Šofera dienasgrāmata.

gunbox Reģ.: 23.12.2016

Uzmeikošu vēl vienu spama vietu, kur padalīties par šofera dienu. Būtu forši, ja šeit nediskutētu bet vienkārši iemetam stāstu, cik "patīkama" Latvijā ir braukšanas kultūra.

 
1.. 48 49 50 51 52 53
Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 1 Atbildēt

Nu tas saibertraks ir viens briesmīgs paskats, vai tad to sauc par dizainu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Vakardien, braucot mājās no Palangas [ar golfu], pret lidostu gadījās redzēt kādu ļoti mierīgu leiti - šis bija tik mierīgs, ka ar savu B5 passātu koda nost autobusu, mierīgi man lienot purnā - es tikpat mierīgi, bez jebkāda satraukuma, turpinot braukt uz ~75, norāvu ar labās puses riteņiem uz zāles.Laikam vajadzēja no blakus esošās ķeseles šim ielaist logā piena paku... 😂

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Ko ta' neielaidi?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nav rasts ar tādām lietām nodarboties

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Atkal brauci bez vajadzības. Palangā nekā jēdziga nav un uz turieni braukt nevajag.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

msh rakstīja: Vakardien, braucot mājās no Palangas [ar golfu], pret lidostu gadījās redzēt kādu ļoti mierīgu leiti - šis bija tik mierīgs, ka ar savu B5 passātu koda nost autobusu, mierīgi man lienot purnā - es tikpat mierīgi, bez jebkāda satraukuma, turpinot braukt uz ~75, norāvu ar labās puses riteņiem uz zāles.Laikam vajadzēja no blakus esošās ķeseles šim ielaist logā piena paku... 😂

msh te redzi pietika ar vienu lohu. Kam, ko gribēji pierādīt? Nu cirvis neaprēķināja sava drapaka iespējas, tak varēji piebremzēt!? Šādi līdzīgi ar passat B5 viena kundzīte vilkās uz 80...kad sāku dzīt garām sadomāja? pamodās? un sāka spiest āš 110 !??? Saprotams mans ceļa posms pagarinājās, nebiju tik agresīvu manevru no tantes ar to lūzni gaidījis. Arī kompleksi laikam...

www.facebook.com/sadursme?ref=embed_page

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Nesapratu, ko man vajadzeja darīt - tā vietā lai izmainītos, nemainīt trajektoriju bet izmisīgi bremzēt lai saliktos ar to leiti purnā?! Jā, tiešām pietika ar vienu lohu - tu laikam gribēji divus un avāriju. Nedomāju arī ka tajā vietā kāds varēja "neaprēķināt savas mašīnas spējas" - ātruma ierobežojums 70 km/h, ceļš taisns un labi pārredzams.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Atkal brauci bez vajadzības. Palangā nekā jēdziga nav un uz turieni braukt nevajag.

Palangā esot atklāts panorāmas ritenis, varbūt brauca paskatīties vai Nīca redzama!?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

To riteni atklāja pirms diviem gadiem, ja kas.

1.. 48 49 50 51 52 53
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti