Rez daļas no ārzemēm

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004

Vai kāds ir pasūtijis rezerves daļas no kāda ārzemju veikala.

Interesē plaukts piekarei, pie mums tas maksā no 60-80Ls bet piemēram te www.arparts.nl tas maksā tikai 33 eiro.

Tikai baida tas ka vīriņi var neko neatsūtīt, tāpēc gribētos zināt kāda ir pieredze tautai

 
puremorning Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Esmu sūtījis sveces 156-tai no Anglijas - atnāca protams. Kā arī viss vienmēr atnāk, kas ticis sūtīts i-netā. (pārsvarā tiek iepirkti CD dažādos veikalos)

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Esmu sūtījis poliuretāna bukses no ASV. Arī viss atnāca. E-bay pirkta lambda zonde arī atnāca.

KrZhanis Reģ.: 05.02.2004
0 0 Atbildēt

Inetveikalā varbūt ar izdodas nopirkt. Bet sagaidīt kādu atbildi uz sūtītu mailu tiem, kas tirgo kādas daļās arī inetā, man nav izdevies nekad ( Šādi klientu maili no Latvijas nevienu tur neinteresē.

puremorning Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

KrZhanis rakstīja: Inetveikalā varbūt ar izdodas nopirkt. Bet sagaidīt kādu atbildi uz sūtītu mailu tiem, kas tirgo kādas daļās arī inetā, man nav izdevies nekad ( Šādi klientu maili no Latvijas nevienu tur neinteresē.

Man gan atsūtīja atbildi uz jautājumu kādas tieši sveces manam autiņam vajadzētu pasūtīt. Ne gluži pēc 5 min., tas gan tiesa.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Ne jau Latvijas klientu maili neinteresē, bet komunikācija pa$ūdīga vispār

Ja nu gadās ideālas cena vai unikāla detaļa šitādā "neatbildētāju" veikalā, tad der pamēģināt viņu lapā uzsākt pirkšanas procesu - protams, līdz solim, kur prasa bankas kartes numuru.

Reiz pirkos vienā tādā, kur aiz biedinošām "buy" pogām patiesība sekoja tikai savas vajadzības uzrakstīšana un precizēšana e-pastu sarakstē, un kartes numuru devu tikai pēc tam, atkal brienot tajā i-veikalā ar jau precīzu pasūtījuma numuru.

KrZhanis rakstīja: Inetveikalā varbūt ar izdodas nopirkt. Bet sagaidīt kādu atbildi uz sūtītu mailu tiem, kas tirgo kādas daļās arī inetā, man nav izdevies nekad ( Šādi klientu maili no Latvijas nevienu tur neinteresē.

raivo77 Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Megaboriss rakstīja: Vai kāds ir pasūtijis rezerves daļas no kāda ārzemju veikala.

Interesē plaukts piekarei, pie mums tas maksā no 60-80Ls bet piemēram te www.arparts.nl tas maksā tikai 33 eiro.

Tikai baida tas ka vīriņi var neko neatsūtīt, tāpēc gribētos zināt kāda ir pieredze tautai

Par cik braucu ar sameeraa retu auto, rezerves daljas pirkt sanaak tikai un vieniigi arzemees. Ir ljoti daudz labu i-veikalu. Parsvaraa vaacijaa. Vienmer viss ir atnacis ko esmu pasutijis. Ja gribi pist kapeiku tad kalkulee liidzi, jo detaljai tiks piepluseeti ari pakoshanas un suutiishanas izmaksas taadejadi ne vienmeer iznak leetaak. Videjais piegades ilgums ir viena nedelja.

Ja ir interese varu iedot veikalu i-adresses tik padod zinju.

Ja gribi konkreeti nop...st kapeicinju paprasi ruukju karalim MasterD kaa to izdariit, vinjsh tur ir specs )

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti