Neuzrāda izdegušu lampiņu Toyota Rav4

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Sīkums , bet .....šodien brālēns mani informēja ,ka nedeg labās puses gaismas , ,BET !!! sev uz paneļa nekādu brīdinājumu savam rav4 es nemanu . Vecajai vektrai A uzreiz uz paneļa parādījās ja kāda lampiņa izdega.

 
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Neuzrāda lampiņas , viena lieta , bet kādus parametrus vēl šamais neuzrādīs ???

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Tā tev nav nekāda vācu kvalitāte!!!

Kā tu domā, kāpēc japāņiem ir šķības acis?

Tāpēc, ka viņiem nekad nav bijuši izdegušu lampiņu indikatori. Lampas viņi pārbauda izbāzuši galvu pa logu, tāpēc tās acis arī ir šķības, lai redzētu aiz stūra.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Neuzrāda lampiņas , viena lieta , bet kādus parametrus vēl šamais neuzrādīs ???

user manuālis ir? tur parasti viss ir rakstīts, ko uzrāda

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

japāņu autiņiem lampiņas izdeg tik reti, ka nav jēgas tāpēc likt kaut kādu papildus herņu vēl panelī.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu vot, šeit izpaužās "mašīnas-auklītes" visā savā godībā. Bez datčikiem nu vairs ne kā, par visu jāatgādina. Daudz indikatoru spuldzīšu panelī noved pie tā, ka tās vairs netiek ņemtas vērā. Lai gan kā ir domāts pārbaudīt bremžu uguņus(tipa kā prasa CSN) bez citu palīdzības?

Kasix Reģ.: 04.02.2004
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Nu vot, šeit izpaužās "mašīnas-auklītes" visā savā godībā. Bez datčikiem nu vairs ne kā, par visu jāatgādina. Daudz indikatoru spuldzīšu panelī noved pie tā, ka tās vairs netiek ņemtas vērā. Lai gan kā ir domāts pārbaudīt bremžu uguņus(tipa kā prasa CSN) bez citu palīdzības?

Bremzi pavisam vienkārši - ķieģeli uz bremžu pedāli un var iet baudīt uguntiņas

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Nu vot, šeit izpaužās "mašīnas-auklītes" visā savā godībā. Bez datčikiem nu vairs ne kā, par visu jāatgādina. Daudz indikatoru spuldzīšu panelī noved pie tā, ka tās vairs netiek ņemtas vērā. Lai gan kā ir domāts pārbaudīt bremžu uguņus(tipa kā prasa CSN) bez citu palīdzības?

Piebrauc ar aizmuguri pie sienas un notestē.

Tagad jau šādām nodarbēm ļoti pateicīgs laiks no rītiem un vakaros.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Man viens pirms laika bij sadomājis nospert autiņu un izrāvis lampiņu un vadus uz īso , tad es no rīta izbraucu Rīgu BEZ pagriezieniem , pat neatceros kā uzķēru ,ka nav pagriezieni , laikam vairāki šoferi lika pirkstu pie pieres un rādija uz mani .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Rīt kā reiz apkope 90 000 km, būs jānoparasa

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Man viens pirms laika bij sadomājis nospert autiņu un izrāvis lampiņu un vadus uz īso , tad es no rīta izbraucu Rīgu BEZ pagriezieniem , pat neatceros kā uzķēru ,ka nav pagriezieni , laikam vairāki šoferi lika pirkstu pie pieres un rādija uz mani .

es pirms 2 gadiem, arī novembra beigās, piektdienas vakarā pulkst.19.00 izbraucu no Alfas, aizbraucu līdz Augšlīgatnei un kad nogriezu no šosejas... sapratu, ka biju braucis bez tuvajiem

iedomājies, neviens pat nepamirkšķināja

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

anonimikis rakstīja: japāņu autiņiem lampiņas izdeg tik reti, ka nav jēgas tāpēc likt kaut kādu papildus herņu vēl panelī.

Man tieši japāņu abām carinām visbiežāk lampočkas izdega.

Es neesmu mainījis nevienu individuāli ņemtu lampiņu biežāk kā 1 x gadā (nevienai no savām japāņu mašīnām) - vai tas ir bieži vai reti neņemos spriest.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Visbiežāk lampiņas mainīju 9-5 sābam. Ik pa diviem, trim mēnešiem. Liku gan lētās, gan dārgās. Mainīju pa vienai un abas uzreiz. Tik un tā, divi, trīs mēneši un maini atkal.

Pēc sitiena pa aizmuguri, nepilnas nedēļas laikā, dabūju nomainīt pilnīgi visas aizmugures lampiņas, gan gabarītu, gan stopsignāla, pat miglas luktura. Un lampiņu tam sābam bija daudz.

Nākamā bija 626 mazda, tai tuvās bija jāmaina divreiz gadā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

savai carinai 5 gadu laikā 3 reizes (pa vienai) H4 spuldzītes, un laikam 2 gab bremžu uguņi aizmugurē. pagriezieni nekad.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Opel Vectra B nomainīju visas pagriezienu spuldzītes - ne tāpēc, ka izdegušas būtu, bet tāpēc, ka "pabalējušas" jeb precīzāk - dzelteni oranžais krāsojums lobījās nost. Cik novērots - uz šo grēko daudzi "balto" pagriezien lukturu auto īpašnieki.

5 gadu laikā, kamēr lietoju šo auto, ir mainītas tikai pāris aizm. gabarītu spuldzītes (kas nāk pa pāriem katrā lukturī 5W + 5W), katru reizi par to arī ziņoja auto kompis. Vēl nomainīju ksenona tuvās gaismas (jo palika par tumšu). Ā, vēl viens miglinieks izdega tieši uz TA. Vēl salonā nomainīju pāris pogu apgaismojuma spuldzītes. Tagad viens priekšējais gabarīts ir izdedzis. Manuprāt, ir ok pa 5 gadiem.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

es pirms 2 gadiem, arī novembra beigās, piektdienas vakarā pulkst.19.00 izbraucu no Alfas, aizbraucu līdz Augšlīgatnei un kad nogriezu no šosejas... sapratu, ka biju braucis bez tuvajiem

iedomājies, neviens pat nepamirkšķināja

Neuzmanīgi kolēģi autobraucēji Tev gadījušies pa ceļam.

Diezgan bieži pašam sanāk ievērot pretī vai aizmugurē braucošos bez gaismām, tad nu vienmēr cenšos atgādināt.

Arī pašam dažreiz gadījies neieslēgt - kāds vienmēr uzmidžina vai avareikas ieslēdz.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pagājšmēnes gandrīz visā mājā saskrūvēju energoekonomiskās spuldzes.

kam mājā?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Apsaimniekotājs pats nemaina?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Man viens pirms laika bij sadomājis nospert autiņu un izrāvis lampiņu un vadus uz īso , tad es no rīta izbraucu Rīgu BEZ pagriezieniem , pat neatceros kā uzķēru ,ka nav pagriezieni , laikam vairāki šoferi lika pirkstu pie pieres un rādija uz mani .

Kas tam kojotam ir tik sūdīga virzienrādītāju elektronika, ka var būt skaņa un mirgot paneļa lampiņas, bet ārā nekā?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Piebrauc ar aizmuguri pie sienas un notestē.

Nu re LV CSN prasa, lai šādu darbību izveiktu katreiz pirms uzsāk braukšanu

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Servisā noprasīju ...Nesignalizē toyotaiai uz panaeļa par izdegušām lampiņām ....

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

Nu re LV CSN prasa, lai šādu darbību izveiktu katreiz pirms uzsāk braukšanu

Hmm, neesmu pētījis vai ar lampiņām arī šis joks strādā, bet daļai automašīnu uz paneļa iedegas brīdinājuma lampiņa, ja bremžu pedāļa stāvokļa devējs ir sabojājies.

Ražotājam it kā nevajadzētu būt baigi lielai problēmai uztaisīt šādu pašu joku arī bremžu lampiņām.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pagājšmēnes gandrīz visā mājā saskrūvēju energoekonomiskās spuldzes.

kam mājā?

Kam? Nu, griestu gaismekļiem, sienu...galda lampām. Ārā.

Palika labi?

āāāā, tā čoma mājā, pie kura tu īrē gultasvietu

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Ritošajā mainīja priekšējā stabilizatora atsites , tās pa garantiju , patīkami

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

panelī uzrādīja, ka nodilušas?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti