Liepājā aizturēts automašīnu dedzinātājs - iAuto

Liepājā aizturēts automašīnu dedzinātājs 2

 

Foto: Ekrānšāviņš no vp.gov.lv

Valsts policija | 26.maijs 2017 8:31

Šā gada maijs daudziem transportlīdzekļu vadītājiem Liepājā ir iesācies nepatīkami. Jau maija sākumā tika konstatēts, ka ir aizdedzinātas divas automašīnas.

Aptuveni pēc nedēļas uz aizdomu pamata par motocikla zādzību, vairākām automašīnu dedzināšanām, automašīnas zādzības mēģinājumiem un automašīnas zādzību aizturēts kāds vīrietis.

Šā gada 1. maijā Liepājā tika konstatēts, ka Alejas un Eduarda Tisē ielā degušas vieglās automašīnas “Mercedes Benz” un “BMW”, savukārt Daugavas ielā tika nozagta automašīna “Volkswagen Golf”. Savukārt pēc nedēļas, 7.maijā konstatēts, ka Siena ielā un Eduarda Tisē ielā degušas automašīnas “Opel Astra” un “Mercedes Benz”, un turpat netālu automašīnai „Volkswagen Golf” sabojāts stūres mehānisms – šo automašīnu vainīgais ir mēģinājis nozagt, taču neveiksmīgi.

7.maija rītā Liepājā, Daugavas ielā Valsts policijas amatpersonas pamanīja kādu vīrieti, kurš stūma motociklu, taču policijas amatpersonām viņš nemācēja izskaidrot tā izcelsmi un nevarēja uzrādīt tā dokumentus. Persona, 1995.gadā dzimis vīrietis, notikuma vietā tika aizturēts un Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu par zādzību. Tā kā pie vīrieša kabatās tika atrastas mantas no tajā pašā naktī nodedzinātās automašīnas, viņš tika turēts aizdomās arī par automašīnu dedzināšanas gadījumiem. Izmeklēšanas laikā tika atklāts, ka minētā persona ir saistīta arī ar 1.maijā notikušajām, Valsts policijā reģistrētām ļaunprātīgām dedzināšanām Alejas un Eduarda Tisē ielā.

Kriminālprocesa ietvaros noskaidrots, ka vīrietis automašīnas pirms dedzināšanas mēģinājis nozagt. Savukārt 1.maijā nozagto automašīnu “Volkswagen Golf” viņš paspējis nodot metāllūžņos. No automašīnas palicis pāri vien riepas, sēdekļi un dažādas lietas no automašīnas salona.

Šobrīd vīrietim tiek inkriminēti vairāki noziedzīgi nodarījumi – automašīnas zādzības mēģinājumi, mantas tīša iznīcināšana vai bojāšana, tostarp četras epizodes par mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu, tāpat arī motocikla zādzība un automašīnas zādzība.

Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Aizdomās turētajam ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

 
2 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Temīda 27.maijs 2017 21:33
1 1 Atbildēt

Šitādus lopus vajadzētu kastrēt un pēc tam ievietot uz mūžu Strenčos!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

Jauns ātruma rekords: Xiaomi noliek pie vietas Porsche (+ VIDEO) 1

Ķīnas tehnoloģiju un tagad arī autobūves nozarē strādājošais Xiaomi izvedis Šanhajas autodromā jauno modeli SU7 Ultra, lai mestu izaicinājumu Porsche Taycan Turbo GT uzstādīto ātruma rekordu. Lasīt vairāk

 

57% autovadītāju pirms braukšanas nepārliecinās, vai ceļš ir apledojis 7

Vairāk nekā puse (57%) autovadītāju pirms braukšanas mīnus grādos nepārbauda, vai ceļš ir apledojis, liecina “Carlsberg 0.0 atbildīgas braukšanas indeksa” dati. 32% no viņiem apzinās, ka tas būtu jādara, bet 24% uzskata, ka pietiek tikai ar uzmanīgu braukšanu. Lasīt vairāk

 

Lai visi nonāktu paradīzē – zināms iemesls, kādēļ automašīna Minhenē iebrauca cilvēku pūlī 21

Policija noskaidrojusi afgāņu patvēruma meklētāja nolūkus, kādēļ tas apzināti vadīja automašīnu virsū cilvēkiem. Lasīt vairāk

 

2024. gads autobūvē: populārākās pircēju izvēles pa valstīm 5

Apkopota statistika, kas ļauj noteikt, kurās valstīs kādiem auto dota priekšroka. Igaunijā visvairāk pirktais auto bijis Škoda Octavia, Beļģijā BMW X1, bet Dānijā Tesla Model Y. Bet citās valstīs? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti