Honda Accord 2.0; 2006

kaspx Reģ.: 08.04.2005

Honda Accord 2.0; 2006

 
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tā paša modeļa 2003. gada accord tourer tiek lietots jau trešo gadu. nopirkts ar 115 000km , tagad jau tuvojaas 175 000.

Pa šo laiku nomainīti:

amortizatori (Kayabas - pie sviesta pirkti, neatceros cik maksāja, bet dārgi nebija)

Divas bukses priekšā (5 vai 8 lati gabalā, pirktas bensonā)

restaurēta apakšējā šara (15 lati gabalā?)

Akumulators (sviesc, 15 lati )

Netipiskā vietā sabeidzās pusass. Lietota maksāja 80 latus (jaunu neieteica likt pat Bensonā - teica, ka viņas tai vietā (vidējā granāta) principā nelūst - lai droši liekot lietotu)

Tas viss (izņemot akumulatoru) izveikts neilgi pēc pirkšanas (pirmā apskate). Pārējās 2 apskates izietas pa nullēm. Visas nomainītās netaļas iepriekš nekad nebija mainītas.

Tas arī viss. Darbi veikti paša spēkiem vai Park Auto servisā Rūjienas ielā.

Auto ir nežēlīgi izturīgs, ērts un liels. Degvielas patēriņš 2.0 - 6-7 pa trasi legāli braucot līdz 12 litriem kārtīgi atvelkot pa pilsētu.

Vidējais - mierīgi var palīst zem 10.

Dzinējs ir foršs. Ķēdes piedziņa, 16v, i-vtec. Maini tik eļļu, ko iz 10 000 patērē kādu litru (kad bija mīnus 20, biš vairāk). Mierīgi var griezt līdz 6000rpm un pat vairāk.

Ja pirktu tagad - meklētu maksimāli nopakotu 2.4 ar automātu, automatisko bagažnieka vāku utt.

Tomēr ja tag

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Labojums - brīnumainais 45 Ah coby aķis maksāja 25, bet vainas šai ziemā nebija nekādas

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

jā, nu vēl filtri un bremžu kluči, bremžu diski aizmugurē.

Ar jaunajiem klučiem mainīšu arī priekšā diskus.

Cik maksāja - neatceros. Mainīju pats.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

arī noskatījos uz 2006 gada(bija labs ss.lv sludinājums).

laikam pa 6000,-ls,vai nu uzmetiens,vai arī naudu vajadzēja,bet tempā pazuda no ss.lv listes.

ne par toyotaam ne hondaam issti raudaajienus neesmu dzirdeejis.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Lielā apkope pēc grāmatas ir pie 120 000. Maina laikam šķidrumus un ģeneratora siksnu, kas man joprojām ir oridžinal.

Visu to var izdarīt pats. Šķidrumu maiņa pat usermanuālī ir aprakstīta

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Accordam nav variators??? -es parsu,jo nezinu. vnk gondas slavenas ar variatoriem. es saprotu ka tas nav AUDI variators bet subjektiivisms paliek

man patiik raustiit klokji

tas ka 2.0 ir kjeede kaa toyotai es nezinaaju. +1 abaam.

P.S. es pat nestaados priekshaa ko tik uzticamu es sava C4 vietaa vareetu iepirkt. C4 noskreejiens ap 180 tkm,probzu nekaadu,ja neskaita itaalju kondicionieri(ne ruupniicas izpildiijums).

ursis Reģ.: 11.07.2002
1 0 Atbildēt

ursis rakstīja: Accordam nav variators??? -es parsu,jo nezinu. vnk gondas slavenas ar variatoriem. es saprotu ka tas nav AUDI variators bet subjektiivisms paliek

man patiik raustiit klokji

tas ka 2.0 ir kjeede kaa toyotai es nezinaaju. +1 abaam.

P.S. es pat nestaados priekshaa ko tik uzticamu es sava C4 vietaa vareetu iepirkt. C4 noskreejiens ap 280 tkm,probzu nekaadu,ja neskaita itaalju kondicionieri(ne ruupniicas izpildiijums).

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

ursis rakstīja: Accordam nav variators??? -es parsu,jo nezinu. vnk gondas slavenas ar variatoriem. es saprotu ka tas nav AUDI variators bet subjektiivisms paliek

man patiik raustiit klokji

tas ka 2.0 ir kjeede kaa toyotai es nezinaaju. +1 abaam.

P.S. es pat nestaados priekshaa ko tik uzticamu es sava C4 vietaa vareetu iepirkt. C4 noskreejiens ap 180 tkm,probzu nekaadu,ja neskaita itaalju kondicionieri(ne ruupniicas izpildiijums).

Getz

tfu tfu tfu,shito nelaimi pat nosaukumaa HUI dai

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

jau sestaa ziemma garaam ar sho AUDI-100,tik vien taa nelaime ,ka ... ne ar vienu tik ilgi nav braukts. Skaidrs ka vajag tik braukt,bet gribas ko citu-daudzveidiibai

sviestca virpotie BOGE/SACHS tika uzlikti kad nopirku,pagajs gad uz stenda neuzraadiija izdilumu nekaadu. germans maak virpot arii labas detaljas

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

ursis rakstīja: jau sestaa ziemma garaam ar sho AUDI-100,tik vien taa nelaime ,ka ... ne ar vienu tik ilgi nav braukts. Skaidrs ka vajag tik braukt,bet gribas ko citu-daudzveidiibai

sviestca virpotie BOGE/SACHS tika uzlikti kad nopirku,pagajs gad uz stenda neuzraadiija izdilumu nekaadu. germans maak virpot arii labas detaljas

Virpotie amortizatori un atsperes

nav tev kaksinju kantoris

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Variators imo ir mazajiem motoriem.

Accordam nāk 5 ātrumu automāts ar manuālo režīmu - gan 2.0 gan 2.4

Manuāļi ir 5-speed un 6-speed - attiecīgi 2.0 un 2.4

2.2 cdti dīzelim ir tikai 6-speed manual.

benzīnniekiem ir ķēdes piedziņa sadalenēm, par dīzeli nezinu.

Vēl pie iespaidiem.

Mans auto ir jauns pirkts LV un līdz tiem 115 000 pēc pirmā īpašnieka vārdiem, izņemot nelielu krašu, vispār nekas nav darīts.

Purngala apakša citreiz nobrauc gar apmalēm.

Nav tā ka auto rūsē, bet nav arī cinkots manuprāt. Stāvvietā iebliez ar durvīm, nolupa krāsa un brūnais klāt tai vietā. Notīrīju, uzliku Brunox, tagad viss ok.

Aizmugurē vagonam ar pārredzamību ir soso. Uzliku parksensorus - tagad viss ok. Toties zem pakaļbampera ir tērauda balka, kas pamanījusies jau iznīcināt 2 BMW un 1 mazdas purngalus. Pašam bamperam tikai skrambas.

Arī sānu pārredzamība varēja būt labāka, tomēr to kompensē lieli, izliekti sānu spoguļi.

Nopakojot durvis, troksnis auto samazinājās. Ja grib braukt ilgāk, iespējams ir vērts izraut tepiķus un nopakot grīdu. Tad Kakša minētais trūkums būs novērsts.

Mašīnu ir viegli apkalpot pašam. Visam var viegli piekļūt, Viss diezgan labi jaucās un saliekās atpakaļ kopā.

Lēcu lukturos var puslīdz droši likt 4300k HID komplektus. Apskatē neko nav teikuši. Laikam domā, ka no dabas tā jābūt. Apmazgātāju zagluškas ir

Oriģinālajam maģim var ērti pielikt ipoda /sd/usb/ aux ieeju. Ebay.com tāda maksā pārdesmit dolārus. Spraužās čendžera ieejā.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

THX M_D,man liekas ka esam tikushies trasee(Braslas upes) rajonaa.

man gan universaalis ,iipashi Gondai nepatiik,bet katram savs

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ja Tu domaa TO reizi, tad tas bija Ibio

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Jā, ibio ir vai bija tāds - sudrabains. Man ir tumši zils.

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Liels paldies par komentiem, sapratu ka auto var ņemt !

-----------------------------------

Master_D rakstīja: Variators imo ir mazajiem motoriem.

Accordam nāk 5 ātrumu automāts ar manuālo režīmu - gan 2.0 gan 2.4

Manuāļi ir 5-speed un 6-speed - attiecīgi 2.0 un 2.4

2.2 cdti dīzelim ir tikai 6-speed manual.

benzīnniekiem ir ķēdes piedziņa sadalenēm, par dīzeli nezinu.

Vēl pie iespaidiem.

Mans auto ir jauns pirkts LV un līdz tiem 115 000 pēc pirmā īpašnieka vārdiem, izņemot nelielu krašu, vispār nekas nav darīts.

Purngala apakša citreiz nobrauc gar apmalēm.

Nav tā ka auto rūsē, bet nav arī cinkots manuprāt. Stāvvietā iebliez ar durvīm, nolupa krāsa un brūnais klāt tai vietā. Notīrīju, uzliku Brunox, tagad viss ok.

Aizmugurē vagonam ar pārredzamību ir soso. Uzliku parksensorus - tagad viss ok. Toties zem pakaļbampera ir tērauda balka, kas pamanījusies jau iznīcināt 2 BMW un 1 mazdas purngalus. Pašam bamperam tikai skrambas.

Arī sānu pārredzamība varēja būt labāka, tomēr to kompensē lieli, izliekti sānu spoguļi.

Nopakojot durvis, troksnis auto samazinājās. Ja grib braukt ilgāk, iespējams ir vērts izraut tepiķus un nopakot grīdu. Tad Kakša minētais trūkums būs novērsts.

Mašīnu ir viegli apkalpot pašam. Visam var viegli piekļūt, Viss diezgan labi jaucās un saliekās atpakaļ kopā.

Lēcu lukturos var puslīdz droši likt 4300k HID komplektus. Apskatē neko nav teikuši. Laikam domā, ka no dabas tā jābūt. Apmazgātāju zagluškas ir

Oriģinālajam maģim var ērti pielikt ipoda /sd/usb/ aux ieeju. Ebay.com tāda maksā pārdesmit dolārus. Spraužās čendžera ieejā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

ursis rakstīja: Accordam nav variators??? -es parsu,jo nezinu. vnk gondas slavenas ar variatoriem. es saprotu ka tas nav AUDI variators bet subjektiivisms paliek

man patiik raustiit klokji

tas ka 2.0 ir kjeede kaa toyotai es nezinaaju. +1 abaam.

P.S. es pat nestaados priekshaa ko tik uzticamu es sava C4 vietaa vareetu iepirkt. C4 noskreejiens ap 180 tkm,probzu nekaadu,ja neskaita itaalju kondicionieri(ne ruupniicas izpildiijums).

Getz

man pļavas kaimiņam ir gecs.... nau sūdzējies....

viņam ir arī paveca (~2000) mazda, ko vinš spārda ar kājām

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: jau sestaa ziemma garaam ar sho AUDI-100,tik vien taa nelaime ,ka ... ne ar vienu tik ilgi nav braukts. Skaidrs ka vajag tik braukt,bet gribas ko citu-daudzveidiibai

sviestca virpotie BOGE/SACHS tika uzlikti kad nopirku,pagajs gad uz stenda neuzraadiija izdilumu nekaadu. germans maak virpot arii labas detaljas

neizbraucot no garāžas ir grūti nodeldēt amortizatorus

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: arī noskatījos uz 2006 gada(bija labs ss.lv sludinājums).

laikam pa 6000,-ls,vai nu uzmetiens,vai arī naudu vajadzēja,bet tempā pazuda no ss.lv listes.

ne par toyotaam ne hondaam issti raudaajienus neesmu dzirdeejis.

Nu te es varētu pastāstīt par Toyotām,

es izmantoju divus modeļus Avensis , kurš ņemts jauns un LC 120 pirkts lietots.

Avensis ir ar 2,0 D4 dīzeli, ekanomisks , bet neellastīgs, bleķi un virsbūves plastmasas daļas tik plānas, ka bail pieskarties. Piekare ir ok, sēdpozīciju cilvēkiem virs 1,9 m ir grūti ieregulēt un tāliem braucieniem muguras sāpes garantētas.

Par LC, no sākuma likās peldošs un bez satura, bet pabraucot kādu laiku tā pierod, ka iesēžoties citā auto liekas ka zobi klab. Nežēlīgi rūsē viss , kas atrodas zem skaistā krāsojuma, pāris mūsu ziemu un nevienu skrūvi piekarē vaļā nedabūsi. Dzinējs patups ( 3,0 diz, automāts) patēriņš samērīgs 9,5-12 l/100 km. salonā garajiem arī vietas varēja būt vairāk, vidus konsole kaitina, jo braucot gana neērti kreisajai šofera kājai. Nav pārdomāta 7 vietu koncepcija , Pajero sēdekļi ielokas grīdā un ir ērti transformējami, Lc tie pielokās gar aizmugurējiem logiem un braucot grab.

Bet cepuri nost šo auto izturības priekšā!

Tā ka tev Ursi nav īsti taisnība!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kas ir LC ? Latvijas ceļš?

es pagaidaam klausos,ko viena tante teica.

draugam ir Avensis 2.0(benziins laikam 2005 gada). seedekli es varu noreguleet perfekti(manu garumu zini), blekji plaanaaki kaa AUDIm nav. NEKAS nav ruuseejis,staav araa(parkojas),brauc katru dienu.

P.S. uzskatat par SPAMU,juutos es ieksh AVENSIS(2005 gada),tik pat EERTI kaa savaa 1992 gada briinumaa(AUDI) ,tik motors protams jestraaks,bet vecuma atskjiriiba arii ir manaama

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

sore sapratu,kas ir LC,bet man darba auto nevajag un tos te pat nepiemineeja

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

man ar tads auto bija kaa darba. baigais grabulis prieks taas cenas un klases. tads nesaturiigs. vienigi labi turejas uz celja un tads labi vadaams. bet nu krita regulari visadi plastmasi nost, brizgaviki utt. vienvardusakot tads slipsishu auto, es teiktu ka ne ipashi piemerots musu celjiem.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti