«Ceļu pārvaldei» jauna vadība un jauni mērķi 1

10.novembris 2009 9:03

„Mums var un varēs uzticēties”, tā uzskata A/S „Ceļu pārvalde” jaunais priekšsēdētājs Mārtiņš Vitkovskis, par galveno izvirzot mērķi, ka „Ceļu pārvaldes” uzņēmumam ir jābūt modernam, uzticamam un vērstam uz sadarbību ar sabiedrību visplašākajā nozīmē.

Līdz šim komunikācija ar sabiedrību bija „Ceļu pārvaldes” vājais posms, tāpēc jaunā vadība plāno ieviest inovatīvus risinājumus, veicinot mūsdienīgu un profesionālu komunikāciju, līdztekus uzņēmuma konkurētspējas paaugstināšanai.

A/S „Ceļu pārvalde” ir viens no trim uzņēmumiem, kurš Rīgā nodrošina kvalitatīvu vidi auto braucējiem un kājāmgājējiem. Kā uzsver Mārtiņš Vitkovskis, ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, uzņēmuma mērķis ir paaugstināt konkurētspēju, to modernizējot un padarot atvērtāku. „Lai to panāktu, izmaiņas būs daudz. Jāveic uzņēmuma pārstrukturēšana un modernizācija, jādomā par darba efektivitātes uzlabošanu, kā arī par darba kvalitātes uzlabošanu,” norāda Mārtiņš Vitkovskis. „,Mēs vēlamies, lai „Ceļu pārvalde” kļūst par prestižu darba vietu ar augstu reputāciju mūsu nozarē un Latvijas uzņēmējdarbības vidē” papildina M.Vitkovskis, vienlaicīgi uzsverot, ka galvenie un redzamākie darba virzieni tiks saglabāti - ielu un autoceļu ziemas un ikdienas uzturēšana, kā arī autoceļu, ielu un laukumu būvniecība un rekonstrukcija. Tajā pašā laikā M.Vitkovskis atgādina, ka „Ceļu pārvalde ir tikai viens no trim uzņēmumiem, kurš veic un ir atbildīgs par Rīgas ceļu un ielu kvalitāti.

<seesam>Mārtiņš Vitkovskis A/S „Ceļu pārvalde” valdes priekšsēdētāju amatu ieņem kopš 2009. gada augusta. Līdz tam M.Vitkovskis vadīja ”Saldus Ceļinieks” grupas uzņēmumu „TALCE”. A/S „Ceļu pārvalde” vadītāja amatā M.Vitkovskis nomainīja ilggadējo uzņēmuma vadītāju Jāni Zaueru-Zaulu. Jau „Talces” vadītāja amatā M.Vikovskis sevi pierādījis kā atvērtu un inovatīvu vadītāju, ar labām komunikācijas spējām, kas ir būtiskas īpašības, lai vadītu lielu ceļu būves nozares uzņēmumu šodienas ekonomikas vidē.

A/S „Ceļu pārvalde” nozarē gandrīz 50 gadus, vairakkārt mainot nosaukumu un statusu. 1994.gadā, pārveidojot pašvaldības uzņēmumu, nodibināta akciju sabiedrība “Ceļu pārvalde”. Kopš tā laika “Ceļu pārvalde” attīstījusies s par vienu no vadošajiem ceļu uzturētājiem un būvētājiem.  A/s “Ceļu pārvalde” šobrīd strādā aptuveni 530 darbinieki.
 

 
Visi komentāri
 
272292. viesis 10.novembris 2009 9:23
0 0 Atbildēt

Kā tie jaunie mērķi iet kopā ar samazināto budžetu ceļu uzturēšanai? Nav kārtējā izkārtnes maiņa?

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kāda ukraiņu dzērājšofera piedzīvojumi (+ VIDEO)

Kijevas piepilsētā izvietotās video novērošanas kameras fiksējušās kāda dzērājšofera piedzīvojumus, sākot ar brīdi, kad tas uztriecas Tesla Model 3 un beidzot ar pēdējo epizodi, kad sakaitinātie aculiecinieki izvelk to no mašīnas. Lasīt vairāk

 

Ķīnieši izstrādājuši transportlīdzekli ar astoņiem propelleriem (+ VIDEO) 7

Ķīnas kompānija Xpeng Pekinas autoizstādē demonstrē lidojošu transportlīdzekli Kiwigogo ar astoņiem propelleriem. Lasīt vairāk

 

Kā ar LED papildgaismām "neizkrist" tehniskajā apskatē (+VIDEO) 5

Uz koplietošanas ceļiem bieži redzam auto ar papildus uzstādītiem LED lukturu blokiem. Tie uzlabo redzamību sliktos apstākļos un tumšajā diennakts laikā. Tomēr jāpatur prātā, ka Tehniskajā apskatē šīs iekārtas var sagādāt raizes. Lasīt vairāk

 

Ja nav OCTA, “radara sods” 350 eiro! (+ VIDEO) 50

Šogad jau vairāk nekā tūkstotis auto īpašnieku līdz ar fotoradara sodu par atļautā ātruma pārsniegšanu saņēmuši 350 eiro lielu sodu par to, ka auto ir beigusies obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti