Šoseja

Pat ar cauru riepu Hamiltons finišē pirmais

Seškārtējais Pirmās formulas (F-1) čempions Lūiss Hamiltons ("Mercedes") svētdien savā mājas trasē Silverstonā izcīnīja septīto uzvaru. Lasīt vairāk

Motora defekts liedz Valteram Zviedrim kāpt uz goda pjedestāla “Aurum 1006 km” izturības sacensībās Palangā (+ FOTO)

Pagājušajā nedēļā no 15. līdz 18. jūlijam Palangā, Lietuvā tika aizvadītas vienas no šī gada vērienīgākajām autosporta sacensībām Baltijas reģionā – “Aurum 1006 km Powered by Hankook”. Lasīt vairāk

15 gadus vecais Bertāns Baltijas PRO driftā debitē ar uzvaru

Pagājušajā nedēļas nogalē Baltijas drifta sezonas atklāšanā Igaunijā spilgti sevi pieteica 15 gadus vecais Nikolass Bertāns. Savās pirmajās Baltijas līmeņa PRO klases sacensībās jaunais sportists izcīnīja uzvaru gan kvalifikācijā, gan finālbraucienos. Lasīt vairāk

"Mercedes" dubultuzvara Štīrijas "Grand Prix"; "Ferrari" fiasko jau trešajā līkumā

Lielbritānijas pilots Lūiss Hamiltons no "Mercedes" komandas svētdien Špīlbergas trasē izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta šīs sezonas otrajā posmā - Štīrijas "Grand Prix". Lasīt vairāk