Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
650 Reģ.: 25.01.2017
2 4 Atbildēt

Es šodien pirms 2h reāli runāju ar cilvēku, kurš (-a) reāli pastāstīja, ka vakar reāli pāRtikAss lielveikalā ar nosaukumu gRibmi viņa pie ieejas (brīvpātīgā piespiedu kārtā) ŅĒMUSI GROZIŅU.Bet- šī prittona apmeklējuma patiesais iemeesls esot bijis nevis iepirkšanās, bet gan tOlettes apmeklējums !! Gāja pastaigāties,neatvairāmi sagribējās Miizt! Ko viņa arī īstenojusi - KOPĀ AR minEto groziņu, prottams! Labu appettīti, cien.plet.a.god. Lohi !?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Man Rimi piespieda ņemt sarkano groziņu, bet Baltic data lika paņemt viņu pelēko groziņu

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

Jā, pelēkā viela darbojass.Kas vēl sekos- atliek vienīgi mineet(s) ;p

Reāli labākais veikals, ko esmu redzējis rīgā, laikam atrodass Cēsīs.Pagaidām gan nav sanācis noskaidrot, vai tur ir t00lette.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vakardien aizbraucu uz mūsu ciema vienīgo veikalu nevis pusdesmitos bet astoņos un atklāju ka iespēja čupoties bariņā pie veikala durvīm un pēc tam čamdīt kāda cita tikko apčamdītu groziņu pastāv arī pie mums; pusdesmitos šādu problēmu nav.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Nebāz mutē netīras rociņas un būs labi. Tas tomēr galvenokārt ir SARS nevis vēdervīruss.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 0 Atbildēt

Situācija pie veikala.

Tipa, ievēro noteikumus.

Veikalā iet ar masku.

Pie veikala 2 kompānijas, trīs veči smēķē, pļāpā, attālums nekāds un 2 sievietes, vienai blakus 2 bērni, arī kaut ko pļāpā.

Tā viņi tur gandrīz 10 minūtes tā "ievēroja" noteikumus un ieteikumus.

Sēdēju auto un skatījos to "tautas" ievērošanu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Policijai un Spkc vajag, tādēļ telpās tiek uzlikta lupata. Ārā maska nav vajadzīga un aplipināties teju nereāli.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Nu un kā tad aplipinās, ja ne ārpus veikala?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 1 Atbildēt

50% sabiedriskajā transportā, bet to nedrīkst skaļi teikt.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 2 Atbildēt

-tak nemiiz, Taisnība ir jāsaka Skaļi ;p

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Sadzīves tusos cik?

TIK TIK

650 Reģ.: 25.01.2017
2 2 Atbildēt

Kad vienureiz tiks slēgts rīgas paranormālais sabtranss??

Kad vienureiz rimmimahimass apssargi tiks apbruņoti ar mērlentēm,nivelieriem un tālummēriem,lai reāli veiktu kvadratūrass mērījumus??

Kad vienureiz tiks aizslēgtass sabiedriskās attejas un/vai izdoti mk noteikumi patvaļigass urinodefekācijass regulēšanai?

Kad vienureiz tiks atcelta jebkāda pārtikas uzņemšana (ēšana) ārpus indmājsaimniecībass?

Kad tiks reāli kontrolēts, cik mājsaimniecību pārvietojass ar 1gab ind.transp.līdzēkli? Pie lielveikaliem,slidukaniem und Kapiem kad to vienureiz sāks pārbaudīt? KAss par to adbild?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 2 Atbildēt

Un nakuj tas vajadzīgs, KO?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

-nakuj nav uz Sapulci, ierašanās nav obligāta

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 2 Atbildēt

Izmēra kontrole:

Un tam sekojošs pārkāpēju arests:

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
7 7 Atbildēt

kad vienreiz iAuto netiks vairs izmantots verbālai paģiru caurejai?

650 Reģ.: 25.01.2017
4 4 Atbildēt

Šī iA foruma sadaļa saucās "vieta kur izlamāties",- tā ka vai nu lamājies, vai nu psis hanuj no šejienass

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Norvēģi sākuši mutēt, esot 15 Covid paveidi atklāti un viens īpaši sparīgs

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

-nujajā, kaķi,vistass,banāni,kiwi un tml. supernesēji drīzumā noteikti tiks likvidēti, tā ka (lohiem) paliks tikai viens tass Sparīgākais.Cerams,šamaiss būs gana atjautīgs un ar laiku uzmuttēs virsū uz tiem pārējiem un viņus Nokodīs hanuj nost.Jā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 3 Atbildēt

Aha, un ūdeni arī vajag likvidēt, jo ielejot to bākā motors nedarbojas. Gudrs tu neesi, kas ir tas ir.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 2 Atbildēt

Savā bākā tu vari liet un bāzt itin visu,kass tik vien tev ienāk tavā loha prātā.Ar tavu humora izjūtu tu vienīgi rindā uz koka kassti vari pieteikties.Passteidzies.

Pārējiem taviem no kopgalda siles labi paēdušajiem draudziņiem (ja kāds te pāri savam dubļukuņģim vēl spēj saredzēt savu urinējamo daiktu) der iepazīties ar šo : tg24.sky.it/mondo/2021/02/21/israele-green-pass

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu jā tev ari švaki ar humoru tad nerunāšu caur puķītēm.

Ja analīžu trauciņā ielej to, kas tur nav paredzēts(kivi, cola utt) tad nevis tests ir sūds, bet sūdi ir galvā tam kas notic ka testa salaušana norāda, ka tas ir nederīgs tam kam tas ir radīts. Tieši cik tupam ir jabūt, lai tādas muļķības tālāk izplatītu kā nez kādu atklājumu.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Tev vēl joprojām nav piegājis, ka īstenībā runa ne par kiwi, bet gan par Lohiem.Ja "tev" liekass, ka visi šeit kaut/kam "tic", tad ir steidzīgi jānodod pilnīgi cita veida analīzes.Vienīgais, ko šeit esmu "izplatījis"- tas ir tas (reālais!), ko tev (loham) nestāsta vietējie zombiju portāli.Jūs (lohi) esat jau neatgriezeniski pieraduši, ka katrs izlasītais vārds kaut ko "izplata",tapc sen jau neatšķirat sarkasmu no realitātes.

To es tev pieteicu jau pirms gada- ka drīzvien tu stāvēsi rindā ārā pie mahimass un aptiekass.Kā arī to, ka šejienes prettVaksācijass Varoņi drīzvien būs gatavi sev dsā un/vai galvā iedurt dajebko.Redzēsim tikai Ko, un/vai reāli būs/ko.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Nu nē, neatmazgāsies ka tas ir sarkasms. Brūnais tev spiežas pa visām vīlēm.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Ok,tas der, turpinam ,cerams vismaz daļa no tā tieši Tev iespiedīsies.Saņemies pagaidām iedvesmu, izej laukā sahārass puttekļus ieelpo.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kāds tu ASSprātīgs pilnīgi dirsst gribās. Ej laukā pavēro dupsīšus vai visi tīri un nav iesedušies dzeltenā sniegā.

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 0 Atbildēt

Kivi - tas vispār ir sātana izgudrojums un visu nelaimju sakne!

People Reģ.: 28.09.2020
0 0 Atbildēt

Es vakcinēšos tikai pret īpaši sparīgo, jo esmu spēlmanis un patīk vinnēt.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

-nu ja, fēnikss tagd ir ciet, daudziem nav vairs kur Vinnēt ;p

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

18 February 2021

The Goal: A Broad and Open ConversationCoronavirus Origin Study Released

Lejupielādes saite zem preses relīzes www.uni-hamburg.de/en/newsroom/presse/2021/pm8.html

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

"They do not provide any science-based proof, but they do provide numerous significant indications:"

Šitādas jau mums Aldis un Boikoc visu laiku sniedz.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Sveiciens patlaban no Igaunijas - nav kontroles iebraucot. Letiņiem gan postenis. Vakar noformēju Covidpass. Kur info par mani kontrolējošo policijas struktūru

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Mjā, kas būtu domājis, ka brauciens uz Igauniju Šengenas zonā būs tāds Notikums. 2018.gadā es uz turieni aizbraucu laikam 4 reizes... tāpat vien, brīvdienas pavadīt.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Njā tāds kreizīgs skats uz gaišo nākotni

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 1 Atbildēt

Ir arī gaišāks:

www.la.lv/pavluts-prognoze-kad-latvija-varetu-sasniegt-pula-imunitati-pret-covid-19

Pūļa imunitāti pret Covid-19 Latvijā varētu sasniegt augustā vai septembrī, otrdien valdības un Krīzes vadības padomes kopsēdē atzina veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Tiesa, skatoties, kā par lielu sasniegumu tiek pasniegti daži tūkstoši vakcīnu (kas faktiski jādala ar 2), kā notiek ņemšanās ar to, kas vakcinēs, kur vakcinēs, ko par to saņems u.tml., drīzāk es piekristu uz soliņa sēdošai tantei Fraņai, kas teiks - NEBŪS VIS.

imzz Reģ.: 27.02.2015
3 0 Atbildēt

Drīzāk būs tā:

augusts: "vakcinācija ir devusi rezultātus, saslimušo skaits neliels" oktobris: "sācies jauns Covid19 vilnis, valdība lemj par ierobežojumiem"

spainis Reģ.: 27.04.2006
4 0 Atbildēt

Redzot Pavļuta un špricēšanas biroja darbības, kas aprobežojas ar "plānojam, vērtējam, izskatīsim, domājam utt" un sašpricēto skaitu katru dienu, tad šis ir kā ar dakšām smelt ūdeni. Ticamība šādam apgalvojumam tuvu nullei.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

tv3play.skaties.lv/900-sekundes-11430676

Saruna ar Bērnu slimnīcas un Latvijas Lielo slimnīcu asociācijas vadītāju Valtu Ābolu.

3 minūte - vakcinācija samazinājusi saslimušo un karantīnā esošo medicīnas darbinieku saskaitu no 300 uz 100.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
2 1 Atbildēt

latgalē sākas jaunais vilnis

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Ķip, festivāls?

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Kā tajā slavenajā sarunā pie ieejas zoodārzā.Mammu, vai tas ir Mērkaķis? Nēe,draugi, tas pagaidām ir tikai Kassieris....- tā ka palēnām gatavojiet savuss vaksējamoss Vaidziņuss ;D

-šodien/25...(oficiāls avots- tt.com , Update am Donnerstag, 25.02.2021, 08:05) ---notiks ES (valstu vadītāju) samits (virtuālais) ... par robežu kontroli un vakcīnu ražošanu...

-Saskaņā ar ES Komisijas informāciju samita pirmajā dienā,...,galvenā uzmanība tiks pievērsta tam, kā reaģēt uz vīrusa mutācijām...Lielbritānijā atrastais vīrusa variants tagad ir atklāts visās ES valstīs, mutants pirmo reizi reģistrēts Dienvidāfrikā septiņās un Brazīlijas mutācija 16 dalībvalstīs, ziņo Komisija. ..Joprojām pastāv problēmas ar līguma īstenošanu, ka visām valstīm mutācijām ir jāpārbauda vismaz pieci procenti pozitīvo gadījumu...

-Tajā pašā laikā tiek virzīti labāki nolīgumi par vakcīnu ražošanu ES.... ES komisija vēlējās izveidot darba grupu - līdzīgu Vācijas federālajai valdībai nacionālā līmenī - paziņoja komisija. Viņi arī ved sarunas ar ražotājiem par to, ka piegādātās vakcīnas nākotnē tiktu pielāgotas mutācijām.....;ppp

---- Vēl vienai samita tēmai jābūt digitālās vakcinācijas reģistram..... Federālais (Austrija..) kanclers Sebastians Kurcs rīko kampaņu par "Zaļo caurlaidi" tiem, kuri ir vakcinēti, pārbaudīti un atveseļojušies no koronas. s ;PPP

______"Zaļā paSe" ir nepieciešama ikvienam, kurš ir vakcinēts, vai kuram tikko ir bijusi Korona un tāpēc ir imūns, vai kurš ir veicis jaunu pārbaudi," trešdien Vīnē sacīja Kurcs.....

----Kurcs savu priekšlikumu publiskoja ES tiešsaistes samita priekšvakarā, kurā viņš vēlas to risināt. "Mums ir nepieciešama brīvība ceļot atpakaļ Eiropas Savienībā," žurnālistu priekšā sacīja Kurcs. ES mēroga zaļā pase varētu "nodrošināt labu pamatu pienācīgai vasaras pārvarēšanai". Izraēlā jau ir līdzīga sistēma, ciktāl tā "sagaida", "ka mēs to ieviešam arī Eiropā". Tehniski to ir viegli izdarīt. Tam vajadzētu būt digitālam risinājumam: ikvienam jāspēj identificēt sevi ar savu mobilo tālruni...

ps- es gribu būt t(D)ievs

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

LohLabDien !

Paturpināsim oficiālo uzskaiti.Europā noticis augstminētais valstu vadītāju virtuālais ļembasts,taču LVmassuzombiji mums (Lohiem) par to nesaka ne vārda.Nē.Jo,draugi, tas mums nav jazin.Nē.

TT.COM Pēdējais atjauninājums ir Piektdien, 26.02.2021, 7:13:__Valstis ES samitā vēlas popularizēt “Zaļās Koronas caurlaidi”....ES samitā par Koronu, kas notika tiešsaistē, ...... (ticis lemts par) Eiropas vakcinācijas sertifikāta izstrādi. Tam vajadzētu atvieglot to, kas vakcinēti, pārbaudīti vai atveseļojušies, lietas....(te pat Tulkotājs aizrijāss ..)

ES valstis vēlas strādāt pie kopīgas pieejas Eiropas vakcinācijas sertifikāta iegūšanai. "Mēs atgriezīsimies pie tēmas", ceturtdien pēc videokonferences uzsvēra ES valstu un valdību vadītāji. Federālais kanclers Sebastians Kurcs paziņoja, ka "zaļās pases idejas atbalstam ir plaša Eiropas fronte", tas ir, Eiropas sertifikāts ar atvieglojumu tiem, kuri ir vakcinēti, pārbaudīti vai atveseļojušies....

.....Pēc Kurca domām, ES mēroga "zaļā caurlaide" būtu digitāls risinājums mobilajiem tālruņiem. Arī Kurcs vēlas to darīt viens pats valsts līmenī. "Es pieņemu, ka šis projekts būs jāīsteno pavasarī, ja ne visā Eiropā, tad nacionāli, ar atbilstošiem līgumiem ar citām valstīm, kur tas pats attiecas," sacīja (Austrijas) kanclers....

----> kā arī, IZRĀDĀS,KA (c)..Daudzas valstis, tostarp Itālija, Spānija, Grieķija, Horvātija, Bulgārija, LATVIJA, Slovākija un Portugāle, to būtu atbalstījušas.Vācija, Francija un Luksemburga tiek uzskatītas par svārstīgām jautājumā par "zaļo pasi"..

Jā.

Uz priekšu, Vaksieri un Massieri! Banzai! ;P

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

ltv.lsm.lv/lv/raksts/24.02.2021-panorama.id212289/

17. min. Eiropas Komisija norāda valstīm, lai tās nepieņem savus ierobežojumus ceļošanai. Vai tas ir pareizi?

tv3play.skaties.lv/tv3-zinas-11428716

4.min. 40 sek. Čehija

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Protams! Itālijā nav gandrīz nekādu ierobežojumu un tie cipari iet uz leju. Supersprederi ir bērnudārzi un sab.transports. ierobežojumi lidojumiem ir tikai un vienīgi melnas skaudības rezultāts. Kur LV 10 dienu karantīna ir radikāli samazinājusi ceļotāju skaitu ar secīgu lielāko daļu maršrutu slēgšanu. Domāju, ka no šī ieguvēju nav. Rezultātā Rīgu izstrīpos vēl no dažu valstu galamērķiem, nobankrotēs kaudze ar viesnīcām un mums samazināsies ceļošanas iespējas. Būs pavisam dziļi lauki

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Jajā.Itālijā nu nekādu ierobu "nav".Tur ir tikai desmitiem miljardu (reāli,ne izzīsti no Siles/Kules..) zaudējumi no tūrisma nozares katastrofas.Sabojāts ir itin viss, tūrisma rajonos ir izmisums.Ko vēl pastiprināja viņu valdības cūkošanāss ar slolījumiem un termiņiem.Pie kam, tas viss ir noticis šajā reti brīnišķajā ziemā...

Bet LVLohi "gaidīja",ka viņiem aizvakar "atcels".Jo viņiem netika sacīts, ka tieši Tagad notikss eu virtuālais sabantujs, kur kko "lems" un katra "ieguldījumu" vērtēs.Tapc nevajg lieki zīmēties- šobrīd visu ir jāpasstiprina,nevis jāatceļ! Plet, tagd reku jauno mutantu ir uzdevums meklēt, nevis matus cirst un nagus grauzt.Mazos veikalniekus nevajg tīšām mērdēt, viņi gan jau paši no sevis no sprāgs.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 1 Atbildēt

Dzirdēju, ka Itālijā daļa Horeca uzlika mīksto valdības lēmumiem, naturāli atvērdami kafuškas un restorānus. Un cilvēki tur iet pusdienot vai vakariņot. Diezin vai pie mums kādam būtu dūša kam tādam...

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 1 Atbildēt

Tūristu ir ļoti maz. Bet ne tāpēc, ka ir itāļu ierobežojumi. Ceļošana stagnē dēļ lielbailēm un cieš visi galamērķi. Arī Kiprā tūristu nav, kaut ierobežojumu nav nekādu.

Uz šī fona LV karatntīnas papildus ierobežojums izskatās pašnāvniecisks gājiens

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Kā tas ir, kā tā, "ne tāpēc"? Kāpēc tad? Dēļ Lohiem, vane? Itāļu ziņas kāds kaut reizi mūžā ir skatījies? Kas tur "nav", kad tur visi kūrorti izmiruši un citukārt pārpildītās viesnīcas un apartamenti un pilsētiņu/ciemu ielas ir tukšas? Slēpju trasses cilvēki reku gatavoja (naudu/elektrību/degvielu/algu!) jau tā lieki iztērēja- visi gatavojās uz 15feb.Bet valdiba pateica suukajiet tagad paši to savu sniegu, neko nevērsim.Veseli apgabali vispār izmisumā- nevaram atvērt,izdevumus nevaram atpelnīt, ja nav ārzemnieku.Bet viņu tiešām Nav! Citi stāstīja tv ekrānā- esam pieņēmuši darbiniekus aizvakar, bet tagad/rīt mums tie jāatlaiž! Solijumus nepildījāt (jo Jums reku pateic- fass, Mutantu tagd meklēt, nevis par saviem cilvēkiem gādāt!)> atceries- Tava atpūta var Kādu (Lohu) nogalināt! Kā tur tas ebanāts pērkamaiss prostitūts no sava baducietošā ādu un aizlūpu pārdevošā atraugu nettobrutto p-ortāla nupat kladzināja. Jā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 1 Atbildēt

Man ir svaiga, uzticama info. Ierobežojumi nav (iespējasm, ka formāli kkas ir, bet tā ir Itālija - neviens neievēro), tūristu nav.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Ok, principā jebkāda patiesa info ir Laba.Bet tā valsts ir sadalīta zonās- sarkan,oranž,dzelten.Statusi mainās burtiski ik pa dienām.Viņi tur visu laiku kko risina,strīdās un cenšas rast izeju.Vecā valdība aptaisījās, bet arī jaunā netiek galā.Tikko vienā vietā ir daudzmaz ok, citā no rītdienas sēž mājās.Tiešsaistes info ir piem šeit: tg24.sky.it/cronaca/2021/02/26/covid-oggi-bollettino-26-febbraio-live

Kā Itālijas, tā Francijas slēpošanas kūrortu apgrozījums tiek lēsts apm 10 miljardi sezonā.Bija...Viens pats Dolomiti Superski reģions grozīja kādus pāris miljardus.Investīcijas labiekārtošanā un uzlabošanā dolomītos bija tuvu pie 100milj gadā.Bet tā ir tikai daļa no visas valsts,tāds kā riekstukalns starp 3 šosejām.Tagad tur visur ir tukšums.Izņemot LVijas plašlohdemagogu "dāsni" atspoguļoto nupat pagājušnedēļ PČ Cortinā (starp citu, ar Latviešu sportistu piedalīšanos) un tagad PKausa posmu Fiemmē,vismaz tas varbūt viņiem kādu sīku kapeiku ienesa. Sniegu pusdienās drīzvien ēdīs arī pacēlāju un slēpjunūju ražotāji..Atsevišķi entuziasti kkur uzkāpj kājām un pa kluso nošļūc lejā.Viņi tagd gaida "5to martu", kam īsti vairs paši netic.Austrijā par nelegālu kaut vietējo atpūtnieku izmitināšanu viesunamiem draud sods 10k un momentā jebkādu iespējamo pabalstu atņemšana...

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
2 0 Atbildēt

drīz pie mums būs arī ņujorkas kovids, labrīt

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 0 Atbildēt

Kāds var pateikt, kā mēs jau tagad tik precīzi (pat pa nedēļām) zinām, cik būs atkal smago slimnieku, ka nāk pat trešais Covid vilnis utt.? Interesē, cik ilgi valsts tā izvilks, un kas notiks tad, ja vairs nebūs ienākumu arī budžetnieku vai pabalstnieku izmaksām?... Tie izskatās vienīgie apmierinātie ar situāciju, jo kādam taču viss garantēts

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

To var aprēķināt ar dažādiem epidemioloģijas modeļiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Jo tas viss jau iepriekš ir saplānots. Cipules kundze info ieguva no Bila Geitsa un žīdu masoniem...

Ja nopietni, kā, piemēram, prognozē siera produktu apgrozījumu? Bet to, cik ļoti kādam kas ir garantēts, mēs ļoti labi redzējām 2009.gadā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Tici man, budžetnieki patiešām kaifo no šībrīža mājās sēdēšanas un garantētas algas saņemšanas.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Vot šo es nesaprotu. Ja darbs nepatīk (t.i. labāk garlaicīgi sēdēt mājās), tad tas ir jāmaina. Citādi ir kuņģa čūla, asinspiediens etc

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 2 Atbildēt

Es tomēr izvēlēšos vairāk ticēt pazīstamiem "budžetniekiem". Nemaz tādā sajūsmā nav. Budžetnieki dīkstāvē nestāv, viņiem jāstrādā ir tāpat - darbs jāizdara ir, budžetniekiem socializēties vajag tāpat, budžetniekiem bērni strādāt neļauj tāpat. Nerunāsim par budžetniekiem - skolotājiem. Tie vispār liela daļa ir uz izdegšanas robežas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Varbūt neprecīzi noformulēju. Ministriju cilvēki ir sajūsmināti (arī droši zinu no paziņām).

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Domāju, ka šie modeļi vienkārši ir kautkas, jo citādi nebūtu nekas. Atšķirībā no siera, covid izplatība ir sagrāvusi visu ticību matemātiskiem modeļiem, jo humanoīdi izrādās, ka rīkojas iracionāli un bez modeļa. Domājams, ka šīs kļūdas sagraus arī lielisko Feisbuka pārcenoto stāstu par vēlēšanu ietekmēšanu

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 0 Atbildēt

būs masu izbraukšana no valsts, ja turpinās visu aizliegt, ierobežot, sodīt

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Uz kurieni tad brauks? Ja nu vienīgi uz Tanzāniju, viņiem esot zālīšu uzlējums pret kovidu un vispār viss čikeniekā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

-kā tad, 70 eulohlemonus sadala pa gudrākām galviņām,bet lohiem vnk uzlej uzlējumu, viss notiek.Čainiešiem kādreiz bij tāds slavens ministrs, SuņHuiČai, diez ko tas tagad dara..

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Tanzānija tiešām rullē, pēdējo 2 mēnešu laikā jau vairākus atreferējums esmu pamanījis no Tanzānijas tūristiem. Iepriekš tak īpaši uz turieni nerāvās

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Stulbums, bet nav jau, kurp mukt...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Uz kurieni? Mums ir vieni no maigākajiem ierobežojumiem Eiropā. Bet tur, kur ir vēl maigāki, mūsējos neviens neņems pretī.

Bet ar to aizbraukšanu paradokss - aizvālēs uz savām Vācijas vai Norvēģijas gaļas fabrikām un tad Gobzema atbalsta grupās īdēs, cik slikta valsts...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Pasaules mērogā tā vis nav. Jau iepriekš pieminēju vairākas valstis, kur šobrīd paziņas utt. bauda dzīvi, iedomājies?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 4 Atbildēt

Jā, iedomājos. Tikai tu pamanījies noklusēt to, ka šis "pasaules mērogs" līdz "'dzives baudīšanai" ir nonācis caur tādiem ierobežojumiem, par kuriem tu te kriti histērijā, kad es ieminējos, ka kaut to tādu varētu ieviest arī pie mums.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Par kādiem ierobežojumiem viņš krīt histērijā - aizvērtām robežām un karantīnu uz tām?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Lokdaunu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Lohs-Uz-Leju bez aizvērtām robežām neko panākt nevar, jo agrāk vai vēlāk atkal ievedīs, bet ar aizvērtām robežām varētu arī iztikt bez Loha-Uz-Leju...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Tad robežas būtu jāaizver, pirms vispār te kāds vīrusu ieved. Citādi var teikt arī otrādi - bez lokdauna ar aizvērtām robežām neko panākt nevar... nu, un tad jau atliek tikai būt tikpat noslēgtai valstij kā jau pieminētā Korejas Tautas Demokrātiskā Republika.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Arī bez kā tāda ir gana vietu pasaulē bez Covid vājprāta. Un es nekritu panikā, vnk atgādināju - Latvijā to atļauties nevaram.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Jā, Ziemeļkoreja, piemēram. Tur joprojām neviena saslimušā nav

Bet jā, vnk atgādināji

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Fb grupa “Ceļo bez bēdu” stāsta reālu cilvēku pieredzi. Ceļojot šobrīd. Malači

650 Reģ.: 25.01.2017
0 4 Atbildēt

-jā, Bļajģ, nujā, dienvidāfrikass muttanti mums lattgalē dobēs izauga, viņus, Bļejģ, tur uzkultivēja tie vietējie slieku audzētāji..nee, nu itin neko neviens no ārzemēm nekad te nav atvedis- tapc tagd ar skubu pagarināsim Kosmosa lidojumu plānu un Rix kosmoostass (skrejceļa) garumu.Šaubu nav, nākamais NoAssa škirsts taps izgatavots tieši LV.

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 0 Atbildēt

Mums ir vieni nostriktākajiem ierobežojumiem. Tas rezultējas ar lidojumu maršrutu likvidāciju.

Bet par ekonomisko emigrāciju (kas bija šīs diskusijas pamatā), domāju, ka šīs jostošanās rezultāti būs tikpat slikti kā 2009. Attiecīgi arī emigrācija noteikti būs.

Manuprāt no Reironomikas atrausimies dubultā - tagad knapinoties sabojāsim naudas aprites ātrumu un attiecīgi daļa biznesu nonīks un pēc krīzes pazaudēsim daļu sataupītos EUR dēļ drukas mašīnas inflācijas.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt
Chalenger Reģ.: 31.12.2020
2 2 Atbildēt

re kā aziāti nozombēti ar propagandu

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 1 Atbildēt

Diemžēl ķīnieši baltos uztver par zvērēniem. Domājams, ka ķīnieši ir visrasistiskākā nācija pasaulē

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Par tiem zvērēniem kaut ko nejauc?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 1 Atbildēt

Nejaucu. Viņi uz mums no augšas skatās. Neskatoties ne uz ko

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Kur tu šito rauj, jo nu neesmu nevienu ķīnieti sastapis pat dzive kurš izrāditu tādas pazīmes, tiesa Ķīnā pats gan neesmu bijis, bet ar supportu utml . pietiekami bieži sadarbojos.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Bet vai tad savādāk? Atver kādu rakstu, video un aplūko, kā Ķīnā cīnījās ar Covid izplatību. Piemēram, daudzdzīvokļu namu rajonos apkart žogs un caurlaides punkts. Kur KATRU ienakošo-izejošo reģistrē, MĒRA TEMPERATŪRU. No katras majsaimniecības dienā drīkst iziet tikai 1 cilveks, vienu reizi, utt.

Tāpēc Ķīnā tika vaļā, bet komunistiskā pasaule - cīnās 2 gadus. Un cīnīsies vēl tik pat.

Es ķīniešu vietā tos komunistus - liberastus vispār nelaistu savā valstī.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

aplūkojiet kaut šito video vates valodā. Tikai pats galvenais - Pievērsiet uzmanību datumam, kad video ir iznācis.

spainis Reģ.: 27.04.2006
5 0 Atbildēt
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 4 Atbildēt

Tie, kas te slavēja Igauniju (līdziģi kā Zviedriju), var mierīgi atslābt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 1 Atbildēt

Atslābsti vien paC. Esmu abām rokām par Igaunijas pieredzi, sadzīvojot ārstniecības nozares kapacitātei ar ekonomikas upurēšanu. Malači

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 4 Atbildēt

He-he, kādam iekoda acīs, ka viņam norāda uz brūnu substanci biksēs... bet jā, ko citu var gaidīt no cilvēka, kuram pajāt uz citu dzīvībām, ka tikai paša komforts necieš...

Un jā - riktīgi malači www.tvnet.lv/7189489/covid-19-situacija-igaunija-ir-kritiska-veselibas-departamenta-vakcinu-krajumi-izsmelti

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Vecīt, tu esi dīvains. Vismaz dīvains. Es teiktu, viens no lielākajiem iauto īpatņiem - tev vajadzētu par mācītāju izmācīties, varēsi savu mīlestību uz cilvēkiem slavināt apkārt

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 3 Atbildēt

"Dīvains īpatnis" ir labāk kā egoistisks īdētājs - mīkstais, kurš staigā apkārt, kā papagailis, čīkstēdams par sūda lupatiņām.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Valdība arī nolēma nenoteikt ierobežojumus tirdzniecības centros, jo to īpašnieki apsolījuši paši veikt pasākumus vīrusa izplatības ierobežošanai. Starp šiem pasākumiem ir bezvadu interneta atslēgšana, apsargu skaita palielināšana, lai uzlabotu ierobežojumu ievērošanas kontroli, atteikšanās no degustācijām un citiem pasākumiem, kuros nepieciešams noņemt masku, kā arī soliņu aizvākšana, lai cilvēki uz tiem nesēdētu.

Šiem gan lobisti un valdīšana labāk sastrādājoties

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 1 Atbildēt

Viņiem joprojām liela brīvība visapkārt Kā pie cilvēkiem. Pusdienot var pie galdiņa, siltumā. Nevis ārā aukstumā vai auto. Viņi rūpējas par ekonomiku. Mēs - nē.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

-nu hanuj tu brauci uz turieni, tagd taču dēļ tā kāds no mums var Nomirt !

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 1 Atbildēt

Lai papusdienotu civilizēti - restorānā. Ieejot tur bez maskas, pretī nesastopot nevienu maskoto - ne oficiante, ne virtuves darbinieki. Tā

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Šitas ir, jā, tātad nākamnedēļ mums Pzdzaa ir. Lielrīgas kAnalizācija jau burbuļo, igavnijas muutants tur tagd p/sās ar meksikas un latgales kolēģiem.Pag,tūliņ būs,gēnu frekvencētāji jau kurbulē centrifūgass..

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Šī bija ironija. Skatos, kādu tik un tā aizķēra. Sorry

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Kovid kuriozi: Kādi dokumenti vajadzīgi aptaukošanās pierādīšanai ?

"Pacienti ar aptaukošanos pieder pie nākamās prioritāri vakcinējamās grupas pēc senioriem 70+. Kā skaidro speciālisti, aptaukošanās diagnoze parasti ir tiem, kuriem tauku daudzums organismā sasniedz 40 un vairāk procentus. Bet kādi dokumenti būs vajadzīgi, vēl nav izlemts."

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/covid-19-vakcinacijas-jautajumi-kad-potes-grupu-60-ka-pieradit-aptaukosanos-ka-atteikties-precizets.a394278/

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Visvairāk "gribētos",lai kādereiz abdrišās tie, kuri visass šīs te jezgass aizsegā bīdīja kādu savu pašlabumu un stūma apzinātu demagoģiju.Itin jo daudzi uzvārījās un veiksmīgi turpina to darīt.Daži uzvārīšanās mehānismi ir gluži vienkārši nesatricināmi un neapgāžami,tāpēc to dalībnieki paliks arvien pašpārliecinātāki.Viņu rindas augs- jo neviens nav atcēlis veco/labo ieinteresēšanas mehānismu.Tas šobrīd darbojas uz pillu klapi.Bet Lohi tik dzied korī un dejo līnijdejass.Gals nav redzams,joprojām ir tikai sākums.

Jocīgi, ka valsts esot izdalījuse dottācijas, bet pat badacietēju portālos izlasāma ir šī nepiedienīgā info: www.tvnet.lv/7189593/krievija-un-austrija-iesaistisies-sarunas-par-sputnik-v-piegadem-un-kopigu-razosanu -kāreiz medusmaize priekš tiem pirdariem, kuri runāja vienu,bet aizkadrā darīja citu (vai nedarīja neko..).

Kamēr visa LVija atpogātām biksēm cīnāss ar pagarinātāju zagļiem un atrotītām piedurknēm sparīgi meklē autobusa rhūjiena-pimpāļi passažierus, tamēr Austrijas plašsaziņa vēsta, ka (nee,ne es to tulkoju;) :

(c) Sākot ar nākamo nedēļu, iedzīvotājiem pakāpeniski jāpiegādā bezmaksas "deguna urbšanas testi", taču pagaidām ir pieejami tikai komplekti 600 000 cilvēkiem. Farmaceitu palāta lūdz pirmajā dienā nesteigties...Ikviens, kam ir e-karte un kurš ir vecāks par 15 gadiem, saskaņā ar plānu aptiekā varēs bez maksas iegādāties piecus...Pirmajā nedēļā aptiekās tiks piegādāti apmēram trīs miljoni individuālu testu.... ;P

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Man arī viens seniors pateica, ka gaidīs īsto vakcīnu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 3 Atbildēt

Manu tuvinieku lokā vairākums senioru šobrīd pilnīgi nopietni nepotēsies. Par 99% esmu arī drošs, viņi visi pārslimos viegli. Ko nevar teikt par dažu labu jēgu pārmīzušu indivīdu (piem., GB12), bet pats vien vainīgs

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 2 Atbildēt

Pēc tā, kā tu te visu laiku čīksti, izskatās, ka pārmīzis jēgu esi kāreiz tu, pupsik.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Neesmu gan, saldumiņ

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Un kā vēl esi - lielāku vaimanoloģijas guru te grūti atrast.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Šoreiz domāju, nemaz nevaimanāju

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

55.lappuse kāreiz iesākās ar tavu kārtējo vaimanāšanu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es vaicāju citu uzskatus. Nav nekādas vaimanāšanas. Ir totāls stulbums, gribas smieties par to.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kā tad!

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-man ir, kam pote penācaas delj vairaku apst kopuma, un ir ok.Es pats gaidīšu vismaz kkādu izvēli- lai nav janem to suudu, kas "paliks paari" (iespejamss, kartejos atkritumus,ko (noreikti/kāds) tagad sasteigs sadabuut/pirms..).Tas ir fufelis- ja vismaz da'

leji iepazities ar visapkart notiekošo ,ar plāniem un apsvērumiem, bet vienlaikus kladzinaat ka es nee un man nee.Da po/uj,lai ir tie varoņi, ja nee ta nee, lai tak sēž savā attejā- nekur pat ne europā skaidrs ka īsti neaizbrauksi vairs teju nekad bez tā green pass ;P

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Kur šobrīd tauta ceļo (un kur nav stulbu ierobežojumu, kā pie mums LV):

Tanzānija, Zanzibāra, Filipīnas, Taizeme, Ēģipte, Maldivu salas, Bali, AAE u.c. Daudz, tātad. Gan tikai Ēģipte tautas klasei. Es piederu pie tūristiem, kuri noteikti neceļos maskās, man arī nebūs nevienas ceļojuma bildes ar lupatu uz mutes. Citādi var teju uz visu pasauli šobrīd - pārsvarā visur būs jāpiedalās masku šovā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

-tapec kads no mums Nomirs !!! -jeb Tu sludini katrureiz tieši TO kas konkreeti TEV katru individreiz ir vajadzīgs?? ??

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Muļķības, iedzer nervu zāles. Neviens no tā nemirs.

Pats jau vispār neceļoju, kāds ar mani sakars...

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Pag,ā,jā,toč,par mani runa.Nupat gan ārzemēs, gan feisbukā paceļoju.Te dažiem nevis nervu zāles, bet 3porc purGēna pāris d būtu jāpadzer.Pag, gan jau drīz atkal kāds sāks gaudot ,ka nupat dsā ir.

Kad kkādā tur bruttonettā viens Lohs pabliski uzdzied pirdaru komponēto meldiju, tad galvenaiss ir laicīgi un korī pavilkt līdzi un vēl par to iemest viņa cepurē kapeiku.Bet, kad kādam 1:1 to pašu atgādini individuāli, un/ja savureiz prasītos izrādīt individuālu varonību- tad mums pēkšņi viss ir citādi.Iespējass izmantojam,kājstarpi vaksējam,tanzaĀniju apmeklējam,aviobiļetes pērkam.Viss notiek.Jā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es neceļoju šobrīd, tomēr visai daudzi to dara. Nekā nosodāma un nekā riskanta. Visur testi un mājās pašizolācija.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

No Latvijas:

www.skyscanner.net/travel-restrictions

nulle valstu, kurās var ieceļot bez ierobežojumiem,

144 valstis, kurās var ieceļot ar mēreniem ierobežojumiem, (lasi - jāsēž karantīnāiebraucot, atgriežoties, vai abos variantos)

81 valsts ar stingriem ierobežojumiem (lasi - nedrīkst iebraukt)

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti