Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..47
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Ir cilvēki,kuri brīvo laiku pavada ar bērniem, atpūšoties, sevi pilnveidojot utt.

Varbūt tev ar kaut kad tā būs, tad sāksi saprast, ka sekss ar auto nav vienīgā izklaide.

Nu re Nē nu protams, ja cilvēkam ir biezs maciņš un stipri nervi, var pavadīt laiku ar bērniem un atpūsties, kamēr mašīna kārtējo reizi viesojas servisā...

DekstersFF rakstīja:

Man ir bijuši visādi nissani, opeļi,audi utt ar D dzinējiem, viss tavs samurgojums par dīzeļa baisajiem remontiem ir fuflo. Tā ir vienkārši nezinoša cilvēka prasta iršana un viss.

Nē nu tā jau ir. Audī vecajiem ķīseļiem, kuri salīdzinot ar jaunajiem ir stipri izturīgāki, ir tik kosmiskas lietoto detaļu cenas tikai tāpat vien, nevis balstītas uz reālo pieprasījumu...

DekstersFF rakstīja:

Ir jau arī cilvēki, kuri ar mašīnām pārvietojas, nevis tās uzglabā šķūnī ar stāstu 'man te reiz būs klima un kruīzs'.

Nu bet tad neglabā savu mašīnu šķūnī!

kolumbs rakstīja:

Kamēr msh uzbūvēs to savu mega audi un uzliks gāzi, domāju, ka pārējie jau brauks ar ūdeņradi.

Izdomā, kurš - "uzbūvēs" vai "uzliks gāzi" tev aktuālāks. Ja otrais, tad vari jau uztaisīt te tofiku kādu ūdeņraža tačku pirkt, kamēr te sanāks tofiks uz 100 lapām garš, kādu pirkt un izdarīsi izvēli, attiecīgā lieta būs jau notikusi...

DekstersFF rakstīja:

Ko nozīmē 'pavājš'?? MAn mazdā ir 2,5 dzinējs, 2 asu piekabi ar pusotru tonnu nav problēmu vilkt un apdzīt.

Ko,speciālist? Pastāstīsi, kas ir 'pavājš' ?

Pavājš nozīmē to, ka ja šīrim būtu tāds 4.6 ar tādu športa aprīkojumu kā tai tavai mazdai - ļurbīnu, šis tevi piesmietu vilkdams trīs tonnas smagu piekabi...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

vietējie mutē ņēmēji

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Kā pa telfonu atšķirt galīgu šrotu RR no daudzmaz ejoša aparāta 3 vārdos???

Pajautāt: Aizbrauksim uz diagnostiku

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh-es ar savas mašīnas pērku braukšanai nevis remontēšanai.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pokemonos audī domubiedros arī var reizēm novērot cilvēkus, kuri mašīnas pērk braukšanai, nevis remontēšanai - apsver domu par desmitgadīgu A8, galvenokārt interesējoties par to, cik litrus degvielas uz sotaku patērē, nevis par to, ka tādas mašīnas uzturēšana gadā pavelk uz četrciparu skaitli...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pokemonos audī domubiedros arī var reizēm novērot cilvēkus, kuri mašīnas pērk braukšanai, nevis remontēšanai - apsver domu par desmitgadīgu A8, galvenokārt interesējoties par to, cik litrus degvielas uz sotaku patērē, nevis par to, ka tādas mašīnas uzturēšana gadā pavelk uz četrciparu skaitli...

Un ?? Kas man no tā??

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: bet par to Range Rover. jautajums Sandiim. dizelis ir diezgan pavaajs prieks taas mashiinas. ja tu njemsi ar 4.6 benziinu, vai busi gatavs liet 20l/100 km?

Ko nozīmē 'pavājš'?? MAn mazdā ir 2,5 dzinējs, 2 asu piekabi ar pusotru tonnu nav problēmu vilkt un apdzīt.

Ko,speciālist? Pastāstīsi, kas ir 'pavājš' ?

o jaa. tev arii ir znacit viss ir kartiba, ja piekabi vari pavilkt. tad jau nav pavaajs...

varbut izbrauc ar RR dizeli un pectam ar V8 benzinu, un tev tad ari bus skaidrs, ko es domaju ar "pavaajs". un ludzu nevajag stastit ka pilniba pietiek atliektiem galiem lai apdzitu autobusu "ikaruss"... un ari degvielas paterins tam dizelim nav jau nekada ogumaize, pat pa shoseju zem 10 litriem nekadigi palist nevar, nemaz nerunasim par pilsetas rezimu. + tiesam es apsvertu labak benzinu un gazi.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: bet par to Range Rover. jautajums Sandiim. dizelis ir diezgan pavaajs prieks taas mashiinas. ja tu njemsi ar 4.6 benziinu, vai busi gatavs liet 20l/100 km?

Ko nozīmē 'pavājš'?? MAn mazdā ir 2,5 dzinējs, 2 asu piekabi ar pusotru tonnu nav problēmu vilkt un apdzīt.

Ko,speciālist? Pastāstīsi, kas ir 'pavājš' ?

o jaa. tev arii ir znacit viss ir kartiba, ja piekabi vari pavilkt. tad jau nav pavaajs...

varbut izbrauc ar RR dizeli un pectam ar V8 benzinu, un tev tad ari bus skaidrs, ko es domaju ar "pavaajs". un ludzu nevajag stastit ka pilniba pietiek atliektiem galiem lai apdzitu autobusu "ikaruss"... un ari degvielas paterins tam dizelim nav jau nekada ogumaize, pat pa shoseju zem 10 litriem nekadigi palist nevar, nemaz nerunasim par pilsetas rezimu. + tiesam es apsvertu labak benzinu un gazi.

Es tomēr labāk izvēlos mazāk jaudīgu, toties dīzeli, nekā strēbēju ar gazi.

kad buus ļoti daudz $$$ tan nopirkshu strebekli, bet gaazi suutishu pupaas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

jaa ok. ja doma ka tas butu labak vari provet attrast dizeli,, bet tad njem no 99ta gada, vecos neieteiktu, tiem ir gluki no fabriikas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: tiem ir gluki no fabriikas.

fabrikas speciālists, ko tad tie auto ražotāji prot, vot būtu viņiem speciālists šīris...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Es tomēr labāk izvēlos mazāk jaudīgu, toties dīzeli, nekā strēbēju ar gazi.

kad buus ļoti daudz $$$ tan nopirkshu strebekli, bet gaazi suutishu pupaas.

Paga, ko tev īsti vajag taupīt - naudu vai litrus?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: tiem ir gluki no fabriikas.

fabrikas speciālists, ko tad tie auto ražotāji prot, vot būtu viņiem speciālists šīris...

sorry bet dazhreiz tomer es tavus jocinjus nesaprotu. kaads vispar sakars? pirmo gadu mashinam ir jau no rupnicas konstatetas nepilnibas, kuras pat razhotajs megjinaja neveiksmigi noverst. viena no tam ir neveiksmigaa origjinaalaa ruupniicas signalizacija, kas strada kautkada noteikta frekvence un uz kuru iedarbojas "wifi" tiikli utt. tadejadi tiek visu laiku uzmodinats borta dators, un akumulators tiek izsuukts sauss. un neviens serviss nevar to atrast, jo tas notiek novietojot mashinu tikai kautkadas noteiktaas vietaas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Es tomēr labāk izvēlos mazāk jaudīgu, toties dīzeli, nekā strēbēju ar gazi.

kad buus ļoti daudz $$$ tan nopirkshu strebekli, bet gaazi suutishu pupaas.

Paga, ko tev īsti vajag taupīt - naudu vai litrus?

Tev kaut kad izdosies apjēgt, ka visa dzīve nesastāv tikai un vienīgi no taupīšanas???

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Vēl jau pastāv iespēja, ka cilvēks jāj sani jau no sākuma, iekārtu uzliekot, ķipa,'nu man to lētāko tomēr'. Un tad rodas problēmas.

tieši tā

man pašam un citiem , BRC+KEIHIN vai HANAS , 'slikto' gāzes iekārtu lietotājiem , nikādu gemoroju nau bijis .... , bet nu tā jau nau maximālā zantīmzipšana , jo zantīmiefisiens sākas par pāris kkm vēlāk nekā ar 'baigi labām un lētām ' STAG+VALTEK tipa iekārtām ....

P.S.manā redzeslokā joprojām ir divas( CV un BMW) gāzmašīnas , kurām 'sliktā ' gāzesiekārta tika implantēta ~10-12 gadus aPPakaļ - ar abām ļauži brauc un priecājās

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

droshi vien viniem ir fetish uz pirdiena smaku. vienigais par ko varetu priecaties ir kapeikiemiileesana, jo tadam iekartam visi parejie ir tikai minusi. smird, shauj, atgazes kosmosaa utt...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

mans stags ar valtekiem ir atmaksajies 2 nedēļās. nav ideāli, bet arī problēmu īpašu nav. var maukt arī ar lēto, bet galvenais kas un kā uzstāda. otram auto ir pa dārgo uzlikts.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: droshi vien viniem ir fetish uz pirdiena smaku. vienigais par ko varetu priecaties ir kapeikiemiileesana, jo tadam iekartam visi parejie ir tikai minusi. smird, shauj, atgazes kosmosaa utt...

nu ja , tur jau ira tas kafs

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: mans stags ar valtekiem ir atmaksajies 2 nedēļās. nav ideāli, bet arī problēmu īpašu nav. var maukt arī ar lēto, bet galvenais kas un kā uzstāda. otram auto ir pa dārgo uzlikts.

bračka ar brauc ar stagvalteka triFeru 1-2X nedēļā piesprauž kompi ,nodzēš kļudas+ apgreido , un turpina berzZt sani . PAr dižu laimi to nenosaukt , bet zantīm iefišās tāpat kā ar BRC....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: tiem ir gluki no fabriikas.

fabrikas speciālists, ko tad tie auto ražotāji prot, vot būtu viņiem speciālists šīris...

sorry bet dazhreiz tomer es tavus jocinjus nesaprotu. kaads vispar sakars? pirmo gadu mashinam ir jau no rupnicas konstatetas nepilnibas, kuras pat razhotajs megjinaja neveiksmigi noverst. viena no tam ir neveiksmigaa origjinaalaa ruupniicas signalizacija, kas strada kautkada noteikta frekvence un uz kuru iedarbojas "wifi" tiikli utt. tadejadi tiek visu laiku uzmodinats borta dators, un akumulators tiek izsuukts sauss. un neviens serviss nevar to atrast, jo tas notiek novietojot mashinu tikai kautkadas noteiktaas vietaas.

šitādu nebiju dzirdējis, bet izklausās ticami...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Es tomēr labāk izvēlos mazāk jaudīgu, toties dīzeli, nekā strēbēju ar gazi.

.

ko, pljad, 4x4 nozīmē "mazāk jaudīgs"? to ka spēj ar tieselpirdienu izlīst tur, kur tāds 5.0 palecas un norokas?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Es tomēr labāk izvēlos mazāk jaudīgu, toties dīzeli, nekā strēbēju ar gazi.

.

ko, pljad, 4x4 nozīmē "mazāk jaudīgs"? to ka spēj ar tieselpirdienu izlīst tur, kur tāds 5.0 palecas un norokas?

tas ,pļad, nozīmmē to ka cilvim' Tēmā 'nau īstas sajēgas, bet ira viedoklis 'zinu visu'

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Piedodiet dzheki. Bet vai jus esat vispar braukusi ar RR?

Ta mashina ir pilniba universala. Der gan bezcelam, gan pilsetai un pat shosejai. Pneimopiekare ir megafiicha. Uz sosejas reali vadamiba ir ka vieglajam auto, jo pec 90 kmh klirenss automatiski pazeminas un piekare klust cieta. Tad vel rr ir tada fiicha kaa stuures demferis. Ja salidzina ar piemeram tadu dekstera mazdu, tad rr ir kadas 10x advancetaka un baudamaka mashina. Sakot no vadamibas un beidzot ar virsbuvi, kura ir daljeji aluminija. Tas nav mazsvarigi nemot vera ko mums te kaisa uz celjiem.

A facelift es iesaku njemt jo taja ir rinda uzlabojumu, kas nav pirmsfacelift. Sakot jau ar to ka pretbuksesana ir uz visiem 4 riteniem. Motori ir jaudigaki. Un ka jau teicu, ir noversti ljoti daudzi kasjaki kas bija pirms facelift.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Ja salidzina ar piemeram tadu dekstera mazdu, tad rr ir kadas 10x advancetaka un baudamaka mashina.

Tevī ir kaut kas no VWfana un iEdgara iejaucies. Jūs esat radinieki droši vien.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Klau, Šīri, tad tu klāsti,ka tas auto ir sūds un lai nepērk, jo tavam brālim ir un nekas labs tur nav.

Tad atkal stāsti,cik tas auto labs. Tad kā tur ir?

PS. Un nevajag salīdzināt mazdas pikapu ar auto, ar kuru pie karalienes brauc Losi.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Piedodiet dzheki. Bet vai jus esat vispar braukusi ar RR?

nea , vareinais RR nau jūzēc , ikdiena paiet ar sūda GL 550 AMG , airmatika režīmi , pa mūsu ceļiemj un atļauto Vmax , maz ko maina , bet tās milisikundes līdz 100km/h gan 'uzbudina'

P.S. un ir arī doma apgāzēt to sūūūūdu , tik biedē , ar bez LPG , esošais kibernētikas gemorojs ( izklausās ka RR ar ir gemorojnaja kibernētika)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..47
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti