Galant salona filtrs?

Uggga Reģ.: 04.01.2006

Vai Galant `97 2.0 ir salona filtrs? Ja ir, kur atrodas?

It kā logi nesvūst un pūš gan siltu, gan aukstu pēc vajadzības, bet ir aizdomas, ka kondicionieris varētu strādāt efektīvāk ar jaunu salona filtru, ja tāds ir paredzēts

 
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pa krievu saitiem parakos, esot aiz bardačoka

Tagad jautājums no sērijas, kur nopirkt baltmaizi , jeb manā gadījumā, filtru? Par filtriem neko nezinu, kuri skaitās labi un kuri ne visai?

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Vai ta Skandi auto nevar dabūt? Šaubos vai citur atradīsi... painformē, ja iepirksi, moš es ar pamainīšu!

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: Vai ta Skandi auto nevar dabūt? Šaubos vai citur atradīsi... painformē, ja iepirksi, moš es ar pamainīšu!

Nē, citur nevar. Audisti gaisa filtrus pērk tikai AutoRiga, mersisti TIKAI domenikā un tā tālāk. Latvijas valstī ir izsludināts monopolstāvoklis uz salona gaisa filtriem. Tos drīkst tirgot tikai oficiālie rūpnīcu pārstāvji.

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

es savejam dabuju nopirkt Aura Auto, bija dārgi, neatceros cik, laikam ap 20-25Ls, bet domājams, ka Kemi vai citur arī varētu būt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: es savejam dabuju nopirkt Aura Auto, bija dārgi, neatceros cik, laikam ap 20-25Ls, bet domājams, ka Kemi vai citur arī varētu būt.

Pēc googles ņemot, sanak, ka Kemi ir, arī Rolis un Raiser, gan jau vēl citur, tikai nezinu vai ir uz vietas un vai ir tiesi tāds kādu man vajag. Tāpat gribētu kādu ieteikumu, kādu ražotāju ieteiktu izvēlēties. Krievu saitos tiek piedāvāti filtri Galantam cenu amplitūdā no 7-50 Ls

P.S. Vakar atrāvu bardačoku. Tiešām, tur viņš arī atrodās, tikai, kā viņu noņemt, vēl jāizdomā, jo stiprinās ar 3 skrūvēm, no kurām vienai ar skrūvgriezni netiek klāt, kamēr nenoņem bardaka apakšējo stiprinājuma "stieni". Krievu saitu atrodamajās pamācībās, nevienam neredzēju tādas skrūves, visur bija vienkārši ar tipa nazi izurbināms vāciņš.

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Es pats nost neņēmu, to darīja servisā caur bardačoku(laikam ņēma nost) .

Labāk tomēr būs, ja pats piezvanīsi uz tiem rezerves daļu veikaliem un pajautāsi konkrēti, kuram gadam utt.

Vai tev 97g mašīnai ir tik ļoti svarīgi ielikt pašu, pašu labāko? Ņem ap 10- 15Ls un miers.

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: Es pats nost neņēmu, to darīja servisā caur bardačoku(laikam ņēma nost) .

Labāk tomēr būs, ja pats piezvanīsi uz tiem rezerves daļu veikaliem un pajautāsi konkrēti, kuram gadam utt.

Vai tev 97g mašīnai ir tik ļoti svarīgi ielikt pašu, pašu labāko? Ņem ap 10- 15Ls un miers.

Tavs tēvs ar ēd sliktākas kvalitātes paiku nekā Tu pats?? Psec...kāda starpība kāda gada auto, to gaisu caur filtru ejošo elposi tak pats...

Cita lieta- vai ir liela atšķirība starp to, kurš maksā 7 lati un to pa 40 Ls. Bet pateikt, ka vecai mašīnai pofig, var pa lēto...nu....

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

A ko šie tik dārgi, tur kaut kas īpašs iekšā, vai tipa ponta pēc, ka ekstra skaitās?

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Par noņemšanu (no manuāļa, atbilstošā secībā):

1. Bardačoks - 2 skrūves (bardačoka apakšā)

2. Sānu vāks (tas kas pie pasažiera kreisās kājas) - 2 skrūves

3. Bardačoka rāmis (frame) - 4 skrūves

4. Apakšējais vāks (sanāk virs bardačoka telpas) - 4 skrūves

5. Filtrs - 3 skrūves

Nekas sarežģīts neizskatās...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: A ko šie tik dārgi, tur kaut kas īpašs iekšā, vai tipa ponta pēc, ka ekstra skaitās?

Tipa ir parastie un ar ogles filtru. Vēl esot kaut kādi aktīvie, bet info bija japāņu valodā

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

+ vēl, modeļiem ar stūri labajā pusē filtra neesot, tad cilvēki izdoma alternatīvas mitsubishi-galant.ru/...

(caur linkiem raz iziet uz visadam bildem un pamācībam)

galant Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Vai Galant `97 2.0 ir salona filtrs? Ja ir, kur atrodas?

It kā logi nesvūst un pūš gan siltu, gan aukstu pēc vajadzības, bet ir aizdomas, ka kondicionieris varētu strādāt efektīvāk ar jaunu salona filtru, ja tāds ir paredzēts

Man bija tā, kā sāk līt lietus vai sniegs mašīnai uzreiz kapitāli sāka svīst logi. Aizlaidu uz vienu pazīstamu servisu, noņēma man to filtru un, kad es viņu ieraudzīju, tad gandrīz apsēdos. Viss pilns ar sīkām lpām, putekļiem un vēl visādām drazām.

Aizbraucu uz vienu veici (starp lāčplēša ielu un kurbadu ielu) un nopirku pa 7ls filtru, kuru arī man pa 5 ls nomainīja.

Rezultāts: Logi vairs lietus laikā nesvīst!

Es savam 97.gada galantam nopirku salona filtru

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Beidzot sanāca nopirkt un nomainīt to filtru. Nopirku Grosā uz Dārzciema ielas, maksāja 15,49Ls. Nomainīju pats.

Rīkojos aptuveni kā saf rakstīja, tikai sānu vāks bija jāņem nost tas, kurš pasažierim pie labās kājas un dažas no operācijām bija liekas.

Man sanāca:

1. bardačoks - 2 skrūves

2. labais sānu vāks - 2 skrūves

3. bardačoka apakšējais stienis no labās puses - 2 skrūves, tad varēja viņu dedaudz paliekt uz leju, lai tiek klāt filtra 3. skrūvei

4. filtrs - 3 skrūves

Atpakaļ apgrieztā secībā

Dažas bildes no procesa: foto.inbox.lv/... parole: filtrs

Tikai īpaši nepievērsu uzmanību aparāta iestatījumiem, tāpēc nav īpaši kvalitatīvas.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti