks uz Brasas pārvada bija nolauzis priekšējo, kreiso ratu... Kaut ko tādu pēdējo reiz manīju krietni pasen un Žigulim...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja: Vakar viens CRV-šņiks uz Brasas pārvada bija nolauzis priekšējo, kreiso ratu... Kaut ko tādu pēdējo reiz manīju krietni pasen un Žigulim...

Kādus gadus atpakaļ pie Ķekavas apļa Lukoil redzēju amerikāņu apvidnieku (chevrolet laikam) ar uz līdzenas vietas nolauztiem abiem pakaļējiem riteņiem. Varbūt bija norauts viss tilts, ātrumā neievēroju.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nomika Hondai CR-V viss kārtībā. Šorīt redzēju viņu braucam Rīgas centrā.

1.. 10 11 12 13 14 15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti