2.2 DTi karst

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Vakar ne no šā ne no tā omegai sāka karst dzinējs. Krustojumā stāvot T aiziet līdz galam, iedegas lampiņa, pēc mirkļa T norkrīt un atkal viss ok. Un tā visu laiku. Principā zem 95-100 pilsētā nenokrīt.

Ventilators strādā.

Manas domas:

1) Termostats (kad ierubīju pečku, T nokrita)

2) Dzinēja ķēde izstiepusies... itogo dzinējs nepareizi strādā un karst.

Vēl kādas idejas? Kur lai ved diagnosticēt? Pie dīlera? Kur tie taksisti savas omegas remontē?

 
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Vot domāju, kas varētu būt cēlonis... Ventilators par vēlu ieslēdzas?...

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Mož dzesēšanas sistēma aizkaļķojusies? vw golpam kādreiz līdzīgi bija gadījies, jo tika daliets destilēts (?) ūdens pie dzesēšanas šķidruma...

Tika izskalota sistēma un problēma pazuda

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

nu pirkts martā. līdz šim kreņķu nav bijis.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Šodien brālis vedīs uz servisu, tur arī lai skatās kas/kā.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Biju domājis ar to opeli izgāzt pa Eiropu - kā nekā liels, ērts, navigācija... sagādāju jau visas pilnvaras... še tev.

Labi vēl, ka šaize neizvērtās k-kur šveicē varētu atstāt 4ciparu skaitli remontos

Braukšu ar Alfu svojo - eto svojo.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

nu pag, kur ir kreņķis? Ar auto ir braukti 4 mēneši (kādi 12kkm) un nekādu nelaimju nav bijis. Pirms pirkšanas tika aizvests pie Hanza auto - tie izkratija, pie komja pieslēdza - kein problem.

Tā kā nav gluži "tikko pirkts"

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

šķiet, ka nelaime ir termostatā

www.opel-omega.ru/...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu Liekas ka bus galva jaceļ nost.Ja termostats butu beigts tad temperatura tikai celtos,vai otra varianta ja ir vaļa tad butu pa zemu.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: skaidrojums:

tu lv pērc auto un uzticoties pārdevēja teiktajam mauc pa EU?

Kur ir problēma? Es esmu izgāzis ar otro gofu 5k km, ar veco audi 80 kādus 30k km pa eiropu, ar skodu 10k. Pagaidām vēl neviens no auto nav pievīlis ceļā. Gribi teikt, ka tikai ar jaunu auto var braukt ceļojumā?

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: pļeģ, jūs ko pasakā dzīvojiet?

Pēc tevis sacītā man ir jānobrauc kādi četri gadi ar LV pirktu autiņu un pēc tam tika jāmēģina riskēt braukt uz EU valstīm?

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

Bija reiz gadijums ar BMW 2,5TD motoru. Karsa nepartraukti lidzko bija siltaks laiks. Pat motoru saka parjaukt. Vaina bija vienkarsi banala - radiators pilns ar puukam un musaam...

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

nez, es jau papriekshu izraveetu termostatu un tad paluureetu, kas notiek, galvu vienmeer paspees nocelt

man omegai bija bembuka motors, un tam bij termomufta, vai shim ir, nezinu.Neilgi peec tam kaa paardevu, chomaks omei bij mainiijis radiatoru, arii bija temperatuura kaapusi...tagad viss ok. Veel jau pastaav variants, ka gljuko temp deveejs, kas sleedz ventilatoru iekshaa. Vecaas omegas praktiski nevareeja paarkarseet, za to ziemaa bij auksti, a shitaas uzsilst aatri, a vasaraa akal probleemas, taada nu taa motora konstrukcija. Jaasaak ir ar vienkaarshaako variantu- tb tosola liimeni, termostatu, radiatoru nevis uzreiz jaakjibina motors.

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: Bija reiz gadijums ar BMW 2,5TD motoru. Karsa nepartraukti lidzko bija siltaks laiks. Pat motoru saka parjaukt. Vaina bija vienkarsi banala - radiators pilns ar puukam un musaam...

Ar tādu banālu problēmu ir sakārušies daudzi !!! Un lai cik jocīgi arī neliktos, bet tā mēdz gadīties , ka vienīgā vaina motora karšanai vasaras periodā ir ar pūkām un mušām aizsistais radiators !

Bezduliss Reģ.: 22.06.2007
0 0 Atbildēt

visa lieta it ta ka tas ir OPELis Noteikti raditors aizrusejis

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti