Biķernieku trases izmantošana

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006

Vai kāds varētu pateikt, kā ir ar Biķernieku trases izmantošanu pēcpusdienas/ vakara sportiskajām aktivitātēm. Esmu redzējis, ka cilvēki atstāj savus auto pie vienas ieejas Biķernieku meža vidū (pie tās ieejas, kas ir uz Biķernieku ielas) un dodas skriet, skrituļot, braukt ar velosipēdiem. Vai tas ir atļauts un legāli un, vai jebkurš interesents trasi var izmantot iepriekš ne ar vienu to nesaskaņojot (protams, izņemot laiku, kad tur notiek sacensības, vai apmaksāti trenniņi) savām sportiskajām un ne tik sportiskajām aktivitātēm.

 
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Cik esmu tur bijis, ārpus sacensību un citu maksas pasākumu laika, nevienu īpaši neuztrauc, ko tu tur dari un ar ko pārvietojies pa trasi un ap to. Varbūt ar mašīnu un ātriem močiem nebūtu prātīgi vizināties.

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

www.sabi.lv/...

Agrāk šķiet bija piezīme, ka ja auto/moto trasē nekas nav rezervēts, var skrituļot uz nebēdu. Tagad auto/moto trases noteikumos tie punkti ir pazuduši

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Jā, nu man jau arī doma bija tikai paskrituļot...

Pamēģināsim shovakar un tad jau redzēs...

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Jā, nu man jau arī doma bija tikai paskrituļot...

Pamēģināsim shovakar un tad jau redzēs...

autors ir izdziivojis?

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

viņam jau bija tikai doma un no domām pagaidām nemirst

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Dzīvs, dzīvs

Izrādās, ka neviens neko nesaka par to, ko cilvēki trasē dara- bomži malā kurina ugunskuru (pēc šašliku cepšanas tas neizskatījās), jaunieši malā dzerstās, vēl kādi ideoti ar rolleriem nesājās...

Bet visā visuma, var normāli pasportot

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti