Lattelecom TV?

ruukiic Reģ.: 26.03.2003

Kāds ir uzstādījis?

Atsauksmes?

Viedokļi?

 
Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

ruukiic rakstīja: Kāds ir uzstādījis?

Atsauksmes?

Viedokļi?

Jau ir kopš pirmās dienas. Nekādas vainas. Bilde "sasalst" ļoti reti un arī tad uz sekundi. Vienīgais, kas besī - lēns menu interfeiss, bet to jau var saprast, jo tas viss caur vadiem nāk...

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Bezjēgā augstas izmaksas, ap 40 ls mēnesī, ja vēlies redzēt vairāk ka 25 kanālus.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: Bezjēgā augstas izmaksas, ap 40 ls mēnesī, ja vēlies redzēt vairāk ka 25 kanālus.

bet + vēl ir telefons un ātrs internets (jebkurā tīklā līdz 900kb/s downloads)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu, jums toč sanāk laika vēl blenzt tajā vienacainajā idiotā????

da tur tak bez veļaspulveriem un tamponiem nekā nav.... nu labi, moš vēl Treknais Septiņgadnieks reizēm uzstājas ar Pareizo Viedokli...

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Rashns rakstīja: Bezjēgā augstas izmaksas, ap 40 ls mēnesī, ja vēlies redzēt vairāk ka 25 kanālus.

bet + vēl ir telefons un ātrs internets (jebkurā tīklā līdz 900kb/s downloads)

900kb/s nav ātrs internets !!!!

Rīgas mikrorajonos pie mazajiem provaiderīšiem ir novērots 5 - 8 mbit/s sekundē !!!!!! (gandrīz 10x ātrāk)

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

Redaktors rakstīja:

Rashns rakstīja: Bezjēgā augstas izmaksas, ap 40 ls mēnesī, ja vēlies redzēt vairāk ka 25 kanālus.

bet + vēl ir telefons un ātrs internets (jebkurā tīklā līdz 900kb/s downloads)

900kb/s nav ātrs internets !!!!

Rīgas mikrorajonos pie mazajiem provaiderīšiem ir novērots 5 - 8 mbit/s sekundē !!!!!! (gandrīz 10x ātrāk)

es nebiju domājis kbitus, bet gan kbaitus sekundē.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vieni rakstās ar lielo, otri ar mazo Bē

Edgarpo Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

ruukiic rakstīja: Kāds ir uzstādījis?

Atsauksmes?

Viedokļi?

Jau ir kopš pirmās dienas. Nekādas vainas. Bilde "sasalst" ļoti reti un arī tad uz sekundi. Vienīgais, kas besī - lēns menu interfeiss, bet to jau var saprast, jo tas viss caur vadiem nāk...

Reizi pa reizei izmantoju piedāvāto bezmaksas TV MEGAPAKU ar četriem Latvijas kanāliem.

Man gan ar visu "Profesionālo internetu" bilde "sasalst" bieži

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

Redaktors rakstīja:

Rashns rakstīja: Bezjēgā augstas izmaksas, ap 40 ls mēnesī, ja vēlies redzēt vairāk ka 25 kanālus.

bet + vēl ir telefons un ātrs internets (jebkurā tīklā līdz 900kb/s downloads)

900kb/s nav ātrs internets !!!!

Rīgas mikrorajonos pie mazajiem provaiderīšiem ir novērots 5 - 8 mbit/s sekundē !!!!!! (gandrīz 10x ātrāk)

Download ātrums un bandwith ir divas dažādas lietas!!!

Gribētos gan redzēt tos rajona mazos provaiderīšus, kas nodrošina 5-8mbit/sek. DOWNLOAD`u ( reds tak tieši par to runā! )

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Reizi pa reizei izmantoju piedāvāto bezmaksas TV MEGAPAKU ar četriem Latvijas kanāliem.

Man gan ar visu "Profesionālo internetu" bilde "sasalst" bieži

Tu izmanti apollo iTV, bet te runajam par apollo IPTV, tas ir cits stāsts, tad jau labak lietot mk2 komplekts pa 17 ls+ viasat pa 6 ls mēnesī, nekā 40 ls par ***

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Gribētos gan redzēt tos rajona mazos provaiderīšus, kas nodrošina 5-8mbit/sek. DOWNLOAD`u ( reds tak tieši par to runā! )

MITS, BALTICOMS,PROMAKS un gan jau ka vēl daži.

No LV torrentiem man tāds ātrums parasti ir. Jā 8 megabaiti sekundē!!!!! (HD filma 8 gigabaiti atnāk 5 - 15 minūtēs. Galvenā bremze - diska ātrums....)

Tas tiek panākts ar gigabit optiku, kas savilkta starp rīgas rajoniem.

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Man arī mājās ir MITS pa 11.80 mēnesī...

Max atrums, kas ir novērots pārsniedz 6 mbit/sek, sevišķi ja gadās torrent klienti no sava tīkla...

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

nafigators rakstīja:

Gribētos gan redzēt tos rajona mazos provaiderīšus, kas nodrošina 5-8mbit/sek. DOWNLOAD`u ( reds tak tieši par to runā! )

MITS, BALTICOMS,PROMAKS un gan jau ka vēl daži.

No LV torrentiem man tāds ātrums parasti ir. Jā 8 megabaiti sekundē!!!!! (HD filma 8 gigabaiti atnāk 5 - 15 minūtēs. Galvenā bremze - diska ātrums....)

Tas tiek panākts ar gigabit optiku, kas savilkta starp rīgas rajoniem.

Jaa, jaa

Ja Tev aatrums buutu 155 Mbps, pat tad 8 GB atnaaktu 6 Minutees un 52 sekundees.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Krāniņu staipītāji!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Intruder rakstīja: Man arī mājās ir MITS pa 11.80 mēnesī...

Max atrums, kas ir novērots pārsniedz 6 mbit/sek, sevišķi ja gadās torrent klienti no sava tīkla...

savā tīklā ātrumu parasti ierobežo tava lēnā tīkla karte

tobiš tas nav nekāds ātruma rādītājs

did33 Reģ.: 26.08.2003
0 0 Atbildēt

btw, vai kāds nevarētu pateikt, kur varētu iegādāties labus koka izkapts kātu?

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

did33 rakstīja: btw, vai kāds nevarētu pateikt, kur varētu iegādāties labus koka izkapts kātu?

pilsētu tirgos, kad tie notiek, parasti laikam pa 6dienām ir iespējams atrast visādus darinājumus.

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

did33 rakstīja: btw, vai kāds nevarētu pateikt, kur varētu iegādāties labus koka izkapts kātu?

Paprasi, moš kāds iedos novilkt Pie nosacījuma ja ir normāls provaiders

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

did33 rakstīja: btw, vai kāds nevarētu pateikt, kur varētu iegādāties labus koka izkapts kātu?

Ja nu gadienaa nesanaak dabuut labu kaatu, vari iegadaaties no manis kaadu zaru.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Man atnāca piedāvājums no Lattelecom 3 mēnešus izmēģināt pa velti bāzes paketi tai jaunajai TV! Tik man nav televizora...

Tik veca tv karte iekš datora (PixelView PV-BT878P+), nez vai tā derēs???? Un kā ar kvalitāti????

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti