Mazda 323F 1989-1993 gada acainā manuālis needed!

richi Reģ.: 21.06.2002

Visur izrakņājos nav. kāds DC var iemest manuāli tai miskastei?

kas vispār notiek, viņas ko nelūzt vai jau visas šrotos un man vienīgā dzīvā vai?

Vajag kautkādu labu manuali mazda 323F 1989-1993 gada!!!!

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt
Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Tieshi taa- vinjas neluust un liela dalja jau shrotos, jo vienkaarshi cik var braukt ar vienu auto

ej uz mazdapoweru.lv, tur noteikti uzraksi, kaadreiz shkjiet pats biju caur turieni dabuujis, tik tas manuaalis kompii pie kura patreiz netieku.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Tur viss ir primitīvi un lielākā problēma ir korozija.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ja nepuudee- tad nekas dizji nepuust... bet par primitiivismu- piekrist!

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Kaut kas ir te:

www.autolanka.com/...

www.mazdapower.lv/...

+Pameklē pats ar Googli.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ja nepuudee- tad nekas dizji nepuust... bet par primitiivismu- piekrist!

Man pirmā sarūsēja lūka! Nu nezinu kāpēc tā un kā to varēja novērst.

mazda323.5go.ru/...

varbūt noder.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vispaar toch...bij taada shaade tam ar... luukai pa stuuriem burbuleeni sametushies...

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: vispaar toch...bij taada shaade tam ar... luukai pa stuuriem burbuleeni sametushies...

mans taga taisno lonžeronu tam lopam.

kāds nezin kur lai dabon attālumus izmērus u..t.t.

nuu... biš nokritu no krēsla kad noņēmu spārnus .... nav jau brinums ka dažam rūsē tur jau bez maz vai pergaments dzelža vietā . saklēbē krievu cepampapīru aluminija3 -4 kārtās un mazdas spārns gatavs.

maneja vrode nekas ...nav ruseklis.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Iecep tak listē.... Krišs savulaik kautkur bija repair manuāļus uzracis...tiesa pasen

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kas tad Tev tos lanžerus mazdai taisno? Mūsdienās jau normāli ir uzlikt uz stenda un tur jau meistariem izmēri ir pieejami.

Un tās mazdas visas sāk rūsēt aptuveni vienādi, ja nav iepriekš sistas

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Kas tad Tev tos lanžerus mazdai taisno? Mūsdienās jau normāli ir uzlikt uz stenda un tur jau meistariem izmēri ir pieejami.

Un tās mazdas visas sāk rūsēt aptuveni vienādi, ja nav iepriekš sistas

Dies tēvs, pats taisno. kādi stendi? jūs ko ? auto pa 300ls uz stenda dēļ nedaudz aplocītiem lonžeronu galiem?

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Tai mazdai jau vispā nekas tur nav. paņem iedzen iekšā lonžeronā nedaudz mazāka izmēra 4 kantīgu rori un velc . izlepuši te visi ....stendi. tpu nav jau glāzes aizbraukušas.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

richi rakstīja: Tai mazdai jau vispā nekas tur nav. paņem iedzen iekšā lonžeronā nedaudz mazāka izmēra 4 kantīgu rori un velc . izlepuši te visi ....stendi. tpu nav jau glāzes aizbraukušas.

Katram sevi cienošam automīlim ir pazīstami meistari, kuri kā haltūru var paņemt arī 200 lohu vērtu šrotu un pa simboliskām naudām sataisīt. Man pirms pāris gadiem mazdai purnu izvilka (arī glāzes bija aizgājušas) pa 50 lohiem, bimerim šogad sānu statni pa sprīdi izvilka un citu ārējo daļu piemetināja pa 250 (viss slieksnis ar statni un grīda) un viss uz stenda pēc izmēriem

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

richi rakstīja: Tai mazdai jau vispā nekas tur nav. paņem iedzen iekšā lonžeronā nedaudz mazāka izmēra 4 kantīgu rori un velc . izlepuši te visi ....stendi. tpu nav jau glāzes aizbraukušas.

Katram sevi cienošam automīlim ir pazīstami meistari, kuri kā haltūru var paņemt arī 200 lohu vērtu šrotu un pa simboliskām naudām sataisīt.

Vo pastāsti man ar loham kas liks uz stenda par velti autiņu...mūsdienās.

Ņemos jau 8 gadu ar auto restaurāsiju.... moš apgaismosi kurš lohs man arī vēl kamerā var nokrāsot pa piecīti?

+ sstendā ne stendā ja kautkas ir nopietni aizgājis izmēri ir vajadzīgi tāpat.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

PN lohi=lati, un nav par velti, gluži, lai arī tās cenas ir simboliskas (telpu īre, materiāli u.c.), bet tikai "saviem klientiem" un rindā vienmēr pēdējais vai ārpus darba laika kā haltūra. Un izmērus veciem auto var dabūt bez lielām problēmām.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti