Suzuki VL 1500 - plusi un mīnusi

SasperJods Reģ.: 19.01.2004

Labdien!

Interesē tautas viedoklis par Suzuki VL1500. Gan pieredze gan nostāsti (pieredzei tiek dota priekšroka)

 
senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

www.mcnews.com.au/...

Tikai ņem ar ziemas riepām.

SasperJods Reģ.: 19.01.2004
0 0 Atbildēt

Šito rakstu jau krieviski tulkotu biju lasījis. Mani vairāk interesētu lietotaju domas, piemēram par faktu, ka šitam nav šķidruma dzeses, kas nez kā varētu ietekmēt braukšanu mūsu satiksmes apstākļos ar pastāvēšanu sastrēgumos.

SasperJods Reģ.: 19.01.2004
0 0 Atbildēt

Man domāt māk gan, patreiz braucu ar Honda VLX 600, komplektā ar tjūninga trubām skaņa gana laba motora darbība japāniski stabila tikai prasās kaut ko bij jaudīgāku ja 2-atā brauc, tāpēc arī interesējos ...

Lempis Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Maak maak japonji. Pats lietoju VS1400, nav nevaina. Satreegumos gan censhos nestaaveet bet nu principaa ari iespruustot, ja ilgaak par stundu nestaav uz vietas, viss ir chikiniekaa.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ar moci sastregumos taisies stavet????

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ar moci sastregumos taisies stavet????

Priekš kam tad mocis vajadzīgs, ja stāvēsi sastrēgumos.

SasperJods Reģ.: 19.01.2004
0 0 Atbildēt

Bik pastāvēt sanāk, at 300 kg divriteni starp mašīnām īpaši nepalavierēsi, ņemot vērā autobraucēju attapību.

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

SasperJods rakstīja: Bik pastāvēt sanāk, at 300 kg divriteni starp mašīnām īpaši nepalavierēsi, ņemot vērā autobraucēju attapību.

nu - taa tu tikai runaa - tici man nekaadu probleemu naf (HD RKC)

suzuki - opels vien ir

+ smags

+ ciets

labaak skaties yamaha wild star

PS un vispaar atradis pareizo vietu, kur prasiit par mochiem te tak vieni mochu niideeji ganaas

SasperJods Reģ.: 19.01.2004
0 0 Atbildēt

MAD_DOG rakstīja:

PS un vispaar atradis pareizo vietu, kur prasiit par mochiem te tak vieni mochu niideeji ganaas

A kur tad jautāt? Moto forumu jau nenieka nava

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

SasperJods rakstīja:

MAD_DOG rakstīja:

PS un vispaar atradis pareizo vietu, kur prasiit par mochiem te tak vieni mochu niideeji ganaas

A kur tad jautāt? Moto forumu jau nenieka nava

var jau meeginaat www.motozurnals.lv bet tur ir tikai enduristi un choper niideeji.

taada saita, kur cieniitu choperistus pagaidaam naf - bet tas ir tikai pagaidaam.

bet ne par to staasts - apskatiiji wild star?

Ps runaajot par shkidrum dzesi un gaisa ir divas lietas

gaisinieks ir skalaaks , bet vienkaarshaak remonteejams (tfu, tfu, tfu) , atraak uzsilst

udennieks atkal klusaaks , bet lietotiem visaadi termostati suukni radiatori miil sapliist

iisaak sakot jo mazaak lietu, kam luust jo labaak

PS 2 ja kas joprojaam intruders tiek razots -

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

SasperJods rakstīja: Šito rakstu jau krieviski tulkotu biju lasījis. Mani vairāk interesētu lietotaju domas, piemēram par faktu, ka šitam nav šķidruma dzeses, kas nez kā varētu ietekmēt braukšanu mūsu satiksmes apstākļos ar pastāvēšanu sastrēgumos.

Valkyrie naf chopers - ja kas :bita:

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Smukak jau gaisdzeses motors izskatas

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

2 MAD_DOG

Nu visu cieņu, ja vari ar 300kg HD starp vāgeniem izgrozīties.

Man pat ar 180kg Horneti dažreiz gadās iestrēgt. Gadās šauras vietas.

Bet ne par to stāsts. Interesē, kas notiek ar gaisa dzeses

bīdeli, ja tā forši iznāk korķi pastāvēt.

Ar ūdensdzesi zinu - pēc pāris min ieslēdzas ventilators. Kad vienreiz bija nomiris drošinātājs uz to ventilatoru, tad pēc 10min sastrēgumā gandrīz uzvārīju motoru.

V-MAX Reģ.: 11.08.2003
0 0 Atbildēt

Gasjs rakstīja: 2 MAD_DOG

Nu visu cieņu, ja vari ar 300kg HD starp vāgeniem izgrozīties.

Man pat ar 180kg Horneti dažreiz gadās iestrēgt. Gadās šauras vietas.

Bet ne par to stāsts. Interesē, kas notiek ar gaisa dzeses

bīdeli, ja tā forši iznāk korķi pastāvēt.

Ar ūdensdzesi zinu - pēc pāris min ieslēdzas ventilators. Kad vienreiz bija nomiris drošinātājs uz to ventilatoru, tad pēc 10min sastrēgumā gandrīz uzvārīju motoru.

Nekas traks nenotiek, Vācijā uz bāņa remonta laikā tikām pamatīgā korķī, čomam tieši suzuks 1500, man V-max, trešais ar HD. man pofig , ūdensdzese., HD arī mierīgi tād divas stundas izturēja , suzukam nobeidzās sajūgs(pākrarsa), par laimi arī korķis drīz beidzās un atdziestot viss pārgāja. Mierīgi aizdudinājām līdz Amsterdamai. Koroč mocis ir ok, tikai viena vaina - panasoņiks

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ar moci sastregumos taisies stavet????

sosezon man ari sanaca pastavet jurmala kad iela bija norakta ar ielinieku gan. Labajai malai citi bistami ttuvu stav. Preti ari nak visu laiku. Kadu 30 min viss OK.

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

Esmu arii seedeejis korkos - nolohojoties ar ielu izveeli - piemeeram no salinieka turpinot braukt pa laacpleesha - ar visiem graadiem nekaadu probleemu gaiseniekam - tikai olas saak cepties - a taa nekaadu probleemu . udenniekam - ir probleema, ka kaut kas sisteemaa buus netaa tad tochna uzvaariisies - cik paraades braucienos naf zalu sulu laidushi aaraa - a gaiseniekam - kas notiks - vai nu rubiisies motors aaraa vai arii saaks neiet - nemiet veeraa to, ka shitie aparaati ir taisiiti arii prieksh USA - un ja tur gasenieki dziivo - tad ko muuusu veejtvera laika apstaaklos - taa kaa probleemu nebuus

Suzuki - opel

kawasaki - audi

yamaha - bmw

honda - mercedes

batka Reģ.: 17.01.2007
0 1 Atbildēt

Honda=mercedes!!!!!!!!Smiekligs salidzinajums ko salidzina tikai tie kas brauc ar hondu

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Honda=mercedes!!!!!!!!Smiekligs salidzinajums ko salidzina tikai tie kas brauc ar hondu

pirmkaart runa iet par motocikliem - otkaart shim teicienam ir daudz pamatojumu.

ja veelies diskusiju par sho teemu un esi mocists varam turpinaat , ja esi konzerbundzas operaators, kas par mochiem zin no lielo puiku teiktaa PN

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu braukaju gan ar močiem jau labu laiku,tiesa ar enduro.Tagad KTM.Pirms tam bij honda.Varu teikt ka eiropas moči ir paraki.kaut vai tas pats Triumps vai Bmw.Nesaku ka honda ir slikta,bet Ne jau paraka par parejiem japaņiem.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

čoperus nenolieku jo pašam pirmais mocis bij čopers,bet kaut ka vilinaja tas enduro.čoperi patik vel joprojam sevišķi kas virs litra

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu braukaju gan ar močiem jau labu laiku,tiesa ar enduro.Tagad KTM.Pirms tam bij honda.Varu teikt ka eiropas moči ir paraki.kaut vai tas pats Triumps vai Bmw.Nesaku ka honda ir slikta,bet Ne jau paraka par parejiem japaņiem.

tur jau taa lieta, ka iet runa par japaniem un iedaliijumu peec markaam saprotamaa valodaa eiropa un amerika ir savaadaak

aprilia ir aprilia un ducati ir un paliks ducati

SasperJods Reģ.: 19.01.2004
0 0 Atbildēt

Diskusija pamazām sāk novirzīties no tēmas , bet dažas vērtīgas atziņas ir gūtas. Paldies visiem, kas piedalījās

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti