iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Tieši tas šajā diskusijā arī notiek!

 
1 2 3 4 5
VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 1 Atbildēt

PIESAKOS - tikai uz VW - iD4.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 2 Atbildēt

iAuto rakstīja: iAuto.lv lasītājiem ir iespēja veikt testa braucienu!

iAuto testa parkā: elektroauto Volkswagen ID.4. iauto.lv/forums/topic/41335-volkswagen-id-4-auto-tests-atsauksmes-un-iespaidi-2021-2022

Datums: 19. maijs vai 20.maijs, 2021

Tas nozīmē, ka 1 - 2 stundas, iAuto lasītājam(iem) būs iespēja izbraukt ar šo auto. Pēc testa brauciena mēs sagaidām rakstu-viedokli par šo auto šeit pat forumā.

Ja vēlies izmantot šo piedāvājumu, tad piesakies. Izlozi veiksim ar random.org starp visiem reģistrētajiem iAuto foruma biedriem, kuri šeit pat pieteiksies un izrādīs vēlmi izbraukt (skaitīsim no agrākā pieteikuma līdz jaunākajam "PIESAKOS". Rezultātus arī paziņosim šeit pat 1 vai 2 dienas pirms.

Pēz rezultātu publicēšanas, lūdzu zvanīt 66 66 00 22 darba laikā, lai uzzinātu kur ir auto (var būt Jūrmalā) un kad!

PIesakos uz ID.4

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 1 Atbildēt

Es atvainojos, man mainījās plāni, un es NEPIESAKOS.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 3 Atbildēt

GB12 rakstīja:

iAuto rakstīja: iAuto.lv lasītājiem ir iespēja veikt testa braucienu!

iAuto testa parkā: elektroauto Volkswagen ID.4. iauto.lv/forums/topic/41335-volkswagen-id-4-auto-tests-atsauksmes-un-iespaidi-2021-2022

Datums: 19. maijs vai 20.maijs, 2021

Tas nozīmē, ka 1 - 2 stundas, iAuto lasītājam(iem) būs iespēja izbraukt ar šo auto. Pēc testa brauciena mēs sagaidām rakstu-viedokli par šo auto šeit pat forumā.

Ja vēlies izmantot šo piedāvājumu, tad piesakies. Izlozi veiksim ar random.org starp visiem reģistrētajiem iAuto foruma biedriem, kuri šeit pat pieteiksies un izrādīs vēlmi izbraukt (skaitīsim no agrākā pieteikuma līdz jaunākajam "PIESAKOS". Rezultātus arī paziņosim šeit pat 1 vai 2 dienas pirms.

Pēz rezultātu publicēšanas, lūdzu zvanīt 66 66 00 22 darba laikā, lai uzzinātu kur ir auto (var būt Jūrmalā) un kad!

PIesakos uz ID.4

No malas - un varēsim visi lasīt ļoti labu aprakstu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 2 Atbildēt

Tad jau redzēs... man šķiet, ka ir grūti uzrakstīt labu aprakstu pēc 1-2 stundu brauciena, vajag vairāk...

Bet. nu, vispirms jāvinnē izlozē. Man parasti kaut kā neveicas tajās...

anoagask Reģ.: 18.06.2019
3 1 Atbildēt

vispusīgu un objektīvu aprakstu vispār var uzrakstīt pēc kādas nedēļas nomātai tačkai vai labāk gadu regulāri lietotai darba mašīnai, ar kuru nav nekādas emocionālas saites.

visādi kasjaki lien ārā palietojot dažādos režīmos - diena/nakts/vasara/ziema/kalni/sportiska braukšana

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 2 Atbildēt

Tas jau ir ilgtermiņa tests, cita kategorija. Par tādu varētu uzskatīt, piemēram, manu F07 topiku.

Bet tādam diezgan normālam aprakstam ar dienu vai diennakti pietiek. Man gan ir svarīgi auto notestēt arī tumsā...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
4 2 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu. Gaismas ceļa izgaismošanai, auto aprīkojuma izmantošana intuitīvā līmenī, un dažādi atspulgi no paša kokpita un apkārtējā pilsētas apgaismojuma. Ir būtiska nozīme auto ekspluatācijā.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 1 Atbildēt

No 3 pieteikumiem, izloze krita uz pirmo, kurš pieteicās!

Apsveicu GK1968 ar uzvaru, dod ziņu 66 66 00 22 par laikiem un dienu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 2 Atbildēt

Is it because I'm black?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 2 Atbildēt

labi, runājam ar Tevi ārpus kārtas testu ar ID4, zvani par 20 vai 21.maiju

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 2 Atbildēt

Par šo runājot - Īrijā dzīvojošs draugs stāstīja, ka ēdis pusdienas kaut kādā burgernīcā. Ienācis afroamerikānis, nometis uz galda kaut kādu kuponu (ķipa, ņem komplektu un dabū līdzi kaut kādus nagetus). Pārdevējs saka, ka kuponam pirms 2 dienām beidzies termiņš, nespīd. Čalis pajautājis: "Is it because I'm black?". Pārdevējs: "Wait a minute, sir, I'll ask to manager". Pazudis uz pāris minūtēm, tad atnesis nagetus un teicis: "I'm sorry, sir. Have a nice day!"

Tagad sajutos kaut kā līdzīgi. Īsto argumentu piesaucu...

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 2 Atbildēt

Tas nav nekāds afroamerikānis - tas ir afroīrs! Esi uzmanīgs. Ka pantu nedabon par nacionālrasismu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 2 Atbildēt

Oi, piedodiet atvainojiet!

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
3 2 Atbildēt

Nākošreiz priekšroka GB12 .

EV tests sarunāts 19.dat.ap 18-tiem!

Super!

Pēc riepu izmēra varot noteikt ID.4 versiju!

Gtx divmotornieks jau tas nebūs, tādam R20 vai 21!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 2 Atbildēt

Tas bija joks. Esmu par godīgu izlozi. Ja būtu nepārvarama vēlme izbraukt ar ID.4, ir gali, caur kuriem tāpat varētu sarunāt. Te es vienkārši ieironizēju par to, kā man neveicas loterijās... Es jau reiz laikam stāstīju par vienu izlozi darba sakarā, kur pa kaut kādiem rezultātiem dod biļeti, kuras galvenā prīze ir ceļojums kaut kur... Es pamatīgi iespringu, no laikam 35 biļetēm savācu pusi - 17 vai 18 un, protams, nekādu ceļojumu nevinnēju... Sadarbības partneris (apdrošinātājs), kurš to izlozi rīkoja, vēl tagad ierēc par šo (hepenings bija pirms 6-7 gadiem).

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 2 Atbildēt

Es pirms kādiem 12-13 gadiem biju uzaicināts uz Honda Civic prezentācijas pasākumu. Bija dažādi konkrusi unn izlozes.

Nākot iekšā, no groza izvilku lapiņu ar vienu bezmaksas apkopi. Bija sancensības ar mazajām modelīšu mašīnām, kurš ātrāk izbaruks trasi. Tur vinnēju suvenīru komlektu. TAd bija lielā izloze, kur visi meta iekšā savas vizītkartes, lai izvilktu vienu laimīgo, kas saņem Civic ar pilnu bāku uz nedēļas nogali. Liekli piebilst, ka izvilka manējo vizītkarti Bet nu tas tāds viens veiksmīgs gadījums.

Bet, ja nopietni, man būtu tiešām interesanti lasīt Tavu aprakstu, jo var just, ka Tev ir talants šajā lauciņā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 1 Atbildēt

Šis ir ievērojami kaitīgs spriešanas veids, kurš atstāj iespaidu uz turpmāko sniegumu. Kkāda usa universitāte bija taisījusi pētijumu, kur rezultāts bija: pārliecībā veiksmīgie un neveiksmīgie performēja pilnīgi vienādi, bet tie, kas sevi uzskatīja par neveiksmīgiem, palaida garām blakuslietas.

Normālā distribūcija ir nežēlīgi vienaldzīga, bet neveiksmes ticība reāli samazina iespējas šajā pasaulē.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 2 Atbildēt

Jā tikai nelaime ka petījums ir USA, un uz general LV publiku attiecināms ... nu kā kaķim "stopsignāls" ... Pie mums ir ļoti normāli par sevi pasmieties, USA un vispār daudzām lielvalstīm tautai ir liela plaisa starp tiem kas izceļas ar intelektu un tie kuri ne visai (un tas nav pat saistāms ar iegutu/neiegūtu kaut kada līmeņa izglitību), attiecīgi tur tā veiksmes/neveiksmes projicēšana un spēja par sevi pasmieties ir krietni savādāka ...

Nu tādai nosacītai situācijas ilustrācijai var skatities uz pašnāvību mēģinājumiem, jo lielaks skaits "mēģinātāju", jo izteiktāka bezjēdzīga sevis "šaustīšana", un nespēja skatities uz apkartni puslīdz objektīvi ...

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 1 Atbildēt

Es saku, ka kaitīgi ir pieļaut domu, ka uz tevi attiecas kkāds normālā dalījuma izņēmums. Un kaitīgi laikam ir pieļaut šādu izņēmumu abos virzienos. Kur vienā skalas galā ir nabadzības slazds, otrā - pāragra nāve.

Btw attiecībā uz izglītību: apkārt klīst pētījuma secinājums, ka Ļeņingradas sambo skola ir radījusi vairāk miljardieru kā Hārvarda

anoagask Reģ.: 18.06.2019
2 2 Atbildēt

corelation is not causation. tagad apmeklējot ļeņingradas sambo skolu, var dabūt tikai pi_di, nevis ļardu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
3 2 Atbildēt

Es balsoju par to, ka nākamā piedāvātā auto testēšanā bez konkursa piedalās GB12, ja vien viņam būs interese par konkrēto auto!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 2 Atbildēt

Nu, ne tak... Jābūt godīgai izlozei. Neesmu tak nekāds izredzētais priviliģētais.

jjjj Reģ.: 13.04.2018
5 2 Atbildēt

Nolēmu alskatīties ss.lv elektroautomobīļus. Skatos un brīnos par tiem cipariem, kurus ļauži ieliek, lai raksturotu savu pārdodamo automašīnu. Vai tiešām es esmu vienīgais, kuram kaut kas te nešķiet pareizi? Piemēri: Pārdodu "I3 94ah Facelift 125kw Comfort Package , Fast Charging Dc , Backup Camera ss.lv". Ok, motora jauda ir 125kw. Bet nekas netiek pateikts par akumulātora ietilpību. Varbūt kāds ar ciparu "94Ah" ir domājis, ka raksturos akumulātoru? Bet šis cipars NEKO neizsaka. Ja akumulātora spriegums ir 1 volts, tad akumulātora ietilpība ir 1v x 94Ah=94Wh, vai 0,094 kWh. Ja akumulātora spriegums ir 100v, tad akumulātora ietilpība ir 100v x 94Ah=9,4Kwh. Bet, piedodiet, ja kādam elektroauto akumulātora sprieguma lielums ir pašsaprotama lieta, tad man tas nav zināms. Un šādu sludinājumu, kur tiek norādītas kaut kādas mistiskās, neko neizsakošās akumulātoru ampērstundas , www.ss.lv sludinājumos ir ka mudž! Varbūt cilvēki vienkārši nesaprot, ko nozīmē ampērstundas, kilovati un kilovatstundas un nesaprot, kādus lielumus kādās mērvienībās mēra?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 2 Atbildēt

iAuto rakstīja: iAuto.lv lasītājiem ir iespēja veikt testa braucienu!

iAuto testa parkā: elektroauto Volkswagen ID.4. iauto.lv/forums/topic/41335-volkswagen-id-4-auto-tests-atsauksmes-un-iespaidi-2021-2022

Datums: 19. maijs vai 20.maijs, 2021

Tas nozīmē, ka 1 - 2 stundas, iAuto lasītājam(iem) būs iespēja izbraukt ar šo auto. Pēc testa brauciena mēs sagaidām rakstu-viedokli par šo auto šeit pat forumā.

Ja vēlies izmantot šo piedāvājumu, tad piesakies. Izlozi veiksim ar random.org starp visiem reģistrētajiem iAuto foruma biedriem, kuri šeit pat pieteiksies un izrādīs vēlmi izbraukt (skaitīsim no agrākā pieteikuma līdz jaunākajam "PIESAKOS". Rezultātus arī paziņosim šeit pat 1 vai 2 dienas pirms.

Pēz rezultātu publicēšanas, lūdzu zvanīt 66 66 00 22 darba laikā, lai uzzinātu kur ir auto (var būt Jūrmalā) un kad!

Šīs nedēļas testa braucienu ar ID.4 pārcēlu uz 5.un 6.jūniju. No iAuto puses uzvarētāji un piedāvājums paliek spēkā, bet mainās datumi uz jūniju!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Super, jo man šonedēļ ar laikiem tā pašvaki tomēr, daudz darbu sazīmējās. Turklāt 5. un 6. jūnijs ir brīvdienas.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
4 2 Atbildēt

Varēs ar ID.4 aizbraukt uz vēlēšanu iecirkni, ja nav rīdzinieks

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 2 Atbildēt

Es ir rīdzinieks

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
4 2 Atbildēt

Man, lūdzu, VW ID.4 piedāvāt 5.jūn.10-tos!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 2 Atbildēt

jjjj rakstīja: Nolēmu alskatīties ss.lv elektroautomobīļus. Skatos un brīnos par tiem cipariem, kurus ļauži ieliek, lai raksturotu savu pārdodamo automašīnu. Vai tiešām es esmu vienīgais, kuram kaut kas te nešķiet pareizi? Piemēri: Pārdodu "I3 94ah Facelift 125kw Comfort Package , Fast Charging Dc , Backup Camera ss.lv". Ok, motora jauda ir 125kw. Bet nekas netiek pateikts par akumulātora ietilpību. Varbūt kāds ar ciparu "94Ah" ir domājis, ka raksturos akumulātoru? Bet šis cipars NEKO neizsaka. Ja akumulātora spriegums ir 1 volts, tad akumulātora ietilpība ir 1v x 94Ah=94Wh, vai 0,094 kWh. Ja akumulātora spriegums ir 100v, tad akumulātora ietilpība ir 100v x 94Ah=9,4Kwh. Bet, piedodiet, ja kādam elektroauto akumulātora sprieguma lielums ir pašsaprotama lieta, tad man tas nav zināms. Un šādu sludinājumu, kur tiek norādītas kaut kādas mistiskās, neko neizsakošās akumulātoru ampērstundas , www.ss.lv sludinājumos ir ka mudž! Varbūt cilvēki vienkārši nesaprot, ko nozīmē ampērstundas, kilovati un kilovatstundas un nesaprot, kādus lielumus kādās mērvienībās mēra?

tiem bmw mazašīnu izstrādājumiem ir kaut kādi mistiski cipariņi pie modeļa piekabināti, kas nekādi neattiecas uz akumulatora ietilpību. Principā - lohotrons.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 2 Atbildēt

GK1968, atvaino, ka auto nebija tīrs. Mazliet pabraucu pa grunteni un pa ceļam uz atdošanas punktu neatradu vietu, kur ātri noskalot, bet bija jau vēls...

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
4 2 Atbildēt

Tas jau nekas, vismaz varēju redzēt tās zonas uz kurām tad īsti met grunti!

Man sanāca toties tikai asfalta rallijs. B režīmā vismaz bija tādas asas sajūtas, ka beidzot varu braukt: vai nu gāze, vai nu bremze un vienlaikus ekonomiski...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 7 Atbildēt

Ja gribi riktīgi asas sajūtas, iedzer putgenu kopā ar miega zālēm.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
5 2 Atbildēt

Portāla iAuto.lv lasītājiem ir iespēja veikt testa braucienu!

iAuto testa parkā: Peugeot 408 iauto.lv/zinas/pasaule/42278-iauto-karst-reporta-no-parzes-peugeot-408-ar-fastback-virsbvi-foto

Datums: 14. un 15. marts 2023

Tas nozīmē, ka 1 - 2 stundas, iAuto lasītājam(iem) būs iespēja izbraukt ar šo auto. Pēc testa brauciena mēs sagaidām rakstu-viedokli par šo auto šeit pat forumā.

Ja vēlies izmantot šo piedāvājumu, tad piesakies un norādi lūdzu vēlamo datumu. Izlozi veiksim ar random.org starp visiem reģistrētajiem iAuto foruma biedriem, kuri šeit pat pieteiksies un izrādīs vēlmi izbraukt (skaitīsim no agrākā pieteikuma līdz jaunākajam "PIESAKOS". Rezultātus arī paziņosim šeit pat.

Pēc rezultātu publicēšanas, lūdzu zvanīt 66 66 00 22 darba laikā, lai uzzinātu kur ir auto (var būt Jūrmalā) un kā pie tā tikt!

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Rīt, 1.aprīlī no 11.00 līdz 14.00 ir iespēja Rīgā izbraukt ar konkursa "Latvijas Gada auto 2023" Top7 finālistiem. Ir iespēja 2 interesentiem no foruma piedalīties.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
5 2 Atbildēt

jā, par vēlu ieraudzīju un izlasīju, nekas, būs mācība biežāk ielūkoties iAuto

iAuto Reģ.: 17.07.2001
3 0 Atbildēt

iAuto testa parkā: Volkswagen ID.Buzz

Datums: 6,7,8,9.aprīlis 2023

Tas nozīmē, ka 1 - 2 stundas, iAuto lasītājam(iem) būs iespēja izbraukt ar šo auto. Pēc testa brauciena mēs sagaidām rakstu-viedokli par šo auto šeit pat forumā.

Ja vēlies izmantot šo piedāvājumu, tad piesakies un norādi lūdzu vēlamo datumu. Izlozi veiksim ar random.org starp visiem reģistrētajiem iAuto foruma biedriem, kuri šeit pat pieteiksies un izrādīs vēlmi izbraukt (skaitīsim no agrākā pieteikuma līdz jaunākajam "PIESAKOS". Rezultātus arī paziņosim šeit pat.

Pēc rezultātu publicēšanas, lūdzu zvanīt 66 66 00 22 darba laikā, lai uzzinātu kur ir auto (var būt Jūrmalā) un kā pie tā tikt!

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Kas izbrauca, lūdzu ierakstiet savu viedokli par auto attiecīgajā tēmā šeit iauto.lv/forums/topic/42304-volkswagen-id-buzz-auto-tests-atsauksmes-un-iespaidi-2022-2023

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Piesakos uz 6. varētu no Jūrmalas.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Sarunāts, zvani 66 66 00 22

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Arī labprāt tādu brīnumu izmēģinātu. Pielāgošos ar datumiem.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Var šodien, zvani 66 66 00 22

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Labrāt iepazītos ar šo brīnumu arī es. 8.aprīlis vislabāk. Varu no Jūrmalas paņemt

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
1 0 Atbildēt

Eee... Šis varētu būt interesanti! Piesakos uz 9. aprīlī.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Par 8. un 9. aprīli došu info tuvāk datumiem.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
1 0 Atbildēt

Nu nē. Par maz tās 2h. Uz visu nakti gan derētu. 8. vai 9.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Nav iespēju, tad jārunā ar auto dīleri.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Parasti el auto ir pacieta piekare. Šim iD BUZZ, par cik liela pašmasa 2,5t un vēl kravnesības rezerve ar izrietošo piekares energo ietilpību, ceļa nelīdzenumus pieveica teicami. Nē nu nav jau pneimo izjūtas bet Kauguru dārziņu zeminieka bedru tests ļoti patika. Arī kurortpilsētas centrālā aku un plĀksteru asfalta goda lejā nebija slaloma stūrēšanas nepieciešamība. Kas vēl, adaptīvais kruīzs un zīmju atpazīšana un automātiski ātruma noturēšanu strādāja teicami. Reti kad tik daudz pozitīvas sajūtas. Šis modelis jāpiezīmē tiek ražots Vācijā pilnīgi jaunā rūpnīcā ar daudzām jaunām inovācijām. Baterija Li Ion prizmatiskas konstrukcijas pakās Panasonic, šķidruma dzese/apsilde. Ražota Polijā.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Šodien interesenti var testēt ID.Buzz pēc 15.00 Jūrmalā

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti