Radardetektors

cluber Reģ.: 05.08.2004

Kāds ir saskāries ar šada tipa radardetektoru Whistler De-1793 (Asv)???? Varbūt varat kādus + vai - pastāstīt par šo verķi.

 
Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Sūds. Brauc godīgi un ietaupi naudu degvielai un uz sodiem.

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

Vai kaads nevar palīdzēt ar uzstādījumiem detektoram, man besii uz katru raaciju un veikala durvīm detektors bljauj!

Esmu ieslēdzis pilsētā city 2 kas itkaa atsleedz pilnībā x frekvenci bet tas neko nedod!

kas ar tiem pop mode, vg2 u.t.t.???

detektors ir whistler pro 73

Jau ieprieksh Paldies!

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Es braucu ar ieslegtu tikai Ka, un VG2... tad ieblaujas tikai pie durvim atsevishkjam. Verkjitis sevi atpelnijis bus driz, bet jabrauc tapat ar pratu.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Cobra XRS 9700 detektors, cena: 70 lvl, detektori ir uz vietas, labas atsauksmes no lietotaajiem, atsleedzamas liekaas frekvences, 28260683

www.bmwpower.lv/...

* X, K, Ka, and Super Wideband Ka Detection * 360° Protection against all types of Laser * Instant-On (Pulse) Detection * Detects POP Mode * Safety Alert® * Strobe Alert™ * VG-2 Undetectable * VG-2 Alert * Spectre I Undetectable * Spectre I Alert * Select Between Voice or Tone Alerts * Detailed Safety Alerts * Alpha/Numeric Dot Matrix Text Readout * Signal Strength Indicator * 8 Point Digital Compass * 3 Levels of City Mode plus Highway Mode * Audio Jack * Audio Only Mode * Visual Only Mode * Auto and Manual Muting * IntelliMute™ * 3 Level Dim Button * SmartPower™ Power Saver System * Stay Set Electronic Memory * EasySet™ Programming Menu * Volume Control

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Steel, ibio, nu beidzot tevi var rokā sadabūt.

Tu man pastāsti tādu lietu - kādas ir būtiskākās atšķirības starp to cobru un rx65? Kāpēc cenu starpība 2x?

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Man ir Beltronics Express 925.. laikam vecaks modelis. Musu interneta bodes tads vel izskatas ka tirgojas. Pilsetas rezhima tiri kluss taads. Pedeja laika diezko neizmantoju, bet ir gadijies ari nozhelot to pectam. Domaa itkaa pilseeta, visas CP vietas zinamas bet vinji pekshnji pashaudas no kadas avarijas vietas kamer raksta protokolus vai ka. Letos toch nav verts njemt. Vienreiz aiznjemos pamegjinat un tas dranjkjis braucot mezhaa vislaik piksteja

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

rx65 ir filtrs labaak, mazak feikie signaali, toties 2x dargaks

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Profesionāla atbilde...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

kads ir Max uztveres radiuss??

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

kaupo13 rakstīja: Vai kaads nevar palīdzēt ar uzstādījumiem detektoram, man besii uz katru raaciju un veikala durvīm detektors bljauj!

Esmu ieslēdzis pilsētā city 2 kas itkaa atsleedz pilnībā x frekvenci bet tas neko nedod!

kas ar tiem pop mode, vg2 u.t.t.???

detektors ir whistler pro 73

Jau ieprieksh Paldies!

neko tur šitam nevar regulēt - uzliec City 2 modi un tajā jams ir "visnejūtīgākais" ...

un vispār - atdod mentiem ... kā es to izdarīju

lai padarītu vēl nejūtīgāku - iemet bardačokā - tik skaties, ka vispār jams strādā (kaut ko uztver)

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Steel, ibio, nu beidzot tevi var rokā sadabūt.

Tu man pastāsti tādu lietu - kādas ir būtiskākās atšķirības starp to cobru un rx65? Kāpēc cenu starpība 2x?

nu ti fizdanul....

atbilde - dārgāk, tāpēc, ka počotna....

počotna ir iebūvējamais.....

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

kaupo13 rakstīja: Vai kaads nevar palīdzēt ar uzstādījumiem detektoram, man besii uz katru raaciju un veikala durvīm detektors bljauj!

Esmu ieslēdzis pilsētā city 2 kas itkaa atsleedz pilnībā x frekvenci bet tas neko nedod!

kas ar tiem pop mode, vg2 u.t.t.???

detektors ir whistler pro 73

Jau ieprieksh Paldies!

neko tur šitam nevar regulēt - uzliec City 2 modi un tajā jams ir "visnejūtīgākais" ...

un vispār - atdod mentiem ... kā es to izdarīju

lai padarītu vēl nejūtīgāku - iemet bardačokā - tik skaties, ka vispār jams strādā (kaut ko uztver)

iedevi lai vinji pasi neuzkjeras uz saveejiem?

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Gnoms rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Steel, ibio, nu beidzot tevi var rokā sadabūt.

Tu man pastāsti tādu lietu - kādas ir būtiskākās atšķirības starp to cobru un rx65? Kāpēc cenu starpība 2x?

nu ti fizdanul....

atbilde - dārgāk, tāpēc, ka počotna....

počotna ir iebūvējamais.....

vienigais iebuvejamais kas ir ok ir RX75 un RX75+ bet nu visnh tapat ir par kartu vajaks kaa STI vai Passport 9500i

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

kaupo13 rakstīja: Vai kaads nevar palīdzēt ar uzstādījumiem detektoram, man besii uz katru raaciju un veikala durvīm detektors bljauj!

Esmu ieslēdzis pilsētā city 2 kas itkaa atsleedz pilnībā x frekvenci bet tas neko nedod!

kas ar tiem pop mode, vg2 u.t.t.???

detektors ir whistler pro 73

Jau ieprieksh Paldies!

neko tur šitam nevar regulēt - uzliec City 2 modi un tajā jams ir "visnejūtīgākais" ...

un vispār - atdod mentiem ... kā es to izdarīju

lai padarītu vēl nejūtīgāku - iemet bardačokā - tik skaties, ka vispār jams strādā (kaut ko uztver)

a kas ir pop mode? tas jaasleedz iekshaa vai nee! un kaados gadiijumos?!

un citi režīmi!?

Sorry par stulbiem jautājumiem!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt
SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

SteelRat rakstīja:...

ciris....

ko tad ruukjit ar cirvi gribi

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

taatad taa:

siikaakas diskusijas latviski par detektoriem un arii atsauksmes ir seit:

www.bmwpower.lv/...

dazhiem detektoriem, kaa arii vel sim un tam cenas ir seit:

www.bmwpower.lv/...

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

ja incee vel kads cic modelis tad varu pasutit, bet no pieredzes ka cobra ir tik pat laba, ja ne labaaka par wistleru, + ir tas ka cobra pardesmit latus letaka sanak

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

cluber rakstīja: Kāds ir saskāries ar šada tipa radardetektoru Whistler De-1793 (Asv)???? Varbūt varat kādus + vai - pastāstīt par šo verķi.

Interesanti, vai vēl kādam ir šāda pieredze?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Cik garu vadu drīkst likt radardetektoram?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Cik garu vadu drīkst likt radardetektoram?

līdz datubāzei, kur menti glabā radaru aktuālās stāvēšanas vietas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti