Pārdodu rolleri

noc Reģ.: 11.09.2002
 
Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

mhhhhhh, spam on

shobriid taads maksaa 900 + noteikti vareees veel atlaidiiti dabuut. Garantija jau ar laikam tikai gads, vai tad ne taaa?

un vispaar ar 49cm3 nav arshana

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Jā, vismaz 125 cm2. Tad ir vērts ņemt.

noc Reģ.: 11.09.2002
0 0 Atbildēt

Rolands85 rakstīja: Jā, vismaz 125 cm2. Tad ir vērts ņemt.

Bet mīļie cilvēki - nu neņemiet, nekomentējiet, ja tas agregāts Jūs neinteresē. Katram savs. Cits pratīs novērtēt, ka nav nepieciešamas tiesības vadīt šo aparātu.

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

man bija smc nav,nobraucu kadus 4 vai pat 5iecus gadus..nu jasaka aparats loti izturigs un iet ari labi.

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Bet vislabākais ir 125, kas noformēts kā 49. Vot.

sharky Reģ.: 23.09.2002
0 0 Atbildēt

Eye rakstīja: Bet vislabākais ir 125, kas noformēts kā 49. Vot.

Kāda jēga reģistrēt kā 49? Ar 125 var tak braukt, ja ir B kategorija.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

sharky rakstīja:

Eye rakstīja: Bet vislabākais ir 125, kas noformēts kā 49. Vot.

Kāda jēga reģistrēt kā 49? Ar 125 var tak braukt, ja ir B kategorija.

nodoklis ja nemaldos ir jamaksaa...

tomc Reģ.: 19.02.2007
0 0 Atbildēt

Šoreiz tas ir viņa rolleris, vai viņš tikai ...

sharky Reģ.: 23.09.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

sharky rakstīja:

Eye rakstīja: Bet vislabākais ir 125, kas noformēts kā 49. Vot.

Kāda jēga reģistrēt kā 49? Ar 125 var tak braukt, ja ir B kategorija.

nodoklis ja nemaldos ir jamaksaa...

Un kas notiek crash gadījumā ar CP pie šitādas muhļīšanas?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

sharky:

es nez, nav man rolleris nekad bijis. iespejams ari es kljudos, es tik ta pa ausu galam kauko par to nodokli dzirdeju.

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

motoroller ne jevo, on tolko razmestil objavu

noc Reģ.: 11.09.2002
0 0 Atbildēt

noc rakstīja: Kas var būt labāks transporta līdzeklis Rīgā vasarā kā motorolleris?! Pats uz savas ādas esmu pārliecinājies, ka nekas. Pārdodu rolleri SMC - NMF (zilā krāsā, 49cm3). Pagājušo vasar' esmu ar to nobraucis 1000km. Lieliskā tehniskā stāvoklī. Aprīkots ar signalizāciju (darbojas ar tālvadības pulti), transporta kasti, kurā var ērti ievietot vidēja izmēra mugursomu, jeb iepirkumu maisiņu, reģistrēts CSDD. Pirku to agregātu par Ls 1000 + 170 investēju signalizācijā + 60 par kasti un kronšteinu tai. Šodien to tirgoju par Ls 700.

Brauktu ar to arī šovasar, taču noveicās, jo tiku pie iespējas iegādāties maķenīt lielāku PIAGGIO - tas arī iemesls pārdošanai. Pēc skata tas izskatās apmēram šādi: www.motofavorits.lv/... ;id=1&type=1

Sīkāku info varu sniegt šeit, vai uz meilu payton@tvnet.lv .

Papildus noderīgs info - nav vajadzīgas tiesības to vadīt (izņemot riteņbraucēja), varu apgalvot, ka CP ne reizi uz mani pat nepaskatijās, pat ja sanāca pārkāpt kādus noteikumus, ātri var aizmirst par sastrēgumiem, ar jaudu arī viss ir ok, pats sveru 90kg, un mani nesa bez problēmām, no rīta vēl pamanijos aizvest meitu uz skolu ar to... Respektīvi, vieni vienīgi plusi

Ziņa papildināta Manā galerijā ir apskatāmas pāris braucamā bildes un sākuma cena 850 eiro!

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Pienācis laiks un jāpilda solījums- dāvana rollers manam dēlam... Lieta tāda, ka neko no shamiem nesaprotu. Kam pievērst uzmanību, ko njemt- kitaicieti vai itāli, japāni???

noc Reģ.: 11.09.2002
0 0 Atbildēt

Atvars rakstīja: Pienācis laiks un jāpilda solījums- dāvana rollers manam dēlam... Lieta tāda, ka neko no shamiem nesaprotu. Kam pievērst uzmanību, ko njemt- kitaicieti vai itāli, japāni???

Līdz pagājušā gada maijam arī neko nesapratu, tagad ir savas domas un pieredze:

SMC ir stabilāks un sajūta drošāka uz tā braucot, nekā 49cm3 itāļu Piaggio, kuram riteņi lielāki.

49cm3 ir pilnīgi pietiekami pat man, jo 50km/h, uz cik viņš brīvi iet, pilsētai ir pilnīgi pietiekami.

Kā teica personīgi pazīstami rolleru tirgotāji, kam nebija interese man iesmērēt kaut ko, SMC esot kurjerdienestu pieprasītākais aparāts, jo esot īsts darba zirgs - nokaut nevarot. 4-5gadi ejot bez problēmām.

Pagājušo vasaru nobraucu, un tik tiešām, mīnusus nesaskatiju nekādus.

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

125cm3 rollerim ir jaaiet teh.apskate,jaadrossina vis kaa motociklam,tas kad braukt var ar B kategoriju

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti