Kāpēc brauciens ar jauno elektrovilcienu daudziem izrādījies sāpīgs vai pat neiespējams? (+ VIDEO) 18

 
4.Studija | 18.maijs 2024 19:27

Vilcieni ir, peronu nav - ziemā pieredzētās grūtības nav vienīgais ar ko nākas saskarties tiem pasažieriem, kas vēlas izmantot jaunos vilcienus.

 
18 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Ezis UK 20.maijs 2024 8:22
20 1 Atbildēt

Ldz " atsēž" cilvēki,kuriem būtu iekas jāslauka labākajā gadījumā,nevis kas jāvada,projektē utt.

Jūrmalnieks 20.maijs 2024 12:33
14 1 Atbildēt

Spilgs piemērs vēl man no pagajušās vasaras, ka vēl tik gaidījām, ka sāks ripot jaunie, karsta Jūlija diena, vilciens pilns, cilveki stāv kājā, es biju ierūmējies tajā neērtajā velo vietā, vilciena bundža uzkarsusi visi svīst, logi vaļā bet nav ko elpot - tipiska 'električka' vasarā....

 Zasulaukā iekāpj tantiņa, es viņu palaižu apsēsties, pats stāvu pie tās margas kopā ar vēl citiem gribetajiem uz kūrortpilsētu.

Imantā iekāpj brašulis, ar sporta velo, saģērbies sporta kostīmā, stumdās iekšā vagonā, vilciens uzsāk kustību.

 Tad brašulis sāk skaļi aurot, KA JŪS SĒŽAT VELO VIETĀ UN VAJAG PALAIST!!!

Viņam atbild, ka nav vieta!

Džeks- 'Man vienalga, te esot jāstāv velosipēdiem!'

Es pagriezos pret viņu, uzdevu jautajumu, priekškam jums velo? Jums ir ideāls, atjaunots veloceļš no Imantas uz Jūrmalu...

-Man esot jāsteidzas un nav laika 1h braukt!!

Es atbildu nu tad vilciens nepeider jums!

Kaut ko bubināja visu ceļu, uz kratīšanos speciāli ar to velo sita man pret kāju... Vairākas reizes aizrādiju, džeks spēlēja muļķi.

Izkāpa Lielupē (un gan jau ka aizripoja līdz kalnakrastiem un visa ''sportista'' mīšanās, tur parasti vasarā ir pēdistu uzbrukums, kur visi rij bulkas un dzer kafiju) 😂

Tagad jautājums, priekškam pasvaldības iegulda desmitiem miljonus ik gadu, veidojot veloceļus, ja liela daļa ir slinka, nekaunīga un brauc ar sab. transportu cik vien tas ir iespējams? 😒

0pis 20.maijs 2024 13:27
13 0 Atbildēt

Es šito prasu uz prāmja auto vadītājiem - kam jums tas auto, braukšanai vai vadāšanai ar prāmi? Iztērēta nauda ceļiem, bet šie negrib vis braukt pa ceļiem, bet ar prāmi vest auto.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 2

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 5

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 25

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti