Lai visi nonāktu paradīzē – zināms iemesls, kādēļ automašīna Minhenē iebrauca cilvēku pūlī 21

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

iAuto | 15.februāris 2025 8:42

Policija noskaidrojusi afgāņu patvēruma meklētāja nolūkus, kādēļ tas apzināti vadīja automašīnu virsū cilvēkiem.

Kā raksta vācu izdevums Focus, policijas pratināšanas laikā 24 gadus vecais vīrietis sacījis, ka braukt virsū cilvēkiem viņam licis Allāhs. Viņš tikai esot "vēlējās nosūtīt visus uz paradīzi".

Atgādināsim, ka uzbrukums notika ceturtdien, 13. februārī, kad automašīna Mini Minhenes centrā ietriecās  arodbiedrības "ver.di" rīkotās demonstrācijas pūlī.

36 cilvēki tika ievainoti, divi no tiem, ieskaitot mazu bērnu, atrodas slimnīcā smagā stāvoklī.

Šobrīd uzbrucējs atrodas apcietinājumā.

 

 

Populārākie komentāri

21 Lasīt visus komentārus →
16 0 Atbildēt

Tā tik turēt. Kamēr vecajā Eiropā pie varas būs velkomistu/liberastu varza, kas aizstāvēs nabaga dvieļus un čakarēs vietējos, tikmēr izmaiņas var negaidīt.

Un jo ilgāk gaidīs, jo sāpīgāka būs atmošanās.

Šajā jautājumā Baltijai būtu jānostājas vienotā pozā ar Poliju un šajā gadījumā arī Ungāriju, nevis jāaicina šos strādniekus, lai "palīdz" ekonomikai.

LV ekonomikai, globāli, var palīdzēt vien ražojoši (vēlams, ar vidēji augstu/augstu pievienoto vērtību) un uz eksportu (ok, ne tikai, bet kopumā) vērsti uzņēmumi un zinātnes attīstīšana, nevis kaut kādi tur lidli, maksimas, rimi un 200k dvieļu.

15 0 Atbildēt

Kāpēc tos uztur, vai nevajag visus, par mazāko pārkāpumu jau sūtīt mājās?!!!!

15 0 Atbildēt

Arguments jau nu "izcils". Un šitie allāhisti, Eiropā, tiek laisti bariem, legāli un nelegāli. Nesen vēl bija raksts, ka pie mums brauc desmitiem tūkstošu uzbeku. WTF!?

Sliktākais ir tas, ka šamo integrācija, nav iespējama un līdz ko sakrājas lielāka varza tā šie sāk kačāt pravas. Pamēģini, tik, cilvēks parastais, ko iebilst un dabūs vai nu nazi ribās vai arī poliči paši sašņorēs par "naida runu" un "diskrimināciju" un iestājas psc. Vecajā galā to jau var lieliski redzēt.

Tādā ziņā, pilnīgi atbalstu Polijas nostāju - tos "zinātniekus, inženierus, ārstus" un ko tur vēl ne var paturēt paši.

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Oranžā veste nav bruņuveste – ceļu remonts pēc principa “gan jau kaut kā” (+ VIDEO) 3

Ceļa remonta uzņēmuma darbinieks strādā objektā - viņš ir uzvilcis oranžo vesti, taču, šķiet aizmirsis, ka autovadītāji mēdz būt dažādi un tik droši darboties ielas vidū ārpus barjeru aizsarga pie atļautā ātruma 50 km/h, nav laba doma. Lasīt vairāk

Stilīgs hibrīda krosovers par 25 tūkstošiem. Omoda 5 tests. (+ VIDEO)

Pagaidām mazākais Omoda markas modelis Latvijā ir krosovers Omoda 5. Tas ir aptuveni Nissan Qashqai izmērā, maksā 25 - 28 tūkstošus eiro un ir hibrīds. Lai pievērstu uzmanību, Omoda piešķīrusi pieciniekam nedaudz eksperimentālu dizainu. Lasīt vairāk

Gandrīz 2000 km ar vienu bāku - Nissan Qashqai e-Power Hybrid uzstāda Ginesa rekordu 6

Nissan Qashqai e-Power Hybrid ir uzstādījis Ginesa pasaules rekordu, ar vienu degvielas uzpildi veicot 1980 kilometrus. Lasīt vairāk

Elektromobiļu reģistrācijas Vācijā pirmo reizi sasniedz gandrīz 30 procentus 3

2026. gada jūlijā Eiropas lielākajā automobiļu noieta tirgū Vācijā reģistrēti vairāk nekā 268 000 jaunu vieglo automobiļu. Elektroauto turpināja strauju izaugsmi un pirmo reizi sasniedza gandrīz 30 % tirgus daļu, kamēr benzīna un dīzeļautomobiļu popularitāte turpināja samazināties. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti