1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Kadas domas, būs Gobzems premjers LV? Viņa pārliecība ir uhhh

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Skujviņzin. Mana pārliecība ir, ka tas neizšķirsies šeit, bet atkarībā no tā, ka veiksies tiem spēkiem, kurus viņš pārstāv, globālajā arēnā. Viņa "pārliecība" ne velna nav zināma, ir tikai redzams, ka viņš mēģina izspēlēt Trampa 2016 pieeju, tikai diezgan vāji sanāk.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 1 Atbildēt

Nu ar Trampu te nav ko salīdzināt. Trampam bija vīzija, plāns un reāla programma. Varbūt populistiska, bet bija. Šeit ir tikai: "Mēs viņiem visiem parādīsim!" Bez tam Tramps bija lielā sabiedrības daļā populārs cilvēks jau pirms iesaistīšanās politikā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Kurš teica, ka tādu nav Gobzemam (vai pareizāk sakot tiem, kas stāv aiz viņa)? Tu? Jo esi noticējis, ka bez tā izkārtnes cirka, kas tiek izspēlēts publiski, nekas cits nenotiek? Kādēļ rododendram vajadzēja gaidīt tieši šos datumus? Kādēļ tas ir sakritis ar smagiem apvainojumiem Bordānam, Jurašam un Latvijas valstij Vācijā?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Protams, ka nebūs, kurš tur viņu liks, savu iespēju būt par premjeru jau palaida garām. Tatuškas arī kāpa uz Eirovīzijas skatuves ar ciparu 1 uz maikām un nekā. Tāda pārlieciba ir tukša platīšanās. Gobzemam būs kā otram narcisam Kivičam, kas pēc vēlēšanām nonāca slimnīcā no pārdzīvojumiem...

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Viņš nav iespējams kā premjers - viņam nav pielaides un tas nozīmē, ka identificēta kāda atkarība. Narkotikas, naudasmaiss, krimināllita vai kas cits.

Līdz ar to ir ļoti interesants jautājums kas finansē un kāds ir finansētāja plāns. Pirmais minējums - Šlesera elektorāta vervētājs

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

"Viņam nav pielaides" nozīme tikai to, ka drošības dienestiem ir uzdevums to neizsniegt. Visi tie tavi minētie iemesli ir pie vienas vietas, ja pielaide ir vajadzīga pareizajam cilvēkam.

Cilvēks ir, pantu piemeklēsim.

Ja mainīsies režīms, mainīsies arī šī situācija. Un Šlesers tajā visā spēlē ir maznozīmīgs - ne jau viņš mainīs pastāvošo lietu kārtību - visticamāk vienkārši redz iespēju pārmaiņu laikā atgūt sev kaut kādu lomu tajā spēlē.

Paskaties tālāk. Paseko notikumiem un lietu virzībai pasaules mērogā ;)

Kaut vai tam, ka Polijai ir beidzies līgums par Jamalas gāzes vada caurplūdes nodrošināšanu un jau kopš decembra sākuma tas tiek izmantots tikai epizodiski, tikai atsevišķu biržas pirkumu pārvadīšanai rezervējot pa dienām. Kamēr visi kviec "Krievi nāk!", tikmēr neviens nav īsti pamanījis, ka Putina-Merkeles plāni brūk arvien straujāk un, neskatoties uz Baidena centieniem palīdzēt, Nordstream 2 joprojām neizdodas virzīt uz pabeigšanu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Es saprotu, ka tu saskati iespēju, ka Gobzemam ar visiem tiem video un nesaprotamiem līdzekļiem, nav nevienas atkarības

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Nē, tu vienkārši vispār neko nespēj saprast. Atkarības, vienalga ir vai nav, nav nekāds reāls šķērslis pielaidei. Ja vajadzēs liegt - piemeklēs, ja vajadzēs pielaist - noslēps.

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 1 Atbildēt

Nu jau gan pateici. Neredzu iespēju vadīt ministru kabinetu personai, kas atkarīga no kokaīna vai Deripaskas.

Esi aiztroļļojies līdz plānprātībai

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 6 Atbildēt

Es tevi gribētu satikt dzīvajā. Varbūt noorganizējam meetapu uz spices jumta, eidi? Nu paskatiisimies viens uz otru, lai ir skaidriba. Jeb tev čuriņa raustās?

Tu varētu man un visiem pārējiem izskaidrot, kuras ir tās narkomāna pazīmes, lai varētu droši mētāties ar tādiem apgalvojumiem, jo pagaidām tas izklausās bēernišķīgi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Plānprātība neļauj tev saskatīt ar kādām atkarībām tiek vadīts pašreizējais ministru kabinets. Ar ko pats esi acis azimiglojis?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
4 1 Atbildēt

Kurš tad vēl "bez pamata" palicis bez pielaides?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Tev nav pat nojausmas, cik daudzi. Kādēļ nav? Tadēļ, ka ir pieņemts klusu paiet maliņā, kad ierāda vietu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

skaidrs, ka tev ir kaut kāds skeletiņš skapī - un tāpēc esi atšūts no pielīšanas pie siles. Tāpēc tāds rūgtums no tevis dveš. Ceri uz 'sistēmas maiņu'. Nu, ceri, ceri.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nav man nekāda skeletiņa un no tās siles esmu apzināti atteicies. Ievilkt ir gribējuši ļoti - tādēļ zinu, kā tas strādā. Uz sistēmas maiņu ceru, jo kā nodokļu maksātājs neesmu sajūsmā par veidu, kā tiek lemts par to tērēšanu. Mani tā maiņa interesē personisko brīvību ziņā, nevis tādēļ, ka gribas pie siles, bet to jau tev no sava siles redzespunkta nesaprast.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 1 Atbildēt

Labi, dies ar tevi.

Bet kur tu ņemsi tās personiskās brīvības? Uz kādu sistēmu mainīt šo, lai brīvības būtu (vēl) vairāk?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nebūs. Saeimā gan jau tiks...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 1 Atbildēt

Es tikai domāju (attiecinu uz viņa faniem), tiešām nepiečakarēs, tiekot pie varas? Pēkšņi var kļūt cits cilvēks ar pretējiem uzskatiem, un ko tad?

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 1 Atbildēt

Ja nu tiešām notiks brīnums, un tiks valdībā, tad skaidrs, ka piečakarēs! Bet tā kā visdrīzāk paliks opozīcijā, tad varēs turpināt dzīt sviestu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 5 Atbildēt

Ko tad gobzis ir piečakarējis? Piečakarēja resnais pelmenis, pārdevās ka lēta šmara un +30kg gada laikā!.

Gobzis tieši nepārdevās un nepiečakarēja, kaut gan viņam bija tādas pat iespējas būt koalīcijā kā resnajam taukmūlim u n 4 gadus "strādāt" kopā ar jūsu palīgskolniekiem

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 1 Atbildēt

Artuss solīja, ka strādās, un viņš arī strādā. Klaigāšana un konstruktīvs darbs nav gluži viens un tas pats. Bet tev to nesaprast.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 3 Atbildēt

Tu esi duraks, es atvainojos?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
5 2 Atbildēt

Kalendāru un sveci ar Gobzema vagīnas tas ir tūpļa smaržu jau nopirki?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Tomēr esi gan duraks. Tikko pats apliecināji.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Nu izkāp no skapja, nemīz, nopirki taču kakendāru?

Ups, pārakstījos, bet tā pat labāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Gan jau Aldis uzdāvināja. Paskatījās iauto forumu, uzsita pa plecu un teica: "Malacis, labi pastrādāts."

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Gan jau jūsu strīdu izšķirs vēlēšanas, tad varēs redzēt cik Artusam plusiņu. Man ir aizdomas, ka tikai Darklight un vēl Artusa sieva ieplusos

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 1 Atbildēt

Shiirveidīgie skries likt Artusam mīnusiņu un nobalsos par sarakstu.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
4 2 Atbildēt

tu ko, tu šito sauc lepni par strīdu? te tak divu puišeļu prasta apsaukāšanās un mēdīšanās

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Vēl jau nav zināms kādā sarakstā šis startēs, ja vispār startēs, tādēļ nav ne jausmas, vai būs iespēja viņam krustiņu ievilkt

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
6 0 Atbildēt

Gobzemam utis, bet jūs tik kokaīns, kokaīns - twitter.com/E_Stendzenieks/status/1472281342054391814?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 1 Atbildēt

Utīm utis nemetas!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Klausīsieties?

t.me/aldisgobzems/4744

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Ēēēētikas komisija t.me/aldisgobzems/4788?single

Tā teikt prioritātes

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 1 Atbildēt

Kaut kāda atveras bomža bilde kuram pretī policists. Kam tur būtu jābut? Tiem kam nav follija cepurītes mājā nav tāda t.me ar ko šito atvērt.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Nu, ok. Vispār ja jau ir apgūts iauto, tad ar telegram nevajadzētu būt problēmām.

Bij tik jāizņem ārā AG ikonas(smailijs utml) lai šitajā dinozauru lapā iekopētu.

Es Jums gribu paziņot svarīgu ziņu. Rīgas cirks ir slēgts uz renovāciju un tāpēc tagad Saeima ir izdomājusi cirku pie sevis rīkot. Saeimas Ētikas komija vērtēs šito nākamnedēļ. Proti, šito es teicu Ventspils piparu gāzes meistaram Ansim Zanderam. “Negrūstiet mani ar savu resno vēderu, es saprotu, ja Jums būtu skaistas lielas krūtis un Jūs būtu sieviete, ja? Bet tā Jums ir resns vēders, ar kuru Jūs visu laiku grūžaties man virsū…”. Šāda A.Gobzema rīcība ir pretrunā ar Saeimas deputātu ētikas kodeksa 7. un 16.punktu.

Es piekrītu, ka esmu izteicies nekorekti un man ir jāatvainojas. Proti, Jums varbūt ir skaistas, bet ne lielas krūtis. Piedodiet ! Tas arī viss.

Post Scriptum. Joprojām deru uz kasti Užavas alus, ka Ansis Zanders nevar noskriet 10km pat ar to, ja dodu divus kilometrus forā. Šāds policista izskats ir stipri vairāk pretrunā ar veselo saprātu un jebkuriem normatīviem, kādam ir jābūt policistam.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Blin, es paceļu topiku par Gobzemu, bet nē tiek piespamots Covid topiks. Rakstiet droši, es lasu

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
5 1 Atbildēt

Gobzems ir vienaldzīgs....

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

tautaruna.nra.lv/sakums/366536-vai-pats-gobzems-ir-apmierinats-ar-organizeto-protestu/

Vai "viss" jau ir uzspridzināts? Ja nē, tad kur un cikos gaidāms Sprādziens?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Jebkuram loģiski domājošam indivīdam ir skaidrs, ka pārmaiņas var notikt tikai un vienīgi oktobrī. Es uzsveru - loģiski domājošam.

Tāpēc Sisīt, pacieties un nečurā karstu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 2 Atbildēt

Tad jau sanāk, ka Aldis nav loģiski domājošs indivīds - viņš "pārmaiņas" sludina teju katru mēnesi...

P.S. Jebkuram loģiski domājošam indivīdam ir skaidrs, ka Gobzems ir tukšpļūtis. Es uzsveru - loģiski domājošam.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Tur bija domāts ka 31. uzsprāgs, kad cilvēki saņems rēkinus. Un tā arī bija. Sisīt tu esi riktīgi neattapīgs...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Nu, tad jau šodien uzsprāgs. Gaidām... Pag, kas bija?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Ak jā, un smieklīgi, ka par kāda neattapību izsakās šī komentāra autors:

Shiirs

14.12.2021 10:04

Litri: 15721, Līmenis: 6

Reģ.: 13.07.2006

"Pec spkc datiem novembrī no koronas miruši 11.4 vakcinēti iedzīvotāji no 100000

Man nav saprotams kā var nomirt 2/5 no cilvēka."

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Draugs. Ar tevi viss kārtībā? Atkal delīrijs? Sieva atkal neiedeva? Šefe pietiekoši nemaksā? Stāsti kas par lietu, varbūt varam palīdzēt?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Kauns palika, ka tēmu nomainīji un atkal pārgāji pie "neiedeva" tēmām?

Pēc tavas uzmanības trūkuma izrādīšanas izskatās, ka tev tur hroniski kāds nedod.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Bet tu jau nesaprati ko Gobzis bija domājis, es visu saprotu un man viss ir labi.

Lai viņš ņemās un lai viņam izdodās.

Arī tev vēlu dabūt, vēlams gribot, nevis negribot.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Kāpēc esi tik pārliecināts, ka es nesapratu? Varbūt tieši tu esi tas, kurš nesaprot? Un, starp citu, ja jau tiešām viņš to bija domājis tieši tā, kā tu to "saprati", kāpēc konkrētais ieraksts ir dzēsts no viņa Facebook profila un cilvēki, kuri viņam par šo jautā/atgādina, aktīvi tiek bloķēti?

BTW, man arī nav nekas pretī, ka "viņš ņemās". Tas, ka viņam neizdosies, nu jau gan ir vairāk kā skaidrs, ja vien viņš kaut ko būtiski savā stratēģijā nemainīs, jo šobrīd tas viņa atbalstītāju bariņš tāds visai žēlīgs ir. Pat pašu inteliģences neskartākos (nu, varbūt izņemot dažus) vairs neuzrunā viņa spoguļselfiji u.c. odiozās izdarības. Bet, nu, ik pa laikam kādam klaunam politikā ir jāparādās, lai būtu interesanti. Krievijā tāds ir Žirinovskis, mums savā laikā bija Valdmanis, tad Dobelis, tad Kaimiņš, tagad šis te...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Tu jau neesi labāks. Tavs kvēlākais sapnis ir banot, aizliegt, ieslodzīt, uzspiest. Labi ka neesi ments.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tad tomēr atzīsti, ka tavs Aldis ir tāds, kura kvēlākais sapnis ir "banot", "aizliegt", "ieslodzīt", "uzspiest"...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Jāatzīst, ka pievēršot uzmanību viņa klaunādei, mēs nodrošinam viņam popularitāti.

Domāju, ka šis ir gadījums, kad nepievēršot viņam uzmanību, situācija būtiski uzlabosies. Kad maniem bērniem bija 4 gadi, bija tieši tāpat

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Kas tur var būtiski uzlaboties? Pat lielākā daļa viņa sekotāju jau vairs nepievērš uzmanību tai klaunādei. Palikuši tikai paši apdāvinātākie. Nu, tādi kā viens viņa apoloģēts šajā forumā, kurš pa visiem stūriem te izmisīgi lien iekšā...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Visspēcīgākais arguments tam, ka Gobzems nav vienkārši āksts, kuram var nepievērst uzmanību, ir smagā režīma un tā pakalpiņu apsēstība ar viņu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Tas gan

Arī mentu ordas kas vajāja viņa autobusu jau par kaut ko liecina.

fckns Reģ.: 29.11.2020
4 0 Atbildēt

Nē nu, grūti nesmieties par jefu, kas pēc 2018.gada saeimas vēlēšanām solījās pamest valsti, bet joprojām ir iesprūdis valstī un kā urļiks bļaustās apkārt un sola visiem pa seju.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 3 Atbildēt

Un ko tad tie menti tās viņa klavieres stumdīja, bet nestāvēja mala un vienkārši nepaņirdza. Ko tad viņi nepaņirdza, bet tā vietā Liepājā bija nobloķējuši visus stāvlaukumus, lai viņa autobuss nevarētu pieparkoties?

Es jūtu ka tev ir trauma par to sejas sišanu.

Bērnībā skolā tevi sita? Nu slikti ka tevi fāteris neiemācīja tikt galā ar pajoļiem. jeb izaugi bez fātera?

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 0 Atbildēt

Atkal sāc aiziet personālijās, un novirzies no tēmas. Cik negaidīti.

Policijas viens no uzdevumiem ir uzturēt kārtību. Aldis rīkoja nesankcionētu mītiņu, kas pat nebija reģistrēts kā protests. Plus, tas tiek darīts pandēmijas laikā, kad jebkādi publiski pasākumi netiek rekomendēti. Negaidu, kad tev pieleks, bet tāda ir kārtība.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Tu saproti ka tās bija klavieres draugs.

Wtfk.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 0 Atbildēt

Ar tevi konstruktīva diskusija nevar sanākt ,jo novirzies no tēmas. Runa nebija par klavierēm, bet gan tavu kvēlāko personāžu un viņa izdarībām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Tik sekli skatoties, protams. Bet smiekli vairs nenāk, skatoties uz mentu pūļiem un izgājieniem. Un tie ar nez kāpēc nesmaida.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 1 Atbildēt

konspirators ibio. Gobzems ir tipisks populists, kurš ar vienkāršām (bet dabā neizpildāmām) tēzēm aizraus daļu publikas un tāpēc vērā ņemams pilsonis.

Ir tak pilnīgi dabiski, ka daļa nabadzīgas tautas uzskata / tic/ liekas/ vēlas ticēt, ka nauda rodas bankomātā. Gobzems atbalsta viņus šajā ticībā un viņi par Gobzemu nobalsos.

Jēgas no tā nav nekādas, bet nerēķināties ar šo laikam nevar gan.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Saki ka bomāri balsos par gobzemu ja?

Iemet savu konta izdruku lūdzu?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 1 Atbildēt

hmmmm. Smieklīgi, ka saki. Tieši šobrīd tev būs ļoti grūti mērīties.

Bet nē. Nejūtos iejūsmināts. Paliec vien pie draņķvārdu virknēšanas

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Plikais karalis teica ka naudas esot tik daudz kā nekad. Visticamāk tu esi bagātnieks.

Agaga Reģ.: 25.07.2007
0 0 Atbildēt

Es Tev MMS iesūtīšu, tik neapdirsies.

Agaga Reģ.: 25.07.2007
2 0 Atbildēt

Un sākot no rītdienas, kad sāks taromāti pieņemt poilas taru... Tu tādu sračku vēl sajutīsi!

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 1 Atbildēt

Acīmredzot Gobzems visu pareizi dara, ja jau šitāda ņemšanās.

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 0 Atbildēt

Dara pareizi. Tauta šūmē. 15/01 Talsu gateristi garantēti šo ievēlētu.

Vienīgi ir saredzams, ka līdz vēlēšanām viņš šādā jaudā neizvilks. Būs grūti katru mēnesi ar lielāku traci startēt. Jo vēlviens Rododonders būs ievērojami mazākk populārs kā iepriekšējais. Attiecīgi vienīgā iespēja ir klaunādei palielināt jaudu. Bet tas dārgi un nav saprotams kā 9 mēn vēl palielināt jaudu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 1 Atbildēt

Tad nu gan rādītājs. Riktīgi konspirologu garā. Tie kas uzlīda Vanšu tiltā un draudeja nolekt ar visu pareizi datīja bija riktīga ņemšanās. Ačgārna domāšana.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
2 0 Atbildēt

Ja uz Gobzema kāds neuzgāzīs naudas blāķi un polittehnoloģijas know how, tad vēlēšanās viņš knapi tiks iekš Saeimas.

Pagaidām izskatās, ka mēģinās izšļūkt bez liekiem tēriņiem, uz kovidnaida viļņa.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Kotlešu rijējiem atmiņa ir max 3 mēneši. Atliek uz vasaru atvērt visu vaļā un pāķiem šī tēma kļūs neaktuāla un aizmirsīs tādu Gobzi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Gan jau Aldis bļaus, ka atvēršana notika, pateicoties viņam. Un viņa kartupeļi to visur sludinās.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Aldis apgūst telegram t.me/aldisgobzems/4856

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Dara pareizi. Tauta šūmē. 15/01 Talsu gateristi garantēti šo ievēlētu.

Vienīgi ir saredzams, ka līdz vēlēšanām viņš šādā jaudā neizvilks. Būs grūti katru mēnesi ar lielāku traci startēt. Jo vēlviens Rododonders būs ievērojami mazākk populārs kā iepriekšējais. Attiecīgi vienīgā iespēja ir klaunādei palielināt jaudu. Bet tas dārgi un nav saprotams kā 9 mēn vēl palielināt jaudu.

Es tik konstatēju faktu. Ja jau Rododendrs uzplaukst pat Kanādā, tad par kādu kritiku var runāt? Viss OK, lai darbojās

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 2 Atbildēt

Kāds rododenderis Kanādā? Ja domā to fūristu perfomanci, tad atļaušos norādīt, ka profesijas, kurās vajag vairāk par 6 klasēm, tam pasākumam nepieslēdzās. Pat fūristu atbalsts ir mazākumam. Attiecīgi pasākums neklasificēsies tālāk kā izrādīšanās.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Šodien būs jauna info, Aldis sola 2 laivus - tg un fb

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kaut ko dzirdēju, ka 7. februāri pie mums arī būšot fūru akcija... To Aldis zīmēs?

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
2 0 Atbildēt

Čiks vien iznāks. Ar personīgo kravas auto var akstīties, bet uzņēmumi skaita naudu. Cik pie mums ir šoferi ar personīgo kravas auto?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu, es gan domāju, ka antivax vadītāji atļaus... no otras puses, transportnieki drīzāk varētu gribēt covid krīzi ievilkt kā minimums vēl uz pāris gadiem. Galu galā, kopš visas šīs jezgas sākuma viņiem darba apjoms un peļņa ir tikai pieauguši. Viens pazīstams nelielas firmas īpašnieks kopš kovidkrīzes sākuma auto parka skaitu ir palielinājis 2 reizes, turklāt ar pilnīgi jauniem braucamajiem...

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
2 2 Atbildēt

lai profesionāli brauktu ar kravas auto - vajag vairāk par 6 klasēm izglītību

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
3 2 Atbildēt

Politiķis Aldis Gobzems sociālajā tīklā Facebook pavēstījis, ka atrodas Londonā.

Gobzems raksta, ka, salīdzonot ar Latviju, Anglijā sajutis brīvību. Pēc viņa teiktā, tur dzīve kūsā.

"Esmu Londonā. Anglijā. Šeit ir liela mūsu valsts piederīgo diaspora. Kā parasti vējains, lietus. Vakar skrēju krosu ap Haidparku (starp citu pilns parks bija ar man līdzīgajiem gan jauniem, gan veciem, viena meitene man uzsmaidīja pie trešās satikšanās, nepazīstami ļaudis saka labrīt viens otram, tur bija arī pilns ar suņiem, bērniem, un turpat netālu ļaudis stāvēja rindā. Nē, ne uz zemo cenu veikalu Lidl, bet uz muzeju. Frensis Bēkons tika izstādīts. Kafejnīcas un krodziņi pilni, dzīve kūsā. Pārtika veikalā, šķiet, tikpat dārga, cik pie mums. Uz ielas gan būs dārgāk. Bet ne par to.

Ir viena cita lieta, ko es sajutu. Londonā esmu bijis daudzreiz. Bet šoreiz īpaši to sajutu, jo varbūt tam pievērsu uzmanību vairāk kā citreiz New Bond Street. Iegāju arī kādā veikalā, skriešanas botas apskatīt, četri stāvi, pilns ar ļaudīm, dīdžejs spēlē Vitnijas Hjūstones I Wanna Dance With Somebody. Ziniet, man neko nevajadzēja. Es nenopirku nevienu šmotku, tikai savas mīļākās smaržas. Jo citur nekur to vienkārši nav. Gāju pa ielu un sajutu, kā ir tad, kad ir brīvība. Īsta. Ziniet, es jutos laimīgs, tajā vējā. Un tad es iedomājos par Latviju," iespaidos dalās Gobzems.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Tas ir tas, ko viņš pirms pāris dienām rakstīja - ka liks laivus par savu turpmāko politisko darbību?

Runā, ka Aldis lidostā esot uzvedies kā riktīgs dalbajobs. Negribējis ievērot prasības (par covidpass) un sācis vicināt savu diplomātisko pasi līdzīgi kā viņa līdzskrējēja Sprūde (no sērijas - tu zini, kas es esmu?)... Bet, nu, varbūt tās ir tikai baumas.

twitter.com/PietiekPortals/status/1490910338698539008/photo/1

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nu, es gan domāju, ka antivax vadītāji atļaus... no otras puses, transportnieki drīzāk varētu gribēt covid krīzi ievilkt kā minimums vēl uz pāris gadiem. Galu galā, kopš visas šīs jezgas sākuma viņiem darba apjoms un peļņa ir tikai pieauguši. Viens pazīstams nelielas firmas īpašnieks kopš kovidkrīzes sākuma auto parka skaitu ir palielinājis 2 reizes, turklāt ar pilnīgi jauniem braucamajiem...

nebija nekādu smago mašīnu, cik noprotu.

Tagad šamie bļaus, ka viņi panākuši 'kovida atcelšanu'?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Ar cik fūrēm tu atbrauci?

Manuprāt pirms kritizēt citus būtu pašam kkas jāizdara/jāparāda. Tas tāds ieteikums nākotnei

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 1 Atbildēt

Atbraukt var tikai tie, kas grib. Acīmredzot tie gribētāji ir tik šaurām pierītēm, ka pat kravas auto atslēgas viņiem neuztic

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bāc, tas bija tev ieteikums.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Feken, GB12? Piedalīsieties? fekens beidzot varētu nopirkt normālu auto - dacia sondero!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Neredzu, kas tur rakstīts. Tas pamuļķis mani tviterī ir nobloķējis. Nepatīk viņam neērti jautājumi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

OMG Tu esi tik apsēsts ar Gobzemu, ka uzdod viņam jautājumus tviterī?!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tad jau pēc tavas loģikas visi, kuri tviterī kaut ko raksta, tad ir apsēsti. Bet kurš nu būtu par apsēstību runājis!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Nu mesiju apšaubīt nedrīkst, kas vēl nebūs. No kotlešniekiem tiek prasīts tik vien kā nobalsot nevis jautājumus uzdot.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Šim laikam ticēšu uz vārda. Ja Faučists saka, ka mesiju apšaubīt nedrīkst, tad tā jau laikam tajā sektā ir.

fckns Reģ.: 29.11.2020
2 0 Atbildēt

Neiesaistos piramīdas shēmās. Vienreiz jau viņš uzmeta savus fanus ar Televizora izlozi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 4 Atbildēt

Tur tak ir autoratlīdzība par mākslinieciskām izpausmēm, kāda vēl piramīdas shēma.

Tā tak tava 2 gadu alga feken. Iesaku piedalīties!

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Tur sanāk knapi mana gada alga, tāpēc paldies nē.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Draugs, brutto alga neskaitās

Šeit ir tīrs piķis no brūnā kofera pa taisno tavā kabatā!

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Es runāju par neto algu ko saņemu uz rokas. Kā jau teicu - līdz manai gada algai par īsu. Gobzemam jāpaceļ latiņa.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 4 Atbildēt

Bet tad tu varētu nepazemot sevi braucot ar 20 gadīgu lūzni, kurš turās kopā uz dievpalīgu un beidzot par nopelnītajiem 15 tūkstošiem nopirkt dacia sandero! Padomā. Labs piedāvājums!

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Kāpēc jāpērk Rumāņu auto izstrādājums, ja var turpināt braukt ar normālu auto, vai nopirkt vietā ko jaunāku? Man diemžēl nav tik plašas iespējas izvērsties, nevaru nopirkt tosteri uz riteņiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Bet tāpēc Gobzems tev piedāvā iespēju nebūt bomāram.

VARAM atbalsta tādus kā mani - zagļus nodokļu nemaksātājus.

Izmanto iespēju.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Es tev vēlreiz atkārtoju, es piramīdas shēmās nepiedalos.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 3 Atbildēt

Kur tu redzi piramīdas shēmu? Tur maksā autoratlīdzību par māksliniecisko talantu un veikumu!

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Tikpat īsts maksājums, ka tam čalim ar to TV. Gobzems ir metējs.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 3 Atbildēt

Hobzems ir uvažajemij gaspaģin.

Atzīsties ka tu esi sliņķis!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Darbi?

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 0 Atbildēt

nu ko, likums un kārtība vairs nav - tagad būs katram un katrai

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

twitter.com/CardinalisRavus/status/1484948075353366529

Tā, kas vakar sākās? Ko es nokavēju?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

GB12 rakstīja: Tad tomēr atzīsti, ka tavs Aldis ir tāds, kura kvēlākais sapnis ir "banot", "aizliegt", "ieslodzīt", "uzspiest"...

Es neko neatzīstu. Tu jau to apgalvo. Nekad neesmu viņam tur kaut ko komentējis. tava pieredze, nevis mana. Par tevi es gan varu apgalvot ka visticamāk cīnies ar mazvērtības kompleksiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

To saka cilvēks, kuru met ārā no forumiem un kurš pa lodziņiem ausis nolaidis lien atpakaļ.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Tev ir iestrēgusi plate.

Bmwpower tie ir visi forumi?

Tad mēs par Gobzi runājam vai pat mani? Cik tev ir gadu, jo tev bazars ka nepilngadīgai meitenitei

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kurā vietā es rakstīju, ka no "visiem"? Lasīt iemācies un pats uz savu bazaru paskaties. Un vispār tu iesāki manis apspriešanu.

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti