Latvijas auto klubi

Ja vēlies pievienot savu auto klubu, spied šeit.

Midnight Runners

Autoklubs no Latvijas, mēnesi reizi taisām lielo meetu kur tiekamies visi, bet tā tiekamies kad vien vēlamies.

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 17.decembris 2023 20:04

Parkside Car Club

Autoklubs, kas apvieno automašīnas un cilvēkus.

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 24.maijs 2023 22:51

Latvian Street Riders

Auto klubs LATVIAN STREET RIDERS - tā ir vieta kur satiekas līdzīgu domājoši cilvēki ar līdzīgām interesēm. Vieta kur var lūgt izpalīdzīgu roku auto jautājumos un rast kompāniju auto izbraukumos. Pašu izveidota ģimene, kura neaprobežojas vienas auto markas rāmjos un vienkārši kopā labi pavada laiku. Mums ir svarīgi, lai katrs no mūsu biedriem justos svarīgs, līdzvērtīgs un pieņemts. Ikviens ir laipni aicināts pievienoties mūsu vienmēr augošajai ģimenei!

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 8.decembris 2019 15:44

Zafira Club Latvia

Aicinam pievienoties mūsu kluba biedriem, mes esam par lielām ģimenēn un ietilpigiem auto, Opel Zafira.

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 28.novembris 2019 22:28

Latvija Volvo fanu klubs

Esam draudzīga Volvo fanu kopa, kas cenšas izpalīdzēt līdzīgi domājošajiem. Reizi pa reize satiekamies un vienkārši labi pavadam laiku.

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 7.oktobris 2019 17:53

Mercedes-Benz club Latvia

Latvijas Mercedes-Benz lietotāju forums ar tā daudzskaitlīgajiem reģistrētiem lietotājiem, kontakti ar citiem autoklubiem, organizācijām vai vienkārši domubiedru grupām kā Latvijā, tā ārvalstīs. Notiek regulāri tematiski braucieni uz dažādām valstīm, kas kļuvuši par ikgadēju tradīciju. Kluba organizētie regulārie pasākumi Mercedes-Benz lietotājiem arī ir kļuvuši starptautiski.

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 1.decembris 2018 12:33

iAuto klubs

Pulcējam visu automarku cienītājus no visām paaduzēm

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 29.oktobris 2018 18:58

Bumerstyle Latvija

Veicināt BMW markas automašīnu atpazīšanu Latvijas Republikā. Sniegt konsultācijas par ekspluatāciju BMW markas automašīnu īpašniekiem. Organizēt Biedrības biedriem pasākumus, kas veidoti, pamatojoties uz biedrības mērķiem.

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 5.oktobris 2018 17:58

Smart Club Latvia

Smart club Latvia ir dibināta ar mērķi popularizēt pilsētas mazauto Smart, nodarbojoties ar sabiedriskā labuma darbību, kas vērsta uz labdarību, kultūras atbalstīšanu, veselības veicināšanu, sporta atbalstīšanu, popularizējot kulturālas auto braukšanas pamatus un motivējot ievērot Ceļu Satiksmes noteikumus. Esam par ekoloģiju, savu līdzekļu un laika efektīvu izlietošanu - bez kompleksiem un ierobežojumiem. Personībām nepieciešams personību auto! Smart – atver savu saprātu pozitīvām emocijām – iesmaidi sevi un apkārtējos!

Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 16.janvāris 2018 14:12

VOLVO community Latvia

Sveicieni no VOLVO community Latvia! Esam jauna un ambicioza VOLVO auto markas kopiena. Šeit mēs mēģināsim apvienot vairāk biedru, apmainīsimies viedokļiem par dažādām mums interesējošām tēmām. Kopā ceļosim un atrausimies no ikdienas sasteigtās dzīves, kā arī tik ļoti neatņemamajiem ierīču ekrāniem, kuri ir pārņēmusi mūsu brīvo laiku. Protams arī kaut ko paskrūvēsim, pakonsultēsim un ieklausīsimies. Noteikti satiksimies kopīgos pasākumos, rīkosim tikšanās reizes, lai arī dzīvē varam apmainīties viedokļos par dažādām tēmām un protams Volvo!

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 26.novembris 2017 0:07

TDR.lv

TDR.lv apvieno cilvēkus, kuri vēlas braukt ātri ar ikdienā lietojamām dīzeļu automašīnām, mūsu mērķis ir apvienot visus dīzeļu vīlētājus. Aktīvi piedalāmies visos auto pasākumos un mums vienmēr ir panākumi, ar ko lepoties. Kopā ar TDR.lv pasākumi vienmēr ir jautrības pilni. Jaunus biedrus pieņemam ļoti labprāt un ar informāciju neskopojamies. TDR.lv kopā darbojas kā saliedēta komanda, tāpēc klikšķini uz saites zemāk, ja esi gatavs pievienoties un kļūt par mūsu komandas sastāvdaļu.

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 19.novembris 2017 14:40

Quattroclub.lv

Quattro (četri - no Itāļu valodas) Tas ir apakšzīmols Audi AG grupai, kuru izmanto, lai norādītu, ka Audi markas automašina ir aprīkota ar pastāvīgu pilnpiedziņu Quattro. Vārds Quattro pirmo reizi tika izmantots 1980 gadā UrQuattro automašīnai Ur - No vācu valodas kā priedēklis, kas apzīmē ''oriģināls'' vai ''pirmais''

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 7.novembris 2017 13:48

Latvijas Mitsubishi klubs

Pulcējam visu Mitsubishi modeļu lietotājus, kā arī vienkārši tos, kuri fano par Trīs Dimantiem. Cenšamies palīdzēt ne tikai ar tehniska rakstura informāciju, bet piedāvājam arī ietusēt domubiedru lokā.

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 31.oktobris 2017 0:11

Celica Club Latvija

Celica Club Latvija ir auto entuziastu klubs, kas vairāk ir balstīts uz konkrētas auto markas entuziastiem, lai gan cenšamies dot informāciju un iespēju pievienoties arī citu Toyota marku auto entuziastiem un īpašniekiem.

WWW | Vairāk >

 
Pēdējo reizi labots: 30.oktobris 2017 8:59

Lasītākie raksti

Jaunie raksti