Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Ierosinu te parunāties par visiem aktuālo tēmu

Pie malas stereotipus un pagātnes auras, autobūve kardināli mainījusies, vairs galīgi nav prātīgi salīdzināt 2016.gada un 1986.gada identiskas markas auto.

Kā Jūs domājat?

 
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
13 0 Atbildēt

Reāli smieklīgs komentārs un atbilde no BRC FB konta par pasūtīto un atvesto Audi E-Tron 2020 elektroauto. Viens raksta: Varētu tādu sievai nopirkt, bet ar mehānisko kārbu, cik tāda maksā". Uz ko BRC atbildēja: Valters Pilsetnieks -> ar mehānisko kārbu būs dikti dārgi, tas, ja vispār atradīsies kāds speciālists, kurš būs gatavs elektroauto uzstādīt šādu ātrumkārbu" Tirliņi tie "pircēji" ne reizi vien.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Nekā diži smieklīga tur nav. Pircējam jau nav jābūt ekspertam vai kas jāsaprot. Kamēr vien pircējs neuzdodas par gudru zinātāju un neraksta gudrus rakstus "kādu kārbu izvēlēties elektromobilim", tikām viņš var uzdot arī padumjus jautājumus.

msh Reģ.: 16.04.2007
6 0 Atbildēt

Pārdevējs arī - neaizmirsīsim ka tam etronam kā reiz arī ir mehāniskā kārba; vispār droši vien veselas divas.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

automātiskā ātrumkārba jau arī ir mehāniska. Plašākā skatījumā.

Bet atbilde no BRC ir tiešām nekorekta. Solīdi būtu laipni atbildēt, izskaidrojot, kāda piedziņa un ātrumkārba elektroauto ir pēc būtības.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
9 1 Atbildēt

Čaļi, kas jums noticis ar humora izjūtu?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

ieskābusi, nievas iauto lasot

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
9 0 Atbildēt

Es gan uzskatu, ka BRC vēl bija ļoti maigi. Ne viņš pircējs, ne interesents (FB profils visu pasaka priekšā). Mutes kulstītājs traucē reālai uzņēmējdarbībai, tādas manas domas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
9 0 Atbildēt

Tur tev taisnība... 95% feisbuka, instagrama un citu zoctīklu šo sadaļu komentētāju vai jautājumu uzdevēju ir pilnīgi kosmonauti...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
12 0 Atbildēt

Es iedomājos sevi, laikam nemūžam neizteiktu savu vēlmi FB publiski. Kur nu vēl dižoties, ka sievai pirkšu Vnk aizbrauktu un precizētu, iegādātos utt.

Lielākie mutes brūķētāji ir visneaktuālākie pircēji, tas gan.

imzz Reģ.: 27.02.2015
3 0 Atbildēt
ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
2 0 Atbildēt

Kādi +/- Opel Crossland salīdzinājumā ar VW T-Roc vai Tiguan.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
2 1 Atbildēt

VAGi 'cīnās'ar pieļautajiem konstruktīvajiem defektiem -DSG,TFSI utt 'kroplīgi' radītiem agregātiem ,

GM turpina ražot mēslus no paaudzes uz paaudzi .

Secinājumus izdari pats .

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 1 Atbildēt

Opel tagad ir PSA, nevis GM.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

vislabākā cena būs šitam

uzladets.lv/dartz-freze-nikrob-ev/

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 2 Atbildēt

Vatņiki testē jauno Genesis krosoveru. Šokā par kvalitāti.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 1 Atbildēt

Interesanti pieeja salīdzinot Rav4 hibrīdu un Tesla model Y (video gan nav paša Model Y):

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 0 Atbildēt

nu tie jaunie bembuki gan ne visai - tādi samocīti izskatās

aigi Reģ.: 01.08.2005
10 2 Atbildēt

Pārtraukšu spamu.

Atjaunošu info par savu Renault Grand Scenic.

Bargākā ziema Renault mūžā aizvadīta.

Tautas viedoklis, ka ziemā fancūžu auto panelis sasalst, grab un čīkst nav īsti patiesība.

Čīkst tikai durvju gumijas līdz salons iesilst, bet tas mana slinkuma dēļ, ka nekad un nevienai mašīnai tās nesmērēju ar silikonu. Ja nobrauktu ar silikona zīmuli problēma tiktu atrisināta.

Salona elektronika strādāja nevainojami par pie -25 grādiem. Skārienjūtīgais displejs ar normāla biezuma cimdiem strādā nevainojami.

Pie -25 2 reizes uzsākot neslēdzās kārba augstāk par 1 ātrumu, kas tika atrisināts izslēdzot dzinēju un uzsākot atkārtoti. Nav vairs atkārtojies.

Ziemas sākumā parādījās ziņojums, ka pārbaudīt izplūdes sistēmu, to Norde atrisināja atjaunojot programmatūru.

Biezie logu šķidrumi (-15, -21) slikti skalojas uz logu, laikam motoriņš par vāju to krējumu pumpēt.

Uz īsu brīdi kļūvis par vienīgo auto ģimenē, līdz ar to nobraukums uzskrējis nedaudz gaidā un šobrīd pēc 27 mēnešiem ir 38t km. Nedaudz vairāk kā OP plānots.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
11 0 Atbildēt

Kuru katru brīdi atdošu līdzšinējam darba devējam no 0-94Tkm veiksmīgi braukto Passat B8 (kas manā profila bildē) un ar jauno darba devēju pāris mēnešus īrēsim auto. Līdz dīleris piegādās manu jauno izvēli, VW ARTEON RL 2.0TSI 190H DSG 2021 R-line Sixt sakārtoja lieliskus nosacījumus (iespaidīga atlaide kā korporatīvajam pircējam) un auto mums būs ilgtermiņa nomā. Tad jau būs konkrētāks apraksts kaut kad vasarā

Modano Reģ.: 25.11.2019
9 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Kuru katru brīdi atdošu līdzšinējam darba devējam no 0-94Tkm veiksmīgi braukto Passat B8 (kas manā profila bildē) un ar jauno darba devēju pāris mēnešus īrēsim auto. Līdz dīleris piegādās manu jauno izvēli, VW ARTEON RL 2.0TSI 190H DSG 2021 R-line Sixt sakārtoja lieliskus nosacījumus (iespaidīga atlaide kā korporatīvajam pircējam) un auto mums būs ilgtermiņa nomā. Tad jau būs konkrētāks apraksts kaut kad vasarā

Ideāla izvēle! Kādā krāsā? Balts manai gaumei šķiet vislabāk, tas zeltītveidīgais ar ok īstenībā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
8 0 Atbildēt

Modano rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Kuru katru brīdi atdošu līdzšinējam darba devējam no 0-94Tkm veiksmīgi braukto Passat B8 (kas manā profila bildē) un ar jauno darba devēju pāris mēnešus īrēsim auto. Līdz dīleris piegādās manu jauno izvēli, VW ARTEON RL 2.0TSI 190H DSG 2021 R-line Sixt sakārtoja lieliskus nosacījumus (iespaidīga atlaide kā korporatīvajam pircējam) un auto mums būs ilgtermiņa nomā. Tad jau būs konkrētāks apraksts kaut kad vasarā

Ideāla izvēle! Kādā krāsā? Balts manai gaumei šķiet vislabāk, tas zeltītveidīgais ar ok īstenībā.

Jap, arī nevaru sagaidīt. Beigu beigās paliku pie neierastas pelēkās krāsas Pyrite Silver:

www.google.lv/search?q=vw+arteon+Pyrite+Silver+2020&tbm=isch&ved=2ahUKEwjp7qPBkcjvAhUEwCoKHXa4DLMQ2-cCegQIABAA&oq=vw+arteon+Pyrite+Silver+2020&gs_lcp=CgNpbWcQA1D9jA5Y1ZYOYNycDmgAcAB4AIAB4wGIAdACkgEFMC4xLjGYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZ8ABAQ&sclient=img&ei=B8ZaYKnPAoSAqwH28LKYCw&bih=754&biw=1536#imgrc=HqcUEWiLlRb2KM

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
8 0 Atbildēt

Baltā krāsa ARTEON izskatās labi, vien man pēdējie divi auto bijuši baltā krāsā un nupat jau prasījās kādas pārmaiņas. Gandrīz jau izdomāju elektrozilo un spilgti sarkano (tomēr nē, jo abas krāsas baigi kliedzošas - lai arī lieliski piestāv auto).

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 1 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Atceros nesen šeit abrīnojām Cupra Formentor, tad šis DS4 izskatās līdzīgs(labāks) youtu.be/wGvIGJa77Bs

Manuprāt viens no 21.gada interesantākajiem modeļiem un pie tam cenu viņam sola ap 30k.Ko eksperti saka?

Pie mums vispār kāds tirgo DS?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Apskatījos, ka LV Citroen dīleri tiešām nekur nenorāda, ka pieejami DS modeļi.

Es pat nebiju pamanījis, ka DS ir nodalīta kā atsevišķa marka. Šķiet, vēl nesen bija Citroen DS modeļu līnija.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

tas, vai kaut ko nodala vai nenodala ir atkal tikai un vienīgi mārketinga triks. DS gadījumā jau it īpaši.

Opel-Peugeot-Citroen-DS. Izvēlies!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Nē, nē. Divi Citroen man ir bijuši.

Nesaku NEKAD, bet pagaidām noteikti uz šo marku neskatos

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Nu, ja Opel, Citroen, Peugeot tirgo vairāki dīleri, tad ar DS ir problēmas.

Manuprāt kādu pus galvu pārāks par iepriekš nosauktajiem un cena pievilcīga.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Manuprāt, vizuāli skaists, bet kas lācītim vēderā?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Bij tur kaut kāds DS modelis kuram bagāžnieka vāku varēja atvērt tikai no salona,tā centās ar pakaļas skaistumu kad pat podziņai vieta neatradās.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Zemniek, neviens kungs neies smērēt rokas gar podziņām. Bagāžniekam pašam ir jāveras, kad kungs nāk Ārkārtas gadījumos ar pulti vai no salona

aigi Reģ.: 01.08.2005
4 0 Atbildēt

Šis starp citu francūžu un itāļu auto vienu brīdi bija populāri un izskaidrojums bija, lai zagļi sastrēgumā nevar atvērt bagāžnieku un no tā visu izvilkt.

msh Reģ.: 16.04.2007
5 3 Atbildēt

Neko nezinu par varžu un makaronu ēdāju mašīnu izstrādājumiem; deviņdesmito gadu japāņiem vienam otram bija šitāda lieta.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
4 0 Atbildēt

Mans otrais auto bija Toyota Corolla liftback (88'). Tai rieši tā arī bija - bagažnieku varēja atvērt vienīgi no salona. Gluži kā motora pārsegu vai degvielas uzpildes vāku.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Manai škodai ir tā, ka bagāžnieku var atvērt tikai tad, ja atver šofera puses durvis. Droši vien šī paša iemesla pēc.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Šis ir reāli jocīgi. Nedomāju, ka visām škodām ir šādi.Tas taču tik ērti, iznākot no veikala, ar pulti vai ar kāju attaisīt bagažnieku. Multivanam šādu opciju var ieķeksēt vadības blokā (ja ir elektropievads bagažniekam). Tiešām ļoti ērti. Nespēju varis iedomāties, ka man būtu obligāti jāatver vadītāja durvis, lai iekrāmētu iepirkuma maisus bagažniekā.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Dodu 99% ka tas ir kaut kāds īpatnējs kodējums; pāris maināmi cipariņi centrālās atslēgas bloka konfigurācijā.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
1 0 Atbildēt

Tas gan droši vien tikai pie ieslēgta motora, kad noslāpē var normāli visu atvērt?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
4 0 Atbildēt

Jā, Multivanam varu bagažnieku atvērt gan ar pogu no salona, gan ar pulti arī tad, ja izņemta atslēga no aizdedzes.

Sākotnēji bija, ka varēju tikai aizvērt ar pulti, bet tad settingos ieķeksēju, ka var arī atvērt.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Jā, būšu laikam tautu mulsinājis. Kad es kaut kur piestāju un vēlos uzņemt pasažieri, tad tā ir. Kad pienāku pie noparkota auto, protams, nav jāver vaļā šofera durvis.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

USA auto IMO 100% visiem ir salona poga + atslēga bagāžniekā. Atvēršanas kloķiša nav.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 3 Atbildēt

Atradu interesantu statistiku par Ukraiņu.

Apkopoti pēdējo 20 gadu jaunu SUVu pārdošanas apjomi, kopā 20 gados pārdoti 825k

Ja gadsimta sākumā Suvi veidoja zem 10% no visiem auto, tad šogad jau šis rādītājs izaudzis līdz 73%!!!!! Tādos tempos 2025.gadā visi ukraiņi pirks SUVus, atstājot tik kādu % ministriju auto

m.autoconsulting.ua/news/default/view/48488

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Es domāju, ka viss mainšies, kad pēc ~ 3 gadiem ģeniālie vācu dizaineri nāks klajā ar inovatīvu virsbūves formu - sedanu

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

visi nākotnes auto būs sedan-liftback veidīgi kā tesla un prius, jo būs elektroauto, kam Cv vērtība ļoti svarīga

msh Reģ.: 16.04.2007
5 1 Atbildēt

"jo būs elektroauto, kam Cv vērtība ļoti svarīga" - tiešām, svarīga? Tad huļi tagad vismaz 2/3 elektrokastu ir pseidodžipi? Tak pie dirsas ražotājiem gan gaisa pretestība, gan lietderības koeficients. Tevis piesauktās virsbūves formas parādīties varēs tikai tad, ja visi būs sapirkušies pseidodžipus un ražotājiem vajadzēs stumt kaut ko jaunu.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

"Atradu interesantu statistiku par" Ukraiņu""

Nākam reiz pacenties labāk,vai atceries akuzatīvs,ģenetīvs,tev skolā to nemācīja?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Zemniek, telefons pats pielabo

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Volx rakstīja: Zemniek, neviens kungs neies smērēt rokas gar podziņām. Bagāžniekam pašam ir jāveras, kad kungs nāk Ārkārtas gadījumos ar pulti vai no salona

Neesmu zemnieks,esmu Rīgas dzērājs,katru dienu pipelē bet pie stūres.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Labs hibrīds no GM bet vairs netiek ražots.Biju jau kaut kad šo video šeit licis bet man patīk kā viņš izsakās par Toyota.

Klausamies no 20:20 minūtēm.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Ko experti domā par faktu, ka arvien vairāk neeiropas ražotāji pamet Eiropas tirgu?

www.kolesa.ru/news/britanskiy-zavod-honda-okazalsya-nikomu-ne-nuzhen-ego-zakroyut-30-iyulya-i-prodadut-po-chastyam

Labi, šajā gadījumā tiek slēgtas rūpnīcas UK, Turcijā un auto pa taisno piegādās no Japānas, bet Mitsubishi vispār paziņojis par aiziešanu. Tipa jauni modeļi Eiropas tirgū netiks piegādāti, dīlercentri tikai nodarbosies ar apkopi. Vēlāk gan parādījās ziņa, ka Renault grib noslogot savas Francijas rūpnīcas un kkas tiks ražots no Mitsu tur. Katrā ziņā viņiem šis tirgus ir pēdējā vietā.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
5 0 Atbildēt

Tas tik nozīmē to, ko netur konkurenci! Mitsubishi ir diezgan drausmīgas kvalitātes produkts, brīnos, ka kāds viņu pērk!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Nē nu ja tā būtu viena konkrēta marka, tad varētu pieņemt šādu izskaidrojumu. Šeit tak vairāki uzņēmumi ir atbrīvojušies, taisās atbrīvoties no Eiropas. Un konkurencei tas par labu nenāk.

Paskaties cik daudz jau modeļi mums iet gar degunu. Es piemēram metu aci uz KIA Carnival busveidīgo izstrādājumu, netirgo. Arī visādi Teluridi, Mohaves ir kkur citur pieejami. Tas pats Mitsu atrādīja jauno Outlander, izskatās labs, bet šeit nebūs.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

Eiropas lielražotāji ir ielobējuši tirgu ierobežojošās EURO normas, izspiežot visādus mazražotājus. Lai gan ko Mitsu vispār ražo - lēto pikapu un outlander kopā ar PSA

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Renault, aliance - Nissan, Renault, Mitsu.

Piemēram Austrālijā viņi dod 10 gadu garantiju. Lūk, to es saprotu ir cīņa par tirgu. Tur visi Eiropas mazražotāji nobāl

www.mitsubishi-motors.com.au/owners/diamond-advantage/warranty.html

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Tur viņi var dot desmit gadu garantiju - šeit desmit gadu garantijas laikā ja arī nedabūtu mainīt kādas durvis un citus bleķus, tad daļu no pārdotajām mašīnām krāsot noteikti nāktos.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
2 0 Atbildēt

austrālijā jau sāls tikai uz tomātmaizes un okeānā

mefisto Reģ.: 22.05.2017
4 0 Atbildēt

Tiem, kuri aiziet, ES teritorija ir pārāk mazs tirgus, lai speciāli radītu dzinējus, kas atbilst esošajiem ES izmešu standartiem.

Par Hondas UK rūpnīcas slēgšanu jau sen bija zināms un tas vairāk saistāms ar Brexit un tirdzniecības apjomu kritums Eiropā.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Es pie šobrīd pastāvošās pretīgās iebiedēšanas un dezinfodemagoģijas aizslēgtu vispār visu un nepirktu itin neko.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Kur ta liksies, pat desu nē!?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Man KIA-Sportage pēdējo pusgadu iet bez aizrādījumiem. Mašīnai 9 mēneši, nobraukums 10800 km.

Pirms nedēļas uzliekot vasaras riepas, secināju, ka ar vasaras riepām degvielas patēriņš ir par 5-10% mazāks nekā ar ziemas riepām. Riepu izmērs 225-60/R17.

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Riepu sakarībā interesanti, ka, manuprāt, neviens elektroauto ražotājs neuzrāda nobraukumu ar vienu uzlādi gadījumam, ja auto uzstādītas ziemas riepas.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

iekšdedzes auto uzrāda?

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Iekšdedzes auto var ātri uzpildīt, tāpēc neviens nepārdzīvo par maksimālo nobraukumu ar vienu bāku :-/

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Vai 10k @ 9m gadījumā jau nesāk vilkt uz īstermiņa nomas auto kā lētāku alternatīvu?

Tur gan režīms protams svarīgs. Ja katru dienu 15 x uz 3km attālo gastronomu, tad Kija lētāka, ja 1x 2 mēnešos uz Krakovu, tad noma noteikti lētāka.

Es pēdējā laikā pat tik nesabraucu ar auto. Bet man nav līzings jāmaksā. Ja būtu personīgais līzings, būtu ļoti jādomā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

PS Sāku domāt par kautkādu intracomunity carsharing modeli. Tur kautkas var sanākt.

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Brīvību un ērtības naudā ne vienmēr var izteikt. Protams, ja jāpiķo līzings par neko, tad ir kā ir. Bet ~15k gadā jau nemaz nav tik maz. Tas ir katru dienu cauri visai Rīgai un atpakaļ.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Tas tak normāls nobraukums, it sevišķi šajā laikā. Tagad Tucsonam bija jāiet tehniskā februārī, tad kopš eļļas maiņas oktobrī šams bija noripojis tik 2,5k. Gaidu kad uzgriezīs vismaz kādus 6.5k, bet izskatās, ka ilgi būs jāgaida.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Vot. Man ar pāris gadus arī sanāk kkādi smieklīgi cipari. Esmu priecīgs, ka nav dilemmas attiecībā uz līzingu.

Nu laikam 10k @ 9m arī vēl ir ok. Diezgan atkarīgs no režīma. Cik atceros, fans diezgan aprakstīja visādus kruīzus. Tāpēc bija pārsteigums, ka maz salasījies

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 0 Atbildēt

Iespējams, ka lētāk. Bet vai labāk? Pareizi saka - ne visu var izmērīt naudā. Man arī noteikti sanāktu lētāk - dzīvoju centrā, strādāju centrā, uz darbu pārsvarā eju kājām... BET... nu, neesmu gatavs atteikties no personīgā auto...

Tūlīt būs 2 gadi ar esošo auto - kad nopirku, uz tāfeles bija 150 tk, tagad 184... bet apmēram 11-12 tk no tiem ir notriekti dažādos ārzemju braucienos (Prāga, Kijeva, Norvēģija, kādas 3 Igaunijas...)_

eidis Reģ.: 07.11.2001
4 0 Atbildēt

Domāju, ka situācija būtu radikāli savādāka, ja savu auto iepriekš būtu pārdevis, bet vietā nepaspētu kādu brīdi nopirkt.

T.i. kā geji saka - a tu esi pamēģinājis?

Es noteikti arī par personīgo auto, bet šādā režīmā noteikti ne līzinga auto. Veca lamata, kas kustas ir OK + nomas laineris braukšanai uz NO

GB12 Reģ.: 29.03.2011
8 0 Atbildēt

Jā, esmu. Starp iepriekšējo Jaguāru un esošo BMW apmēram pusotru mēnesi biju bez personīgā auto.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
1 0 Atbildēt

Kādas markas un modeļa tad Fanam tās ziemas riepas ar šitādu rites pretestību?

Man Goodyear UG9 ziemai un Sava Perfecta vasarai neuzrāda nekādu patēriņa starpību, nu vismaz no 0° līdz 10°C!

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 1 Atbildēt

Pēdējos 5 gadus ieskaitot iepriekšējo ir 30k ikgadējais nobraukums. Vai ir kāds ražotājs kas piedāvā 5g un 150k garantiju? Piedāvājumi kurus esmu izskatījis ir samazinājušies nu jau līdz 100k garantijai.

Tālāk jau katram ir savas nianses līgumsods par km vai mazāka atpirkuma vērtība.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
11 0 Atbildēt

Te jau n-tās reizes par to ir rakstīts - tās līgumsods un atpirkuma vērtība darbojas tikai tad, ja pēc oplīzinga termiņa beigām to auto atdod atpakaļ dīlerim... ko praktiski neviens nedara... pārējos gadījumos (izpirkšana, pārslēgšana uz finanšu līzingu, pārdošana) šīs "nianses" ir pilnīgi vienaldzīgas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

RU blogeris izķidā Eiropas dižpārdokli youtu.be/kVz--ROFImg

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Tavus video, turklāt tādā, nomaskētā veidā, neviens pat nevērs vaļā. Maz kam interesē kā tavējie sazvērestības teoriju piekritēji kaut ko "izķidā".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 0 Atbildēt

He-he, es šajās brīvdienās ar tādu kāreiz pārvietojos... ar 1.0 LPG (īsts santīmmīļu sapnis) Nupat uzpildīju balonu (26 ltri iegāja) par 15 euro, rīt plānots garāks izbrauciens, tad jau redzēs...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti