Jauna Honda CRV gaidīšana

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002

Ir kāds pasūtījis jaunu CRV un tagad gaida vairākus mēnešus, jo Bensonauto visu laiku kaut ko atrunājās, ka viņiem tur kaut kādas ķibeles.

Gribēju zināt cik ilgi jau gaidat to piegādi un ko Bensonsauto saka par to štelli, kas tur viņiem īsti noticies, ka nevar autiņu atgādāt

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..15
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Piedod atvaino, mana nodarbošanās ir mašīnu skrūvēšana, jo vairāk skrūvēju, jo vairāk pārliecinos, ka klasiskie VAG aparāti ir galvas tiesu pārāki kvalitātē un izturībā par viskautko citu Protams, detaļu lētums un pieejamība arī pastāv.

Un par subāriem tiešām ir cits stāsts - subāristi ir vēl retāki nekā sābisti

ujjjj, šitas spaarda...

jo vairaak vins skruuvee jo vairaak paarliecinaas

ar masiinu ir jaabrauc, ne jaaskruuvee...

varu nosaukt ljooti daudzas masiinas ap 90to gadu, kas ar kaut ko ieliek mucai

saabs9000NG- dinamikaa

Citroen XM-stils

VOLVO940-izturiibaa

MB124kuzavs-komforts

BMW525-vadaamiiba

VWpassat-ietilpiiba

utt

utt

your advertice here

katrai no nosauktajaam markaam ir savi kasjaki, taču ar tiem ir iespeejams sadziivot.

muca ir taads vaacu žigulis, nekas vairaak....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Man kaiminjam ir muca...

ôpis paari 60 gadiem, pensijaa...

staav vinjam taa muca garaazhaa, izkustina labi ja reizi nedeeljaa lai aizbrauktu uz kapiem vai veikalu

un taapat fisaas melnu muti ap vinju kaa ap savu bijuso ziguli... ne vinjam ahuunie nobraukumi, ne baigi gaazee

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Uggga rakstīja: Ak tad šitā izskatās tas A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk... www.draugiem.lv/...

P.S. Tas ir mans profils, un tur bildē esmu es, uzliec stiprākas brilles

Pagaidām es vēl neakcentēju uzmanību uz tavu profilu, bet tikai uz A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk... bildēm galerijā, kuras tur atrodamas biezā slānī

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

msh rakstīja: Piedod atvaino, mana nodarbošanās ir mašīnu skrūvēšana, jo vairāk skrūvēju, jo vairāk pārliecinos, ka klasiskie VAG aparāti ir galvas tiesu pārāki kvalitātē un izturībā par viskautko citu Protams, detaļu lētums un pieejamība arī pastāv.

Un par subāriem tiešām ir cits stāsts - subāristi ir vēl retāki nekā sābisti

ujjjj, šitas spaarda...

jo vairaak vins skruuvee jo vairaak paarliecinaas

ar masiinu ir jaabrauc, ne jaaskruuvee...

varu nosaukt ljooti daudzas masiinas ap 90to gadu, kas ar kaut ko ieliek mucai

saabs9000NG- dinamikaa

Citroen XM-stils

VOLVO940-izturiibaa

MB124kuzavs-komforts

BMW525-vadaamiiba

VWpassat-ietilpiiba

utt

utt

your advertice here

katrai no nosauktajaam markaam ir savi kasjaki, taču ar tiem ir iespeejams sadziivot.

muca ir taads vaacu žigulis, nekas vairaak....

ATBALSTIIT!!!!

bet...Ozz... Muchele ir 440 volvis-900 saabs-baby bencelis... citrons bx...bmw 3xx

visam paareejam jaapiekriit...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Galvenais šķūninga elements - melns benzīnbākas vāciņš

Tas ir vāciņš ar aizslēgšanas "āķi", slinkums nokrāsot Tad jau vēl arī "šķūninga" elementi ir elektriskie spoguļi, ļitaki, ādas salons, motors...

Par tiem ielicējiem - visi laikam neko citu kā mucu ar 1.8 karburatornieku un labākajā gadījumā stūres pastiprinātāju, nav redzējuši

Ozz - 900 volvis nav korekts piemērs - paskaties, kad to sāka ražot Un tas w124 mersis kurā komfortā ieliek - pakaļā sēdošo komfortā?

Uggga - pusotra gada laikā pietiek. Bet vispār brīnos, ka tu esi tikai trešais, kas manu pokemonu profilu atrod & ar to baigi zīmējas - it kā manu profilu nevarētu atrast

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

nomiks rakstīja:

Galvenais šķūninga elements - melns benzīnbākas vāciņš

Tas ir vāciņš ar aizslēgšanas \"āķi\", slinkums nokrāsot Tad jau vēl arī \"šķūninga\" elementi ir elektriskie spoguļi, ļitaki, ādas salons, motors...

Par tiem ielicējiem - visi laikam neko citu kā mucu ar 1.8 karburatornieku un labākajā gadījumā stūres pastiprinātāju, nav redzējuši

Ozz - 900 volvis nav korekts piemērs - paskaties, kad to sāka ražot Un tas w124 mersis kurā komfortā ieliek - pakaļā sēdošo komfortā?

Uggga - pusotra gada laikā pietiek. Bet vispār brīnos, ka tu esi tikai trešais, kas manu pokemonu profilu atrod & ar to baigi zīmējas - it kā manu profilu nevarētu atrast

pirms ver valjaa raxtaamo- paluukojies mok ... en.wikipedia.org/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tieši to es arī izdarīju.

Autumn 1990 saw the launch of the Volvo 960, in time for the 1991 model year.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Centišos atbildēt pa punktiem:

Gaidot, kamēr pārinstalējas viena kaste, nebija ko darīt, bik parakstīju:

1) Tā kā neviena kaštele nav "auto", tad ar auto paspēkoties nevari Ar kaštelēm vai kaut kādiem nemotora brīnumiem [teiksim, 1.3 otrais golfs, žiguļi un tamlīdzīgi ] gan vari

2) Pareizi, ja viens nomiks nesteidzas, tad citi arī nesteidzas - ir redzēti šitādi kadri liepājā pa ganībeni uz 40 ekonomiski nesteidzoties ar kolonnu sev aizmugurē Kā arī pa šoseju uz 70.

3) Piedod, liepājā krustojumi, kur vismaz divas joslas iet vienā virzienā, ir tikai uz brīvībenes, pa kuru es nemēdzu braukt. Un šosejas ar vismaz divām joslām arī nav diez ko izplatītas Btw tāds "normālais uzsācējs" ar kuru tavs sapņu msh skrienas, varētu būt kāds 750 bembis, Audi A8, kāds dārgā gala S mersis...

4) Jā, un kāpēc vispār kasko? Teiksim, kāds tev uzraus švīku vai nograus spoguli - pēc tam varēsi pisties vismaz vairākas stundas Kā tur bija ar to laiku, pa kuru var kko nopelnīt?

5) Un kāpēc vispār cirvis? Asfalta ceļos ar, teiksim, civiku, noteikti var iestrigt, vai ne?

6) Neesmu ne ass, ne liepājas, ne nazis Bet sēnes, kas uz taisnām, pārredzamām ielām velkas, protams, kaitina Un strebiens [motoram, kuram šis tas diezgan nav kārtībā] - 8-9l/100 km - 35% liepāja [55-65 kmph], 65% šoseja [100-120 kmph].

7) Ja nezini A80 [B3, B4] ekstru sarakstu un neesi redzējis aprīkotus eksemplārus, pats vainīgs No tik ļoti pasakaino jauno mašīnu klāsta atpaliek ar dažiem elektroniskiem niekiem - piemēram, ESP. Pie ruļļiem sēžot arī nav jāskaita ne putni, ne zvaigznes, tas tā, starp citu.

Vēl piebilde - skolnieks neesmu nu jau divus gadus un "sakarīgi komentāri" aka kašteļu slavēšana arī no manis netiks sagaidīta - laikam pie vainas tas, ka nedzīvoju rīgā, kur mašīnas krutums tiek mērīts kilogramos un kubikmetros

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Es neesmu pret jaunām mašīnām - jo ne jau man tās klapatas tiks Es esmu pret kaštelēm, vienalga, jaunām, vai lietotām - pietirš pasauli [ar savu nesamērīgo - nevajadzīgajam svaram samērīgo strebienu] un apdraud arī mani Teiksim, tādi nomiki, kas braucot ar kašteli, vismaz pusotru tonnu smagu, skaita putnus un uz ceļu neskatās

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ko tik tas pumpainais tīneidžeirs aiz neko darīt savos pāķos neizdomā.....

Man viens paziņa Nīcā dzīvo. Būs jāpaprasa, vai tu dzīvē ar tik pat stulbs vai pat vēl stulbāks....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tieši to es arī izdarīju.

Autumn 1990 saw the launch of the Volvo 960, in time for the 1991 model year.

pamuljkji- tas autoss i saakts cept 82ajaa gadaa... taapat kaa tava muchele liekaas bij ap 87-88?

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

nomiks rakstīja: Centišos atbildēt pa punktiem:

Gaidot, kamēr pārinstalējas viena kaste, nebija ko darīt, bik parakstīju:

no stress, paaugsies, nopelnīs nsh savus pirmos 1000 latus un gan jau mainīsies. pagaidām cilvēkām liekās, ka a80 ir labākais autiņš. jā, priekš viņa varbūt tā arī ir. var jau braukt arī ar tādu, bet, ja var atļauties labāku, tad kāpēc ne? Normund, necepies, crv ir forš autiņš, iespējams labākais cena/kvalitāte

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

msh rakstīja: Tieši to es arī izdarīju.

Autumn 1990 saw the launch of the Volvo 960, in time for the 1991 model year.

pamuljkji- tas autoss i saakts cept 82ajaa gadaa... taapat kaa tava muchele liekaas bij ap 87-88?

Tu teici 900 nevis 700

Muca sākās 1986.09

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

JJJ sen jau aizgājis ar četriem cipariem

Vēl arī tāds fakts, ka Audi entuziastu ir stipri daudz - gan pārsvarā tie ir krituši uz B2q un kupejām ar q

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Ko tik tas pumpainais tīneidžeirs aiz neko darīt savos pāķos neizdomā.....

Man viens paziņa Nīcā dzīvo. Būs jāpaprasa, vai tu dzīvē ar tik pat stulbs vai pat vēl stulbāks....

Pateiks ka jocīgs datorists

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

nomiks rakstīja:

Galvenais šķūninga elements - melns benzīnbākas vāciņš

Uggga - pusotra gada laikā pietiek. Bet vispār brīnos, ka tu esi tikai trešais, kas manu pokemonu profilu atrod & ar to baigi zīmējas - it kā manu profilu nevarētu atrast

Kurā vietā es ar to zīmejos?

Ja vajadzētu, atrastu arī ko brokastīs ēdi un kādā krāsā apenes kājās, bet vai vajag?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Gribētos gan redzēt merivu "neceļos"

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Gribētos gan redzēt merivu "neceļos"

Pietiek aizbraukt uz Jelgavu

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

nafigators rakstīja: Gribētos gan redzēt merivu "neceļos"

Pietiek aizbraukt uz Jelgavu

Tas jau ir ceļš ar bedrēm nevis "neceļš"

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

nomiks rakstīja:

nafigators rakstīja: Gribētos gan redzēt merivu "neceļos"

Pietiek aizbraukt uz Jelgavu

Tas jau ir ceļš ar bedrēm nevis "neceļš"

mjā...sen neesi bijis!!! tās ir bedres ar ceļa elementiem!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Biju ieluukc Jelgavaa uz Praataveetras kuncertu , lai tiktu liidz koncerta baudiishanas vietai ( blakus esoshajaa privaatmaajaa) , lieti nodereeja manas lieliskaas Honda Cr-V paaugstinaatais kliirenss un pilnpiedzinja taapat vietaas , kuras nebij skaaris visuresoshais celju remonc , aizlaapiitaas un neaizlaapiitaas bedres ,lieku reizi apliecinaaja manas auto izveeles pareizumu

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pag pag - praataveetras koncis bija privaatmaajaa

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Pag pag - praataveetras koncis bija privaatmaajaa

jaa , pljee , aiz zjoga un naxaljavu , ar shashlikiem un alko

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

nafigators rakstīja: Pag pag - praataveetras koncis bija privaatmaajaa

jaa , pljee , aiz zjoga un naxaljavu , ar shashlikiem un alko

nu zijbis jums praataveetra

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

nafigators rakstīja: Pag pag - praataveetras koncis bija privaatmaajaa

jaa , pljee , aiz zjoga un naxaljavu , ar shashlikiem un alko

nu zijbis jums praataveetra

abet protams

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti