Mūzika iekš SAAB

cluber Reģ.: 05.08.2004

Ir kāds kādreiz mainījis SAAB 9-5 tumbiņu priekšējā labajā durvī??? Cik tas ir sarežģīti??? Vai ir iespējams iegādāties kaut kur vienu oriģinālo SAAB dinamiķi( varbūt esošais ir labojams- čarkst pie basiem), vai tie tik tirgojas komplektā?????

 
1 2
Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Var dabuut arii pa vienam

PIONEER sisteemai skaljrunis maksaa 49.43Ls

HARMAN KARDON audiosisteemai - 82.96 Ls

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

a kas ir jādara, ja CD sāk pārlekt uz bedrēm Kur lai to rādzīņu aiznes (Pioneer)

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstīja: a kas ir jādara, ja CD sāk pārlekt uz bedrēm Kur lai to rādzīņu aiznes (Pioneer)

Nevis aiznest, bet izmest ..... Laab jau laab! Vnk raadzinjam ir pa iisu buferatminja. Jaunaakie modelji iehavo dziesminju kaadas 30 sek uz priekshu atminjaa un tad , kad tu brauc paar bedreem, njem muzonu no atminjas un taapeec arii nekas nepaarlec

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

Tev būtu taisnība, bet ... tas gļuks parādījās nesen

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstīja: Tev būtu taisnība, bet ... tas gļuks parādījās nesen

tātad sāk parādīties tam rādžiņam vecuma skreloze...

tik un tā jāmet ārā...

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Var dabuut arii pa vienam

PIONEER sisteemai skaljrunis maksaa 49.43Ls

HARMAN KARDON audiosisteemai - 82.96 Ls

Hmmm un kā lai es zinu, kurš īsti ir man-Harman vai pioneer?? ārīgi jau nekas neliecina, ka tas ir viens vai otrs!!!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

cluber rakstīja:

Arnijs rakstīja: Var dabuut arii pa vienam

PIONEER sisteemai skaljrunis maksaa 49.43Ls

HARMAN KARDON audiosisteemai - 82.96 Ls

Hmmm un kā lai es zinu, kurš īsti ir man-Harman vai pioneer?? ārīgi jau nekas neliecina, ka tas ir viens vai otrs!!!

To tiiri labi var pateikt peec auto komplektaacijas. Pioneeer ir premium komplektaacijaa, H/K buus prestige komplektaacijai.

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

cluber rakstīja:

Arnijs rakstīja: Var dabuut arii pa vienam

PIONEER sisteemai skaljrunis maksaa 49.43Ls

HARMAN KARDON audiosisteemai - 82.96 Ls

Hmmm un kā lai es zinu, kurš īsti ir man-Harman vai pioneer?? ārīgi jau nekas neliecina, ka tas ir viens vai otrs!!!

To tiiri labi var pateikt peec auto komplektaacijas. Pioneeer ir premium komplektaacijaa, H/K buus prestige komplektaacijai.

Tāks vai nevarētu lūdzu man pastāstīt ar ko katra klase +/- atšķiras, lai es varētu saprast, kas tieši man ir????

auma Reģ.: 22.12.2004
0 0 Atbildēt

Skaljrunji ir jaamaina pa paariem, taapat kaa apavi

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

cluber, noņem durvju apšivku (skaļruņa sietu neaiztiec, nedabūsi atpakaļ!!!), izņem skaļruni un ej uz bodi piemeklē vietā labākus par \"oriģinālajiem\", protams pāri, samaksāsi tikpat kā Arnijs par vienu teica, ja ne mazāk. Mandomāt, ka tas pioneer, kas iekš SAABa standartā stāv, galīgi nav no augstākā plaukta paņemts, lai arī cena 2x lielāka, nekā \"aftermarket\" pionieer. Uzmanīgi jāskatās kā piemeklēt stiprinājumus, jo tie saab-pioneer atšķiras no parasta pioneer skaļruņa stiprinājumiem. (hardon gadījumā tas pats!) Atšķiras arī vadu štekeri, bet tur nav problēmu pielāgot un izdomāt kādu custom-made lodējumu, galvenais ir skaļruni labi pieskrūvēt.

Intereses pēc: -viendien gandrīz atjaucu paneļa un abu durvju skaļruņus, lai apskatītos, kas lācītim vēderā, skat te: foto.inbox.lv/... -paraksti zem bildēm, kas tas ir un beigās priekšas paneļa 8\" nomainīju pret lielākiem - pioneer 10\", pašam palika nedaudz labāk. Biju domājis mainīt arī visus durvju skaļruņus, bet pēc changera ielikšanas apsīkās iedvesma, ir jau labi tāpat. Lai veicas!

Nezinīt, Tev jadodas pie Pioneer dīlera - viņi tīra un labo CD spēlētājus. Man 9K Pioneer changerim viņi nomainīja arī kautkādu tur pretsišanās buksi vai tamlīdzīgi un vair nekas nepārleca, tā kā ārā vēl rādžiņu nemet gan. Pioneer dīleris kādreiz sēdēja Vecrīgas Maximā, bet serviss viņiem kautkādās garāžās Tavā rajonā, ielu tajā čukņā nepateikšu, maybe šeit pateiks: Baltic Multimedia SIA Tel: 7610111 Info & service: pioneer@pioneer.lv

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

cluber rakstīja:

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

cluber rakstīja: Tāks vai nevarētu lūdzu man pastāstīt ar ko katra klase +/- atšķiras, lai es varētu saprast, kas tieši man ir????

ja ļoti gribi zināt, tad te čalis apkopojis info par 9-5 audio: www.mitt-eget.com/... , bet labāk vienalga izņemt ārā \"pļerkšķošo\" un iet uz bodi mērīt.

P.s. Tu durvju kabatās neko grabošu neturi? Varbūt tas ir pie vainas?

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

Paldies, bet kā ir ar priekšējā dinamiķa, kas atrodas pie priekšējā stikla, tur noteikti ir krietni sarežģītāka procedūra, ne? vai pie dinamiķa pastāv iespēja tikt klāt caur "bardačoka" nodalījumu????

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

cluber rakstīja: Tāks vai nevarētu lūdzu man pastāstīt ar ko katra klase +/- atšķiras, lai es varētu saprast, kas tieši man ir????

ja ļoti gribi zināt, tad te čalis apkopojis info par 9-5 audio: www.mitt-eget.com/... , bet labāk vienalga izņemt ārā "pļerkšķošo" un iet uz bodi mērīt.

P.s. Tu durvju kabatās neko grabošu neturi? Varbūt tas ir pie vainas?

)) nē

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

dinamiķis... labs vārds, latviski to dieva brīnumu oficiāli sauc par skandu, bet tautā iegājušies arī vārdi tumba un skaļrunis. Dinamiķis vēl nebija dzirdēts. Yukki bildēs taču var redzēt izņemtu priekšējo.

Tas tā atslodzei.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Priekšas "dinamiķi" noņem uzmanīgi paceļot to sietiņu - viņš uz ķeksīšiem-tapiņām turas, -tās nolauzt nav nekādu problēmu, caur bardačoku nekam nemēģināju, domāju, ka nevar.

Vot, lai 8" vietā ieliktu 10" gan bija ko darīt, - ar mazu zāģīti, asu, stingru nazi un krievu folkloras piesaukšanu to caurumu izdevās palielināt tikai

glorijam Reģ.: 02.08.2002
0 0 Atbildēt

kadam nav kada informacija par 9k `96 gada HARMAN KARDON pastiprinataju? Vins ir sasaistits ar galvu? obsem ka vinu dabut pie dzivibas ) ?

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

glorijam rakstīja: kadam nav kada informacija par 9k `96 gada HARMAN KARDON pastiprinataju? Vins ir sasaistits ar galvu? obsem ka vinu dabut pie dzivibas ) ?

Labs jautājums - kā tad tas pastiprinātājs skan ja nav saistīts ar "galvu'.

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Kaa var tiem 9000 sabiem tik liidz aimugureejaam tumbaam, tobish kaa tos plastmasus un sietinjus dabuut nost?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

keikei rakstīja: Kaa var tiem 9000 sabiem tik liidz aimugureejaam tumbaam, tobish kaa tos plastmasus un sietinjus dabuut nost?

Sietiņus dabūt nost nevar (ar lomiku, protams, ka var )

Tumbām tiek klāt no apakšas, un ja vajag ņem nosta arī bagāžnieka apšuvumu.

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Niponil! a kaa tad tumbas var iznjemt un ielikt? arii no apakshas? makten sarezgiiti tad jau!

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Hei, iesakiet dāmas un kungi, kuram kantorim būtu labāk uzticēt mūzikas aparatūras instalāciju saabaa?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Nu daud jau to kantoru. Bet es paarsvaraa uzticos sev

Jautaajums cik daudz laika tev psham ir u vai nav skjiibas rokas.

Bet kantori jau ir pietiekami un domaaju ka visi pietiakmi kvalitatiivi.

Incar

Sportech

Dials-audio

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Tas ļoti labi

Ar iepriekšējo auto es arī vairāk uzticējos sev... bet šādu saabu neriskēšu jaukt pa daļām... un laika arī tomēr nav... Tad došos uz kādu no pazīstamajiem kantoriem.

Un kāds nezin, kur var iegūt info par standarta saaba mūzikas aparatūru angļu, krievu vai vācu valodā? Par to vai ir pastūzis un ar kādu jaudu un skaļruņu jaudas un frekvences? Man manuālis ir franču valodā un nh nevar saprast...

P.S. es pirmajā dienā konstatēju, ka priekšā kaut kā durvīs neskan skaļruņi... un pie apkopes e&s palūdzu apskatīties, kas pa vainu - izrādījās, ka to tur nemaz nav... !)

Bet kopā izskatās, ka ir vieta veseliem astoņiem... ?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Nu vieniigais kur ir ir infa ir tikai normaali par 9-5, bet tur dalja ir attiecinama arii uz 9-3.

www.mitt-eget.com/...

A kaa tev sanak 8 skaljrunji????

Manaa 9-3 sanaak seshiem vieta 2 uz panelja 2 prieksheejaas druviis un 2 uz aizmugureejaa plaukta saanos.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti