Vilcieni ir, peronu nav - ziemā pieredzētās grūtības nav vienīgais ar ko nākas saskarties tiem pasažieriem, kas vēlas izmantot jaunos vilcienus.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Vilcieni ir, peronu nav - ziemā pieredzētās grūtības nav vienīgais ar ko nākas saskarties tiem pasažieriem, kas vēlas izmantot jaunos vilcienus.

Spilgs piemērs vēl man no pagajušās vasaras, ka vēl tik gaidījām, ka sāks ripot jaunie, karsta Jūlija diena, vilciens pilns, cilveki stāv kājā, es biju ierūmējies tajā neērtajā velo vietā, vilciena bundža uzkarsusi visi svīst, logi vaļā bet nav ko elpot - tipiska 'električka' vasarā....
Zasulaukā iekāpj tantiņa, es viņu palaižu apsēsties, pats stāvu pie tās margas kopā ar vēl citiem gribetajiem uz kūrortpilsētu.
Imantā iekāpj brašulis, ar sporta velo, saģērbies sporta kostīmā, stumdās iekšā vagonā, vilciens uzsāk kustību.
Tad brašulis sāk skaļi aurot, KA JŪS SĒŽAT VELO VIETĀ UN VAJAG PALAIST!!!
Viņam atbild, ka nav vieta!
Džeks- 'Man vienalga, te esot jāstāv velosipēdiem!'
Es pagriezos pret viņu, uzdevu jautajumu, priekškam jums velo? Jums ir ideāls, atjaunots veloceļš no Imantas uz Jūrmalu...
-Man esot jāsteidzas un nav laika 1h braukt!!
Es atbildu nu tad vilciens nepeider jums!
Kaut ko bubināja visu ceļu, uz kratīšanos speciāli ar to velo sita man pret kāju... Vairākas reizes aizrādiju, džeks spēlēja muļķi.
Izkāpa Lielupē (un gan jau ka aizripoja līdz kalnakrastiem un visa ''sportista'' mīšanās, tur parasti vasarā ir pēdistu uzbrukums, kur visi rij bulkas un dzer kafiju) 😂
Tagad jautājums, priekškam pasvaldības iegulda desmitiem miljonus ik gadu, veidojot veloceļus, ja liela daļa ir slinka, nekaunīga un brauc ar sab. transportu cik vien tas ir iespējams? 😒

Es šito prasu uz prāmja auto vadītājiem - kam jums tas auto, braukšanai vai vadāšanai ar prāmi? Iztērēta nauda ceļiem, bet šie negrib vis braukt pa ceļiem, bet ar prāmi vest auto.
Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk
Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk
Ldz " atsēž" cilvēki,kuriem būtu iekas jāslauka labākajā gadījumā,nevis kas jāvada,projektē utt.