Lasītāju pieredze par saviem auto

Renault Kangoo 1.5 dci 2004 Novērtējums: 8
Saimniecībā ir tikko ienācies Renault Kangoo 1.5. dci (60kW/82Zs). Jož samērā ņipri. Ēd 5,9 l/100km. Gaitā kluss, gaita mīksta. Ražots tālajā 2004. gadā, noskrējiens (it kā 103 000km) - vispār izskatās pasvaigs, rūsu neredz. Samainītas visas siksnas, filtri, eļļas (arī kārbā) - izmaksas ap 150 euro plus paša darbs. Kā arī lielais aizmugurējais lukturis (26 euro) Detaļu/materiālu cenas ir tīri patīkamas, atbilstošas auto popularitātei. : ) Viss ir ok, ja vien neskaita elektriski hidraulisko stūres pastiprinātāju - Latvijā neremontē, nav detaļu (ogļu plate), pie mums var nopirkt restaurētu uz apmaiņu labākajā gadījumā šķiroties no 270 euro. Lieta tāda, ka tas draņķis paslēpts kreisajā riteņa arkā zem akumulatora, pakļauts dubļiem un sālsūdenim - attiecīgi sarūsē elektromotora korpuss, ūdens iekļūst iekšā un piebeidz oglītes un tās turošās atsperītes. Var meklēt ebajā.
Un, kā jau Renault, ir vesela rinda ar sīkām elektriskām ķibelītēm.
Visādi citādi aparāts prīmā, braukt viegli un patīkami. Ļoti laba pārredzamība visos virzienos. Nav luksus auto, bet kā ģimenes darba zirdziņš ir pat dikti prīmā. Jāsargā no rūsas. Ja regulāri maina eļļas (ik pa 10 000km nevis pēc grāmatas), tad stabili iet vismaz pusmiljonu km. Vien ar piebildi - kvalitatīvas eļļas. Par eļļu atsevišķs stāsts - ja patiesi gribat ar garantiju nopirkt to, par ko maksājat, tad atturieties no plastmasas fasējumiem - vismaz puse ir viltojums - eļļu visdrošāk ņemt metāla bundžās, tās viltot ir par dārgu. Pats izmantoju Xado.
Icaks. @ 21.marts 2016 0:00
Visi komentāri
 
Elvis whyte 19.jūlijs 2019 17:40
0 0 Atbildēt

Vai vēlaties pārdot savu nieru? vai Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru par naudu, jo jums nav finanšu līdzekļu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu Jūsu nierei. Mans vārds ir (doktors Elvis Whyte), kas esmu mūsu slimnīcas specializētajā slimnīcā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar e-pastu: [email protected] vai whatsapp mums +2347083629144

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti