Kā ziņo Neatkarīgā Rīta Avīze, traģiska autoavārija pirmdien notikusi pie Ugāles, kur kāds jaunietis izdarīja pašnāvību, ar vieglo mašīnu frontāli ietriecoties pretimbraucošajā autofurgonā. Nāve iestājusies acumirklī. Par to liecina murskulī samīcītais Rover.
Glābšanas dienesta un policijas darbinieki atzīst, ka šādu gadījumu savā praksē nav piedzīvojuši. Traģēdija risinājās aizvakar Rīgas–Ventspils šosejas 164. kilometrā laika posmā starp astoņiem un pusdeviņiem vakarā.Četru jauniešu kompānija, acīmredzot pēc izklaidēm bagātas nedēļas nogales, no Ventspils braukusi uz Rīgu. Pie stūres sēdējusi viena no abām meitenēm, un, kā jau tas mēdz notikt nesteidzīgu braucienu laikā, kompānija izdomājusi uztaisīt pauzīti – iziet līkumu pa mežu. Tikmēr viens no puišiem palicis guļam mašīnā.
Kad pārējie pēc pārdesmit minūtēm nākuši atpakaļ, viņš bija pamodies un pēkšņā agresijas lēkmē metās pārējiem virsū. Pagrābis no mašīnas videomagnetofonu, viņš pat vienai no meitenēm iesitis. Nespējot apvaldīt saniknoto biedru, pārējie laidušies atpakaļ mežā, bet viņš nopakaļus kliedzis: "Tūlīt es sevi nogalināšu!" Puisis ielēcis automašīnā un aizbraucis. Vismaz šādi fakti figurē sākotnējās liecībās, kas Neatkarīgajai kļuva zināmas no neoficiāliem avotiem. Tālāko notikuma gaitu policijai atstāstīja kravas automašīnas šoferis.

Viņš braucis Ventspils virzienā. Pretim drāzusies vieglā automašīna un aptuveni piecu metru atstatumā pēkšņi iebraukusi pretējā joslā. Frontāla sadursme bija neizbēgama. Kā redzams fotoattēlā, vieglo automašīnu Rover nevar pat pazīt – tik samīcīta tā ir, un, protams, tās neprātīgais vadītājs uz vietas bija miris. Glābējiem bija nepieciešama pusstunda, lai mirušo izgrieztu laukā no lūžņu kaudzes. Ugunsdzēsējs Andris Šulcs nosaka: "Šis darbs noteikti nebija patīkams."
Tikmēr kravas automašīnas šoferis var uzskatīt, ka ir dzimis laimes krekliņā. Spēcīgais trieciens sadragāja kravinieka rāmi, nolauza riteni. Inerces dzīts, furgons vairākus desmitus metru vēl slīdējis uz priekšu, iegāzies grāvī un cieši pie kokiem apstājies. Kabīne palika neskarta, un šoferim mediķi varēja līdzēt vien ar nervu zālēm.
Valsts policijas Ventspils pārvaldes priekšnieks Didzis Vilemsons atzīst, ka šādu notikumu uz ceļiem neatminas. Laime nelaimē, ka pirmā pretimbraucošā mašīna neizrādījās vieglā, jo tad bojā gājušo būtu vairāk.
Par notikušo ir ierosināts kriminālprocess, bet ekspertīzē tiek pētīts, vai traģēdijas vaininieks un upuris bijis alkohola ietekmē. Neoficiāla informācija liecina, ka jā. Policija pašlaik cenšas noskaidrot arī pašnāvnieka spontānās rīcības motīvus. Ir zināms, ka jaunietim jau iepriekš bijušas psihes problēmas.
Imants Vīksne,
NRA
Viesis:
Viss skaidrs, psiham(vai narkītim uz paģiru vai lomku) jumts nobrauca. Kaut ko līdzīgu atceros apm. 40 gadus atpakal kad viens ar JAWU līdzīgi ielika KOVROVECAM purnā. Bet ir viens mazs kreņķītis - kad mani N x 10 gadus atpakal mācija DOSAAF šoferu skolā, strikti lika pie sirds - atstājot a/mašīnu, izdarīt visu, lai to nevar ne iedarbināt, ne kustināt(kaut sadalītāja vāciņu bāz kabatā).