Izslaveetais d4d - Avensis 2005. gads 2.0D4D problēma, ka nelec 5 reizes, pēc tam 10 reizes lec

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008

tad nu taa, avensis 12.2005. gads 2.0D4D probleema taada nelec 5reizes peec tam 10 reizes lec, tad atkal nelec. starteejot purinaas vis dzineejs it kaa taisiitos lekt, ilgaaku laiku velkot pielec, citreiz pielec it kaa nekas nebuutu bijis, kompis kljuudas neuzraada, diileris rausta plecus, ella visi filtri samainiiti, comon-raila spiedieni o.k. forsunkas stradaa, braucot nekaadas paziimes, velk nekuup degvielu maz teeree, 190kmh uzrauj diezgan aatri, kungi juusu domas?

 
1 2 3
tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Girc44 rakstīja:

tadsjautues rakstīja: ar degvielas filtru viss kartiibaa taa vinjsh neleca pirms mainjas, taa nelec arii tagad.

bet esmu shokeets kaa tas dzineejs var buut taa piededzis. kaads tad ir resurss tam d4d, manam vecajam sotakam 2.5tdi93.g nav vairs taalu pus ljimons bet veel pat ellju nav jauzlej no mainjas liidz mainjai, a shitam 130tkm un taadi uzdegumi, bija pat saķepis taads kunkulis pirksta gala lielumaa

Tev tam audi laikam degviela būs gājusi karterī, ka eļļu nemaz netērēja. neesu sastapis nevienu turbo motoru kas netērē eļļu.

tiek lieta castrol gtd pussinteetika, kuru maina ik pa 10tkm tam audi, uz beigaam no 8tkm-10tkm pazuud varbuut pus liimenis, seenjots netiek nemaz ar to audi,

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Girc44 rakstīja:

tadsjautues rakstīja: ar degvielas filtru viss kartiibaa taa vinjsh neleca pirms mainjas, taa nelec arii tagad.

bet esmu shokeets kaa tas dzineejs var buut taa piededzis. kaads tad ir resurss tam d4d, manam vecajam sotakam 2.5tdi93.g nav vairs taalu pus ljimons bet veel pat ellju nav jauzlej no mainjas liidz mainjai, a shitam 130tkm un taadi uzdegumi, bija pat saķepis taads kunkulis pirksta gala lielumaa

Tev tam audi laikam degviela būs gājusi karterī, ka eļļu nemaz netērēja. neesu sastapis nevienu turbo motoru kas netērē eļļu.

Maz esi redzejis vnk

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Girc44 rakstīja:

tadsjautues rakstīja: ar degvielas filtru viss kartiibaa taa vinjsh neleca pirms mainjas, taa nelec arii tagad.

bet esmu shokeets kaa tas dzineejs var buut taa piededzis. kaads tad ir resurss tam d4d, manam vecajam sotakam 2.5tdi93.g nav vairs taalu pus ljimons bet veel pat ellju nav jauzlej no mainjas liidz mainjai, a shitam 130tkm un taadi uzdegumi, bija pat saķepis taads kunkulis pirksta gala lielumaa

Tev tam audi laikam degviela būs gājusi karterī, ka eļļu nemaz netērēja. neesu sastapis nevienu turbo motoru kas netērē eļļu.

Ir arī tādi turbomotori, kuriem nobraukums ir zem 200 000 km

msn pēdējās divas mašīnas ir pilnīgi jaunas, un tāpat pie 8tkm jāuzlej līmenis, kādi 300g.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

za to djoshevo nadjozjno i serdjito

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ursi.... NAV TUR BĀKĀ SŪKŅA!!!!!!!

saderam....

p.n.

topica autoram - man liekas, ka es zinu kur ir vaina

29365064, izstāstīsi precīzi simptomus, un iespējams, ka es tev pateikšu ko vajag izdarīt

Nu tad, saremontēji džekam to kāru? vai viņš nespēja pastāstīt tev PRECĪZUS simptomus?

tu, pamuļķi, lasīt māki??? ko tu pesējies? domā, ka esi baigais spečuks un pērējie vispār ņiuhjā nejēdz???

kad tev būs komonreila dīzelis un nevarēsi iedarbināt, vari pat nezvanīt

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

batka rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Neiedziļinoties elektronikās, dikti izklausās, ka degvielas padeves moments nepareizs, varētu būt par agru, bet to tak vajadzēja diagnostikā redzēt. Sakrīt simptomi - ar starteri purinās, ievelkot(bišķiņ lielāki apgriezieni motoram) pielec momentā.

nee bet bija variants kad dabuja vilkt labu gabalu kameer pielec

tas ir mainiigi

Ja tev viņai ir komonreils tad vari pameģinat nelekšanas bridi noņemt sprauslam atpludes trubiņa.Startejot tur nedrikst nakt neviena pile degvielas.Ja pa kadu tek degviela tad ta sprausla ir kirdikt.Tada veida sistema neuzkačajas spiediens un tikmer neveras sprauslas vaļa.

wrong. un ahā lai atskrūvē gan atplūdes trubiņu un pēc tam lai mazgā seju un motoru no dīzeļdegvielas. kas tad tā par superloģisku diagnostikas metodi? tur ir ap 15000-2000bar spiediens smidzinot un krietni lielākā daļa atplūst no sprauslām/degvielas sliedes(akmulatora) atpakaļ uz degvielas tvertni

ved atpakaļ uz wess vai amserv lai skatās aizdedzes momentu vai arī sensoru/vārstu darbību pie startēšanas ar starteri.

nu šāda pati kaite bij paziņam ar franču meistardarbu - citoenu c2 hdi dīzeli, bet atrisinājām to ar klemmes nonemšanu no akmulatoru un atpakaļ uzliekot jaunu akmulatora bateriju, bet tas jau citroens tam tā var

Atplude nekadi tukstoši baru spiediena nav.Un startejot tur degviela nedrikst nakt araa.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Atplude nekadi tukstoši baru spiediena nav.Un startejot tur degviela nedrikst nakt araa.

ko esmu palaidis garām? Commonrailam atplūde? Kādēļ tāda vispār vajadzīga?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

batka rakstīja:

Atplude nekadi tukstoši baru spiediena nav.Un startejot tur degviela nedrikst nakt araa.

ko esmu palaidis garām? Commonrailam atplūde? Kādēļ tāda vispār vajadzīga?

To jauta inženieriem

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt
uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: pameeginaashu veelaa, bet veel noveeroju to ka peec iilgas mociishanaas kad nu pielaidaam to drapaku vinjam ruucot pa izpuuteeju naaca araa kondensaats (saakumaa sabijos ka tosols, bet nee pagarshoju) pat peļķīte maziņa sakrājās tas normaali? dzineejs bija auksts

Un kā garšoja tā slāpekļskābes zupa?????????

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

uldiskru rakstīja:

tadsjautues rakstīja: pameeginaashu veelaa, bet veel noveeroju to ka peec iilgas mociishanaas kad nu pielaidaam to drapaku vinjam ruucot pa izpuuteeju naaca araa kondensaats (saakumaa sabijos ka tosols, bet nee pagarshoju) pat peļķīte maziņa sakrājās tas normaali? dzineejs bija auksts

Un kā garšoja tā slāpekļskābes zupa?????????

tika testeets vai nava salds, nebija

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uldiskru rakstīja:

tadsjautues rakstīja: pameeginaashu veelaa, bet veel noveeroju to ka peec iilgas mociishanaas kad nu pielaidaam to drapaku vinjam ruucot pa izpuuteeju naaca araa kondensaats (saakumaa sabijos ka tosols, bet nee pagarshoju) pat peļķīte maziņa sakrājās tas normaali? dzineejs bija auksts

Un kā garšoja tā slāpekļskābes zupa?????????

motoram mūsdienās NOx ir gana maz lai par slāpekļskābi runātu.

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

uldiskru rakstīja:

tadsjautues rakstīja: pameeginaashu veelaa, bet veel noveeroju to ka peec iilgas mociishanaas kad nu pielaidaam to drapaku vinjam ruucot pa izpuuteeju naaca araa kondensaats (saakumaa sabijos ka tosols, bet nee pagarshoju) pat peļķīte maziņa sakrājās tas normaali? dzineejs bija auksts

Un kā garšoja tā slāpekļskābes zupa?????????

motoram mūsdienās NOx ir gana maz lai par slāpekļskābi runātu.

Ei nu ei, ko tu neteiksi !!! CO, CO2 u.c."labumi" gan ir maz, bet pie mūsdienu motoru jaudām un temp. kādās sadeg degviela, kas tad tur nāk ārā un pat vairāk nekā vecajiem motoriem, ja ne NOx ????

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

vaina tam d4d tika atrasta jau kaadu laiku atpakalj, bet es noleemu uzrakstiit kaa bija

tad nu taa- vaina bija starterii- tas bija piededzis un liidz ar to ne tik jaudiigs palicis, starteejot vinjsh panjeema visu spriegumu bet spriegums nepietika lai atveertu forsunkas, tika salabots starteris un aizgaaja, nu jau meenesi lec bez probleemaam

bet smiekliigaakais tas ka pat diileris to vainu nevareeja noteikt

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: vaina tam d4d tika atrasta jau kaadu laiku atpakalj, bet es noleemu uzrakstiit kaa bija

tad nu taa- vaina bija starterii- tas bija piededzis un liidz ar to ne tik jaudiigs palicis, starteejot vinjsh panjeema visu spriegumu bet spriegums nepietika lai atveertu forsunkas, tika salabots starteris un aizgaaja, nu jau meenesi lec bez probleemaam

bet smiekliigaakais tas ka pat diileris to vainu nevareeja noteikt

Nu ta tada nestandarta vaina.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: vaina tam d4d tika atrasta jau kaadu laiku atpakalj, bet es noleemu uzrakstiit kaa bija

tad nu taa- vaina bija starterii- tas bija piededzis un liidz ar to ne tik jaudiigs palicis, starteejot vinjsh panjeema visu spriegumu bet spriegums nepietika lai atveertu forsunkas, tika salabots starteris un aizgaaja, nu jau meenesi lec bez probleemaam

bet smiekliigaakais tas ka pat diileris to vainu nevareeja noteikt

Nez tas Wess gadienā nav tas kurš uz Siguldas šosses ?!?!?! Jā tā tad ka viņu velns - jau kurā sliktā atsauksme par to WESS kantori.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

tadsjautues rakstīja: vaina tam d4d tika atrasta jau kaadu laiku atpakalj, bet es noleemu uzrakstiit kaa bija

tad nu taa- vaina bija starterii- tas bija piededzis un liidz ar to ne tik jaudiigs palicis, starteejot vinjsh panjeema visu spriegumu bet spriegums nepietika lai atveertu forsunkas, tika salabots starteris un aizgaaja, nu jau meenesi lec bez probleemaam

bet smiekliigaakais tas ka pat diileris to vainu nevareeja noteikt

Nez tas Wess gadienā nav tas kurš uz Siguldas šosses ?!?!?! Jā tā tad ka viņu velns - jau kurā sliktā atsauksme par to WESS kantori.

favorit wess ventspils kaut kaa taa

Ono777 Reģ.: 17.09.2017
0 0 Atbildēt

Man masinai ar tada vaina! Tikai ar ka ir silta nelec! Citreiz lec un labi! Citreiz pastav pars minutes un lec! Ko tiesi starterim jamaina? Jo viens meistars ar man teica ka varetu but startera vaina!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

interesanti, kas to sūdu izslavēja? Laikam autoservisi

Bonniesacer Reģ.: 06.11.2018
0 1 Atbildēt

If you are interested in professional turbo actuator manufacturer, the brand SACER is a smart choice. For more information, you could search SACER on google.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

tuiesaam nezinu kursh to dzineju ir izslavejis ,jo sis noteikti nav no veiksmigakajiem dzinejiem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Kā ex 2,2d4d lietotājs varu tik apstiprināt , slikts . Bet nu jau cik gadus viņu neražo .

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti