Šoseja

Botass izcīna uzvaru Japānas "Grand Prix", "Mercedes" triumfē Konstruktoru kausā

Somu pilots Valteri Botass svētdien triumfēja Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas 17.posmā, Japānas "Grand Prix", kamēr viņa un brita Lūisa Hamiltona pārstāvētā "Mercedes" četrus etapus pirms sezonas beigām nodrošināja triumfu Konstruktoru kausā. Lasīt vairāk

Baltijas drifta sezonas noslēgumā tiks braukta garākā drifta konfigurācija Biķerniekos un noskaidroti visu klašu uzvarētāji!

“Betsafe” drifta sezona noslēgsies jau šajā nedēļas nogalē, 5.oktobrī, Biķerniekos, kur uz starta izies visas 3 drifta klases. Lasīt vairāk

Latviešu sportisti ar panākumiem noslēdz Baltijas autošosejas sezonu Pērnavā

Svētdien, 22. septembrī, Pērnavas “auto24ring” trasē norisinājās Baltijas autošosejas čempionāta noslēguma posms, kurā vicečempiona titulu prestižajā “BGT PRO” klasē izcīnīja Artūrs Batraks. “Formula Easter” klasē par čempionu kļuva Raitis Mūrnieks, bet vicečempiona titulu izcīnīja Itālo Alsiņš. Lasīt vairāk