«Rolls-Royce» prezentē jauno «Ghost 2010» 3

 
7.septembris 2009 12:07

Britu autoražotājs Rolls-Royce ir oficiāli prezentējis jauno sedanu Ghost 2010. Automobilis gandrīz pilnībā ir līdzīgs konceptam 200EX, kurš publikai tika parādīts šī gada martā Ženēvā.



Sedans ir būvēts uz BMW 7-series bāzes, tā garums ir 5,4m, platums - 1,95m un augstums - 1,55m. Automobilis ir aprīkots ar 6,6 litru V12 turbodzinēju, ar 570 z.s. jaudu, astoņpakāpju ZF automātisko pārnesumkārbu. Degvielas patēriņš šim auto ir 13,6l uz 100 km.





Rolls-Royce Ghost ir burtiski "piebāzts" ar jaunākajiem tehnikas sasniegumiem. Tajā ir durvju atvēršanas distances vadības sistēma, kameras "aklajām zonām", sistēma, kura brīdina par izbraukšanu ārā no braukšanas joslas, stop/starts, automātiskā lukturu gaismas spilgtuma regulēšana un daudz kas cits.  Lepnais auto būs pieejams individuāliem pasūtījumiem jau šoruden. Tā cena būs sākot no 250 000 ASV dolāriem.
 
Visi komentāri
 
270861. viesis 7.septembris 2009 12:32
0 0 Atbildēt

Stop/starts tiešām ir jaunākais tehnikas sasniegums? Modeļa apzīmējums kā vazam.

270888. viesis 7.septembris 2009 20:56
0 0 Atbildēt

Modeļa apzīmējums ir Rolls Royce Ghost.Un cena nav vis 250K$(latos ~125K :D ) www.autobild.de/artikel/updat...09_969686.html

270890. viesis 7.septembris 2009 22:17
0 0 Atbildēt

Kauna jums nav, smuks auto. Neskatoties uz vācu ubertehnoloģijām, kuras ir labas un tiek izmantotas, šajos auto joprojām ir "angļu gars".

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (23.05.2026.) (+ VIDEO) 4

Spriežot pēc ceļotāju iesūtītajiem attēliem, kas uzņemti 23.05.2026. "Neste" uzpildes stacijās, dīzeļdegviela un benzīns Igaunijā ir attiecīgi par 14 un gandrīz 9 centiem lētāki, turklāt pie kaimiņiem dīzelis šobrīd maksā nedaudz mazāk par benzīnu (mums otrādi). Lasīt vairāk

 

Rīgā auto iebrauc sabiedriskā transporta pieturā un notriec trīs cilvēkus 1

Sestdienas rītā Rīgā automašīna iebraukusi sabiedriskā transporta pieturā un notriekusi trīs cilvēkus, aģentūrai LETA apstiprināja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

Kā mums gāja Latvijas Gada motocikla testā Biķerniekos (+ VIDEO)

Konkurss Gada motocikls 2026 ar vērienīgu testu sesiju Biķernieku trasē ir startējis! Saskaņā ar konkursa rīkotāja Arņa Blodona aprēķiniem, Latvijas Gada motocikls notiek jau vienpadsmito gadu. Šogad konkursam pieteikti vairāk nekā 40 modeļi no 15 ražotājiem. Lasīt vairāk

 

"Stellantis" ar Ķīnas "Dongfeng" izveido kopuzņēmumu Eiropā 4

ASV autobūves kompānija "Stellantis" trešdien paziņoja, ka izveidojusi kopuzņēmumu ar Ķīnas "Dongfeng", lai kopīgi pārvaldītu ražošanas, pārdošanas un inženiertehniskās darbības Eiropā. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti