apkope Mazdai

Jancix Reģ.: 17.12.2003

situaacija taada, ka: jaapaliidz sievietei apkopt auto pirms vasaras sezonas. ellja filtri utt. bet nejaushi iedomaajos kaa ar siksnas mainju- cik biezhi taa mazdaam jaamaina? varbuut kaads var ieteikt labus Mazdu servisus?

auto ir mazda 323F 2002.g.

 
Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

nu vari meegjinaat artileerijas ielaaa. es gan nezinu, kas tur no praatiigajiem meistariem palicis

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Ik peec 90k km jaamaina zobene ar ruljljiem

EgoistsL Reģ.: 22.11.2006
0 0 Atbildēt

es savu mazdu vienmēr triecu uz artilērijas vai rūjienas ielas sevisiem (viena vjačeslava firma). tur tomēr cilvēki ir specializējušies ar mazdām, bet tehnisko apkopi var veikt jebkurš normāls serviss.

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

M un apkope

tās tak ir nenobraucamas,nav tak nekāds tur AUDI ...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

kaa tikt klaat Mazda xedos 6 salona filtram??? sviist logi ciet uz nebeedu

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

hmm...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: kaa tikt klaat Mazda xedos 6 salona filtram??? sviist logi ciet uz nebeedu

Ja nemaldos no salona var tikt klāt visai apkures - ventilācijas sistēmai.

Gaisu vispār uz logiem pūš vai tikai silda salonu? Man bija nobeidzies regulēšanas mehānismam viens režīms (elektriski regulējams) un uz logiem nemaz normāli nepūta.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Tā nu tas ir. Iedod tik sābistam mazdu. Uzreiz visi logi aizsvīst no kauna.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

bizenajs rakstīja: kaa tikt klaat Mazda xedos 6 salona filtram??? sviist logi ciet uz nebeedu

Ja nemaldos no salona var tikt klāt visai apkures - ventilācijas sistēmai.

Gaisu vispār uz logiem pūš vai tikai silda salonu? Man bija nobeidzies regulēšanas mehānismam viens režīms (elektriski regulējams) un uz logiem nemaz normāli nepūta.

puush.

juha lasies. jaasataisa beidzot tas xedos, staav savaadaak jau gandriiz gadu pie seetas...

tik daudz saprotu, ka jaaravee aaraa barda4oks un tur jaameklee, bet paskatoties nav iisti skaidrs, ko tur jaukt aaraa.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ārā jājauc viss, sākot no apakšas, tikai jāuzmanās lai tās plastmasas neaplaustu, tomēr japan.

P.S. Pieņemu, ka tik triviāla lieta kā gaisa ņemšana no salona nenotiek, jo tad ar mēdz tie logi aizsvīst.

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Es arī padomāju par gaisu no salona..

Jo, ja jau gaisu uz loga pūš, tad kādēļ tam būtu jāsvīst? Ja nu vienīgi tas pūstais gaiss nāk no salona.. : )

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

ceeloni taa arii neatradu. za to izzzhaaveeju salonu un varu pachuksteet arii citiem: Xedos 6 salona filtra vispaar nav!!! nav taads paredzeets.

krievu forumos veel runa par iztvaikotaaja tiiriishanu, proti tam varot aizseereeties drenaazha un tad tas nabags peld kondensaataa. bet tam es klaat netiku. taakaa pagaidaam laikam bez rezultaatiem

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti