Latvijas auto klubi

Celica Club Latvija

Celica Club Latvija ir auto entuziastu klubs, kas vairāk ir balstīts uz konkrētas auto markas entuziastiem, lai gan cenšamies dot informāciju un iespēju pievienoties arī citu Toyota marku auto entuziastiem un īpašniekiem.

E-mail

WWW

https://www.facebook.com/Celica.Club.Latvija/

https://twitter.com/celica_lv

https://www.draugiem.lv/celicaclub

 
Papildus informācija: Celica Club Latvija ir auto entuziastu klubs, kas vairāk ir balstīts uz konkrētas auto markas entuziastiem, lai gan cenšamies dot informāciju un iespēju pievienoties arī citu Toyota marku auto entuziastiem un īpašniekiem.

Šobrīd klubs sevī apvieno tādus biedrus, kas izjūt patiesu prieku un lepnumu par šo auto - tā izskatu un sniegto braukšanas prieku. Tāpat klubs ir arī liels atbalsts detaļu klāstam, servisu piedāvājumam un tūninga aksesuāriem, lai darītu savus auto vēl skaistākus un jaudīgākus. Kluba būtība un eksistence nesākas un nebeidzas vien ar auto - Toyota Celica.. Klubs jau ir kļuvis par cilvēku apvienību, kurus vieno piederība, atbalsts, padomi un uzticība gan saistībā ar auto, gan privāto dzīvi, gan darbu un izklaidi.

Mēs aicinām piebiedroties katru, kurš ir Toyota Celica īpašnieks vai entuziasts un vēlas uzzināt ko vairāk par savu auto, vēlas to pārveidot un kopt. Tāpat aicinām ikvienu, kuram viņa braucamais nozīmē vairāk kā tikai auto vai pārvietošanās līdzeklis. Katru, kurš vēlas būt klubā, bet iespējams nezina, kāpēc.

Kluba dzīve pārsvarā sastāv no dažādiem lielākiem un mazākiem pasākumiem gan Bowlero, gan pie Spices, gan citās vietās pēc pašu vienošanās.. Tāpat ikdienā notiek pļāpāšana Celica Club forumā. Priekšrocības dalībai klubā – piederība, informācijas kvantums, servisu un detaļu izdevīgums, paziņu loka paplašināšana, līdz ar to jaunu iespēju atrašana, utt.
Pēdējo reizi labots: 30.oktobris 2017 8:59

Lasītākie raksti

Jaunie raksti