Pazaudēta vai atrasta automašīnas reģistrācijas numurzīme

Maris Reģ.: 06.06.2001

Pazaudēta vai atrasta numurzīme.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

?

Burbergs Reģ.: 27.03.2015
0 0 Atbildēt

Mārim

"Liekam info par pazaudētām vai atrastām numurzīmēm"!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Māris kaut ko svinēja...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 2 Atbildēt

Manuprāt, vispareizākā rīcība atrastas numura zīmes gadījumā ir numura nogādāšana tuvākajā CSDD nodaļā.

Ja man gadītos atrast, es tikai šādi rīkotos!

Ja pazaudēta numura zīme, tad, ja nav steigas, laikam vislabāk nogaidīt dažas dienas - varbūt kādos sociālajos tīklos parādās ziņa par tās atrašanu. Ja nē, tad uz CSDD. Un tad atliek pēdējā cerībā, ka atradējs numura zīmi ir nogādājis CSDD un te gribētos pretī sagaidīt CSDD rīcību, ka viņu uztur šādu sarakstu. Ja atnāk īpašnieks un saka, ka viens numurs nozaudēts/nozagts, tad CSDD uzreiz apskatās datu bāzē, vai kāds nav numura zīmi atnesis kā atrastu. Ja ir, tad izgatavo jaunu numura zīmi un to izsniedz īpašniekam.

0 0 Atbildēt

Jā, jo šobrīd noteikumi nosaka, ka, ja pazūd viens numurs, tad jānodod arī otrs un tiek izgatavots jauns ar citu kombināciju (esošo vairs atjaunot nevar). Pagājušajā nedēļā vienam klientam nozaga divciparu numuru. Savā ziņā jau pats vainīgs, ka nepiekniedēja, bet tomēr - tagad divciparniekus dabūt daudz grūtāk (un dārgāk), nācās likt parastu četrciparnieku.

Es savējo vienmēr kniedēju un, ja man nozagtu auto, par to tik žēl varbūt nebūtu, kā par zaudēto numuru (KASKO izmaksās, nopirkšu citu mašīnu), bet numuru atpakaļ dabūt vairs nevarēs.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Sestdien Gada auto testa brauciena laikā tika atrasta šī numurzīme un ielikta attiecīga info mūsu sociālajos tīklos www.draugiem.lv/iAutolv un www.facebook.com!

un vakar ar mums jau sazinājās tās īpašnieks.

0 0 Atbildēt

Nedomāju, ka iauto būtu īstā vieta, kur likt šādus atradumus. Tam ir atradumu birojs vai radio. Pats arī vienreiz meklēju sludinājumos savu numuru, jo tieši braucot netālu no mājām pēc jauna numura rāmīša, bojātā vietā, pa ceļam nokrita. Pēc tam tikai pierāpoja, ka labāk būtu to numuru aiz stikla nolicis. Lai gan ātri attapos, kāds jau bija lāča pakalpojumu izdarījis un to numuru savācis, tā kā nācās gaidīt kad parādīsies kādā sludinājumā.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Ielikām un atradām - viss vienkārši!

4 0 Atbildēt

Vispār saistībā ar numurzīmju pazaudēšanu esmu novērojis, ka vairums un pat servisos neprot ielikt numurzīmi plastmasas paliktņos pareizi vai arī tos nesalaužot. Te derētu vienkāršu instrukciju, kā ir jānostiprina, jo daudzi numuru nevis aizāķē, bet tikai ieliek rāmītī un tas var viegli izkrist.

Šeit ir labi parādīts www.licenseplates.tv/index.php?main_page=page&id=10, bet iztrūkst svarīgs solis, ka pats numurs ir ne tikai jāieliek, bet jāaizkabina aiz tiem paredzētajiem klipšiem, tad turas stingri un nekas nav jākniedē.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Kāda problēma ir pieskrūvēt pie bampera pašu numuru, nevis to plastmasas mēslu?

P.S> man šķūnī kādi 15 numuru kolekcija. pat daži divciparu bija. dzīvoju netālu no peļķvietas

0 0 Atbildēt

Nu re. Ja Tu būtu nogādājis tās "kādas" 15 numura zīmes uz CSDD, iespējams, ka vismaz daļai no 15 īpašniekiem nebūtu lieki jākreņķējas par pazaudētu sev mīļu numra zīmi, kā arī nebūtu jātērējas, lai izgatavotu jaunas numura zīmes un nomainītu reģistrācijas apliecību.

Es saviem auto numura zīmes esmu piekniedējis, lai tie nenokristu, vai arī lai kādam, kam nagi niez, nebūtu tik vienkārši tos paņemt sev garāžas kolekcijai!

0 0 Atbildēt

Plastmasas mēsls glītāk izskatās, nepatīk tie caurumi numurā.

tvplay.skaties.lv/parraides/bez-tabu/421669

0 0 Atbildēt

Nav jau par turēšanos vai kaut garāžas kolekciju runa. Numurus zog, pēc tam ar tiem iepilda degvielu un nesamaksā un tad ej nu vēlāk tērē laiku, pēc tam pierādot, ka neesi ēzelis. Ir dzirdēts arī, ka dārgos numurus (gan divciparu, gan individuālos) pēc tam piedāvā atpirkt. Jebkurā gadījumā tas viss ir saistīts ar izdevumiem un labāk pret tiem nodrošināties vienkārši un ne dārgi.

Bet var jau būt, ka manī atkal runā profesionālais kretīnisms, jo diezgan bieži nākas ar šo problēmu saskarties.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Kādi vēl caurumi numurā? Tajos tak skrūve vai kniede tiek iebāzta un nekāds caurums nepaliek redzams.

0 0 Atbildēt

skrūve vai kniede nav estētiski. Pie tam mazgājot auto aiz plikas numurzīmes ķeras sūklis.

0 0 Atbildēt

Maniem auto numuri ir piekniedēti ar visu numura paliktni.

Nav estētiski braukt ar netīru auto, nevis ar kniedētiem numuriem

x_rays Reģ.: 22.04.2003
1 0 Atbildēt

Ja kādam tiešām vajadzēs tos numurus, nekādas kniedes nebūs šķērslis.

www_traffic_lv Reģ.: 04.07.2005
3 0 Atbildēt

Gribu vienu sliktu ziņu pastāstīt: kādu laiku atpakaļ CSDD izskaidroja, ko šie dara ar atnestajiem numuriem. Uzreiz iznīcina!!! Šie taču čomojas ar Latsign. Vajag dot iespēju nopelnīt savējiem. Tāpēc neko nekad nenesiet uz CSDD!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti