Kur tu lej degvielu?

dinoqwe Reģ.: 13.02.2017

Kur lejat degvielu, kāpēc un ko sakat par kvalitāti?

Es pārsvarā izmantoju Latvijas Naftu, Nesti, Statoilu un Gotiku.

 
1 2 3 4 5
Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 1 Atbildēt

Leju Neste, jo nav rindu un ar oranžās bankas karti var uzreiz pieliet pilnu bāku. Kā arī ir tuvākais tanks man pie mājām.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 1 Atbildēt

Kāpēc gan ar citas bankas karti nav iespējams pieliet pilnu bāku? Vienmēr leju tikai pilnu bāku. Norādi maksimālo summu un pildi iekšā. Ja iepildi mazāk, naudu paņem tik, cik iepildīts nevis sākotnēji norādīts.

Ja kontā atlikums ir tik mazs, ka burtiski jārēķina, lai iekļautos limitos, tad nedomāju, ka vispār būtu jābrauc ar auto

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Kāpēc nav, es nemāku atbildēt. Mūsdienās bāka maksā vairāk par 50 €, par cik vairāk, kā nu kuru reizi.

Ne jau konta atlikumā vaina, bet tajās pāris kustībās. Dus cenšos uzturēties pēc iespējas mazāk. Tāpēc es nelejos klasiskajos tankos. Katram savas utis galvā.

Vienīgi, kas mani fascinē ir Neste cenu politika. Piemēram Ogrē 95marka maksā 1,24 bet Bauskā 1,30.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 4 Atbildēt

"Norādi maksimālo summu"

Lūk, šis ir viens no iemesliem, kāpēc es nesti neizmantotu, pat ja vēl brauktu ar astoto, un astotais nestē tiešām būtu - tu aizbrauc, un tad tev vēl jāsāk rēķināt, cik tad tajā bākā īsti salīdīs naudas... Normālos tankos pielej pilnu bāku un samaksā, bet nestē vispirms jāizrēķina cik tas varētu maksāt...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja zini, ka bākas max ietilpība ir 40 l, tad sareizini ar 1,25, lai vienkāršāk, un sanàks akurāt 50 eur.

Bet vēl izdevīgàk ir saņemt Neste karti ar iepriekš piešķirtu limitu - bezprocentu overdraftu. Tad nekas nav jārēķina.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Tu varbūt katru reizi savu mašīnu tajā nestē iestum [sarkasms, protams], bet man kaut kā saistošāks ir gaisa daudzums bākā, nevis bākas ietilpība. Tātad, es ar mašīnu, kurai ir 55l bāka, iebraucu nestē, rādītājam rādot ~1/4 - man vispirms ir jāizštuko, cik tad litri tajā bākā varētu būt, pēc tam gaisa daudzums jāpārrēķina naudā un vēl jāizlemj, uz kuru summu tiekties...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Ja max iet 55 l bākā, tad uzliec 70 eur un nekad nekļūdīsies.

Un pilnīgi pajāt, cik daudz/maz gaisa bākā palicis.

Ja kartē nav šo 70 eur, jūtu līdzi un iesaku pārdomāt par savu ienākumu gūšanas avotu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Par laimi man nestes neērtības ir bijušas tikai dažas reizes. Pēdējo gadu ir vēl foršāk - ne tikai nekas nav jārēķina, bet arī lai golfā iepildītu degvielu par vismaz 20 eirām, jālej arī benzīns, bākā vai kannā, jo balonā tik daudz iepūst nevar - kaut gan varbūt ar laiku labošos un ielikšu lielāku balonu, lai to divdesmitnieku varētu iepūst

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kādēļ vispār katru reizi jāštuko? Ievadi vienmēr vienu un to pašu pilnas bākas ciparu, noapaļotu uz augšu un viss.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tak nav nekas jārēķina. Tā summa ir cik tiks rezervēts nevis cik jāmaksā. Kā noliec pistoli tā atlikumu atskaita atpakaļ. Nē nu ja pēdējie 50eur tad ir risks a ja nu paliek rezervēts.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Nevis Nestē, bet jebkurā automātiskajā tankā. Arī Kaplītī, ja maksā pie tanka, nevis gaidot rindā veikalā. Man kaut kā rēķināšana tik noapaļotos ciparos liekas vienkāršāka, nekā iešana uz kasi pat tad, ja nav rindas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

P.S. Jāpiebilst gan ka rēķināšanas nepieciešamība ir palikusi prātā no tiem laikiem, kad tā rezervētā summa uz kādu laiku nobloķējās. Tagad tas vispar nav aktuāli, bet ieraduma pēc vēl sarēķinu.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Ja zini, ka bākas max ietilpība ir 40 l, tad sareizini ar 1,25, lai vienkāršāk, un sanàks akurāt 50 eur.

Bet vēl izdevīgàk ir saņemt Neste karti ar iepriekš piešķirtu limitu - bezprocentu overdraftu. Tad nekas nav jārēķina.

Atzīšu, ka akmens manā dārziņā par Neste kartes ne izņemšanu.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 1 Atbildēt

Vēl liels pluss Nestei ir tas, ka var automātā maksāt cash.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Jā, ja gribas liet tikai pusi bākas, vai patīk vadāt grabažniekā kannu, kurā ieliet pāri palikušo nopirkto benzīnu.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 1 Atbildēt

Kas traucē par baltu velti un bez liekām saistībām paņemt privāto Nestes karti ar pastāvīgu pusotra santīma atlaidi un vēl divtik santīmus uz jebkuru Rimikarti,ko tu tajā suudaautomātā ieliktu?

wons Reģ.: 26.07.2017
1 0 Atbildēt

kas tas Nestei pa dīzeli NesteMy 1.90eur/l ? Ir kāds pildījis?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Trīs dienas biju Lietuvā,par 1,15 eur E95,sīkums bet patīkami.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Tad jau bija pāris mucas līdzi jāņem, būtu baigā ekonomija.

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ja par degvielu tad, kur pazudušas Shell franšīzes degvielas uzpildes stacijas?? Ceļā uz Jūrmalu tā viena rēgojas ar noņemtām atpazīšanas zīmēm?? ! Kur palikusi kvalitatīvā britu/holandiešu degviela??

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Vai tad viņus Viada nepārpirka?

torkjis Reģ.: 05.10.2013
2 0 Atbildēt

Tā ir/bija tikai Shell franšīze, kuru izmantoja pazīstamais uzmetēju kantoris Trest. No Shell degvielas tur tikai uzraksts. Kad tiko atvērās, vienu reizi iebraucu. Tpu...

Konuss Reģ.: 10.02.2015
0 0 Atbildēt

Tagad šitās tankštelles tiek pārtaisītas ar Metro nosaukumu.

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Pildos Gotika. Pie Carnikavas pagrieziena cena ļoti jauka. Nezinu gan, kā citur. Dīzelis ok.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Vasarā dīzelis visur ir ok,pienāk ziema,tad ir kirdik.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pildos kur ienāk prātā Neste, Virši-A, Statoil. Bija savulaik auto kuram labāk garšoja Neste 95-tais , gan vairāk varēja nobraukt, gan arī ņiprāks drusku bija. Tagad nevienam no esošajiem starpību nejūt. Benzīnnieks pavecs amerikānis- vispār pie kājas kur pildās, pat relatīvos krūmu kantoros laukos.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 1 Atbildēt

Es domāju, ka vienkārši benzīns ir visur kļuvis līdzīgs. Agrāk mans opelis dažādi uzvedās pēc uzpildes dažādos tankos, arī patēriņš spēcīgi atšķīrās, tagad leju visur pēc kārtas un nekādu starpību nejūt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Pirms nedēļas man sanāca izbaudīt leišu lēto gāzi; sanāca aizšaut līdz kauņai. Lietuvā mani visvairāk fascinē cenu diapazons - pie mums gāze maksā 57 - 60 centi litrā - leišos tikmēr tas diapazons ir 45 - 57. Ir arī saprotams kāpēc tur lētajos tankos vai nu kartes neņem [jozita], vai arī ar karti ir cita, dārgāka cena [baltic petroleum - uz tablo 46,9, uz aparāta 52,5 un uzraksts lietuviski ka maksājot ar karti cita cena, samaksājot naļikā, čekā bija tie aparāta 52,5 ar atlaidi kas noveda pie 46,9] - bet nav saprotams kāpēc pie mums tā nav; vienīgi latvijas naftā esmu redzējis uzrakstus ka maksājot skaidrā atlaide.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 1 Atbildēt

Ne tik sen pie mums Lukoil mazajos tankos skaidrā bija lētāk, kā ar karti. Uz Mūkusalas ielas pretī TA stacija un Dārzciema ielā blakus Land Rover salonam toč bija. Tagad nav sanācis tajos iegriezties.

Konuss Reģ.: 10.02.2015
0 0 Atbildēt

Pārmaiņas pēc iebraucu Latvijas Naftas DUSā Sporta ielā. Interesanti, ka tur pieejamais benzīns ir 95 E5 un 98 bez etanola, ja var ticēt uzlīmēm pie sūkņiem, nevis 95 E10 un 98 E5 kā citur.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
4 2 Atbildēt

muļķības, visur vienādu benzīnu tirgo, vienkārši uzlīmes vecas, visi ņem no vienām un tām pašām vairumtirdzn. bāzēm. attopies, nedzen te muļķības

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka 95 E5 jau nemaz tankos nedrīkst vairs tirgot.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pirms nedēļas man sanāca izbaudīt leišu lēto gāzi; sanāca aizšaut līdz kauņai. Lietuvā mani visvairāk fascinē cenu diapazons - pie mums gāze maksā 57 - 60 centi litrā - leišos tikmēr tas diapazons ir 45 - 57. Ir arī saprotams kāpēc tur lētajos tankos vai nu kartes neņem [jozita], vai arī ar karti ir cita, dārgāka cena [baltic petroleum - uz tablo 46,9, uz aparāta 52,5 un uzraksts lietuviski ka maksājot ar karti cita cena, samaksājot naļikā, čekā bija tie aparāta 52,5 ar atlaidi kas noveda pie 46,9] - bet nav saprotams kāpēc pie mums tā nav; vienīgi latvijas naftā esmu redzējis uzrakstus ka maksājot skaidrā atlaide.

atlaide pvn apmērā?

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Ieinteresējies par divus gadus vecām gāzes cenām?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gan jau atlaide kas satur iztrūkstošu bankas komisijas maksu, balstoties uz vidējā gāzes balona izmēru.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pirmkārt bankas komisija ir daži centi par visu maksājumu, otrkārt - tās viņu superakcijas darbojas arī ar kartēm - arī pirms pāris mēnešiem caurbraucot tā lēju dīzeli par 1.11 eur.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Mhm, daži centi... Man reiz paziņu lokā bija mazais uzņēmējs [pārdeva savu uzņēmumu pirms divarpus gadiem, ja pareizi atceros, un gāja bojā pirms pusotra], kurš par šito tēmu mēdza pieminēt - komisijas maksa par darījumu + 2,5% no summas, ja pareizi atceros. Labi izskaidro kāpēc ačgārnajā salā lielveikalā maksājot ar karti pārdevēja uzbāžas ar cashback, kamēr pie mums tāda opcija nepastāv.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Būsi palaidis garām, ka dzīve nestāv uz vietas. Maxima vispār strādā ar ~3% vidējo uzcenojumu - interesanti, kā viņi pēc tavas aizvēsturiskās likmes var atļauties kartes pieņemt

Ar cashback uzbāžas jebkur, kur par skaidras naudas inkasāciju ir jāmaksā papildus nodokļi. To arī esi palaidis garām, ka valdības vēlas izskaust skaidru naudu.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Domāju, ka Maxima ir pietiekami liels spēlētājs, kam ir savi noteikumi un savi %. Noteikti labāki, nekā vidusmēra mazajam uzņēmumam. Mamma strādā vienā tādā un kaut kad prasīju, cik maksā un biju nepatīkami pārsteigts. Kādas tam uzņēmējam alternatīvas? Sūtīt karšu maksātājus dirst? Tie aizies citur, jo pie kartēm pieraduši.

Ir gadījies piedzīvot, kad dārgākas preces iegādes apdomas brīdī pārdevējs piedāvā atlaidi, bet tad, ja maksā skaidrā. Un nepārprast - pēc tam nevis iebāž naudu kabatā, bet izsit normālu čeku un viss kā vajag.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

"Kādas tam uzņēmējam alternatīvas?"

Daudz. Nu jau daudz. Tikai tam ir nepieciešams nedaudz iesprings, nevis turpināt sadarbību ar Swedbank, jo "tā ir pierasts".

Lūk, piemēram, Paysera cenas: www.paysera.lv/v2/lv-LV/cenas/maksajumu-pienemsana-tirdzniecibas-vietas

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Ok, var jau būt, ka ir kas patiešām mainījies uz labo pusi vai arī uzņēmuma vadība īsti nezināja. Nemācēšu teikt.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

tāpēc jau taisīja čeku loteiju, ka čeku izsit, bet nav, kā vajag

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

"cashback uzbāžas jebkur" - ja? Kur? Ačgārnās salas jebkurā lielveikalā brīdī kad tu maksājot izvelc karti, kasiere prasa "cashback?" - kaut kā neesmu piedzīvojis Latvijā ka kāds pārdevējs man vēlētos izmaksāt no mana konta naudu. Toties skaidrā nauda mazajiem tirgotājiem/pakalpojumu sniedzējiem gan jūtami patīk.

Nezinu kas kur iet uz priekšu un kur ne, saku ko man teica, neatceros tikai cik bija tā komisijas maksa no summas - 3% tāpat un 2,5% ja maksā tur kaut kādu 70 vai cik tur eiru ikmēneša abonēšanas maksu, vai attiecīgi 2,5% un 2%.

"par skaidras naudas inkasāciju ir jāmaksā papildus nodokļi" - nodokļi, vai vienkārši bankām neadekvātas summas? Jā, tajā pašā ačgārnajā salā bija kaut kādi automāti kuros varēja sabērt sīceni - nu neskaitot, protams, pašapkalpošanās kases [laikā kad daudz staigājot procesā lasīju sīceni uz ielām man patika Morisonu pašapkalpošanās kases, kur varēja nopirkt lētu šokolādi, izlādēt aparātā no maka visu sīceni, un tad aparāts atdeva atpakaļ lielākus nominālus... ] - kaut kā pie mums vienīgais veids kā burku ar sīceni pārvērst par lielāku nominālu ir tikai bankā, kura ieruba 1,4 vai cik tur centu komisiju par vienu monētu... Šīs pašas banku alkatības dēļ attiecībā uz skaidro naudu manis pieminētajam mazajam uzņēmējam bija īpatnējas attiecības ar dažu Liepājas veikalu augstākām pārdevējām [Maxima, staķiks, varbūt vēl kaut kur], jo viņš tolaik bija arī Liepājas lielākās baptistu draudzes kasieris, un iksvēdienas kolekti viņš pēc saskaitīšanas savāca izlietošanai sava uzņēmuma vajadzībām, attiecīgo summu vēlāk no uzņēmuma konta pārskaitot draudzes kontā - bija interesanti skatīties kā viņš ar sīcenes kaudzi, sakrāmējot katrā kabatā sava nomināla monētas, mēdza iepirkties - varēja just ka tur kaut kādas maximas pārdevēju priekšniece bija vēlīga uz to viņa sīceni...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Visu teikumu kopā spēj izlasīt? "jebkur, kur par skaidras naudas inkasāciju ir papildus nodokļi". Tas, ka tos iekasē caur banku, lieliski ļauj apmānīt tādus vientiešus kā tevi, kas notic, ka tos uzspiež ļaunās bankas, nevis valdība. Tehniski no banku puses cashback ir pieejams arī Latvijā - īsu brīdi daži lielie tirgotāji to piedāvāja, tomēr faktiski tas nedarbojas, jo tas tirgotājam izmaksā pārāk dārgi no grāmatvedības viedokļa un nav īsti pieprasījuma.

Un par procentiem es tev ieliku linku uz konkrētu, jebkuram pieejamu cenrādi. Augstākā likme (līdz tikai 100 darījumiem mēnesī!) ir 0.7% bez jebkādas mēneša maksas. Bet tu taču ticēsi tam, ka "viens čoms teica", vai ne?

Bet tā vispār - mēs esam pa vidu, tāpat, kā ģeogrāfiski. Skandināvijā ir milzu spiediens attiekties no skaidras naudas un lēta elektroniskā. Bet no Polijas uz dienvidiem - diezgan dārga elektroniskā un liela ticība skaidrajai. UK, kā jau privātuma likvidēšanas pirmrindnieki, arī ir agresīvi pret skaidru naudu un dara visu, lai tu lietotu kontrolējamo.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
2 0 Atbildēt

- Kur tu lej degvielu?

- Zemē.

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Biezi.

Es bākā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nu tad beidzot.. 4arpus g bija jāgaida šo acīmredzami noderīgo ieteikumu ;p

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
1 0 Atbildēt

iciks rakstīja: Domāju, ka Maxima ir pietiekami liels spēlētājs, kam ir savi noteikumi un savi %. Noteikti labāki, nekā vidusmēra mazajam uzņēmumam. Mamma strādā vienā tādā un kaut kad prasīju, cik maksā un biju nepatīkami pārsteigts. Kādas tam uzņēmējam alternatīvas? Sūtīt karšu maksātājus dirst? Tie aizies citur, jo pie kartēm pieraduši.

Ir gadījies piedzīvot, kad dārgākas preces iegādes apdomas brīdī pārdevējs piedāvā atlaidi, bet tad, ja maksā skaidrā. Un nepārprast - pēc tam nevis iebāž naudu kabatā, bet izsit normālu čeku un viss kā vajag.

Darba ēdnīcā darbojās viens ārpakalpojums, kas nodrošināja edinašanu. Bet tikai kešā. Ieviest termināli tā vecene nebija pat ar mietu pierunājama. Brokastis arī laida gar kasi. Dažu gadu laikā ēdiens bija palicis teju neēdams un neadekvāti dargs.

Doties brauca ar jaunu Hyundai I20.

Ak jā... visas savas darbinieces bija uzlikusi kā mikras. Un pēc pēdējās nodokļu reformas, kas bija šogad - sāka vaimanāt, ka gals klāt.

Nāk vietā cits uzņēmums, ir gan kartes, gan viss tiek iesists kasē. Un tad ēdiens arī ir garšīgāks.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Cik nu zinu karšu komisija šobrīd ir ap 1%, (Man 0,99) mazajām lauku bodītēm, gan jau tas procis ir lielāks. Tādiem vaļiem kā Rimi un Maxima, neticu ka atstāj vairāk kā 0,5-0,6%.

Ja pirkumi ir lieli, tad klientam parasti lūdzu veikt bankas pārskaitījumu, jo atdot pārdesmit eiro tikai par to, ka paņemu karti - nevēlos!

Degvielu joprojām leju Neste Pro diesel

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu tagad pastāsti, kādēļ nemaini pieņēmēju kaut vai uz to pašu PaySera? Patīk maksāt tos lielos ciparus? Es šo tiešām apbrīnoju - sūdzēsies par lieliem maksājumiem, bet neko nedarīs, lai to mainītu. Max 0.7% vai 3 eur, nevis "ap 1% un pārdesmit eiro" - un tas tad, ja tev apgrozījums ir absolūti minimāls.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Karšu komisija ļoti "atkarājas" no klienta: Maximai būs ap 0.65%, Ērikas jostām - 2.85%.

Ir tādi Paysera, kas tur tos griestus laiku pa laikam pavelk lejā, bet ar tiem pēc tam var būt sarežģīti.

Pēc "kapitālā remonta" gan jau tie % griesti tiek cilāti. Resp palike dārgāk. Attiecīgi domājams, ka veidojas rūme lokāliem karšu operatoriem. Piem Kurzemes kartes vai Jelagavas maksājumi, kas operē ievērojami lētāk un ar parastām bankām maksājumi notiek 1x mēnesī.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu pastāsti tu man, kādēļ lai tās "Ērikas jostas" maksātu tos 2.85%, nevis izvēlētos Paysera? Kas it tas "pēc tam varētu būt sarežģīti"? Zinu daudz dažāda izmēra Paysera izmantotājus - sākot no pavisam maziem, kas izmanto viedtālruņa aplikāciju karšu pieņemšanai (faktiski 0 investīcijas) un beidzot ar tādiem, kam apgrozījums ir miljonos. Neviens nav sūdzējies.

Man nav nekāda interese reklamēt konkrēto pieņēmēju, bet ir pozītīva pieredze ar tā ieviešanu/izmantošanu un apmierinātiem lietotājiem. Pats arī esmu kaut kādā gadatirdziņā maksājis ar karti, kur tirgotājam ir telefons ar Paysera aplikāciju pieņemšanai. Patiešām interesē, kur ir motivācija to nedarīt, bet sūdzēties par augstām izmaksām.

Un vari būt drošs, ka Maxima nemaksā nekādus 0.65%. Tas kantoris jau nu nemaksās nevienu lieku centu.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
3 1 Atbildēt

jā, atteicos no bankas kartes, par ko jāmaksā tik lielas summas? laupīšana!

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Gotika Auto. Laba cena.

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: "cashback uzbāžas jebkur" - ja? Kur? Ačgārnās salas jebkurā lielveikalā brīdī kad tu maksājot izvelc karti, kasiere prasa "cashback?" - kaut kā neesmu piedzīvojis Latvijā ka kāds pārdevējs man vēlētos izmaksāt no mana konta naudu. Toties skaidrā nauda mazajiem tirgotājiem/pakalpojumu sniedzējiem gan jūtami patīk.

Nezinu kas kur iet uz priekšu un kur ne, saku ko man teica, neatceros tikai cik bija tā komisijas maksa no summas - 3% tāpat un 2,5% ja maksā tur kaut kādu 70 vai cik tur eiru ikmēneša abonēšanas maksu, vai attiecīgi 2,5% un 2%.

"par skaidras naudas inkasāciju ir jāmaksā papildus nodokļi" - nodokļi, vai vienkārši bankām neadekvātas summas? Jā, tajā pašā ačgārnajā salā bija kaut kādi automāti kuros varēja sabērt sīceni - nu neskaitot, protams, pašapkalpošanās kases [laikā kad daudz staigājot procesā lasīju sīceni uz ielām man patika Morisonu pašapkalpošanās kases, kur varēja nopirkt lētu šokolādi, izlādēt aparātā no maka visu sīceni, un tad aparāts atdeva atpakaļ lielākus nominālus... ] - kaut kā pie mums vienīgais veids kā burku ar sīceni pārvērst par lielāku nominālu ir tikai bankā, kura ieruba 1,4 vai cik tur centu komisiju par vienu monētu... Šīs pašas banku alkatības dēļ attiecībā uz skaidro naudu manis pieminētajam mazajam uzņēmējam bija īpatnējas attiecības ar dažu Liepājas veikalu augstākām pārdevējām [Maxima, staķiks, varbūt vēl kaut kur], jo viņš tolaik bija arī Liepājas lielākās baptistu draudzes kasieris, un iksvēdienas kolekti viņš pēc saskaitīšanas savāca izlietošanai sava uzņēmuma vajadzībām, attiecīgo summu vēlāk no uzņēmuma konta pārskaitot draudzes kontā - bija interesanti skatīties kā viņš ar sīcenes kaudzi, sakrāmējot katrā kabatā sava nomināla monētas, mēdza iepirkties - varēja just ka tur kaut kādas maximas pārdevēju priekšniece bija vēlīga uz to viņa sīceni...

Mazajiem komersantiem inkasācija nav sevišķi izdevīga, jo pārāk dārga pie mazām summām. Par sīknaudas pieņemšnu komercbankas ņem naudiņu, jo monētas ir jāšķiro, jāpārbauda vai nav viltojumi... Varbūt pārāk dārgi, bet nu tāds bizness. Bez maksas naudu var iebarot iemaksu bankomātos un monētas apmainīt pret papīrīšiem Latvijas Bankas kasē. Daudzi sīktirgotāji arī tā dara.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Visu teikumu kopā spēj izlasīt? "jebkur, kur par skaidras naudas inkasāciju ir papildus nodokļi". Tas, ka tos iekasē caur banku, lieliski ļauj apmānīt tādus vientiešus kā tevi, kas notic, ka tos uzspiež ļaunās bankas, nevis valdība. Tehniski no banku puses cashback ir pieejams arī Latvijā - īsu brīdi daži lielie tirgotāji to piedāvāja, tomēr faktiski tas nedarbojas, jo tas tirgotājam izmaksā pārāk dārgi no grāmatvedības viedokļa un nav īsti pieprasījuma.

Un par procentiem es tev ieliku linku uz konkrētu, jebkuram pieejamu cenrādi. Augstākā likme (līdz tikai 100 darījumiem mēnesī!) ir 0.7% bez jebkādas mēneša maksas. Bet tu taču ticēsi tam, ka "viens čoms teica", vai ne?

Bet tā vispār - mēs esam pa vidu, tāpat, kā ģeogrāfiski. Skandināvijā ir milzu spiediens attiekties no skaidras naudas un lēta elektroniskā. Bet no Polijas uz dienvidiem - diezgan dārga elektroniskā un liela ticība skaidrajai. UK, kā jau privātuma likvidēšanas pirmrindnieki, arī ir agresīvi pret skaidru naudu un dara visu, lai tu lietotu kontrolējamo.

Paysera atbilde:

Labdien,

mēs piedāvājam risinājumu tirdzniecības vietās, kur pircēji var norēķināties, tikai, ja tie ir Paysera klienti, pircēji, kas nav mūsu klienti nevarēs norēķināties tirdzniecības vietā.

Klientu atbalsta centrs

Resp, bradypus atkal kaut ko izrauj no konteksta, un driš par lietām, par ko neko nezina

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Un jautājums kāds? Pats esi kaut ko izrāvis no konteksta. Es esmu palīdzējis ieviest Paysera integrāciju, nevis vienkārši uzdevis kaut kādu mistisku jautājumu, kurš nez kādēļ ir noslēpums, klientu atbalsta centram.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nesaproti? Viskautko citu to saproti, bet šo ne?

Paysera NEPIEDĀVĀ citu karšu pieņemšanu. Apkalpo tikai tos, kam ir Paysera aplikācija/karte. Uz tiem attiecas tie 0.7% komisijas.

Iespējams, kaut kādos ārējos risinājumos piedāvā - bet tas nav tas, uz ko mazs veikaliņš var atļauties / saņemt.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Nu pastāsti tu man, kādēļ lai tās "Ērikas jostas" maksātu tos 2.85%, nevis izvēlētos Paysera? Kas it tas "pēc tam varētu būt sarežģīti"? Zinu daudz dažāda izmēra Paysera izmantotājus - sākot no pavisam maziem, kas izmanto viedtālruņa aplikāciju karšu pieņemšanai (faktiski 0 investīcijas) un beidzot ar tādiem, kam apgrozījums ir miljonos. Neviens nav sūdzējies.

Man nav nekāda interese reklamēt konkrēto pieņēmēju, bet ir pozītīva pieredze ar tā ieviešanu/izmantošanu un apmierinātiem lietotājiem. Pats arī esmu kaut kādā gadatirdziņā maksājis ar karti, kur tirgotājam ir telefons ar Paysera aplikāciju pieņemšanai. Patiešām interesē, kur ir motivācija to nedarīt, bet sūdzēties par augstām izmaksām.

Un vari būt drošs, ka Maxima nemaksā nekādus 0.65%. Tas kantoris jau nu nemaksās nevienu lieku centu.

Nu pastāstīšu: pats esmu taisnojies kāpēc ienāk nauda no Paysera. T.i. ja Ērikas jostas nevar izvairīties no konta turēšanas citā bankā (piem tādam retam pasākumam kā algu izmaksas), pārrunas un dažreiz izraidīšana garantēta.

Klau beidz tukšus salmus kult. Pats piedalījos Maximas 0,65% līgumā. Un arī vairākos 2,85%

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Uz tādiem kā tu turas Swedbank u.c. tamlīdzīgo pisness... Lai veicas pārdot lohiem ietas pa dārgo!

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nop. Veidojas jaunas pisnesa nišas. Swedenes alkatība rada jaunas iespējas un piedāvājumus. Vienīgi ar FKTK ir grūti

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Šodien Cirkulis pārsteidza

1.304 pielēju pilnu bāku un vēl 4,5 centu atlaidi iedeva ar karti. Citās vietās 95 jau maksā 1.404

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
4 1 Atbildēt

Daudzi autovadītāji cītīgi seko līdzi degvielas cenām un meklē izdevīgākās uzpildes stacijas. Naktī no ceturtdienas uz piektdienu, 3. decembri, Somijā pie "ABC Tammisilta" degvielas uzpildes stacijas pulcējušās rekordlielas rindas, vēsta portāls "Postimees".

Kļūda bija radusies 95. benzīna cenā - visas nakts garumā to varēja uzpildīt par 0,013 līdz 0,014 eiro litrā, lai gan regulārā cena ir 1,8 eiro par litru.

Izmantojot iespēju, cilvēki iegādājās ūdens kannas, iztukšoja tās un piepildīja ar benzīnu. Video redzams, kā klients par 14 eiro iegādājies 1000 litrus. Ierasti par šo degvielas daudzumu nāktos šķirties no gandrīz diviem tūkstošiem eiro.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Jāatzīst, rindas uz šādu "akciju" es nudien saprotu. Tas tomēr ir reāls ieguvums, nevis lidla rindas un 20kg banānu par izdevīgu cenu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Šitas atgādina to prikolu kas bija pie britiem kādus 9 vai 10 gadus atpakaļ - Tesco kāds kadrs kas uzliek cenas bija nolohojies tur kaut kādai precei, neatceros kādai [es neko tādu tur nekad nebiju pircis] uzliekot baigo atlaidi ja nopērk, neatceros, 7 vai cik tur - cilvēki tur toreiz bija nenormāli pavilkušies, veda veseliem ratiem no veikaliem ārā to preci un lika visādās purnagramatās un instagramos bildes ar to sakrāmētu piramīdās...

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
0 0 Atbildēt

vai tik nebija tualetas papīrs?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti