Sports

Agrāk tā sportoja - 80.gadu autokross bijušajā Padomju Savienībā (+ VIDEO) 10

70. un 80.gados PSRS autokross bija ļoti populārs. Tagad to būtu grūti iedomāties, taču toreiz mašīnas izbrauca trasē ar 2 tonnām (ZIL-130) kravas kastē un pa ceļam uz finišu pievārēja dabīgus šķēršļus, piemēram, stāvus paugurus vai upes. Lasīt vairāk

Botass izcīna uzvaru Sanpaulu "Grand Prix" sprintā

"Mercedes" pilots soms Valteri Botass sestdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas 19.posma - Sanpaulu "Grand Prix" - sprinta sacensībās. Lasīt vairāk

Verstapens pēc "Mercedes" neveiksmes startā izcīna uzvaru Mehiko "Grand Prix" 1

"Red Bull" nīderlandiešu pilots Makss Verstapens svētdien uzvarēja Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas 18.posmā - Mehiko "Grand Prix" - un palielināja savu pārsvaru kopvērtējumā. Lasīt vairāk

Sesks un Francis JWRC sezonas kopvērtējumā izcīna bronzu

LMT Autosporta akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis 2021.gada WRC sezonas junioru čempionāta noslēdzošajā sacensībā finišēja 6. vietā, bet ar to pietika, lai JWRC sezonas kopvērtējumā izcīnītu bronzas medaļu un vietu uz pjedestāla. Lasīt vairāk