Viss par filtriem 30

5.marts 2002 7:20

Vai jūs zināt cik jūsu automašīnā ir dažādi filtri? Un kad jūs pēdējo reizi tos mainījāt? Neatceraties? Vai jūs zināt, ka savlaicīga filtru nomaiņa ļaus ieekonomēt degvielu, kā arī paildzinās automašīnas mūžu?

Kopš 2000. gada SIA KEMI BALTIJA ir oficiālais MANN filtru izplatītājs Latvijā. Firmas noliktavā Rīgā, Ulmaņa gatvē 1A pastāvīgi atrodas aptuveni 2000 dažādu nosaukumu filtru, kas nosedz 95% Latvijā reģistrēto automobiļu vajadzības pēc gaisa, degvielas un eļļas filtriem. MANN-FILTER nosaukums ir tirdzniecības marka rezerves daļu tirgum, filtriem, ko ražo MANN+HUMMEL, lielākais starptautiskās autoindustrijas oriģināldaļu piegādātājs.

MANN+HUMMEL produkti tiek ražoti atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Tas attiecas tiklab uz oriģināldaļām, kuras tiek piegādātas visiem kaut cik ievērojamiem automobiļu ražotājiem, kā arī uz rezerves daļu tirgu, kur filtri tek izplatīti ar Mann-Filter vārdu. Visi Mann filtri, arī rezerves daļu tirgum, tiek ražoti, vadoties pēc oriģināldaļu stingrajām prasībām, tādēļ jūs vienmēr varat paļauties uz Mann filtru augsto kvalitāti.

MANN gaisa filtri:

Mann gaisa filtri attīra gaisu no mikrodaļiņām, nodrošinot, lai ieplūdes kolektorā nokļūtu tikai pilnīgi tīrs gaiss, bez putekļiem. Tādā veidā tie novērš dzinēja daļu pastiprinātu nolietošanos un nosēdumu rašanos uz tām. Mann filtriem piemīt arī citas vērtīgas īpašības, kas samazina ieplūdes sistēmas troksni un regulē aukstā gaisa padevi.

MANN gaisa filtru priekšrocības:

q Funkcionāla garantija uz visu filtra nomaiņas intervālu (ieteicams nomainīt pēc katriem 20.000 km).

q Speciālā Mann-Filter papīra šķiedras struktūra un filtrējošā elementa smalkais materiāls nodrošina īpaši labu putekļu aizturi un zemu plūsmas pretestību. Pat putekļu daļiņas, kuru izmērs nepārsniedz milimetra tūkstošdaļu, tiek aizturētas filtrā.

q Optimāli izstrādāta ieloču ģeometrija nodrošina lielu papīra laukuma savietošanos iespējami nelielā tilpumā. Tas nodrošina augstu putekļu absorbciju un filtra ilgmūžību.

q Ar īpašiem sveķiem piesūcināts papīrs vairākās kārtās nodrošina nepieciešamo falšu laukumu. Tādā veidā viss papīra laukums var tikt izmantots putekļu uztveršanai visā filtra darba ciklā.

q Tikai 100% hermētisks filtrs nodrošina vienmērīgu dzinēja darbu. Mann+Hummel šo hermētiskumu nodrošina pateicoties izcilām papīra plēšām, hermētiķiem, blīvēm un ļoti precīzai filtra konstrukcijai.

MANN eļļas filtri:

Mann eļļas filtri attīra eļļu no netīrumiem un cietajām daļiņām, tādām, kā putekļi, metāla putekļi, eļļas uzdegumi, kvēpi, un citām. 900cm2 nemetāliska materiāla filtrējošais elements ar 9mkm smalku sietu, ko ir izstrādājusi Mann+Hummel kompānija, ir apkārtējās vides aizsardzības progresa līderis. Tam ir samazināts izmantojamo izejvielu apjoms un tā termiskās pārstrādes procesā pilnīgi ir novērsta kvēpu veidošanās.

MANN eļļas filtru priekšrocības:

q Augsta attīrīšanas spēja, saglabājoties zemai caurplūdes pretestības spiediena pakāpei.

q Pārplūdes vārsts nodrošina pastāvīgu dzinēja apgādi ar eļļu, bet tā blīvējums ar papildus teflona pārklājumu - pilnīgu noblīvēšanu normālos darba apstākļos, tajā pašā laikā tas nepiesalst pie virsmas pat –40oC temperatūrā.

q  Atpakaļgaitas vārsts novērš eļļas atplūdi no filtra, līdz ar to nodrošina pastāvīgu dzinēja apgādi ar eļļu.

q Filtra korpuss ir izturīgs pret spiedienu un koroziju.

q Mann filtrs nodrošina pilnīgu netīrās un tīrās eļļas norobežošanu.

MANN degvielas filtri:

Mann degvielas filtri attīra degvielu no svešķermeņiem un piemaisījumiem, tādiem kā putekļi, rūsa, ūdens un degvielas tvertnes nosēdumi. Tie tiek pielietoti visu iekšdedzes dzinēju degvielas padeves sistēmās, kas darbojas ar benzīna vai dīzeļdegvielu, aizsargājot īpaši jūtīgas dzinēja sistēmas, kā iesmidzinātājus un karburatorus. Bez tam tie kalpo par pamatu degvielas tīrai sadegšanai, jo attīra un palīdz sagatavot optimālu un ekoloģiski tīru degvielas maisījumu.

MANN degvielas filtri garantē:

q Augstu degvielas attīrīšanas pakāpi

q Vislabāko degvielas iesmidzināšanas sistēmu aizsardzību pret putekļiem un koroziju

q Ilgu dzinēja darbības laiku

MANN degvielas filtri novērš:

q Degvielas noplūdi, pateicoties tam tiek novērsta aizdegšanās un apkārtējās vides piesārņošanas iespēja

q Degvielas iesmidzināšanas sistēmu priekšlaicīgu nolietošanos

q Pateicoties ūdens atdalīšanai no dīzeļdegvielas, korozijas veidošanos

MANN adsotop salonu filtri:

Mann-Filter salonu filtri nodrošina automobiļa salona apgādi ar tīru gaisu, jo cilvēkam taču ir nepieciešams gaiss, un katram skaidrs, ka tam vajadzētu būt tīram un dzidram, pretējā gadījumā tas var izsaukt nepatīkamas reakcijas. Kaitīgas vielas, pirmām kārtām gāzes, var izsaukt galvas sāpes, pasliktināt vadītāja reakciju un vispārējo fizisko stāvokli. Pētījumi ir pierādījuši, ka putekļu un kaitīgu gāzu (NO2) atrašanās automašīnas salonā var izsaukt nevēlamas reakcijas cilvēkiem, kas ir viegli alerģiski, vai slimo ar astmu. Mann salona filtri adsotop , kas ir papildus apgādāti ar aktīvās ogles filtru, gandrīz par 100% novērš putekļu un kaitīgu gāzu, kā ozons un izplūdes gāzes, iekļūšanu salonā, tādējādi nodrošinot to ar tīru gaisu.

MANN adsotop salonu filtru priekšrocības:

q Augstas filtrēšanas spējas visā filtra kalpošanas laikā

q Apvienojot mehānisko un elektrostatisko filtrēšanu, attīra salona gaisu no vissīkākajām piesārņojuma daļiņām

q Pateicoties īpašai filtrējošā materiāla locījuma tehnoloģijai, filtri ir ļoti ietilpīgi

q  Nodrošina zemu aerodinamisko pretestību, un līdz ar to optimālu salona ventilāciju

q Katram filtram ir pievienota sīka uzstādīšanas instrukcija

MANN adsotop filtru papildus priekšrocības

q Tiek aizturētas arī kaitīgās gāzes, kas novērš ozona ietekmi uz elpošanas ceļiem, samazina slodzi uz plaušām un bronhiem

q Tiek izfiltrētas arī nepatīkamas smakas

 

SIA KEMI BALTIJA papildus pie mums jau populārajai MANN markai ir arī, pagaidām, mazāk pazīstamās DELPHI markas filtru oficiālais izplatītājs Latvijā. Delphi, kas savu darbību sāka General Motors koncerna sastāvā, nu ir kļuvusi par neatkarīgu auto rezerves daļu ražošanas un vairumtirdzniecības kompāniju, pēc kopējā tirdzniecības apgrozījuma pagājušajā gadā tālu apsteidzot tādus gigantus kā Visteon, Bosch, Payen.

Zem Delphi zīmes tagad apvienotas tādas slavenas un senas markas kā Lockheed, Borg & Beck, Lucas Diesel un citas. Delphi rezerves daļu tirgum piedāvā gandrīz visu – sākot no eļļas, bremžu sistēmām un akumulatoriem, beidzot ar slēdžiem un globālas pozicionēšanas sistēmām (GPS). Un tajā skaitā gaisa, eļļas un degvielas filtrus.

Eļļas filtri

w Delphi eļļas filtri samazina dzinēja nodilumu līdz pat 50%!

Delphi eļļas filtri ir izgatavoti no sintētiskas un celulozes maisījuma materiāla ar neliela diametra šķiedrām, kas nodrošina 98% 25 μ lielu un lielāku daļiņu aizturi.

Gaisa filtri

w Lai sadedzinātu vienu litru degvielas, nepieciešams 10,000 litru gaisa!

Tādēļ Delphi gaisa filtri ir veidoti tā, lai varētu apmierināt un pat pārsniegt mūsdienu “izlepušo” dzinēju prasības. Ar īpašu sveķu maisījumu piesūcinātais filtra materiāls un pastiprinātais tīklojums padara Delphi gaisa filtrus izturīgus pret mitrumu, uzlabo aizsardzību pret aizdedzes bojājumiem un saglabā strukturālu vienotību un uzticami kalpo jebkādos apstākļos.

Degvielas filtri

w Ar fenolu piesūcināts materiāls, nerūsējošā tērauda korpuss un ar lāzeru metināti savienojumi padara Delphi degvielas filtrus automašīnām ar degvielas iesmidzināšanas sistēmu, par labiem palīgiem mūsdienu augsti tehnoloģiskajiem dzinējiem. Šie filtri ir izturīgi pret koroziju, iztur augstu spiedienu un tie aiztur mikrodaļiņas ar 98% efektivitāti.Gan Delphi degvielas filtri automašīnām ar degvielas iesmidzināšanas sistēmu, gan parastie degvielas filtri ir pieejami ar vītnes un uzmavu tipa savienojumiem ātrai un drošai uzstādīšanai, ir piemēroti jebkuram degvielas veidam un tiem ir palielināta ietilpība.

#1 Iemesls, lai izvēlētos Delphi filtrus – tie samazina dzinēja nodilumu!

 

 
Visi komentāri
 
14765. viesis 5.marts 2002 10:12
0 0 Atbildēt

Tik daudzsološ virsraksts....

14799. viesis 5.marts 2002 11:22
0 0 Atbildēt

Nu tad ja jau tādi speci pasakiet vai tie jūsu filtri ielas auto ir labāki/sliktāki par sporta filtriem un kāpēc?

14800. viesis 5.marts 2002 11:24
0 0 Atbildēt

Priekš kam ielas auto sporta filtrus, Yukki?

14805. viesis 5.marts 2002 11:28
0 0 Atbildēt

Da mode tāda, saproties, sporta K&N (laikam) filtri lūk par $50 esot mūžīgi un labāki, jo dodot papildus jaudu. Pašam gan nava, bet nopietni apsvēru tam visam noticēt...

14811. viesis 5.marts 2002 12:09
0 0 Atbildēt

Da nesatraucies, Yukki, ielas rezhiimos tu nemaniisi atshkjiriibu starp "ielas" un "sporta" filtriem ;-) Liec nu labas kvalitaates "parasto" filtru, jo cik tad nu biezhi tev noderees tie papildus ieguustamie 4,273 ZS. Starp citu, autorazhotaaji, kuri straadaa ar kompresormotoriem, tai skaitaa arii VW (G-Lader`i), paraksta peec 50 000 lidinaat laukaa arii K&N tipa putu/lupatu filtrus , neskatoties uz visu mazgaashanu un elloshanu. jaadomaa, sava saals taados priekshrakstos iraid ...

14816. viesis 5.marts 2002 12:39
0 0 Atbildēt

Vai stūres pastiprinātāja šķidruma filtri arī viņiem ir?

14828. viesis 5.marts 2002 13:29
0 0 Atbildēt

K&N, JR un tamlīdzīgie, cik dzirdēts, kautkādu efektu dod tikai pie taisnplūdes izpūtēja un kolektoriem, jo - ko līdz pūst iekšā vairāk gaisa, ja tam nav kur palikt ?

Yukki, neķer kreņķi ;) (starp citu, varbūt tavam auto tas viss ir izdarīts - es jau nezinu)

14831. viesis 5.marts 2002 13:44
0 0 Atbildēt

Tie salonu gaisu filtri ir visiem auto, piemēram no '80 gada, jeb tikai ir tikai janajiem auto???????

14877. viesis 5.marts 2002 16:26
0 0 Atbildēt

iAuto, ko te dara Alpine Renault A 110?

14924. viesis 5.marts 2002 17:15
0 0 Atbildēt

Kolenval, nesapratu par to alpiinu ? kur te ?

14927. viesis 5.marts 2002 17:16
0 0 Atbildēt

ā, par bildi....nezinu, prasi Redaktoram.

15009. viesis 6.marts 2002 9:20
0 0 Atbildēt

kur atrodas salona gaisa filtrs e34 un cik biezhi shis jaamaina?

15026. viesis 6.marts 2002 9:55
0 0 Atbildēt

e34 nav salona filtru, viņiem ir labi tāpat, patīk elpot "tīru" gaisu, bez starpniekiem...

17197. viesis 20.marts 2002 9:39
0 0 Atbildēt

MANN adsotop salonu filtri: labprāt nomainītu un ne es viens, bet kur lai to zvēru dabū?

Redaktors 20.marts 2002 9:56
0 0 Atbildēt

Piezvani uz KEMI.

18120. viesis 26.marts 2002 11:02
0 0 Atbildēt

f

18131. viesis 26.marts 2002 11:20
0 0 Atbildēt

LAI SADEDZINĀTU 1 LITRU DEGVIELAS...??? 1.Kādas degvielas?2.Šitās lietiņas nemēra LITROS!Ir tādas mērvienības kā MASAS! UZLABO AIZSARDZĪBU PRET AIZDEDZES BOJĀJUMIEM....-Šitais vispār bez komentāriem!

19051. viesis 3.aprīlis 2002 18:18
0 0 Atbildēt

Tik forši un labi filtri, bet vai jūs arī piedāvājat sporta gaisa filtrus te nekas par tiem nav minēts tikai viena reklāma

19155. viesis 4.aprīlis 2002 14:51
0 0 Atbildēt

Mja, tipisx reklaamas raxc :((

19188. viesis 4.aprīlis 2002 16:38
0 0 Atbildēt

sporta sagribējies ? viss pārējais ar motoru jau izdarīts ? ja ne, vari netērēt naudiņu, labāk ziedo kādam bērnunamam.

21370. viesis 23.aprīlis 2002 14:56
0 0 Atbildēt

Sitas jau peec reklaams izskataas. Es sito pashu vareetu izlasiit MANN vai etc reklaamas bukleetinjos. Nozheelojami iauto,lv

22206. viesis 3.maijs 2002 22:42
0 0 Atbildēt

To iauto: labdaris atradies, varu derēt, ka tu pat neesi spējīgs sierus bez dir***as nomainīt - katru rītu aukstā dušā, un redzēsi, nevajadzēs vairs tik naidpilnas rindas skricelēt.

22209. viesis 3.maijs 2002 22:57
0 0 Atbildēt

:DDDD

vot, cilveekam dariit nav ko 5dienas vakaraa.. :P

a es domaaju, ka es viena taada mulkjiite...

22238. viesis 5.maijs 2002 19:57
0 0 Atbildēt

viesim-fizkultūrietim: es neesmu labdaris, tikai izsaku viedokli, ka k&n filtri standarta motoram neko nedod, vienkārši zemkapota telpas izdaiļošana, ja tas verķis liekas smuks.

ja tekstu par ziedošanu bērnunamam uzskati par naidpilnu, tad iesaku pašam iet uz saunu un izsvīst ;)

iauto from home

22666. viesis 8.maijs 2002 22:42
0 0 Atbildēt

iauto, tev laikam tas bērnu nams tāds "jājamzirdziņš", kaut kur jau dzirdēts, nav smuki, nav smuki tā darīt, labdaris atradies !

Tu vispār saproti ko nozīmē tik daudz nopelnīt, lai nodarbotos ar reālu labdarību (par novalkātiem zābaciņiem un vecām bikšelēm nerunāsim)?

22693. viesis 9.maijs 2002 10:34
0 0 Atbildēt

Pecic - nu nepatīk bērnunams, ziedo čigānu biedrībai vai krišnaītiem, lai baro trūkumcietējus ;)

Par pelnīšanu - pat pelnot 100ls var ziedot piem. ls1, kas ir vairāk nekā nekas. Bet tev jau gribas lai zem haubes ir SMUKUMS :)))

22770. viesis 9.maijs 2002 23:34
0 0 Atbildēt

Tu neuztvēri manu domu, es nedomāju bērnu namu burtiski, bet to,ka tev patīk manipulēt ar populistiskām frāzēm. Es domāju reālu labdarību, nevis "vairāk kā neko".

Un par to SMUKUMU zem haubes - problēmu kā tādu, mēs jau, šķiet, reiz izrunājām.

22781. viesis 10.maijs 2002 10:17
0 0 Atbildēt

2 Pecic - es izstājos. Tikko ejot pa ielu redzēju tik daudz vienkārši smuku sieviešu, ka talkšovs par filtriem mani vairs neaizrauj ;) Latvija ir smuko sieviešu valsts, tas ir stabili ! Un šādā laikā - saulanā un siltā - tas ir vēl patīkamāk un jaukāk. Ek, laikam jātaisa vasaras brīvdienas komentēšanai.

22864. viesis 10.maijs 2002 17:25
0 0 Atbildēt

Respect, iauto! Es Tev varu tikai piekrist, šamējā gadalaikā ir lietderīgi patērēt savu laiku, "bezmērķīgās pastaigās", tas tik tiešām ir tā vērts.

P.S. Lai veicas, sievietesLatvijā, patiešām ir smukas!

69458. viesis 12.marts 2003 18:48
0 0 Atbildēt

Labakie filtri vienozimigi ir K&N vienkarshi pasaka autinsh vienkarshi lido. Tiesa gan vini nav leti, bet kalpo 10 reizes ilgak

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Sadursmē starp vieglo automašīnu un Rīgas sabiedrisko autobusu, vairāki cilvēki cietuši un divi gājuši bojā 1

Rīgā pie pagrieziena uz Voleriem, sadursmē starp vieglo automašīnu un Rīgas sabiedrisko autobusu, vairāki cilvēki cietuši un divi gājuši bojā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas pārstāve Ilze Jurēvica Lasīt vairāk

 

Peugeot 208 attēli jau internetā; jaunajā paaudzē arī elektriska versija (+ FOTO)

Auto jaunumiem veltītie interneta resursi publicējuši Peugeot 208 jaunās paaudzes modeļa attēlus, kas savu pirmizrādi svinēs jau pēc divām nedēļām – Ženēvas autoizstādē. Lasīt vairāk

 

Braucam ar auto augšā Gaiziņkalnā "Auto Traks" 2019 (+ VIDEO) 5

Gaiziņkalna Golgāta kalnā notikušas ikgadējās "Auto Traks" sacensības, kurās dalībnieki mēģina sasniegt kalna virsotni ar kvadricikliem, apvidus auto, pikapiem un pat kravas furgoniem Lasīt vairāk

 

Ielu bedres pārņēmušas Rīgu. Intervija ar Emilu Jakrinu (+ VIDEO)

Rīgas Satiksmes departamenta vadītājs Emīls Jakrins skaidro situāciju galvaspilsētas ielās Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti