Viss par filtriem 30

5.marts 2002 7:20

Vai jūs zināt cik jūsu automašīnā ir dažādi filtri? Un kad jūs pēdējo reizi tos mainījāt? Neatceraties? Vai jūs zināt, ka savlaicīga filtru nomaiņa ļaus ieekonomēt degvielu, kā arī paildzinās automašīnas mūžu?

Kopš 2000. gada SIA KEMI BALTIJA ir oficiālais MANN filtru izplatītājs Latvijā. Firmas noliktavā Rīgā, Ulmaņa gatvē 1A pastāvīgi atrodas aptuveni 2000 dažādu nosaukumu filtru, kas nosedz 95% Latvijā reģistrēto automobiļu vajadzības pēc gaisa, degvielas un eļļas filtriem. MANN-FILTER nosaukums ir tirdzniecības marka rezerves daļu tirgum, filtriem, ko ražo MANN+HUMMEL, lielākais starptautiskās autoindustrijas oriģināldaļu piegādātājs.

MANN+HUMMEL produkti tiek ražoti atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Tas attiecas tiklab uz oriģināldaļām, kuras tiek piegādātas visiem kaut cik ievērojamiem automobiļu ražotājiem, kā arī uz rezerves daļu tirgu, kur filtri tek izplatīti ar Mann-Filter vārdu. Visi Mann filtri, arī rezerves daļu tirgum, tiek ražoti, vadoties pēc oriģināldaļu stingrajām prasībām, tādēļ jūs vienmēr varat paļauties uz Mann filtru augsto kvalitāti.

MANN gaisa filtri:

Mann gaisa filtri attīra gaisu no mikrodaļiņām, nodrošinot, lai ieplūdes kolektorā nokļūtu tikai pilnīgi tīrs gaiss, bez putekļiem. Tādā veidā tie novērš dzinēja daļu pastiprinātu nolietošanos un nosēdumu rašanos uz tām. Mann filtriem piemīt arī citas vērtīgas īpašības, kas samazina ieplūdes sistēmas troksni un regulē aukstā gaisa padevi.

MANN gaisa filtru priekšrocības:

q Funkcionāla garantija uz visu filtra nomaiņas intervālu (ieteicams nomainīt pēc katriem 20.000 km).

q Speciālā Mann-Filter papīra šķiedras struktūra un filtrējošā elementa smalkais materiāls nodrošina īpaši labu putekļu aizturi un zemu plūsmas pretestību. Pat putekļu daļiņas, kuru izmērs nepārsniedz milimetra tūkstošdaļu, tiek aizturētas filtrā.

q Optimāli izstrādāta ieloču ģeometrija nodrošina lielu papīra laukuma savietošanos iespējami nelielā tilpumā. Tas nodrošina augstu putekļu absorbciju un filtra ilgmūžību.

q Ar īpašiem sveķiem piesūcināts papīrs vairākās kārtās nodrošina nepieciešamo falšu laukumu. Tādā veidā viss papīra laukums var tikt izmantots putekļu uztveršanai visā filtra darba ciklā.

q Tikai 100% hermētisks filtrs nodrošina vienmērīgu dzinēja darbu. Mann+Hummel šo hermētiskumu nodrošina pateicoties izcilām papīra plēšām, hermētiķiem, blīvēm un ļoti precīzai filtra konstrukcijai.

MANN eļļas filtri:

Mann eļļas filtri attīra eļļu no netīrumiem un cietajām daļiņām, tādām, kā putekļi, metāla putekļi, eļļas uzdegumi, kvēpi, un citām. 900cm2 nemetāliska materiāla filtrējošais elements ar 9mkm smalku sietu, ko ir izstrādājusi Mann+Hummel kompānija, ir apkārtējās vides aizsardzības progresa līderis. Tam ir samazināts izmantojamo izejvielu apjoms un tā termiskās pārstrādes procesā pilnīgi ir novērsta kvēpu veidošanās.

MANN eļļas filtru priekšrocības:

q Augsta attīrīšanas spēja, saglabājoties zemai caurplūdes pretestības spiediena pakāpei.

q Pārplūdes vārsts nodrošina pastāvīgu dzinēja apgādi ar eļļu, bet tā blīvējums ar papildus teflona pārklājumu - pilnīgu noblīvēšanu normālos darba apstākļos, tajā pašā laikā tas nepiesalst pie virsmas pat –40oC temperatūrā.

q  Atpakaļgaitas vārsts novērš eļļas atplūdi no filtra, līdz ar to nodrošina pastāvīgu dzinēja apgādi ar eļļu.

q Filtra korpuss ir izturīgs pret spiedienu un koroziju.

q Mann filtrs nodrošina pilnīgu netīrās un tīrās eļļas norobežošanu.

MANN degvielas filtri:

Mann degvielas filtri attīra degvielu no svešķermeņiem un piemaisījumiem, tādiem kā putekļi, rūsa, ūdens un degvielas tvertnes nosēdumi. Tie tiek pielietoti visu iekšdedzes dzinēju degvielas padeves sistēmās, kas darbojas ar benzīna vai dīzeļdegvielu, aizsargājot īpaši jūtīgas dzinēja sistēmas, kā iesmidzinātājus un karburatorus. Bez tam tie kalpo par pamatu degvielas tīrai sadegšanai, jo attīra un palīdz sagatavot optimālu un ekoloģiski tīru degvielas maisījumu.

MANN degvielas filtri garantē:

q Augstu degvielas attīrīšanas pakāpi

q Vislabāko degvielas iesmidzināšanas sistēmu aizsardzību pret putekļiem un koroziju

q Ilgu dzinēja darbības laiku

MANN degvielas filtri novērš:

q Degvielas noplūdi, pateicoties tam tiek novērsta aizdegšanās un apkārtējās vides piesārņošanas iespēja

q Degvielas iesmidzināšanas sistēmu priekšlaicīgu nolietošanos

q Pateicoties ūdens atdalīšanai no dīzeļdegvielas, korozijas veidošanos

MANN adsotop salonu filtri:

Mann-Filter salonu filtri nodrošina automobiļa salona apgādi ar tīru gaisu, jo cilvēkam taču ir nepieciešams gaiss, un katram skaidrs, ka tam vajadzētu būt tīram un dzidram, pretējā gadījumā tas var izsaukt nepatīkamas reakcijas. Kaitīgas vielas, pirmām kārtām gāzes, var izsaukt galvas sāpes, pasliktināt vadītāja reakciju un vispārējo fizisko stāvokli. Pētījumi ir pierādījuši, ka putekļu un kaitīgu gāzu (NO2) atrašanās automašīnas salonā var izsaukt nevēlamas reakcijas cilvēkiem, kas ir viegli alerģiski, vai slimo ar astmu. Mann salona filtri adsotop , kas ir papildus apgādāti ar aktīvās ogles filtru, gandrīz par 100% novērš putekļu un kaitīgu gāzu, kā ozons un izplūdes gāzes, iekļūšanu salonā, tādējādi nodrošinot to ar tīru gaisu.

MANN adsotop salonu filtru priekšrocības:

q Augstas filtrēšanas spējas visā filtra kalpošanas laikā

q Apvienojot mehānisko un elektrostatisko filtrēšanu, attīra salona gaisu no vissīkākajām piesārņojuma daļiņām

q Pateicoties īpašai filtrējošā materiāla locījuma tehnoloģijai, filtri ir ļoti ietilpīgi

q  Nodrošina zemu aerodinamisko pretestību, un līdz ar to optimālu salona ventilāciju

q Katram filtram ir pievienota sīka uzstādīšanas instrukcija

MANN adsotop filtru papildus priekšrocības

q Tiek aizturētas arī kaitīgās gāzes, kas novērš ozona ietekmi uz elpošanas ceļiem, samazina slodzi uz plaušām un bronhiem

q Tiek izfiltrētas arī nepatīkamas smakas

 

SIA KEMI BALTIJA papildus pie mums jau populārajai MANN markai ir arī, pagaidām, mazāk pazīstamās DELPHI markas filtru oficiālais izplatītājs Latvijā. Delphi, kas savu darbību sāka General Motors koncerna sastāvā, nu ir kļuvusi par neatkarīgu auto rezerves daļu ražošanas un vairumtirdzniecības kompāniju, pēc kopējā tirdzniecības apgrozījuma pagājušajā gadā tālu apsteidzot tādus gigantus kā Visteon, Bosch, Payen.

Zem Delphi zīmes tagad apvienotas tādas slavenas un senas markas kā Lockheed, Borg & Beck, Lucas Diesel un citas. Delphi rezerves daļu tirgum piedāvā gandrīz visu – sākot no eļļas, bremžu sistēmām un akumulatoriem, beidzot ar slēdžiem un globālas pozicionēšanas sistēmām (GPS). Un tajā skaitā gaisa, eļļas un degvielas filtrus.

Eļļas filtri

w Delphi eļļas filtri samazina dzinēja nodilumu līdz pat 50%!

Delphi eļļas filtri ir izgatavoti no sintētiskas un celulozes maisījuma materiāla ar neliela diametra šķiedrām, kas nodrošina 98% 25 μ lielu un lielāku daļiņu aizturi.

Gaisa filtri

w Lai sadedzinātu vienu litru degvielas, nepieciešams 10,000 litru gaisa!

Tādēļ Delphi gaisa filtri ir veidoti tā, lai varētu apmierināt un pat pārsniegt mūsdienu “izlepušo” dzinēju prasības. Ar īpašu sveķu maisījumu piesūcinātais filtra materiāls un pastiprinātais tīklojums padara Delphi gaisa filtrus izturīgus pret mitrumu, uzlabo aizsardzību pret aizdedzes bojājumiem un saglabā strukturālu vienotību un uzticami kalpo jebkādos apstākļos.

Degvielas filtri

w Ar fenolu piesūcināts materiāls, nerūsējošā tērauda korpuss un ar lāzeru metināti savienojumi padara Delphi degvielas filtrus automašīnām ar degvielas iesmidzināšanas sistēmu, par labiem palīgiem mūsdienu augsti tehnoloģiskajiem dzinējiem. Šie filtri ir izturīgi pret koroziju, iztur augstu spiedienu un tie aiztur mikrodaļiņas ar 98% efektivitāti.Gan Delphi degvielas filtri automašīnām ar degvielas iesmidzināšanas sistēmu, gan parastie degvielas filtri ir pieejami ar vītnes un uzmavu tipa savienojumiem ātrai un drošai uzstādīšanai, ir piemēroti jebkuram degvielas veidam un tiem ir palielināta ietilpība.

#1 Iemesls, lai izvēlētos Delphi filtrus – tie samazina dzinēja nodilumu!

 

 
30 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
14800. viesis 5.marts 2002 11:24
1 0 Atbildēt

Priekš kam ielas auto sporta filtrus, Yukki?

 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Hyundai i30 N Line. Cik labi, ka Hyundai sāka braukt rallijā (+VIDEO)

Uzlabotais Hyundai i 30 N-Line ir skaists auto! Labi gan, ka Hyundai sāka braukt rallijā, jo tam N burtam ir pilnīgi cits svars un nozīme. Lasīt vairāk

 

Avarējusī Tesla izkaisa baterijas (+ FOTO) 30

Smagu avāriju piedzīvojušais Tesla elektroautomobilis izkaisījis akumulatora elementus plašā apkaimē, radot bažas par aizdegšanos. Lasīt vairāk

 

Neste degvielas uzpildes stacijās sāk darboties elektromobiļu ātrās uzlādes punkti 5

Paplašinot Latvijas elektroautomobiļu ātrās uzlādes tīklu “e-mobi”, jaunās stacijas sāk darboties arī lielākajā automātisko degvielas uzpildes staciju (DUS) tīklā Neste. Lasīt vairāk

 

Morgan izlaidīs 3 Wheeler atvadu versiju (+ FOTO) 12

Britu kompānija Morgan, kas ražo sportiskos retro izskata trīsriteņu transportlīdzekļus, izgatavos modeļa 3 Wheeler atvadu versiju P101 Edition. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti